Morhipo Entegrasyonu

E-ticaret siteniz ile çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak istiyorsanız Morhipo Entegrasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. E-ticaret mağazanıza ulaşan tüm siparişleri takip edebileceğiniz Morhipo Entegrasyonu sistemimde stoklarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Morhipo Entegrasyonu

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  E-ticaret siteniz ile çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak istiyorsanız Morhipo Entegrasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. E-ticaret mağazanıza ulaşan tüm siparişleri takip edebileceğiniz Morhipo Entegrasyonu sistemimde stoklarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Farklı pazaryerlerinden gelen siparişler sonrasında ürün stoklarını tek tek incelemek son derece yorucu ve zahmetli olacaktır.

  Morhipo Entegrasyonu ile Stok Güncellemelerini Otomasyonla Yapın

  Siz parmağınızı bile kıpırdatmadan yaptığınız satışlara ve ürün geliştirmeye odaklanırken Morhipo Entegrasyonu sayesinde satışını yaptığınız ürünlerin stokları otomatik olarak güncellenir. Söz konusu entegrasyon sayesinde ürünlerinizi ayrıca Morhipo’ya girmenize de gerek yoktur. Ürünü e-ticaret sitenize eklediğiniz anda eş zamanlı olarak Morhipo’da da görüntülenir. Satışa çıkarığınız ürünleri takip etme, satma ve stok işlemleri ile ilgili zaman kaybetmek istemiyorsanız Morhipo Entegrasyonu tam da size göre! Tek bir panel üzerinden entegrasyonunu yaptırdığınız pazaryerleri üzerinden çok basit bir şekilde satış yapmanıza olanak sağlayan sistemler sayesinde hedef kitlenizin sınırlarını çok kolay bir şekilde aşabilirsiniz.

  Online Mağazanız ile İlgili Tüm İşlemler Tek Panelde

  Satışı durdurma, ürünleri toplu satışa çıkarma, fiyatların güncellenmesi, satışların takip edilmesi, stok yönetimi, ürün ekleme gibi işlemleri tek bir panel üzerinden yaparak eş zamanlı olarak hem online mağazanızda hem de Morhipo’da görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. İşlemlerinizi hatasız, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek isteyenlere özel olarak sunduğumuz Morhipo Entegrasyonu sayesinde satışını yaptığınız ürünleriniz üzerindeki hakimiyetinizi kuvvetlendireceksiniz. Müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşmanın en güvenilir yolu olan Morhipo Entegrasyonu sayesinde stoku azalan ürünlerinizi kolayca görüntüleyebilir ve stok güncellemesi yapabilirsiniz.

  Morhipo Entegrasyonu ile Siparişleriniz Tam Zamanında Hazır

  Siparişlerinizi zamanında hazırlamak ve bu sayede müşteri memnuniyetini artırmak istiyorsanız Morhipo Entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanmalısınız. Ürün yükleme konusunda da birçok ayrıcalık sunan Morhipo Entegrasyonu ile mağazanızda eksik olan ürünlerinizi kolay bir şekilde satışa sunabilirsiniz. Morhipo Entegrasyonu için ücretsiz deneme sürümümüzü indirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi sınırsız bir şekilde yayınlamanıza izin veren benzersiz entegrasyonumuz, diğer pazaryerlerinde stok entegrasyonu sağlayarak sizi mağdur etmez. Morhipo üzerinden gelen siparişlerinizi geçmişe yönelik olarak listeleyebileceğiniz sitemizde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti