Telsam Sanal Santral Entegrasyonu

Özellikle e-ticaret sitesi bulunan işletmeler için son derece avantajlı olan Telsam Sanal Santral Entegrasyonu çözümleriyle müşteri memnuniyetini üst düzeye taşıyabilirsiniz. Bu sistem, e-ticaret siteniz ile santrali birbirine bağlayan call center personellerinin müşteriye ve müşteri hareketlerine ulaşıp kolayca işlem yapabilmesini sağlar.

Telsam Sanal Santral Entegrasyonu

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Özellikle e-ticaret sitesi bulunan işletmeler için son derece avantajlı olan Telsam Sanal Santral Entegrasyonu çözümleriyle müşteri memnuniyetini üst düzeye taşıyabilirsiniz. Bu sistem, e-ticaret siteniz ile santrali birbirine bağlayan call center personellerinin müşteriye ve müşteri hareketlerine ulaşıp kolayca işlem yapabilmesini sağlar. İşletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak sunduğumuz ve güncel teknolojiler ile birlikte rahatlıkla tercih edebileceğiniz Telsam Sanal Santral Entegrasyonu gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Müşteriyi tanımaya aracılık eden Telsam Sanal Santral Entegrasyonunun iş süreçlerine faydası büyüktür. E-ticaret siteniz ile senkronize ilerleyen call center personelleri notlar alınarak şirket bünyesinde görev alan tüm personeller arasındaki diyaloğu güçlendirir.

  Telsam Sanal Santral Entegrasyonunun Sunduğu İmkanlar

  Avantajlarla dolu Telsam Sanal Santral Entegrasyonu sayesinde ses iletişimi, yönetim, raporlama ve kayıt gibi süreçleri otomasyona bağlarsınız. İş gücünden ve zamandan büyük ölçüde tasarruf ettiren uygulamalarda tüm görüşmelerinizi yeni iletişim kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini arttıran bu sistem ayrıca kapıda ödeme siparişlerde otomatik müşterisi araması yaparak sipariş onay sürecini otomatize eder. Bu sayede alışveriş süreçleri güvenli ve otomasyona dayalı, hatasız bir şekilde tamamlanmış olur. Müşteri hareketlerinin sürekli olarak izlenmesine olanak tanıyan bu sistem ile e-ticaret sitenizden bir kez dahi olsa alışveriş yapan tüketicileri sadık müşterilere dönüştürebilirsiniz. Müşteriyi tanıyarak pazarlama faaliyetlerini geliştirmenize olanak sağlayan Telsam Sanal Santral Entegrasyonu, sorunsuz alışveriş süreçleri için gereklidir. Faprika farkıyla sahip olacağınız Telsam Sanal Santral Entegrasyonu modülü ile online mağazanızı geliştirebilirsiniz.

  Görüşmelerinizi Kayıt Altına Alın

  İhtiyaç duyduğunuz anlarda görüşmelerin kayıt altına alınmasını sağlayan Telsam Sanal Santral Entegrasyonunun hazır altyapısı sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Ölçeklenebilir santral ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunan Telsam Sanal Santral Entegrasyonu farklı kullanım modellerine sahiptir. Yeni nesil iletişim için yeni nesil çözümler sunan Faprika güvencesiyle sahip olacağınız Telsam Sanal Santral Entegrasyonu hosted servislerinden ürün ve lisans kiralamaya kadar ihtiyacınız olan tüm gereksinimler için uygun bir çözüm var. Birden fazla şirket için kullanım özelliğine sahip olan Telsam Sanal Santral Entegrasyonu ile profesyonel bir şekilde karşılama altyapısını ayrıştırabilirsiniz.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti