logo

B2B

B2B

Alım ve satım ile ilgili tüm süreçleri internetten kontrol etmek mümkün müdür? Geleneksel kalıplardan sıyrılıp çağa adım uydurmak göz korkutucu mudur? Fiziki masraflardan kurtulup teknolojinin imkanlarından faydalanmak nasıl olurdu? Faprika çalışmalarınıza sürat kazandırmak için yanınızda!

 
Nasıl mı?

B2B (Business to Business) sayesinde toptan veya perakende satış gerçekleştiren firmalar tüm alım satım süreçlerini online olarak gerçekleştirebiliyor. Geleneksel süreçte yer alan işletme masrafları, dağıtım, tedarikçi karmaşası, fiziki mekan, ödeme sistemi ve daha pek çok gider kalemi buhar olup uçuyor. Faprika, iş yaşamınıza nefes aldırmaya hazır! B2B, tüm dünyada yayılan internet gücünü arkasına alarak ilerleyen bir sistem olmaya devam ediyor. E-ticaretteki asıl yükü ve iş hacmini sırtlayan B2B, girişimcilerin yüzünü güldürüyor. B2B sayesinde şirketler çok daha verimli bir çalışma sürecinden geçiyor. Unutkanlıklar ve projelerdeki hata payları minimuma indiriliyor. Faprika, takip kolaylığı sunan B2B sayesinde iş alanınızı genişletiyor!

 
Bu kadarla sınırlı değil!

Faprika, B2B hizmeti ile kullanıcı-depo-mağaza sınırını ortadan kaldırıyor ve merkezden kontrol gücü sağlıyor. Ayrıca B2B; e-ticaret sitelerine XML verebilmesi, pazar mantığıyla çalışan pek çok siteye entegre olabilmesi ve hızlı yapısıyla göz kamaştırıyor. Ayrıca e-fatura, e-arşiv ve e-defter entegrasyonu ile ihtiyaç olmayan eski yazılımlara, yapmak zorunda kalacağınız gereksiz masraflardanda sizi kurtarıyor. B2B hizmetinin en önemli özelliği ise mobil uygulama desteği sayesinde bayilere pos cihazı gibi ödeme aldırabilecek bir altyapıya sahip olması! Pazar büyüyor, rekabet hız kazanıyor... Faprika ise size yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor!

 
Buyurmaz mıydınız?
FAPRİKA

İnovabil Teknoloji A.Ş. , Faprika markası ile birlikte modern çağın dinamiklerini, inovatif Bilişim ile birleştirme gayesi için doğdu. Online dünyada yer alan bireysel ve kurumsal çalışmalara hayat veren, çağın yakın takipçisi ve öncüsü olma hedefi ile ilerlemektedir.

BÜLTENE ÜYE OL
logo