Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu sayesinde iş yükünüzü azaltmak ister misiniz? Maliyetleri düşüren, satış süreciniz profesyonelleştiren, online mağazanızı çok daha büyük bir kitleye ulaştıran Trendyol Entegrasyonu hizmetlerimizle bugün tanışın. Stoku biten ürünleriniz hakkında uyarı bildiriminde bulunan Trendyol Entegrasyonu sayesinde yeni siparişler alabilmek için ürün yönetimini çok daha basit bir şekilde yapacaksınız.

Trendyol Entegrasyonu

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Trendyol Entegrasyonu sayesinde iş yükünüzü azaltmak ister misiniz? Maliyetleri düşüren, satış süreciniz profesyonelleştiren, online mağazanızı çok daha büyük bir kitleye ulaştıran Trendyol Entegrasyonu hizmetlerimizle bugün tanışın. Stoku biten ürünleriniz hakkında uyarı bildiriminde bulunan Trendyol Entegrasyonu sayesinde yeni siparişler alabilmek için ürün yönetimini çok daha basit bir şekilde yapacaksınız. Trendyol Entegrasyonu sayesinde ürün stoklarınızı çok basit bir şekilde, otomasyona bağlı olarak güncellemeniz mümkündür. Dilediğiniz tedarikçilerle anlaşarak kendi stokta olmayan ürünleri dahi kolay bir şekilde satabileceğiniz Trendyol Entegrasyonu sayesinde gelirlerinizi katbekat arttırmanız mümkündür. Üstelik entegrasyon hizmeti aldıktan sonra ekstra bir efor sarf etmenize de gerek kalmaz. E-ticaret siteniz üzerinden gerçekleştirdiğiniz değişikliklerin anlık olarak sisteme aktarılmasını sağlayan özel yazılımımız ile siz sadece işinize odaklanacaksınız.

  Ürünlerinizi Hazır Bir Müşteri Kitlesine Ulaştırın

  Trendyol Entegrasyonu yaptırarak hazır bir hedef kitleye doğrudan ulaşabilirsiniz. Trendyol entegrasyonu ile e-ticaret siteniz üzerinden Trendyol’daki siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişlerin tüm aşamalarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Son derece avantajlı olan bu sistemde muhasebe ERP yazılım sayesinde faturalarınızı otomatik olarak işletebilirsiniz. Sadece Trendyol Entegrasyonu hizmetimizden faydalanarak ürün satış süreçlerini optimize etmek mümkün! Varyantlı ürün yönetimi, seçenekli ürün yönetimi, barkod yönetimi, sipariş yönetimi, kategori bazlı eşleme gibi satış yapmanızı kolaylaştıracak birçok ayrıntının otomasyona bağlanmasına olanak sağlayan Trendyol Entegrasyonu hizmetimiz ile dakikada bir sipariş entegrasyonuna sahip olacaksınız. Müşterilerinize otomatik olarak toplu SMS gönderme imkanına da sahip olan sistemimiz, satışlarınızı profesyonelce ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar.

  Trendyol Entegrasyonu ile Neler Kazanırsınız?

  Mağazanızın ihtiyaç duyduğu kolaylaştırıcı ve profesyonel tüm hizmetleri bir arada bulacağınız Trendyol Entegrasyonu hizmetleri sayesinde satış takibini çok daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Tek bir entegrasyon ekranı üzerinden Trendyol ve diğer pazaryerlerinden elde ettiğiniz kazançları net bir şekilde görebilirsiniz. Satılan ürün sayısından iade adetlerine kadar satış ile ilgili tüm süreçleri takip edebileceğiniz sistemde satış analizi de yapabilirsiniz. Satış analizi yaparak potansiyel müşterilerinize ulaşmak için yeni taktikler geliştirebilir ve satışlarınızı zaman, ürün, müşteri bazlı olarak değerlendirebilirsiniz.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti