Fatura Tasarlama & Oluşturma

Tam entegre matbu faturaların tasarım işlemleri sayesinde tek panel üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı bir program veya panel ihtiyacı olmadan gerçekleştirebileceğiniz matbu faturaların tasarımı işlemi ile saniyeler içerisinde faturanızı hazırlamış olursunuz. Her şirketin fatura tasarımı farklı olduğu için bu özelleştirme gereklidir

Fatura Tasarlama & Oluşturma

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Tam entegre matbu faturaların tasarım işlemleri sayesinde tek panel üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı bir program veya panel ihtiyacı olmadan gerçekleştirebileceğiniz matbu faturaların tasarımı işlemi ile saniyeler içerisinde faturanızı hazırlamış olursunuz. Her şirketin fatura tasarımı farklı olduğu için bu özelleştirme gereklidir. Markanızın tutarlı bir deneyimi oluşturması için ihtiyacınız olan bu sistem, şirket kültürünüze ve marka değerinize uygun tasarımlar yapmanıza olanak sağlar. Kaydedip tekrar tekrar kullanabileceğiniz tasarımlar ile diğer müşterileriniz için de kolaylıkla matbu fatura tasarımı oluşturabileceğiniz modülümüzde renkleri, şablonları ve yazı tiplerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

  Şirket Vizyonuna Uygun Tasarımlar
  Şirketinizin vizyonuna uygun olarak gerçekleştirebileceğiniz fatura tasarlama & oluşturma imkanı sayesinde Faprika’nın yüzlerce özelleştirilmiş şablonu arasından tercihte bulunabilir veya fatura tasarlamaya sıfırdan başlayabilirsiniz. Sadece müşterileriniz için değil, tedarikçileriniz için de fatura tasarlama & oluşturma hizmetini kullanabilirsiniz. İstediğiniz faturaları dışa aktararak avantajlarla dolu Faprika dünyasının artılarından faydalanabilirsiniz. Gelen ve giden tüm faturalarınız üzerinden gerçekleştirebileceğiniz fatura tasarlama & oluşturma sisteminde bir kez tasarım işlemini gerçekleştirdiğinizde sonraki faturalarınız otomatik olarak mevcuttaki tasarım üzerine entegre edilir.

  Sipariş Formu Çıktılarını da Tasarlayın
  Faprika’nın avantajlarla dolu fatura tasarlama & oluşturma modülünde sadece matbu faturaların tasarımını yapmazsınız, aynı zamanda sipariş formu gibi diğer çıktıların da tasarımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu modülde sadece siparişlerinize ait faturaları oluşturmayacaksınız, aynı zamanda siparişlerinizden bağımsız olarak da fatura tasarlama & oluşturma hizmetinden faydalanacaksınız.  Dilediğiniz fatura için rapor alabileceğiniz benzersiz bir hizmet sunan Faprika, faturalarınızı tek tıkla dışa aktarmanıza da olanak sağlar.

  Otomatik Faturalarla Her Açıdan Kazanın
  İşletme verimliliğinizi artırmak için iş gücünü ve zamanı size bırakan Faprika, fatura tasarlama & oluşturma hizmetleriyle e-ticarete kolaylığı ve profesyonelliği bir arada sunuyor. Marka kimliğinizi her ayrıntıda arz etmenizi sağlayacak benzersiz hizmetleri ile işletmenize değer katan Faprika, markanızın kimliğini faturalar ve sipariş formu gibi diğer çıktılarda da oluşturmanızı sağlıyor. Tasarımlar tarafından hazırlanan yüzlerce fatura şablonu arasından tercihte bulunabileceğiniz veya kendi matbu faturanızı oluşturabileceğiniz bu modül ile müşterileriniz için tutarlı bir marka deneyimi oluşturacaksınız.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti