E-Ticarette Tüm İhtiyaçlarınıza Tek Çözüm

İş modelinize özgü geliştirmeler yapın!


E-ticaret yazılımında hepsi bir arada olarak sunduğumuz Faprikatör paketleriyle iş modeline göre geliştirime yapmak isteyenler için benzersiz seçenekler sunuyoruz. Siparişlerinizi kolay bir şekilde yönetebileceğiniz ve organize edebileceğiniz tüm detayları tek bir platformda toplayarak hedeflerinize çok daha sağlam ve emin adımlarla ulaşmanızı sağlayan Faprikatör, markanızın için tüm engelleri ortadan kaldırıyor.

Güçlü Dijital Pazarlama Çözümleri

Sınırsız tasarım seçeneği ile marka imajınızı yansıtın!


Web sitenizi, trafik hacmine göre en uygun sunucuya dahil edilerek anlık 100k ziyaretçiye uygun olarak hazırladığımız Faprikatör imzalı altyapımız ile işletmenizde hedeflediğiniz noktaya en doğru şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Sınırsız tasarım seçeneği sayesinde sepetten ödeme aşamasına kadar web sitenizin tüm sayfalarına müdahalede bulunabilirsiniz. Değişen ihtiyaçlarınıza anlık çözümler üreten Faprikatör uzman ekibi kendi yazılımsal ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verecek teknik ve fiziki donanıma sahiptir.

Ürün ve Hizmetlerinizi Tüm Dünya Duysun

Sektörünüze özel paketlerden dilediğinizi seçin!


Fiziki bir mağazaya oranla düşük bütçeli maliyetler gerektiren e-ticaret sitesi kurarak ücretsiz mobil uyumlu temalarımıza, güvenlik sertifikalarına, domain, web hosting paketlerine ve çok daha fazlasına tek noktadan sahip olabilirsiniz. Tüketicilere günün her saati ulaşmanıza imkan tanıyan Faprikatör e-ticaret yazılımlarımız meşguliyet zaman aralığı farklı olan potansiyel müşterilerinize ulaşma imkanınız arttırır.

Rakiplerinizin Çok İlerisinde Olun

Bulut tabanlı teknoloji ile uçtan uca gelişim!


Bulut ortamında Faprikatör güvencesiyle saklanan verileriniz hiçbir zaman üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Tek başınız yönetebileceğiniz Faprikatör imzalı e-ticaret siteniz sayesinde esnek bir çalışma ortamı dahilinde gelirlerinizi çok daha fazla artırmanız mümkün. İlgi çekici görsel ve içeriklerle potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmenize olanak sağlayan Faprikatör çözümlerinden faydalanmak için daha fazla beklemeyin!

Siz Sadece İşinize Odaklanın

İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun e-ticaret çözümleri!


Taleplerinize göre raporlama servisleri oluşturabileceğimiz Faprikatör raporlama ve destek araçları hizmetimiz ile kazancınızı en fazla etkileyen ürünleri listeleyebilir ve işletmenizin pazarlama hedeflerini bu raporlar sayesinde yönlendirebilirsiniz. Markalar ve tarihler arasında rapor karşılaştırmaları yaparak ilerleme durumunuzu net bir şekilde görebileceğiniz Faprikatör, kullanımı kolay güçlü dijital pazarlama çözümleri ile daima yanınızdadır.

Global Markalarla Rekabet Edin

Zaman ve mekan sınırlamasını ortadan kaldırın!


Sizin için 7/24 faaliyet gösteren e-ticaret siteleri ile kazanmaya hemen başlayın. Sektörünüze ve kurum kültürünüze uygun yüzlerce tasarım arasından dilediğinizi seçerek online mağazanızı birkaç gün içinde kurun. Global markalarla rekabet edebileceğiniz bir güç ile ürün veya hizmetlerinizi çok daha geniş bir coğrafyaya sunun.

Başarı Hikayemiz Olun!

Uçtan uca tasarlamak ve iş modeline göre geliştirmeler isteyenler için!


Dünya çapında 1.500’den fazla işletme tarafından güvenilen Faprika tarafından hizmet almak için formu doldurun. Diğer sorunlarınız için Yardım ve İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.