Özel Eklentileri

Özel Entegrasyon ve Modüllerimiz

Binlerce eklenti arasından markanız için en uygun olanlarını tercih etmenizi sağlayan Faprika, e-ticaret sitenizi geliştirmek için ihtiyacınız olan özel eklentiler seçeneklerini sizler için sunar. Sitenizi ziyaretçileriniz için çok daha çekici hale getirmenize olanak sağlayan özel eklentiler, e-ticaret sitenizin çok daha işlevsel bir şekilde kullanılmasını sağlar. Sektörünüze özgü binlerce eklenti arasından sizin için en doğru olan seçeneği tercih ederek kullanıcı deneyimini iyileştirebilirsiniz. Sohbet yoluyla ziyaretçileriniz ile etkileşime girmenize olanak sağlayan özel eklentiler, aynı zamanda e-posta bültenleri oluşturmanıza, dönüşümleri izlemenize, kişileri yönetmenize ve potansiyel müşterilerinizi takip etmenize olanak verir.

Revotas Entegrasyonu

Güçlü altyapısı ile online pazarlama çözümleri sunan Revotas Entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanarak siz de sektörde global markalarla rekabet edebilirsiniz. Database management ve e-mail marketing gibi hizmetler veren Revotas, sunduğu çok kanallı online pazarlama çözümleri ile markanıza değer katar.

1000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Gelişmiş İndirim Yönetimi

Potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek, sepette bırakılan ürünlerde alışverişin tamamlanmasını sağlamak ve stok fazlası ürünlerin satışını kolaylaştırmak gibi nedenlerle tercih edebileceğiniz gelişmiş indirim yönetimi sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

1000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Ürün Video Gösterimi

E-ticaret platformunun sonsuz yeniliklerin ağına ayak uyduranlar ürün videosu gösterimi ile rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor. E-ticarette tüketiciler alışverişlerini dokunarak değil, görerek yaptıkları için görsellerin önemi çok daha büyük bir hale geliyor.

1500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

E-ticaret Sitenize En Doğru Çözüm ile Başlayın

E-ticaret sitenizi açarak hemen en doğru çözümle başlamak için tercih edeceğiniz özel eklentiler, web sitenizi arama motorlarında daha üst sıralara taşır. Sitenizin okunabilirlik ve anahtar kelime bakımından analiz edilmesini sağlayan özel eklentiler sayesinde sitenizin para birimini ayarlayabilir, ürün başına sınırsız sayıda görüntü ayarlayabilir veya ürünlerin videosunu koyabilirsiniz. Web sitenizin yüklenme sürelerini azaltan özel eklentiler ile dönüşüm alanlarında da iyileşmeler sağlayabiliriz. Sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyduğu tüm özel eklentiler seçeneklerini bünyesinde bulunduran Faprika ile web sitenizi stratejik olarak baştan aşağıya dizayn ediyoruz.

İşletmeniz için Değer Oluşturun

Kullanıcı verilerini ve sitenizi korumak adına iki faktörlü doğrulamadan şifre ile sona ermeye kadar birçok farklı seçeneğe sahip olan Faprika’da sitenizi değer oluşturmayan spam yorumlar ve otomatik taslaklardan da arındırabilirsiniz. İletişim formu eklentisinden sitenizin daha hızlı açılması için görüntü dosyalarının optimize edilmesine kadar birçok işlemin gerçekleştirildiği özel eklentiler sayesinde e-ticaret sitenizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Sürekli olarak güncelleyip geliştirebileceğiniz bir e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız markanıza özel olarak hazırlayacağımız özel eklentiler çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Mükemmelliğe Giden Yolda Yanınızdayız

Sektör trendleri ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre yayına alındıktan sonra değiştirilebilir seçenekler sunan e-ticaret paketlerimiz ile sıfırdan mükemmelliğe doğru çıktığınız yolda yanınızdayız. Kolay yönetim paneli sayesinde sorunsuz bir şekilde yönetebileceğiniz bir e-ticaret sitesi ihtiyacınız varsa çözüm Faprika’da sizleri bekliyor. Sadece sıfırdan site kurdurmak için değil, mevcuttaki sitenizi geliştirmek için de tercih edebileceğiniz özel eklentiler ile güç sizden yana olacak.