Ziraat Bankası Sanal Pos Eentegrasyonu

Online pazarda ticaret yapan işletmeler için büyük bir avantaj oluşturan Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile ödemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Çevrim içi yollarla satış yapmak isteyenlere özel olarak sunduğumuz Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile kredi kartı veya banka ile kolayca ödeme alabilirsiniz.

ziraat bankası sanal pos entegrasyonu

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  AÇIKLAMA

  • Online pazarda ticaret yapan işletmeler için büyük bir avantaj oluşturan Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile ödemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Çevrim içi yollarla satış yapmak isteyenlere özel olarak sunduğumuz Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile kredi kartı veya banka ile kolayca ödeme alabilirsiniz. Virtual Pos olarak da kullanılan Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile ödemelerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ziraat Bankası Güvenli Ödeme Sayfası üzerinden gerçekleşen işlemlerde sürecin çok daha profesyonel ve güvenilir olmasını sağlayabilirsiniz.

   İnternet Alışverişi Herkes için Güvenli

   İnternet alışverişinin herkes için güvenli olmasını sağlayan Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile 3D Secure uygulamasından faydalanabilirsiniz. Hem işletmeniz hem de müşterileriniz için son derece avantajlı olan bu durum, müşterilerin ödemelerini tamamlamaları için cep telefonlarına gelen SMS kodunu ödeme ekranındaki ilgili alana girmesiyle tamamlanır. 3 boyutlu doğrulama sistemi sayesinde ödemenin alınması, müşterilerin de alışverişlerini gönül rahatlığı ile gerçekleştirmelerine olanak sağlar. Toplu tahsilat imkanına da sahip olan Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu sayesinde ödemelerinizi periyodik dönemlerde alabilirsiniz. Bu sayede gelir ve giderlerinizi belirli bir düzene

   Hizmet veya Ürün Satışlarında Güven Verin

   Hizmet veya ürün satışlarında güven aşılamak isteyen işletmeler için son derece avantajlı bir seçenek olan Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile internet üzerinden 7 gün 24 saat satış yapabilirsiniz. Sadece Türkiye’deki müşterilerinize değil, aynı zamanda tüm dünyaya hitap edebileceğiniz Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile döviz üzerinden de ödeme alabilirsiniz. RUBLE, JAPON YENİ, GBP, EURO ve USD gibi farklı para birimleri üzerinden satış yapmanıza olanak sağlayan Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin kesintisiz bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Sağladığınız geniş ödeme seçenekleriyle Ziraat Bankası logolu kartı bulunanlar için taksit imkanı sunarak alışverişi çok daha avantajlı bir şekle büründürebilirsiniz. Ziraat Bank kartlarına özel vadeli ödeme seçenekleri sunabileceğiniz Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu sisteminde vade farkı yansıtmak da tamamen sizin elinizde. Pazarlama stratejilerinizi güncelleyebileceğiniz Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu sistemi ile e-ticarette büyük bir iş yükünden tasarruf edeceksiniz.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti