Blog

Son yazılar

Revotas Entegrasyonu

Güçlü altyapısı ile online pazarlama çözümleri sunan Revotas Entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanarak siz de sektörde global markalarla rekabet edebilirsiniz. Database management ve e-mail marketing gibi hizmetler veren Revotas, sunduğu çok kanallı online pazarlama çözümleri ile markanıza değer katar.

Devamını oku →

TCMB Döviz Kuru Entegrasyonu

E-ticaret sitesi ile sınırlarını ülke dışına çıkarmak isteyenler için benzersiz bir çözümümüz var; TCMB Döviz Kur Entegrasyonu sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının kur entegrasyonlarını tek panel üzerinden yönetebilirsiniz.

Devamını oku →

Gelişmiş İndirim Yönetimi

Potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek, sepette bırakılan ürünlerde alışverişin tamamlanmasını sağlamak ve stok fazlası ürünlerin satışını kolaylaştırmak gibi nedenlerle tercih edebileceğiniz gelişmiş indirim yönetimi sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

Devamını oku →

Story Hikaye Modülü

Genellikle sosyal medya uygulamalarında kullanılan Story (Hikaye) özelliğinin e-ticaret sitesine entegre edilmesini sağlayan Faprika, müşterilerinizin alışveriş deneyiminin çok daha kolay ve keyifli hale gelmesini sağlıyor.

Devamını oku →

Ürün Video Gösterimi

E-ticaret platformunun sonsuz yeniliklerin ağına ayak uyduranlar ürün videosu gösterimi ile rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor. E-ticarette tüketiciler alışverişlerini dokunarak değil, görerek yaptıkları için görsellerin önemi çok daha büyük bir hale geliyor.

Devamını oku →