logo

ÖZEL YAZILIMLAR

Özel Yazılımlar

Şirketinizin tüm ihtiyaçlarına cevap veren yazılımlara sahip olmak ister miydiniz? Daha özel, daha kullanışlı ve daha verimli yazılımlar sayesinde başarılarınızı üst düzeye çıkarmaya ne dersiniz? Özel yazılımlar sayesinde maliyetlerin azalmasına ve zamandan tasarruf etmeye kim hayır diyebilir? Faprika tüm sorunlarınız için geçici değil kalıcı ve uzun vadeli çözüm ortağınız olarak yanınızda! Geçmişte masaüstü yazılımlar yaygın olarak kullanılmaktaydı. Günümüzde ise internetin tüm dünyada yaygınlaşması ile mobil yazılım ve web yazılım hizmeti ivme kazandı. Çünkü bu tür yazılımlar, hem kolay kurulum özelliğine sahip hem de kullanıcılara çok daha hızlı ulaşmaktadır. Özel yazılım geliştirme hizmeti sayesinde; maliyetleri tahmin edebilme oranınız artar, yeni projeleriniz hızlıca hayata geçirilir, risk oranınız azalır ve maliyetleriniz azalmış olur. Özel yazılımlar sayesinde kalite farkınız ön plana çıkar ve karlılığınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Size Özel yazılımlar sayesinde işlerinizi daha esnek, planlı ve ekonomik hale getirebilirsiniz.

Faprika hizmette yeni bir çağ başlatıyor!

İhtiyaçlarınıza uygun tasarım... İş sürecinizi konforlu bir döngüye çeviren sistem... Beklentilerinize uygun yazılımlar...

 
Ve çok daha fazlası Faprika farkıyla yanınızda!

Özel yazılım geliştirme, ihtiyaçlarınıza özel yapılandırılmalar sayesinde Şirketinizin iç yapısına, iş süreçlerine ve en önemlisi çalışanlarınızın alışkanlıklarına tam anlamıyla uyum sağlar. Bu öznellik sayesinde gelecek dönemlerde geliştirilme imkanına sahiptir.

 
Faprika modern çağı ve hayal gücünü buluşturuyor...

 
FAPRİKA

İnovabil Teknoloji A.Ş. , Faprika markası ile birlikte modern çağın dinamiklerini, inovatif Bilişim ile birleştirme gayesi için doğdu. Online dünyada yer alan bireysel ve kurumsal çalışmalara hayat veren, çağın yakın takipçisi ve öncüsü olma hedefi ile ilerlemektedir.

BÜLTENE ÜYE OL
logo