logo

WEB SİTEMİZ YENİLENDİ

Çağa ayak uydurmak için;
Faprika Yazılım!

Faprika Yazılım Teknolojileri olarak 2007 yılından bu yana sektöre özel çözümler üretmekte ve geliştirdiğimiz projeler ile sektöre yeni bir soluk getirmekteyiz. E-ticaret yazılımının yeni sürümünü de kullanıcılara sunmamızın hemen ardından web sitemizi yenileyerek sizlerle daha etkileşimli bir iletişim kurmak istedik.

Firmamızın web sitesinin sadece ara yüzü değişmekle kalmadı. Yeni dönemde siz değerli e-ticaret müşterilerimiz için özel sektörel sırları Blog sayfamız üzerinde paylaşacağız. Firmamıza ait yenilik ve gelişmeleri Haberler bölümünden sizlere duyuracağız.

Hizmet ağımızı genişleterek daha büyük ve daha etkin bir ekip haline geldiğimizi de bildirmek isteriz. Bütün hizmetlerimize dair bilgileri üst menüde yer alan Hizmetlerimiz bağlantısından öğrenebilirsiniz.

Firmamıza dair merak ettiğiniz tüm konularda bize iletişim sayfası üzerinden ya da telefon numaralarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

FAPRİKA

İnovabil Teknoloji A.Ş. , Faprika markası ile birlikte modern çağın dinamiklerini, inovatif Bilişim ile birleştirme gayesi için doğdu. Online dünyada yer alan bireysel ve kurumsal çalışmalara hayat veren, çağın yakın takipçisi ve öncüsü olma hedefi ile ilerlemektedir.

BÜLTENE ÜYE OL
logo