Kargonova Entegrasyonu

Aslında hayallerinizi taşıdığının bilinci ile hareket eden Kargonova Kargo entegrasyonu, yeni nesil çözümleri ile hizmetlerini nitelikli kargo arzı ile bütünleştiriyor. Sorun kargo ise çözüm Nova, sloganıyla yola çıkan marka, dağıtımda sınır tanımayan çözümleri ile işinizin niteliğini artırmanıza da olanak tanıyor.

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Aslında hayallerinizi taşıdığının bilinci ile hareket eden Kargonova Kargo entegrasyonu, yeni nesil çözümleri ile hizmetlerini nitelikli kargo arzı ile bütünleştiriyor. Sorun kargo ise çözüm Nova, sloganıyla yola çıkan marka, dağıtımda sınır tanımayan çözümleri ile işinizin niteliğini artırmanıza da olanak tanıyor. Tüm gönderilerinizi şirketin web sayfası üzerinden takip etmenize olanak sağlayan Kargonova Kargo entegrasyonu; öneri, şikayet ve görüşlerinizi de web sitesi üzerinde bulunan iletişim formundan kolaylıkla karşılıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve deneyimli kadrosu ile sektörde önemli bir yere sahip olan Kargonova Kargo entegrasyonu, kaliteli hizmet anlayışı sayesinde sektördeki doğru bilinen yanlışları düzeltmek adına hizmetlerini sürdürüyor. Siz de Faprika güvencesiyle kargolarınızın entegrasyonunu sağlayarak profesyonel bir iş ahlakı çerçevesinde hizmet arzınızı kusursuz bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

  Kargonova Kargo Entegrasyonu ile Yeni Bakış Açısı

  Sektöre yeni bir bakış açısı kazandıran Kargonova Kargo entegrasyonu ile hizmet süreçlerini titizlikle yerine getirmeniz, işinizi geliştirmenize yardımcı olur. Mutlu müşteriler ve zamanında teslim edilen sorunsuz kargolar için Kargonova Kargo entegrasyonunu tercih ettiğinizde, entegrasyon sistemleri sayesinde hem online satış siteleri hem de yurt içi kargo hizmetleri gibi çeşitli alanlardaki beklentilerinizi karşılayabilirsiniz. Mobil şube hizmetleri ile de kargo entegrasyonlarında doğru çözümlere ulaşmanıza yardımcı olan Kargonova Kargo entegrasyonu, ticaret yapmak isteyip ürünlerini müşterilerine nasıl ulaştıracağını düşünen firmalar için de oldukça avantajlıdır. Müşterilerinizi, ürünlerinizi içiniz rahat bir şekilde kendi anlaştığınız kargo firması ile göndermek istiyorsanız Kargonova Kargo entegrasyonu sayesinde entegre olarak gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

  Kargoları Tek Panelden İzleyin

  Hem kendi e-ticaret sitenizden hem de pazaryeri sitelerinden satışı yapılan ürünleri tek bir panel üzerinden izleme, kargo çıkışlarını takip etme ve anlık olarak güncel veri almak için tercih edebileceğiniz Kargonova Kargo entegrasyonu sayesinde kargo şubesinde gerçekleştirilen işlemler, entegre sistem sayesinde otomatik olarak tamamlanır. Bu sayede ekstra bir yazdırma işlemi olmadan kargolarınızın çıkışını yapabilirsiniz. Faprika güvencesi ile elde edeceğiniz kargo kodu yardımıyla kargolarınızı gecikmeden varış noktasına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz de kargosunun nerede olduğunu anlık olarak görüntüleyerek içleri rahat bir şekilde alışverişlerini tamamlayabilirler.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti