logo

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

AKBANK

Değerli müşterilerinizin Akbank ve Axess kullanıcılarına web sitenizden rahatlıkla alışveriş imkanı sunabilirsiniz. Güvenli sanal pos alt yapısı ile gönül rahatlığı ile satış yapabilirsiniz.

DENİZBANK

Denizbank sanal posu ile kullanıcılara keyifli ve güvenli alışveriş imkanını tanıyabilir e-ticaret sitenizi Denizbank müşterilerine de alışverişe açabilirsiniz.

FİNANSBANK

Finansbank müşterilerine Card Finans ile e-ticarette kaliteli alışveriş imkanı sağlayabilirsiniz.

GARANTİ

Garanti bankası güvenliği ile sanal ortamda müşterilerinize e-ticarette güvenli ve kaliteli alışveriş hizmeti sunabilirsiniz.

HALKBANK

Güvenli sanal pos altyapısı sayesinde müşterilerinize sunabileceğiniz nitelikli ve güvenli sanal pos altyapısı.

HSBC

Hsbc bankasının ticari müşterilerine sunmuş olduğu sanal pos hizmetini yönetim panelinizde tek tuşla aktif edebilirsiniz.

INGBANK

ING Bankasının sanal pos hizmetinde yararlandığınız takdirde sistemimizde ki ücretsiz sanal pos alt yapısı ile kolaylıkla entegrasyon yapabilirsiniz.

İŞBANKASI

Yılların deneyimi ile iş bankası kalitesi ve güvencesi altında sanal ortamda müşterilerinize gönül rahatlığı ile alışveriş imkanı sunabilirsiniz.

TEB

Her zaman yanınızda yer alan güvenilir bankacılık ortamı sayesinde ziyaretçileriniz kendini güvenli hissedecek...

VAKIFBANK

Vakıfbankın güvenilir sanal pos alt yapısı ile e ticaret müşterilerinize keyifli ve huzurlu alışveriş imkanı yaratabilirsiniz...

YAPIKREDİ

Yapı Kredi ve World card kullanıcılarının e ticaret kanallarında güven ve itina ile alışveriş yapabileceği sanal pos alt yapısı ile çeşitli fırsatlar sizleri ve ziyaretçilerini beklemekte...

ZİRAAT BANKASI

Ziraat bankası müşterilerinin ve Maximum kart kullanıcılarının sitenizden kolaylıkla alışveriş yapmasını sağlayan sanal pos alt yapısı ile kalite ve güveni yanıbaşınızda hissedeceksiniz...

Akakçe

akakce.com bir fiyat arama motoru ve Internet alışveriş rehberidir. Amacı, Internet alışveriş sürecinizde size yardımcı olmaktır. Çok ürün, çok fiyat ve çok seçenek ile alışveriş kararını vermenizi sağlamak, böylece hem size hem de ülkemizdeki Internet perakendeciliğinin gelişimine katkıda bulunmaktır. Sizi yalnızca 2 adımda aradığınız alışveriş bilgisine ulaştırır. Sağladığı bilgiler tamamen tarafsız,güncel ve ücretsizdir.

Cimri

2008 yılında kurulan Cimri.com, 2011 yılında Kariyer.net, Sigortam.net gibi önemli internet girişimlerinin sahibi konumundaki iLab Holding bünyesine dahil oldu. Her ay milyonlarca kullanıcı tarafından fiyat kıyaslama amacıyla ziyaret edilen Cimri.com, uzman kadrosu ve yılların getirdiği deneyimi kullanarak mağazalar ve tüketiciler için en faydalı fiyat kıyaslama çözümlerini sunmaktadır.

Alve

Alve, Türkiye’nin önde gelen mağazalarıyla işbirliği gerçekleştiren ve bu mağazaların online mecrada her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşmasını ve satışlarını artırmasını sağlayan gelişmiş bir ürün arama ve karşılaştırma motorudur.

Sürat Kargo

Sürat kargonun güvenilir alt yapısı ile tam entegrasyon sağlanır ve tam otomasyon ile kargo takibi yapılır.

Yurtiçi Kargo

Gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunan, müşterileri için değer sağlayan ve fark yaratan Yurtiçi kargo ile kargolarınızın güvenle ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Mng Kargo

Filosunda kendine ait uçakların yer aldığı tek kargo şirketi olma özelliğine sahip MNG Kargo, hava kargo taşımacılığı ile kara taşımacılığını entegre ederek Türkiye'nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir.

Aras Kargo

Teknoloji ve güçlü insan kaynağını kullanarak, yenilikçi iş modelleriyle tüm müşterilerine sürdürülebilir fayda sağlamayan hizmet odaklı kargo firması olan Aras Kargo ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Ups Kargo

Müşterilerinin bilgi ihtiyaçlarını ve işlem taleplerini karşılayan, ürün veya hizmetleri ilgili detaylı olarak yardımcı olabilen, beklentilerin üzerinde bir kaliteyle hizmet sunan UPS hizmetinizdedir.

Payu

PayU ile tek bir sözleşme ve entegrasyonla 7 markanın (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, AsyaCard ve Paraf) sanal POS’una kolayca sahip olabilirsiniz. Taksit Fırsatı ile Satışlarınızı Katlayın! PayU ile çalıştığınızda farklı kredi kartı bağlılık programlarına (Bonus, World, Axess, Maximum, Card Finans, AsyaCard ve Paraf) dahil müşterilerinize taksit fırsatı sunabilirsiniz. PayU ile Çalışın Nakit Akışı Sıkıntısı Çekmeyin! PayU işyerleri tüm bankalar için tek bir komisyon oranı ve vade (PayU sisteminde üye işyerlerine ödemeler her Cuma yapılır.) ile çalışır. Siz İşinize Odaklanın, Ödeme Güvenliğini Bize Bırakın! PayU ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.payu.com.tr

Paypal

PayPal üç lider online ödeme hizmetinden oluşur. PayPal global ödeme hizmeti, Payflow Gateway ve Bill Me Later. Şirketin açık ödeme platformu olan PayPal X geliştiricilerin birden çok platform ve cihazda yenilikçi ödeme uygulamaları oluşturmalarını sağlar. Paypal global ve gerçek-zamanlı ödeme çözümleri sunmak amacıyla banka hesapları ve kredi kartlarından oluşan finansal bir altyapı üzerine kurulmuştur. PayPal global ve gerçek-zamanlı ödeme çözümleri sunmak amacıyla banka hesapları ve kredi kartlarından oluşan finansal bir altyapı üzerine kurulmuştur.

Iyzico

iyzico, farklı alanlarda hizmet veren çeşitli büyüklüklerdeki e-ticaret şirketlerine, kolay ve güvenli ödeme sistemi yönetim platformu sunma amacıyla Barbaros Özbugutu ve Tahsin Isin tarafından 2012 yılında, İstanbul’da kuruldu. Avrupa’nın e-ticaret alanında hizmet veren Firstdata, ClickandBuy ve Klarna gibi saygın şirketlerinde uzun yıllar önemli pozisyonlarda görev alan Özbugutu ve Isin, bu alandaki tecrübelerini iyzico ile Türkiye pazarına taşıdılar ve tamamen bu pazara adapte olmuş inovatif bir platform oluşturdular. E-ticarete aşık bir ekip tarafından yönetilen iyzico, internette ödeme kabul eden herkesin hayatını çok daha kolay bir hale getiriyor ve sunduğu katma değerlerle kusursuz bir iş birliği sunuyor.

iPara

iPara, gerçek zamanlı online ödeme almanızı sağlayan bir sistemdir. iPara ile alıcılar, her alışverişte kredi kartı ve ya banka kartı bilgileri gibi detaylı bilgilerini girmek zorunda kalmadan güvenli, hızlı ve prtatik bir şekilde ödeme yapabilirler. Üstelik iPara üyesi olmak ücretsizdir.

N11

n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Gittigidiyor

İnternetten alışverişin güvenilir ismi GittiGidiyor, 2001 yılından bu yana, 11 milyondan fazla kullanıcının alışveriş için buluştuğu güvenilir bir e-pazaryeri platformudur. İnternetten güvenli alışverişi Türkiye’ye sevdirerek, yenilikçi yaklaşımı ve teknolojik üstünlüğüyle sektöre e-ticaretin ev sahibi olarak öncülük etmektedir. Türkiye’deki güçlü konumu ile dünyanın en büyük pazar yeri eBay'in dikkatini çeken GittiGidiyor, 2011 yılında eBay tarafından satın alındı.

Hepsiburada

2001 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik! 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliğimizle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük.

Windows Phone

Windows Phone veya Windows Telefon, Microsoft tarafından geliştirilmiş ve Windows Mobile serilerinin devamı olan bir mobil işletim sistemidir. Microsoft tarafından geliştirilen ve 3. parti yazılımları destekleyen Metro adından bir kullanıcı arayüzü kullanmaktadır. Mango güncellemesi ile hareketli kutucuklar halini alan arayüz ayrıca tabletler için geliştirilen Windows 8'de de kullanılmıştır. Windows Phone Zune uygulaması, Windows bilgisayarlarda müzik, video ve resim gibi tüm içeriklerin senkronize edilmesini sağlamasının ve oynatabilmesinin yanı sıra yazılım güncellemesini gerçekleştirebiliyor. Eğer bir Mac kullanıcısı iseniz Mac AppStore'da ücretsiz olarak indirilebilen Windows Phone 7 Connector sayesinde cihazınızı Mac'iniz ile senkronize edebilir ve yazılımınızı güncelleyebilirsiniz.

Android

Android, özgür yazılım topluluğu tarafından geliştirilmiş olan, Linux tabanlı, mobil cihaz ve cep telefonları için geliştirilmekte olan, açık kaynak kodlu bir mobil işletim sistemidir. Desteklenen uygulama uzantısı ".apk"dir. Android, aygıtların fonksiyonelliğini genişleten uygulamalar yazan geniş bir geliştirici grubuna sahiptir. Android için halihazırda 1 milyondan fazla uygulama bulunmaktadır. Android, Linux çekirdeği üzerine inşa edilmiş bir mobil işletim sistemidir. Bu sistem ara katman yazılımı, kütüphaneler ve API C diliyle yazılmıştır. Uygulama yazılımları ise, Apache harmony üzerine kurulu Java-uyumlu kütüphaneleri içine alan uygulama iskeleti üzerinden çalışmaktadır. Android, derlenmiş Java kodunu çalıştırmak için dinamik çevirmeli (JIT) Dalvik sanal makinasını kullanır ve cihazların fonksiyonelliğini artıran uygulamaların geliştirilmesi için çalışan geniş bir programcı-geliştirici çevresine sahiptir.

IOS

IOS (eski adıyla IPhone OS) Apple'ın başlangıçta iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod Touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir. Mac OS X'den türetilmiştir. iOS içinde 4 katman bulundurmaktadır: Core OS tabakası, Core Servisleri tabakası, Medya tabakası ve Cocoa Touch tabakası. Yazılım cihazın içinde 500 MB'lık bir alan kaplamaktadır. Gelişmiş yapısı ile günümüzde kullanıcılar tarafından çokça benimsenmiş ve beğenilmiş bir yazılım olup , hizmetinize sunulmuştur.

Microsoft

Microsoft Corporation Windows, Xbox ve Lumia gibi ürünleriyle tanınan, ABD merkezli büyük yazılım ve bilişim şirketidir.Microsoft artık sadece bir yazılım şirketi değil ayrıca iş ve eğlence dünyası için geliştirdiği donanımlar ile de adından söz ettirmektedir. Visual Studio ve FSX (Microsoft Flight Simulator) gibi büyük ve önemli çalışmaları da bulunmaktadır.

Oracle

145'ten fazla ülkede 420.000'den fazla müşteri ve dağıtım ile Oracle, kapsamlı ve tam entegre bir bulut uygulama yazılımları, platform servisleri ve tasarlanmış sistemler altyapısı sunar. Oracle ve bizim kim olduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Java

Java neredeyse her türdeki ağ uygulamalarının temelini oluşturarak gömülü ve mobil uygulamalar, oyunlar, Web tabanlı içerik ve kurumsal yazılım geliştirme ve dağıtımı için küresel standarttır. Dünya genelinde 9 milyonu aşan geliştiriciyle Java, heyecan verici uygulamaları ve hizmetleri verimli bir şekilde geliştirmenize ve dağıtmanıza olanak tanır.

Mikro

MİKRO YAZILIMEVİ; Oluşturduğu kalite yönetim sistemine uymayı ve sürekli geliştirmeyi, ürün ve hizmetlerini müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre geliştirmeyi, yazılım ürünleri ve hizmetlerinde sürekli iyileştirmeyi, kalitesinden ödün vermeksizin maliyetleri düşürerek müşteri kârlılığını ve mutluluğunu sağlamayı ve bunları tüm çalışanlarının katılım ve emeği ile gerçekleştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.

Netsis

1991 yılında İzmir’de başladığı yolculuğuna bugün 10 ülkede 400 iş ortağı ile birlikte 200 kişiye yaklaşan ekibi ve 40 bini aşkın şirkette 150 binden fazla kullanıcısıyla devam eden Netsis, gerek teknolojisi, gerek servisleriyle sektörde başarı çıtasını her yıl daha yukarı taşıyor. “Yerelden Evrensele” vizyonu çerçevesinde istikrarlı bir büyüme grafiği çizen ve bugünün en kıymetli sermayesi bilgiyi ihraç eden Netsis, uluslararası platformlarda Türkiye’nin teknoloji geliştiren bir ülke olarak anılmasına da katkıda bulunuyor.

Logo

Yazılım ve mühendislik çözümleri sunan ,Türkiye ekonomisine ve bilişim pazarının gelişmesine katkıda bulunan. Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biri olan LOGO, ürün, hizmet ve iş süreçlerine getirdiği inovasyonla, Türk yazılım sektörünün yenilikçi şirketlerinden biridir. KOBİ’lerin daha esnek ve verimli çalışmasına, çevikleşmesine ortam hazırlayan iş uygulamaları üretiyor. Sektörünün en yaygın dağıtım ağıyla hizmet veren LOGO, kurumsal kaynak yönetimi, sektörel çözümler, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı, iş zekâsı çözümleri gibi yüksek teknolojiyle oluşturulan ürün ve hizmetler sunuyor.

Nebim

Nebim; seçkin Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcılardan oluşan bir ekosistem ile firmaların Nebim çözümlerinden elde ettikleri verimliliği en üst düzeye çıkarmaktadır. Satış ve destek konularında uzmanlık kazanmış danışmanları ile Nebim Çözüm Ortakları ve Nebim Yetkili Satıcıları, yurt içinde ve yurt dışında Nebim çözümlerini kullanan firmalara hizmet vermektedir.

FAPRİKA

İnovabil Teknoloji A.Ş. , Faprika markası ile birlikte modern çağın dinamiklerini, inovatif Bilişim ile birleştirme gayesi için doğdu. Online dünyada yer alan bireysel ve kurumsal çalışmalara hayat veren, çağın yakın takipçisi ve öncüsü olma hedefi ile ilerlemektedir.

BÜLTENE ÜYE OL
logo