E-Ticarette Tüm İhtiyaçlarınıza Tek Çözüm

Şirketinize ve iş modelinize özgü geliştirmeler yapın!


E-Ticaret yazılımını şirketinize özel tasarlamak ve özel geliştirmeler ile büyük projeler oluşturmak ve  paket yazılım dışında çözüm arayanlar için doğru adres Faprikatör! Sizde klasik yapılarda takılıp daha ileriye gidemediğinizi düşünmeye başladıysanız ve özel bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız, Faprikatör çözümümüz ile işinizi büyütmek için size özel projeler geliştiriyoruz. E-ticaret sitenizi size özel konumlandırıyor ve geliştiriyoruz. Yazılım, Sunucu, Entegrasyonlar ve Operasyonunuzu A’dan Z’ye planlıyor ve sizinle birlikte yol haritanızı çiziyoruz. Büyük işletmeler için özel çözümler Faprika’da.

Dijital Pazarlamanıza Yanıt Veren Altyapı

Güçlü Yazılım Altyapısıyla Müşterilerinize Mükemmel Bir Alışveriş Deneyimi Sunun.


E-ticaret sitenizi, trafik hacmine göre en uygun sunucuya dahil ederek anlık trafiğinizin dilediğiniz seviyelere çıkmasını ve satışlarınızın artmasına olanak tanıyan Faprikatör imzalı altyapımız ile işletmenizde hedeflediğiniz noktaya en doğru şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.  Sınırsız tasarım seçeneği sayesinde sepetten ödeme aşamasına kadar e-ticaret sitenizin tüm sayfalarına müdahalede bulunabilirsiniz.

Değişen ihtiyaçlarınıza anlık çözümler üreten Faprika e-ticaret uzman ekibi, şirketinizin yazılımsal ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vererek, E-ticaret işinizi devler ligine taşımanıza yardımcı olacaktır.

Ürün ve Hizmetlerinizi Tüm Dünya Duysun

Sektörünüze özel paketlerden dilediğinizi seçin!


Fiziki bir mağazaya oranla düşük bütçeli maliyetler gerektiren e-ticaret sitesi kurarak ücretsiz mobil uyumlu temalarımıza, güvenlik sertifikalarına, domain, web hosting paketlerine ve çok daha fazlasına tek noktadan sahip olabilirsiniz. Tüketicilere günün her saati ulaşmanıza imkan tanıyan Faprikatör e-ticaret yazılımlarımız meşguliyet zaman aralığı farklı olan potansiyel müşterilerinize ulaşma imkanınız arttırır.

Rakiplerinizin Çok İlerisinde Olun

Bulut tabanlı teknoloji ile uçtan uca gelişim!


Bulut ortamında Faprikatör güvencesiyle saklanan verileriniz hiçbir zaman üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Tek başınız yönetebileceğiniz Faprikatör imzalı e-ticaret siteniz sayesinde esnek bir çalışma ortamı dahilinde gelirlerinizi çok daha fazla artırmanız mümkün. İlgi çekici görsel ve içeriklerle potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmenize olanak sağlayan Faprikatör çözümlerinden faydalanmak için daha fazla beklemeyin!

Siz Sadece İşinize Odaklanın

İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun e-ticaret çözümleri!


Taleplerinize göre raporlama servisleri oluşturabileceğimiz Faprikatör raporlama ve destek araçları hizmetimiz ile kazancınızı en fazla etkileyen ürünleri listeleyebilir ve işletmenizin pazarlama hedeflerini bu raporlar sayesinde yönlendirebilirsiniz. Markalar ve tarihler arasında rapor karşılaştırmaları yaparak ilerleme durumunuzu net bir şekilde görebileceğiniz Faprikatör, kullanımı kolay güçlü dijital pazarlama çözümleri ile daima yanınızdadır.

Global Markalarla Rekabet Edin

Zaman ve mekan sınırlamasını ortadan kaldırın!


Sizin için 7/24 faaliyet gösteren e-ticaret siteleri ile kazanmaya hemen başlayın. Sektörünüze ve kurum kültürünüze uygun yüzlerce tasarım arasından dilediğinizi seçerek online mağazanızı birkaç gün içinde kurun. Global markalarla rekabet edebileceğiniz bir güç ile ürün veya hizmetlerinizi çok daha geniş bir coğrafyaya sunun.

Başarı Hikayemiz Olun!

Uçtan uca tasarlamak ve iş modeline göre geliştirmeler isteyenler için!


Dünya çapında 2.000’den fazla işletme tarafından güvenilen Faprika tarafından hizmet almak için formu doldurun. Diğer sorunlarınız için Yardım ve İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.