Asil Kargo Entegrasyonu

Sipariş süreçlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için sunduğu özel hizmetleri ile iş akış süreçlerinizi güçlendiren Asil Kargo entegrasyonu hizmetlerinden faydalanın.

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Sipariş süreçlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için sunduğu özel hizmetleri ile iş akış süreçlerinizi güçlendiren Asil Kargo entegrasyonu hizmetlerinden faydalanın. Lokal bazda sunduğu butik hizmetler ile müşteri memnuniyetini optimum seviyeye taşıyan Asil Kargo entegrasyonu sayesinde e-ticaret siteniz üzerinden ve pazaryerlerinden aldığınız siparişleri tek bir kargo firması sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Her bir e-ticaret sitesinin anlaşmalı olduğu kargo firması farklı olabilir. Bu kargo firmalarının ücret politikaları da birbirinden farklıdır. Tek bir merkezden, sabit bir ücretlendirme politikasına sahip olmak istiyorsanız siz de Asil Kargo entegrasyonu tercihinde bulunabilirsiniz. Kargo firması ile yapacağınız anlaşma sonrasında belirli bir ücret üzerinden tüm mecralardaki satışlarınızı fiyatlandırabilirsiniz.

  Asil Kargo Entegrasyonu ile Otomatik Takip Süreci

  E-ticaret sitenizden ve pazaryerlerinden yapılan alışverişlerde tek bir kargo firması üzerinden kargo sürecini yönetebilirsiniz. Çevrim içi olarak e-ticaret sitenizden ve pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi topluca kargo firmasına gönderebilirsiniz. Kargo firması, yapmış olduğunuz ücret anlaşması üzerinden tüm pazaryerlerindeki kargolarınızı zamanında alıcısına ulaştırır. Ulaşım işleminden önce kargo firması tarafından ürünleri almaya gelen personel, özel bir araç yardımıyla her bir siparişe bir kargo kodu verir. Barkod tanımlamasının ardından verilen kargo kodu sayesinde müşterileriniz, siparişlerini kolay bir şekilde takip edebilir. Kargo kodunun oluşturulmasıyla birlikte, müşteriye otomatik olarak mesaj gider. İleti, kullandığınız şablona göre e-posta veya SMS ile gönderilebilir.

  Asil Kargo Entegrasyonu ile Kolay Kargo Takibi

  Hem müşterilerinizin hem de sizin kargo takip numarasıyla kargonun o an nerede olduğunu öğrenmenize olanak sağlayan Asil Kargo entegrasyonu sayesinde müşterileriniz mutlu, sizin de içiniz rahat olur. Barkod oluşturulması aşamasından sonraki süreçler otomatik olarak sürdürüldüğü için işinizin profesyonelliğine katkıda bulunmuş olursunuz. Tüm süreçleri online olarak yönetebileceğiniz Asil Kargo entegrasyonu sayesinde bulunduğunuz her yeri bir ofis ortamına dönüştürebilirsiniz. Nerede olursanız olun kargo süreçlerini kontrol edebileceğiniz Asil Kargo entegrasyonu sayesinde uçtan uca profesyonel çözümlerin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Faprika güvencesi ile sahip olacağınız Asil Kargo entegrasyonu sayesinde iş süreçlerini iyileştirmeye hemen başlayın.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti