Özel Eklentileri

Özel Entegrasyon ve Modüllerimiz

Binlerce eklenti arasından markanız için en uygun olanlarını tercih etmenizi sağlayan Faprika, e-ticaret sitenizi geliştirmek için ihtiyacınız olan özel eklentiler seçeneklerini sizler için sunar. Sitenizi ziyaretçileriniz için çok daha çekici hale getirmenize olanak sağlayan özel eklentiler, e-ticaret sitenizin çok daha işlevsel bir şekilde kullanılmasını sağlar. Sektörünüze özgü binlerce eklenti arasından sizin için en doğru olan seçeneği tercih ederek kullanıcı deneyimini iyileştirebilirsiniz. Sohbet yoluyla ziyaretçileriniz ile etkileşime girmenize olanak sağlayan özel eklentiler, aynı zamanda e-posta bültenleri oluşturmanıza, dönüşümleri izlemenize, kişileri yönetmenize ve potansiyel müşterilerinizi takip etmenize olanak verir.

Dijital Cüzdan Nedir?

Son dönemlerin en çok kullanılan uygulamalarından olan dijital cüzdan, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Cüzdan sayesinde tek hareketle ödeme yapmak mümkün oluyor. Kullanıcıların birçoğu yeni nesil ödeme yöntemlerine kısa sürede adapte olsa da dijital cüzdanın ne demek olduğunu, nasıl kullanıldığını ve avantajlarını merak edenler oluyor. Dijital cüzdan hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler içeriğimizde.. Dijital Cüzdan Ne İşe …

Turatel Entegrasyonu

Hedef kitlenize erişmede en etkili yöntemlerden biri olan Turatel, mobil medya uyumlu çözümleri ile dijital iletişimde yanınızdadır. Marka ihtiyacını doğru bir şekilde belirleyen Turatel, müşterilerinizin ve sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun stratejiler geliştirerek marka bilinirliğinizi ve satın alma eğilimlerini arttırır.

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

PersonaClick Entegrasyonu

Web analitiği çözümleri, etiket yönetim platformları, pazarlama otomasyon platformları, DMP’ler, e-ticaret sistemleri ve CMS sistemlerini sorunsuz bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan Personaclick entegrasyonu ile tanışın. Genişletilebilir entegrasyonlara sahip olmanızı sağlayan Personaclick entegrasyonu ile davranışsal hedefleme segmentasyonu ve kişiselleştirme imkanlarına sahip olursunuz.

1000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

MobilDev Entegrasyonu

Mobil pazarlama izinli veri tabanı yönetimi olan Mobildev entegrasyonu ile müşterilerinize bilgilendirici kampanyalar hakkında, duyuru niteliğinde ve diğer konularda toplu mesajlaşma hizmeti sunabilirsiniz. Sektöründe lider ve yenilikçi olması ile bilinen Mobildev, yazılımınıza entegre olarak toplu SMS gönderimine imkan verir.

1500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Telsam SMS Entegrasyonu

İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun toplu SMS hizmetleri ile tanışarak firmanızın sesini çok daha geniş kitlelere duyurmaya ne dersiniz? İster personellerinize, ister müşterilerinize isterseniz de potansiyel müşterilerinize SMS göndererek marka bilinirliğinizi artırmak, duyuru yapmak, siparişlerin güvenliğini sağlamak, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Telsam Sanal Santral Entegrasyonu

Özellikle e-ticaret sitesi bulunan işletmeler için son derece avantajlı olan Telsam Sanal Santral Entegrasyonu çözümleriyle müşteri memnuniyetini üst düzeye taşıyabilirsiniz. Bu sistem, e-ticaret siteniz ile santrali birbirine bağlayan call center personellerinin müşteriye ve müşteri hareketlerine ulaşıp kolayca işlem yapabilmesini sağlar.

5000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Fatura Tasarlama & Oluşturma

Tam entegre matbu faturaların tasarım işlemleri sayesinde tek panel üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı bir program veya panel ihtiyacı olmadan gerçekleştirebileceğiniz matbu faturaların tasarımı işlemi ile saniyeler içerisinde faturanızı hazırlamış olursunuz. Her şirketin fatura tasarımı farklı olduğu için bu özelleştirme gereklidir

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Dinamik XML Yönetimi

Belgeleri işaretlemek için etiketlerin kullanıldığı, tarayıcının etiketleri görüntülemesi ve yorumlamasını sağlayan Dinamik XML Yönetimi ile büyük bir yardımcıya sahip olacaksınız. Biçimlendirme dili olan XML ile vakit kaybetmeden ürün ve hizmetlerinizi satışa hazır hale getirmek, stok güncellemek, satış raporlarını dışa aktarmak gibi tüm işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Whatsapp Sipariş Modülü

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Whatsapp vasıtasıyla ürün veya hizmetlerinizin satışını çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Müşterilerinizin satın almak istediği ürünleri çok daha hızlı bir şekilde iletmesine olanak sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde istediğiniz ürünlerinizin veya tüm ürünlerin tek tıkla tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Revotas Entegrasyonu

Güçlü altyapısı ile online pazarlama çözümleri sunan Revotas Entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanarak siz de sektörde global markalarla rekabet edebilirsiniz. Database management ve e-mail marketing gibi hizmetler veren Revotas, sunduğu çok kanallı online pazarlama çözümleri ile markanıza değer katar.

1000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Gelişmiş İndirim Yönetimi

Potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek, sepette bırakılan ürünlerde alışverişin tamamlanmasını sağlamak ve stok fazlası ürünlerin satışını kolaylaştırmak gibi nedenlerle tercih edebileceğiniz gelişmiş indirim yönetimi sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

1000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Ürün Video Gösterimi

E-ticaret platformunun sonsuz yeniliklerin ağına ayak uyduranlar ürün videosu gösterimi ile rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor. E-ticarette tüketiciler alışverişlerini dokunarak değil, görerek yaptıkları için görsellerin önemi çok daha büyük bir hale geliyor.

1500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

E-ticaret Sitenize En Doğru Çözüm ile Başlayın

E-ticaret sitenizi açarak hemen en doğru çözümle başlamak için tercih edeceğiniz özel eklentiler, web sitenizi arama motorlarında daha üst sıralara taşır. Sitenizin okunabilirlik ve anahtar kelime bakımından analiz edilmesini sağlayan özel eklentiler sayesinde sitenizin para birimini ayarlayabilir, ürün başına sınırsız sayıda görüntü ayarlayabilir veya ürünlerin videosunu koyabilirsiniz. Web sitenizin yüklenme sürelerini azaltan özel eklentiler ile dönüşüm alanlarında da iyileşmeler sağlayabiliriz. Sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışması için ihtiyaç duyduğu tüm özel eklentiler seçeneklerini bünyesinde bulunduran Faprika ile web sitenizi stratejik olarak baştan aşağıya dizayn ediyoruz.

İşletmeniz için Değer Oluşturun

Kullanıcı verilerini ve sitenizi korumak adına iki faktörlü doğrulamadan şifre ile sona ermeye kadar birçok farklı seçeneğe sahip olan Faprika’da sitenizi değer oluşturmayan spam yorumlar ve otomatik taslaklardan da arındırabilirsiniz. İletişim formu eklentisinden sitenizin daha hızlı açılması için görüntü dosyalarının optimize edilmesine kadar birçok işlemin gerçekleştirildiği özel eklentiler sayesinde e-ticaret sitenizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Sürekli olarak güncelleyip geliştirebileceğiniz bir e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız markanıza özel olarak hazırlayacağımız özel eklentiler çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Mükemmelliğe Giden Yolda Yanınızdayız

Sektör trendleri ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre yayına alındıktan sonra değiştirilebilir seçenekler sunan e-ticaret paketlerimiz ile sıfırdan mükemmelliğe doğru çıktığınız yolda yanınızdayız. Kolay yönetim paneli sayesinde sorunsuz bir şekilde yönetebileceğiniz bir e-ticaret sitesi ihtiyacınız varsa çözüm Faprika’da sizleri bekliyor. Sadece sıfırdan site kurdurmak için değil, mevcuttaki sitenizi geliştirmek için de tercih edebileceğiniz özel eklentiler ile güç sizden yana olacak.