Özel Eklentileri

Özel Entegrasyon ve Modüllerimiz

E-Ticaret şirketlerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen ve geliştirilmeye devam eden binlerce eklenti arasından markanız için en uygun olanlarını tercih ederek, sizde işinizi büyütmeye başlayın. Faprika, e-ticaret sitenizi geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçları özel eklentiler veya modüller ile sizlere sunar. Sitenizi ziyaretçileriniz için çok daha çekici hale getirmenize ve satışlarınızı arttırmaya olanak sağlayan eklenti ve modüller ile, e-ticaret sitenizi çok daha işlevsel bir hale getirerek markanızı rakiplerinizden ayrıştırabilirsiniz. Sektörünüze özgü binlerce eklenti ve modül arasından sizin için en doğru seçenekleri tercih ederek müşteri deneyiminizi ve operasyon süreçlerinizi iyileştirebilirsiniz. Operasyonunuzu hızlandırabileceğiniz, satışlarınızı arttırabileceğiniz, sitenizin ziyaretçileri ile daha fazla etkileşime girmenize olanak sağlayan eklenti ve modüller, sizler için sürekli geliştirilmeye devam ediyor. Özel ihtiyaçlarınız olması durumunda önünüzü kapatmıyor ve size özel çözümler geliştirerek her zaman yanınızda oluyoruz. Burada listelenmemiş diğer yüzlerce eklenti ve modül veya size özel geliştirilmesini istediğiniz eklenti ve modüller hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

DialogTab WhatsApp Satış Kanalı

Mesajlaşma kanallarını tek bir ekran üzerinden, çoklu müşteri temsilcisiyle yönetmenize izin veren Dialogtab; Faprika altyapısıyla entegre bir şekilde çalışarak WhatsApp, Instagram, Messenger, Telegram ve Live Chat gibi kanallar üzerinden hızlı ve eksiksiz bir şekilde sipariş almanıza ve satış yapmanıza olanak sağlıyor.

Turatel Entegrasyonu

Hedef kitlenize erişmede en etkili yöntemlerden biri olan Turatel, mobil medya uyumlu çözümleri ile dijital iletişimde yanınızdadır. Marka ihtiyacını doğru bir şekilde belirleyen Turatel, müşterilerinizin ve sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun stratejiler geliştirerek marka bilinirliğinizi ve satın alma eğilimlerini arttırır.

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

PersonaClick Entegrasyonu

Web analitiği çözümleri, etiket yönetim platformları, pazarlama otomasyon platformları, DMP’ler, e-ticaret sistemleri ve CMS sistemlerini sorunsuz bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan Personaclick entegrasyonu ile tanışın. Genişletilebilir entegrasyonlara sahip olmanızı sağlayan Personaclick entegrasyonu ile davranışsal hedefleme segmentasyonu ve kişiselleştirme imkanlarına sahip olursunuz.

1000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

MobilDev Entegrasyonu

Mobil pazarlama izinli veri tabanı yönetimi olan Mobildev entegrasyonu ile müşterilerinize bilgilendirici kampanyalar hakkında, duyuru niteliğinde ve diğer konularda toplu mesajlaşma hizmeti sunabilirsiniz. Sektöründe lider ve yenilikçi olması ile bilinen Mobildev, yazılımınıza entegre olarak toplu SMS gönderimine imkan verir.

1500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Telsam SMS Entegrasyonu

İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun toplu SMS hizmetleri ile tanışarak firmanızın sesini çok daha geniş kitlelere duyurmaya ne dersiniz? İster personellerinize, ister müşterilerinize isterseniz de potansiyel müşterilerinize SMS göndererek marka bilinirliğinizi artırmak, duyuru yapmak, siparişlerin güvenliğini sağlamak, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Telsam Sanal Santral Entegrasyonu

Özellikle e-ticaret sitesi bulunan işletmeler için son derece avantajlı olan Telsam Sanal Santral Entegrasyonu çözümleriyle müşteri memnuniyetini üst düzeye taşıyabilirsiniz. Bu sistem, e-ticaret siteniz ile santrali birbirine bağlayan call center personellerinin müşteriye ve müşteri hareketlerine ulaşıp kolayca işlem yapabilmesini sağlar.

5000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Fatura Tasarlama & Oluşturma

Tam entegre matbu faturaların tasarım işlemleri sayesinde tek panel üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı bir program veya panel ihtiyacı olmadan gerçekleştirebileceğiniz matbu faturaların tasarımı işlemi ile saniyeler içerisinde faturanızı hazırlamış olursunuz. Her şirketin fatura tasarımı farklı olduğu için bu özelleştirme gereklidir

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Dinamik XML Yönetimi

Belgeleri işaretlemek için etiketlerin kullanıldığı, tarayıcının etiketleri görüntülemesi ve yorumlamasını sağlayan Dinamik XML Yönetimi ile büyük bir yardımcıya sahip olacaksınız. Biçimlendirme dili olan XML ile vakit kaybetmeden ürün ve hizmetlerinizi satışa hazır hale getirmek, stok güncellemek, satış raporlarını dışa aktarmak gibi tüm işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Whatsapp Sipariş Modülü

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Whatsapp vasıtasıyla ürün veya hizmetlerinizin satışını çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Müşterilerinizin satın almak istediği ürünleri çok daha hızlı bir şekilde iletmesine olanak sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde istediğiniz ürünlerinizin veya tüm ürünlerin tek tıkla tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Revotas Entegrasyonu

Güçlü altyapısı ile online pazarlama çözümleri sunan Revotas Entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanarak siz de sektörde global markalarla rekabet edebilirsiniz. Database management ve e-mail marketing gibi hizmetler veren Revotas, sunduğu çok kanallı online pazarlama çözümleri ile markanıza değer katar.

1000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Gelişmiş İndirim Yönetimi

Potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek, sepette bırakılan ürünlerde alışverişin tamamlanmasını sağlamak ve stok fazlası ürünlerin satışını kolaylaştırmak gibi nedenlerle tercih edebileceğiniz gelişmiş indirim yönetimi sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

1000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Ürün Video Gösterimi

E-ticaret platformunun sonsuz yeniliklerin ağına ayak uyduranlar ürün videosu gösterimi ile rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor. E-ticarette tüketiciler alışverişlerini dokunarak değil, görerek yaptıkları için görsellerin önemi çok daha büyük bir hale geliyor.

1500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

E-ticareti Kolaylaştıran Gelişmiş Özellikler

Faprika, e-ticarette başarılı olmanız için gereken tüm özellikleri ve sonradan oluşabilecek ihtiyaçları gelişmiş eklentilerle size sunar. E-ticaret sitenizi kurup hemen en doğru çözümle başlamak için tercih edeceğiniz Faprika e-ticaret, işe başladıktan sonrada işinizi geliştirmek için her an yanınızda. Şirketinize özel eklentiler ile, şirketinizi büyütmek için sizinle çalışıyor ve yolunuzu asla kapatmıyoruz. Faprika’yı rakiplerinden ayıran en büyük özellik, sizden gelen talepleri her zaman karşılıyor olması. Yani operasyonunuz ne kadar büyürse büyüsün, hacminize uygun çözümler ile sürekli gelişen, size özel bir altyapı oluşturur.

Mükemmelliğe Giden Yolda Yanınızdayız

Sektör trendleri ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre hiç durmadan araştırma yaparak, altyapımızı sürekli geliştiriyor ve sizin için mükemmel e-ticaret siteleri kuruyoruz. E-ihracat çözümleri, Çift yönlü Pazaryeri entegrasyonları, Pazarlama eklentileri, gelişmiş XML modülü ve daha binlerce gelişmiş özellik ile sizinle beraber yürüyoruz. Kolay ve dinamik yönetim paneli sayesinde gelişmiş bir şekilde yönetebileceğiniz bir e-ticaret sitesi ihtiyacınız varsa, çözüm Faprika’da sizleri bekliyor.

Anahtar Teslim E-Ticaret

Faprika hizmet verdiği e-ticaret şirketlerine anahtar teslim çözümler sunar. Önceliğimiz her zaman e-ticaret için gerekli tüm özelliklerin tek panelden ve otomasyonlarla kolay yönetilebilir olmasıdır. Sunucu, hosting, kampanya ve pazarlama eklentileri, pazaryeri ve ERP entegrasyonları, tasarım çözümleri, ödeme entegrasyonları, e-mail, yedekleme, güvenlik ve aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlar tek panelde size sunulur. Her ihtiyacınıza çözüm bulacağınız tek e-ticaret altyapısı Faprika e-ticaret ile yüksek adetli operasyonlarınızı yönetebilir ve işinizi hep bir adım ileri taşıyabilirsiniz. Büyük ya da büyümek isteyen e-ticaret firmaları için doğru adres Faprika e-ticaret.