Kariyer

Başarıların ortak paydası olmaya hazır mısın?

İnsan Kaynakları Politikamız

Biz, Sezar’ın hakkını Sezar’a veririz. Kimsenin hakkını yemediğimiz gibi hak da yedirtmeyiz. Bu yolda bizimle birlikte yürümek isteyen arkadaşlarımızı liyakatlerine göre değerlendiririz. Başarı yolculuğunda marklara değer katmak, bizimle birlikte yürümek ve her bir markayı başarıya ulaştıracak yenilikleri önerecek vizyona sahip olan çalışma arkadaşlarıyla yolumuza devam etmek istiyoruz.

Karşınızda belki de daha önce hiç adı duyulmamış bir marka olacak. Bu markayı tıpkı bir bebeği büyütür gibi büyütmek, onun gelişimini izlemek ve mutlu olmak gerekir. Onu geliştirecek ve yenilikler katacak, tam donanımlı birer yetişkin olarak hayata atılmasını sağlayacaksınız. Nasıl ki bir anne bebeğinin üzerine titriyorsa sizden de markanızın üzerine titremesini bekleyeceğiz. E-ticaret sitesi için Faprika’yı tercih eden herkese aynı hassasiyet ile yaklaşmanızı, özverili olmanızı ve başarıların ortak paydasında aidiyet duygusu hissetmenizi isteyeceğiz.

Kullandığımız Teknolojiler

İşe Alım ve Yerleştirme Süreci

Kendine güveniyorsan, yeniliklere açıksan, işini aşkla yapıyorsan daha fazla bekleme! Hemen kariyer başvuru formunu doldurarak bize gönder, öz geçmişin için en uygun olan açık pozisyon için seninle iletişime geçelim.


Açık Pozisyonlar

 • Proje Yöneticisi
 • Front-end Developer
 • Back-end Developer
 • iOS Developer
 • Android Developer
 • UI/UX Designer
 • Support Specialist

Kariyer Başvuru Formu

Bu bölümden yaptığınız tüm başvurular, cv bankamıza kaydedilmektedir.

 

  PDF Özgeçmiş Yükle

  İlanlarımızdan Haberdar Olmak İster misin?

  İlanlarımızdan haberdar olmak için e-postanız bize bırakabilirsin. Uzmanlık alanını belirledikten sonra bize göndereceğin mail ile CV’ni veri tabanımıza yükler ve sana uygun ilan çıktığında göndeririz. Dopdolu bir kariyer için ihtiyacın olandan fazlasının bulunduğu Faprikatör, aynı zamanda bir eğitim okuludur. Bu okulun içinde yok yok! Dijital dünyanın sonsuz okyanusunda öğrenebileceklerinin farkında mısın? Kendini geliştirebileceğin, değer oluşturabileceğin ve hatta dünyaya yön verebileceğin uygulamalar ile hem kendini hem de dünyanı değiştirebilirsiniz. E-ticaret sektörünün çok kanallı sisteminde kendine bir yer edinmek ve bu yerin hakkını vermek için dinamikleri sürekli takip etmek gerek. Günümüz dijital, günümüz hız! Bu hıza kusursuz bir şekilde ayak uydurabileceğini düşünüyorsan sen de aramıza katılmak için daha fazla bekleme!