UPS Kargo Entegrasyonu

Kargo süreçlerinin optimize edilmesine olanak sağlayan UPS Kargo entegrasyonu sayesinde zamandan ve bütçeden büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırmak için tercih edebileceğiniz UPS Kargo entegrasyonu sistemleri, kargolarda meydana gelen hataların minimize edilmesini sağlar

UPS Kargo Entegrasyonu

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Kargo süreçlerinin optimize edilmesine olanak sağlayan UPS Kargo entegrasyonu sayesinde zamandan ve bütçeden büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırmak için tercih edebileceğiniz UPS Kargo entegrasyonu sistemleri, kargolarda meydana gelen hataların minimize edilmesini sağlarken firmanızdan ürün siparişinde bulunan müşterinizin siparişine kısa sürede kavuşmasını sağlarsınız. Uçtan uca UPS Kargo entegrasyonu modülü sayesinde tüm e-ticaret paketlerine opsiyonlu olarak entegre edebileceğiniz UPS Kargo entegrasyonu sistemleri oldukça avantajlıdır.

  Kargo Süreçlerini Çok Daha Profesyonel Hale Getirin

  Kargo süreçlerinin çok daha profesyonel bir şekilde yönetilmesine olanak sağlayan UPS Kargo entegrasyonu sisteminde öncelikle müşteriniz e-ticaret siteniz üzerinden siparişini verir. Ürünlerin hazırlanmasının ardından kargo sürecine getirilmesi ile birlikte tek tıkla UPS Kargo entegrasyonu yaparak kargo şubesinin de sipariş detaylarını eş zamanlı olarak görmesini sağlayabilirsiniz. Adreste herhangi bir sorun olması gibi durumlarda kargo şubesi tarafınıza dönüş sağlar ve UPS Kargo entegrasyonu sayesinde aldığınız etiketler otomatik olarak ekrana getirilir. Barkod etiketlerinin yazıcıdan çıkartılarak kutulara basılmasına olanak sağlayan sistemler, yapay zeka destekli teknoloji sayesinde otomasyona bağlı olarak gerçekleştirilir. Ürünlerin kargoya verilmesi durumunda müşterinin SMS veya e-posta ile bilgilendirmesi kargo firması tarafından yapılır.

  Kargo Aracı Kapınıza Kadar Gelir

  UPS Kargo entegrasyonu sisteminde ürünlerinizi kargoya vermek için kargo şubesine gitmezsiniz. Sipariş alınan ürünün adedine kadar bilen kargo şubesi, siparişlerinize uygun olan bir araçla kapınıza kadar gelerek ürünleri teslim alır. El terminali ile barkod etiketlemesi yapılan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilir. Bu süreçte herhangi bir sorun olması durumunda firmanız ile iletişime geçilir. Barkod okumasının yapılmasının ardından müşteriniz, kargosu ile ilgili tüm süreçleri kargo takip sistemi üzerinden izleyebilir. Siparişin teslim edilmesinin ardından kargo takip sisteminin sorgulandığı sayfada siparişin teslim edildiği ile ilgili bildirimde bulunulur. Son derece avantajlı olan UPS Kargo entegrasyonu sistemi sayesinde müşteri memnuniyeti artar. Lojistik şirketi gibi ek bütçe gerektiren kalemlerden bertaraf ettiğiniz için ürünlerinizi daha rekabetçi fiyatlarla satışa sunabilirsiniz. Personel maliyetlerini de azaltabileceğiniz UPS Kargo entegrasyonu sisteminde hem müşteri beklentilerini en üst düzeyden karşılayacak hem de marka değerinizi artıracaksınız.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti