Orkestrasyon Pazarlama Çözümleri

Revotas, Faprika e-ticaret alt yapısıyla birlikte orkestrasyon pazarlama teknolojisini kullanarak markanızı başarıya ulaştırır. Cironuza, müşteri kazanımınıza ve müşterilerinizin yaşam boyu değerini artırmanıza katkı sağlarken müşteri sadakatini X3 kat artırır.


Gelişmiş Pazarlama Çözümleri

Ücretsiz 2 Ay Deneme

%41’e Kadar Ciro Artışı

BAŞLANGIÇ PAKETLERE ÖZEL

3.600 ₺ + KDV60 GÜN ÜCRETSİZ


 • Social Proof (*)
 • Instastory (*)
 • Web Push (**)

 

(*) 150.000/ay sayfa gösterimi ile sınırlıdır.
(**) 2.000 aboneye kadar ücretsizdir.

PREMİUM PAKETLERE ÖZEL

6.200 ₺ + KDV60 GÜN ÜCRETSİZ


 • Social Proof (*)
 • Personalized Search (*)
 • Instastory (*)
 • Web Push (**)

 

(*) 300.000/ay sayfa gösterimi ile sınırlıdır.
(**) 2.000 aboneye kadar ücretsizdir.


Faprika ile e-ticaret’e yeni adım atan veya mevcut işini büyütmek isteyen müşterilerimiz için iki ayrı paket hazırladık. Siz Faprika e- ticaret paketinizi satın aldıktan sonra Revotas sizinle iletişime geçecek, ücretsiz ürünleriyle ilgili bilgilendirmeyi yapacak, talebinize istinaden kurulumunuzu gerçekleştirecek.

SOCIAL PROOF

Akıllı Hareketler

Siteye gelen kullanıcıya; sitede o an kaç kişi bulunduğunu, en son hangi ürünün/hizmetin alındığını, en son hangi şehirden alışveriş/kayıt yapıldığını, indirimde olan ürünleri/hizmetleri, yeni gelen ürünleri/hizmetleri, kullanıcının incelediği ürüne/hizmete anlık kaç kişinin baktığını, kullanıcının incelediği ürünün/hizmetin kaç kişi tarafından satın alındığını, kullanıcının incelediği ürünün/hizmetin kaç kişinin sepetinde olduğunu göstererek kullanıcıyı satın almaya yönlendirir

PERSONALIZED SEARCH

Akıllı Arama

Yapay zekâ tabanlı algoritma sayesinde kullanıcılara ilgi duyabileceği ürünleri göstermenin bir başka yoludur. Kişiye özel doğru arama sonuçlarını göstererek kullanıcının deneyimini geliştirir, aradığı ürüne daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Kullanıcıların siteden ayrılma oranını düşürür, müşteri sadakatini artırır. Yapay zekâ tabanlı algoritma sayesinde kullanıcı davranışlarını takip edip en doğru ürüne yönlendirir.

INSTASTORY

Akıllı Hikayeler

InstaStory, hedef kitlenizle etkileşimi artırmanın ve vermek istediğiniz mesajı hızlıca ulaştırmanın en etkili yolu!

InstaStory ile Instagram hikayelerinizi web sitenize kolayca taşıyabilir, manuel düzenleme seçeneği ile hikâye oluşturabilir, hikayelerinizin performansını ölçümleyebilir, hikayelerinizi optimize edebilir, muhteşem bir kullanıcı deneyimi sunabilirsiniz.InstaStory ile hedeflediğiniz kitleye özel kampanyalar sunabilir ve sepet tutarınızı yükseltebilirsiniz.

WEB PUSH

Akıllı Anlık Bildirim

İzinli kullanıcıların tarayıcılarına gönderilebilen tıklanabilir anlık bildirimlerdir. Web Push’un en önemli özelliği bu anlık bildirimleri kullanıcılar internet sitesi açık olmasa dahi iletilir.

Web Push ile kullanıcılarınıza özel gönderimler yapabilir ve kitlenizi segmente edebilirsiniz.Birden fazla kategori ya da farklı coğrafyalı kullanıcıya sahipseniz, bu kullanıcıları segmente ederek kişiselleştirilmiş bildirimler gönderebilirsiniz.

Kampanya Şartları

Faprika ile e-ticaret’e yeni adım atan veya mevcut işini büyütmek isteyen müşterilerimiz için iki ayrı paket hazırladık. Siz Faprika e-ticaret paketinizi satın aldıktan sonra Revotas sizinle iletişime geçecek, ücretsiz ürünleriyle ilgili bilgilendirmeyi yapacak, talebinize istinaden kurulumunuzu gerçekleştirecek.

 1. Kampanya 01.03.2021-30.04.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanya ilk 50 müşteri ile sınırlıdır.
 3. Faprika Başlangıç Paketi satın alan müşterilere aşağıdaki ürünler ücretsiz olarak tanımlanacatır ve paket aşımları ücretlendirilecetir.
  1. Social Proof / Giriş paketi / Web sitesinin 150.000/ay sayfa görüntülemesine kadar.
  2. Instastory / Web sitesinin 150.000/ay sayfa görüntülemesine kadar.
  3. Web Push / Toplam 2.000 aboneye kadar.
 4. Faprika Premium Paketi satın alan müşterilere aşağıdaki ürünler ücretsiz olarak tanımlanacatır ve paket aşımları ücretlendirilecetir.
  1. Social Proof / Giriş paketi / Web sitesinin 300.000/ay sayfa görüntülemesine kadar.
  2. Instastory / Web sitesinin 300.000/ay sayfa görüntülemesine kadar.
  3. Web Push / Toplam 2.000 aboneye kadar.
  4. Personalized Search / Giriş paketi / Web sitesinin 300.000/ay sayfa görüntülemesine kadar. 25.000 ürün adedine kadar geçerlidir.
 5. Kurulum ve entegrasyon ücretsizdir.
 6. Ürün eğitimleri ücretsiz ve sınırsızdır.
 7. Revotas ürün fiyatları ve paket aşım ücretlerinin bilgilendirmeleri aboneliğiniz başlamadan önce Revotas tarafından size yapılacaktır.

Faprika Ailesine Katılmayı Düşünüyorsanız
Şimdi Tam Zamanı!

Dünya çapında 1.500’den fazla işletme tarafından güvenilen Faprika tarafından hizmet almak için formu doldurunuz.