logo

CRM

CRM Yazılımı

Customer Relationship Management (CRM) yani Müşteri İlişkileri Yönetimi; genel itibariyle müşterilerin beklentilerini analiz etmek ve bu doğrultuda hizmet geliştirmek anlamında kullanılır. CRM, geçmişte de sıklıkla uygulanan bir çalışma biçimi olsa da günümüzün teknolojik imkanlarıyla biçim değiştirerek, daha fazla önem kazanmıştır. Modern çağın dinamiklerine uygun şekilde işletmeniz ve hedef kitleniz arasındaki koordinasyon sağlanır. Faprika bünyesinde yer alan profesyonel ekibimiz; işletmeniz ve müşterileriniz arasındaki bağı analiz ederek, işletmenize özel yazılım üretimi gerçekleştirir. CRM uygulamaları sayesinde; işletmelerin mevcut kitlesi ile bağı keyifli hâle getirilir. Hedef kitlenize ulaşım kolaylaşır ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır. Küçük ya da büyük ölçekli tüm işletmeler, yalnızca müşteri etkileşiminin sağlıklı kılınması durumunda başarı sağlayabilir. Faprika, küreselleşmenin sonucu olarak değişen iş dünyasının dinamiklerini en doğru şekilde analiz etmektedir. CRM uygulamaları; müşterilerinizin ürün yada hizmetlerinize en doğru şekilde, maksimum kalite ile Minimum sürede ulaştırır.

CRM yazılımı sayesinde müşteri ilişkilerinizi kapsayan süreç güvenle tamamlanır. İşletmenizde verimli bir organizasyon sağlanarak, hem ekibinizin daha keyifli çalışması hem de bilgilerin güncelliğinin korunması sağlanır. Aynı anda hem müşterilerinizin memnuniyetini muhafaza etmek, hem de işletmenizin verimliliğini artırmak mümkün hâle gelir. Teknoloji hız kesmeden yolculuğunu sürdürüyor! CRM yazılımı; verilerinizin gruplanması, sınıflandırılması ve basit veri denetimi gibi kilit konuları çözüme ulaştırır. Bu sayede güncel bilgiye hızlı ulaşır ve iş akışlarınızı verimli bir şekilde gerçekleştirirsiniz. CRM uygulamaları işletmeniz ve müşterileriniz arasında iletişim köprüsü oluşturarak, iş yaşamınıza çağın gerekliliklerine uygun yeni bir soluk getirir. Sizlere de sahip olduğunuz müşteri memnuniyeti, verimli bir iş süreci ve yükselen kâr marjının tadını çıkarmak kalır. Teknoloji dünyası hızla ilerliyor, Faprika olarak bize düşen, teknoloji serüveninde yolunuzu aydınlatabilmektir...

FAPRİKA

İnovabil Teknoloji A.Ş. , Faprika markası ile birlikte modern çağın dinamiklerini, inovatif Bilişim ile birleştirme gayesi için doğdu. Online dünyada yer alan bireysel ve kurumsal çalışmalara hayat veren, çağın yakın takipçisi ve öncüsü olma hedefi ile ilerlemektedir.

BÜLTENE ÜYE OL
logo