PARAMPOS ENTEGRASYONU

Tüm bankalar ile entegrasyon alabileceğiniz Parampos uygulaması sayesinde internet siteniz üzerinden ürün satışı yapabilmeniz için kredi kartı kullanımına olanak sağlayacaksınız. Bankalarla ayrı ayrı anlaşmaya gereksinimi duymadan taksitle, tek çekim, ön ödemeli, banka kartı ve kredi kartı gibi birçok farklı ödeme yöntemini tek merkezde toplayabilirsiniz.

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Tüm bankalar ile entegrasyon alabileceğiniz Parampos uygulaması sayesinde internet siteniz üzerinden ürün satışı yapabilmeniz için kredi kartı kullanımına olanak sağlayacaksınız. Bankalarla ayrı ayrı anlaşmaya gereksinimi duymadan taksitle, tek çekim, ön ödemeli, banka kartı ve kredi kartı gibi birçok farklı ödeme yöntemini tek merkezde toplayabilirsiniz. Hem online hem de fiziki olarak satış gerçekleştirdiğiniz iş yerinizde kullanabileceğiniz Parampos entegrasyonu sayesinde online tahsilat işlemlerini sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Tahsilat yöntemlerini genişletebileceğiniz Parampos entegrasyonu sayesinde kurulum ücreti, sabit işlem ücreti ve yıllık ücret gibi ekstra maliyetlerle boğuşmak zorunda kalmazsınız.

  Parampos ile Düşük Komisyon Oranları

  Düşük komisyon oranları sayesinde üye işyerlerinin risklerini azaltan Parampos entegrasyonu;

  ▪ Teknik sorun risklerini

  ▪ Yüksek pos maliyetlerini

  ▪ Güvenlik açıklarını

  ▪ Chargeback ve fraud gibi risklerin minimize edilmesini sağlıyor.

  A, B ve C segmentlerinde üye iş yerine sahip olan Parampos entegrasyonu sayesinde eğitim, beyaz eşya, saat, hırdavat, inşaat ve aklınıza gelebilecek diğer sektörler için uygulama imkânına sahip olursunuz. Yalnızca tahsilat tutarı üzerinden komisyonun alındığı Parampos entegrasyonu sayesinde aynı zamanda kart saklama sistemine de sahip olabilirsiniz. Tahsilat yapmanıza olanak sağlayan Parampos entegrasyonu 3D secure zorunluluğu sayesinde müşterilerinizin güvenli alışveriş yapmasına olanak tanır. Avantajlı Param ailesine katılarak 24 saat içerisinde satış yapmaya başlayabilirsiniz.

  Parampos Entegrasyonu Avantajlarla Dolu

  Parampos entegrasyonunu tercih ederek 24 saat içinde online satış yapabilir, Türkiye’nin en düşük komisyon oranı farkına sahip olabilir, tek bir entegrasyon sayesinde 21 banka ile entegreli bir şekilde çalışabilir, ertesi gün tahsilat imkanından faydalanabilirsiniz. PCI DSS, GO ve 3D Secure sayesinde müşterilerinizi ve kendinizi korumanıza olanak sağlayan Parampos uygulaması, istediğiniz zaman istediğiniz yerde tahsilat yapmanıza olanak sağlar. Parampos uygulaması, ilk elektronik para kuruluşu olma özelliğine de sahiptir. 3, 6, 9 ve 12 gibi farklı taksitlendirme seçeneklerinden faydalanarak müşterilerinizin satın alma eğilimlerini yönlendirebileceğiniz Parampos uygulamasında operatör ve sistemsel kontroller sayesinde Fraud önleme sistemine sahip olursunuz. Bu sayede işinizi geliştirmek için 7/24 çalışan e-ticaret sitenizi güçlendirmiş olursunuz.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti