Premium Paketler

Hedeflediğim pazar geniş, kusursuz bir müşteri deneyimi tasarlıyorum.

Premium seviyesi e-ticaret paketleri sayesinde bugün dünya mağazanızı açabilir ve hız kaybetmeden satış elde edebilirsiniz.

Genel Özellikler
SSL Sertifikası Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi şifreler. Güvenlik açığını kapatır. SEO için faydalıdır. 256-Bit SSL sertifikasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.
Trafik/Bandwidth Aylık veri tüketimini gösterir. Web sitenizde yer alan görsel dosyalarınız ve anlık başta olmak üzere aylık toplam kullanıcı sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.
Web Alanı Sunucunuzda yer alan görsel ve tüm dosyaların depolandığı alandır.
E-Posta Hesabı Sitenizdeki kullanacabileceğiniz e posta hesabı adedidir. Yandex Mail,Gmail gibi üçüncü parti hizmetlerinide kullanabilirsiniz.
E-Ticaret Modeli
E-Mail İç veya Dış SMTP Gönderme Faprika alt yapısı haricinde dışarıdan anlaşmalı olduğunuz mail sistemini kullanabilmenizi sağlar.
Kullanıcı/Departman Yetkilendirme Departman çalışanlarına hız ve güvenlik açısından özel sınırlandırma yapabilir hata sayısını en aza indirebilirsiniz.
Site İçi Arama Özellikleri Girilen etiketlere göre arama sonuçlarının çalışmasını destekleyen mimari bir yapıdır.
Sınırsız Kategori Ekleme Siteniz içerisinde sınırsız kategori oluşturabilir ve alt kategoriler ekleyerek zengin bir kategori ağacına sahip olabilirsiniz.
Üyeliksiz Alışveriş
Ücretsiz Yedekleme Sitenizde yaşanabilecek herhangi bir problem durumunda sitenizi tek tuş ile geri yüklemenizi sağlar.
Üyeleri Excel'e Aktarma Sitemizde bulunan mevcut üyelerin tamamını ya da filtrelenmiş kısmını excel ve XML olarak indirmenizi sağlar.
Aktif Kullanıcı Takibi Misafir ve üyelerinizin aktivite günlüğünü görmenizi sağlar.
Sipariş Durumu Belirleme Sipariş detayına ulaşma zahmetine girmeden kullanıcının siparişi hakkında güncel bilgileri görüntüleyebilmenizi sağlayan özelliktir.
Online Üyeler Modülü Anlık olarak mevcut sitenizde kaç kayıtlı kullanıcı aktif olduğunu gösteren modüldür.
iOS/Android Mobil Uygulama Mobil siteniz olduğu gibi paket halinde ios ve android uygulamasına dönüştürülebilir.
Müşterilere Min./Max. Alım Miktarları Belirleme Mağazanızda minimum alışveriş tutar limiti veya maksimum alışveriş tutar limiti belirleyerek kullanıcıların alışveriş deneyimi gerçekleştirirken sepet sayfasında bilgilendirilmesini sağlar.
Genel Kara Liste Modülü Mağazanızdan alışveriş deneyimi gerçekleştirirken markanızı mağdur eden müşteri grubunu belirleyerek siteye girişlerini ve sipariş vermesinin önüne geçen özelliktir.
Sınırsız Ürün Ekleme Her kategoriye özel SEO çalışması yapabilirsiniz.
Otomatik 404 Sayfası
301 Yönlendirme Paneli İçeriği silinmiş veya değiştirilmiş sayfalarınızı başka bir sayfaya yönlendirmesini sağlayan bir modüldür.
Detaylı Sipariş Filtreleme Siparişlerinizi belirli bir kritere göre filtreleyerek belirlediğiniz özellikte yer alan siparişlere ulaşmanızı sağlayan özelliktir. Örneğin; kargosu gönderilmeyen siparişler veya direkt olarak müşteri bilgilerine yönelik filtreleme yapabilirsiniz.
Detaylı Sipariş Düzenleme Mağazanıza gelen siparişlerde yer alan ürünleri, özel fiyatlarını, indirimlerini düzenlemenizi sağlar.
Sınırsız Ürün İçeriği Ekleme
Siparişe Özel Not Oluşturma Kullanıcıların sipariş oluştururken özel taleplerini iletmek adına kullanmalarını sağlayan özelliktir.
Kapıda Ödemeye Limit Belirleme Yüksek adet sipariş oluşturan kullanıcıların kargo desi üzerinden daha yüksek kargo ücretine tabii tutulabilir. Bu yüzden kapıda ödeme siparişlerde maksimum bir tutar belirleyerek bu tutarın üstünde gerçekleşmesi muhtemel siparişler için kapıda ödeme özelliğini pasif duruma getirebilirsiniz.
Ekstra Ürün Bilgisi Tanımlama Ürünlerinizin içerisine ekstra bilgi tanımlayabilmenizi sağlar.
Çoklu Kategori Listeleme Bir ürünün birden fazla kategori sayfasında gözükmesini sağlar.
Ürünlerde Ana Kategori Seçimi Ürüne ana kategori seçebilir ayrıca o ürünü sınırsız alt kategori seçimi yapabilirsiniz.
Hızlı Gözat Müşterilerinizin daha pratik bir şekilde tek panelde ürünleri incelemesini sağlar.
Mevcut Sitenizden Veri Aktarımı Hiçbir kayıp yaşamadan (ürünler, üyeler, SEO, resim) gibi verilerinizi taşıyabilir yada saklayabilirsiniz.
Sipariş Bilgilerinde Zorunlu Alan Tanımlama Müşterileriniz sipariş verirken, zorunlu olan alanları belirleyebilme imkanı sağlar.
Excel ile Üye Yükleme Excel dosyasında olan tüm üyelerinizi başarılı şekilde sitenize yükleyebilirsiniz.
Siparişe Tutar Limiti Belirleme Mağazanızda alışveriş yapmak isteyen müşteriler için minimum veya maksimum bir tutar belirleyerek bu tutarlar arasında sipariş gerçekleşmesini sağlayan bir özelliktir.
XML Entegrasyonu Tedarikçinin size verdiği bilgilerle onun ürünlerini satışa sunmanızı sağlar.
Muhasebe Çözümleri
Siparişe Fatura Oluşturma Müşterleriniz Siparişi Tamamladığında otomatik fatura oluşturmasını sağlayan entegrasyondur.
Fatura Yazdırma Modülü Sitenizde satış sonrası otomatik olarak fatura belirlenir. Eğer kullandığınız mevcut fatura koçanınız var ise tasarımsal müdahaleler gerekli düzenlemelar yapılır yada kendi fatura tasarımınızı oluşturabiliriz.
Toplu Fatura Yazdırma Sitenizde müşterilerden gelen siparişlerinize ait faturaları toplu olarak yazdırabilir ve tarih aralığı belirleyerek kolayca erişebilirsiniz.
E-Fatura/E-Arşiv Entegrasyonu E-Fatura sayesinde müşterilerinize tüm faturalarınızı dijital ortamda otomatik oluşturabileceksiniz. Siparişlerinizin oluşmasının ardından entegrasyon sayesinde tüm faturalarınızı hızlı şekilde oluşturulacaktır.
Muhasebe Programı Entegrasyonu E-ticaret siteniz karşı muhasebe programı ile stok, fiyat, varyant, malzeme gibi alanların senkronizasyon sayesinde aynı anda eşitlemesini sağlamaktadır. Aynı zamanda N11, Gittigidiyor, Trendyol vb. pazaryerleri entegrasyonları ile de tam entegre çalışmasını sağlamaktadır.
Akınsoft Entegrasyonu E-ticaret siteniz Akınsoft entegrasyonu ile senkronize çalışacaktır. Sipariş düştüğünde panelinizden müşterinizin daha önce sipariş verip vermediğini kontrol edebileceksiniz. Sipariş vermeyen müşteri verilerini otomatik sildiği için boşuna veri saklayamayacaksınız. Aynı zamanda entegrasyon sayesinde birden çok raporu alabilmenizi sağlayacaktır.
Nebim V3 Entegrasyonu Nebim V3 Entegrasyonu sayesinde artık sitenizdeki stok, ürün resmi, varyant ve kartlar eşit şekilde senkronize edilecektir.
Kargo Muhasebesi E-ticaret işletmelerinin analiz etmekte zorlandığı bir alan olan kargo muhasebesi artık çok daha kolay. Sahada yer alan kargo sayınız, belirlenen tarih aralığında teslim edilen kargolarınız ve sahada teslim edilmeden size gelen kargolarınızın tümünü tek ekrandan analiz edin, detaylı görüntüleyin ve kargo firmanızdan size gelen raporların doğrululuğunu tespit edin. Ayrıca kapıda ödeme ücretlerini doğru bir şekilde tahsil edilip edilmediğini tespit etmenizi sağlar.
Gider Pusulası Oluşturma Gider pusulanızı sistemden oluşturur. Müşteri tarafına ve muhasebe firmanıza kolaylık sağlar
Logo Entegrasyonu Müşterilerinizin siparişlerini LOGO Entegrasyonu sayesinde otomatik olarak bastırabileceksiniz. Aynı zamanda siteniz ile entegre çalışmasından dolayı ürünlerin siteniz ile aynı verileri vermesi ve stokların güncellemesi gibi durumlar artık çok kolay.
Vega Entegrasyonu Pazaryeri entegrasyonları ile verilerinizi senkronize ederek, stoklarınızı eşitlemektedir. Vega Entegrasyon sayesinde panelinizde yapmış olduğunuz değişiklikler otomatik olarak güncellenmektedir.
Paraşüt Entegrasyonu Paraşüt muhasebe programı sayesinde müşterilerinizin panelinizin içerisinde hangi pazar yerinden sipariş vereceğinizi gösteren ilgili alan mevcuttur. Faturalarınız ise sipariş oluştuktan sonra otomatik olarak oluştururulur.
Netkasam Entegrasyonu Online muhasebelerin en iyisi e-ticarete tam entegre kolay yönetilebilir muhasebe çözümüdür. Faprika & Netkasam harika bir ikilidir.
Mikro Entegrasyonu Stok ve fiyat takibi yapmak isteyen tüm e-ticaret kullanıcıları için artık Mikro entegrasyonuda çözüm sunmaktadır.
Giz Muhasebe Entegrasyonu Muhasebe entegrasyonu sayesinde artık sitenizdeki stok, ürün resmi, varyant ve kartlar eşit şekilde senkronize edilecektir.
Netsis Entegrasyonu Otomatik faturalarınızı yazıdırabileceğiniz Netsis muhasebe programı sayesinde artık kargo süreçlerinizide takip edebileceksiniz.
SAP Entegrasyonu SAP sayesinde pazar yeri entegrasyonu ile kategorilerinizi, ürünlerinizi ve siparişlerinizi takip edebilecek ve senkronizasyon sayesinde olumsuz hadiseleri en aza indirgeyeceksiniz. Faturalarınız sipariş süreci sonunda otomatik olarak oluşacaktır. Aynı zamanda stok takibini güncel olarak senkronize edecektir.
Zirve Entegrasyonu Stok kartlarınızdan her satın alma işleminden sonra otomatik olarak düşme sağlanacağı için zorlanmadan işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.
Datasoft Entegrasyonu
Orka Entegrasyonu
ETA Entegrasyonu Stok kartları ve ürünleriniz eşitlenirken dakikada bir otomatik olarak senkronize edilmesini sağlamaktadır. E-Arşiv / E-Fatura ile de sistemde otomatik olarak veri alışverişi gerçekleşir.
Luca Entegrasyonu
Diğer Muhasebe Entegrasyonları Muhasebe programları ile entegrasyon fiyat, stok,üyeler,siparişler stok kartı, gibi işlemleriz için kullandığınız E-Ticaret paketi ile otomatik senkronize ederek güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sistem tüm faturalarınızı otomatik olarak oluşturduğu için zaman kazanabileceksiniz.
Tasarımsal Özellikler
Uçtan Uca Tasarım Sepetten ödeme aşamasına dek gerçekleşen süreçlerin mobil ve masaüstü tasarımlarını kullanıcı deneyimine göre ekstra kurumsal kimliğinize bağlı kalarak düzenleyebiliriz.
Özel Tasarım Standartlardan ayrılın. Kurumsal kimliğinize özgü yaratıcı bir özel tasarım sayesinde mağazanız daha şık görünsün.
Mobil Uyum E-Ticaret Esnek arayüz sayesinde farklı ekran ölçülerinde mağazanızı ziyaret eden kullanıcıların ekran ölçü aralığına göre sayfanız otomatik düzenli bir şekilde sergilenir.
Vitrin Yönetimi Anasayfa düzeninde kategorilerinizi tanıtmış olduğunuz görsellerin sisteme yüklenmesi ve dizilimini planlamanızı sağlayan özelliklerdir.
Blok Yönetimi Kategori sayfalarınızdan ürünlerin dizilim düzenini belirlemenizi sağlayan özelliktir.
Slider Yönetimi Anasayfanızda tasarlamış olduğunuz slayt görsellerini yükleyerek dilediğinizi silebilirsiniz.
İkinci Resim Gösterebilme Mouse veya mobil sitede gezinen kullanıcılar için, kategori sayfasındayken ürünün üzerinde duran kullanıcıların ikinci ürünü görmesini sağlar.
Ürün Resim Zoom Özelliği Mouse veya mobil tasarımda, kullanıcıların ürünleri daha fazla yakınlaşmasını sağlayarak ürünü daha iyi tanımlayabilmelerini sağlar.
Detay Sekmesi Ekleme Ürün detay sayfasında açıklama sekmesi haricinde ekleyeceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz.
Lojistik Çözümler
Siparişi Otomatik Kargoya Gönderme kargo entegrasyonuyla bağlantı sağlanarak onaylanan siparişler anında kargoya bilgisinin aktarılması özelliğidir
Siparişe Kargo Barkodu ve Etiketi Oluşturma Sevkiyat işlemlerinin düzenli ve otomatik takip edilmesi adına gerçekleşen işlemleri kapsar.
UPS Kargo Full Entegrasyon Sipariş,teslimat ve müşteri temsilcisi Api'leriyle mağazanıza full entegre sağlayan UPS Kargo modülüdür.
Yurtiçi Kargo Full Entegrasyon Sipariş,teslimat ve müşteri temsilcisi Api'leriyle mağazanıza full entegre sağlayan Yurt İçi Kargo modülüdür.
Aras Kargo Full Entegrasyon
MNG Kargo Full Entegrasyon
Sürat Kargo Full Entegrasyon
DHL Full Entegrasyon
Asil Kargo Full Entegrasyon
Kurye Entegrasyonu
Aramex Full Entegrasyon
Kargo Etiketi Yazdırabilme Sevkiyat işlemlerinin düzenli ve otomatik takip edilmesi adına kargo etiketlerini yönetim panelinizden yazdırmanızı sağlayan özelliktir.
Kargom Nerede Modülü E-ticaret siteniz üzerinden her müşteri kargosunu takip ederek kargonun son durumları hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar.
Teslimat Tarihi ve Saati Seçtirme Müşterileriniz sipariş verdiği sırada şehir dışına çıkabilir ve kargo teslimatı gerçekleşmeden kargo size teslim edilmeyen bir kargo olarak markanıza maddi zararlar uğratabilir. Müşterinizin teslim alacağı tarih ve saat aralığını sisteme girmesini sağlayarak siparişlerin iptal oranını en aza indirebilirsiniz.
İle Göre Farklı Kargo Ücretleri Kargonuz için farklı şehirlerde farklı kargo ücreti belirlemenizi sağlar.
Bölgesel Kargo Yönetimi Deponuzun bulunduğu şehirde farklı, başka şehir ve ülkelerde farklı kargo firmalarının seçilmesini sağlayan servistir. Örneğin; Romanya'dan alışveriş yapmak isteyen bir kullanıcı o ülke için yapmış olduğunuz kargo anlaşması neticesinde sadece dhl ve aramex kargo firmalarını seçerek siparişini oluşturmasını sağlar.
Kargo Zimmet Modülü Kargo firmasına teslim edilen kargoların, sorumlu personelleri takip ederek olası kargo kayıp olması halinde en son hangi personelin ve şubenin sorumluluğu altında gerçekleştiğini gösteren uygulama servisidir.
Kargo ile Sipariş Karşılaştırma Kargo firmasından gelen siparişlerin bilgileri ve son durumlarını yönetim panelinizde yer alan siparişler ile karşılaştırma yaparak kargo firmasının sizlere sağlamış olduğu verileri doğrulamanızı sağlar
İçerik Yönetim Sistemleri
Mail Şablon Yönetimi Yeni üye kaydı ve sipariş süreçlerini bilgilendiren mail içeriklerini kurumsal kimliğinize göre düzenleyebilirsiniz.
Varyantlara Farklı Fiyat Verebilme Ürünlerinizin belirli varyantlarına farklı bir fiyat vermenizi sağlar
Dinamik İçerik Sayfaları Oluşturabilme Mağazanızda kullanım koşulları, kampanyalar gibi içerikleri anlattığınız sayfalar oluşturabilir ve bunları footer menüde aynı şekilde listelenmesini sağlayabilirsiniz.
WhatsApp Ürün Paylaşma Kullanıcı ürün detay sayfasında beğenmiş olduğu ürünü whatsapp'ta mesaj listesindeki arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlar.
JS/CSS Yönetimi Modülü Mağazanızla ilişkili javascript kod eklentilerini kolayca yönetim panelinizden ekleyebilirsiniz.
Mutlu Müşteriler Modülü Daha önce mağazanızdan alışveriş deneyimi gerçekleştirmiş müşterilerinizin geri bildirimlerinizi sitenizde paylaşmanızı sağlayan modüldür.
Landing Page Oluşturma Özel günlerde kampanya kurgularınızla ilgili Ssyfa içeriklerini HTML ve CSS kod ekleyerek düzenleyebilirsiniz.
Ürün Yorumlama Sitenizde bulunan ürünlere kullanıcıların yorum yapmasını sağlar.
Anket Modülü
Blog Modülü Mağazanızın organik ziyaret hacmini genişletmek için blog yazıları paylaşmanızı sağlayan özelliği kapsar.
Twitter ile Bağlan
Google+ ile Bağlan
Facebook Beğen
Facebook Paylaş
Facebook Yorum
Twitter Paylaş
Facebook Üzerinden Satış Markanızın facebook sayfasında ürünlerinizi mağaza sekmesinde sergilerken kullanıcıların direkt olarak facebook sayfanızdan satış talebi almanızı sağlar.
Google+ Paylaş
Pinterest Paylaş
Telegram Ürün Paylaşma
İçeriklere Facebook Yorum Blog içerikleriniz ve diğer farklı oluşturduğunuz sayfalarda kullanıcıların facebook hesaplarından yorum paylaşmalarını sağlar.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
Instagram ile Bağlan
Microsoft ile Bağlan
Google ile Bağlan
RSS
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Pro Entegrasyonu N11 Pro sayesinde imalatçılar, ithalatçılar ve tüccarlar buluşmaktadır. İnternetten toptan alım ve satım yapmak istiyorsanız bu modülü tercih etmelisiniz. Entegrasyon sayesinde e-ticaret sitenizden siparişlerinizi görüp takibini yapıp aynı zamanda fatura yazdırabileceksiniz.
Sanalpazar Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Sefamerve Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Tozlu Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Akakçe Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Markafoni Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Modanisa Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
E PTT AVM Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Sahibinden Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Cimri Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Amazon Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Trendyol Api Entegrasyonu Trendyol Api Entegrasyonu ile ürünlerinizi Trendyol'da listeleyebilir ve günlük olarak güncellemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendi paneliniz içerisinde ürünlerinizi takip edip, siparişleriniz için fatura oluşturabilirsiniz.
Hepsiburada Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
N11 Api Entegrasyonu N11 Api Entegrasyonu ile ürünlerinizi N11'de listeleyebilir ve günlük olarak güncellemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendi paneliniz içerisinde ürünlerinizi takip edip, siparişleriniz için fatura oluşturabilirsiniz.
GittiGidiyor Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Glami Entegrasyonu Glami sizlere yeni müşteriler vaaden bir sistem olarak öne çıkmaktadır. Tüm ürünleriniz tam entegre bir şekilde e-ticaret sitenizden Glami'ye aktarabilir ve sitenize eklediğiniz yeni ürünler aynı şekilde Glami platformunda güncellenir.
Fiyat Karşılaştırma Siteleri Entegrasyonu Sitenizdeki mevcut ürünlerinizi farklı sitelerde karşılaştırmanızı sağlayan entegrasyondur. Ayrıca marka bilinirliliği ve ek trafik de sağlayabilirsiniz.
Diğer Pazaryeri Entegrasyonları Tüm pazaryerlerine XML APİ entegrasyonu sayesinde, hızlıca sitenizdeki ürünleri aktarıp, daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Satış sonrası takip gerektiren tüm konularda (fatura,kargo gibi) e-ticaret sitenizde tek ekrandan tüm detayları kontrol edebiliyorsunuz.
Arama Motoru Optimizasyonları
İçerik ve Resim Cache Özelliği Kullanıcı deneyimini artıran bir özellik olarak sayfalarınızın daha hızlı yüklenmesini sağlar.
CSS Sprite Kullanımı
JS/CSS Sıkıştırma
Lazy Load Sayfanın görünen kısımda görsellerin yüklenmesini sağlayarak daha hızlı bir alt yapı meydana getirir.
Gzip Uygulaması Sıkıştırma yöntemidir. Dosyalarınızı sıkıştırarak sitenizin hızlı çalışmasını ve trafik akışının dengelenmesini sağlar. Siteniz daha rahat çalışabilir konuma gelir.
Etiket Tanımlama Mevcut ürünlere etiket girerek aramalarda ve SEO'da etki sağlayabilirsiniz.
Özel Meta Bilgisi Tanımlama Her ürün, kategori, marka ve içerik sayfalarına özel seo çalışması yapabilirsiniz
Arama Motoru Optimizasyonu Gelişmiş SEO uyumlu altyapınız ile gerçekleştireceğiniz site içi ve site dışı çalışmalardan %100 verim almanızı sağlar.
Sayfalarda Alanların Yönetimi Her kategoriniz ve oluşturulan sayfalar için başlık, anahtar kelime ve tanımlamalarını girmenizi sağlayan özelliklerdir.
Toplu Seo Güncelleme Mağazanızın altında yer alan seo ayarlarını tek bir yerden düzenleyerek kaydetmenizi olanak sağlar.
Bağlantı Adresini Belirleyebilme Oluşturduğunuz kategori ve sayfaların url adresini dilediğiniz şekilde değiştirerek güncelleyebilmenizi sağlar.
SiteMap Oluşturabilme Mağazanızın içeriğini bir site haritası oluşturarak daha fazla organik trafik elde etmenizi sağlayan özelliktir.
Rich Snippets Arama motoru sonuçlarında mağazanız hakkında görsel şemalarla ekstra bilgiler vermenizi sağlayarak kullanıcıların daha çok dikkatini çekmesini sağlarken organik aranma hacminde daha fazla tıklama oranı elde etmenizi sağlayan özelliktir.
Google Taxonomy Google E-ticaret sitelerini kendi çatısı altında kategorilendirir ve seo çalışamalarınızda bu kategorileri dikkate alır. Ürünlerinizi Google product kategori sınıfına göre doğru kategorilendirmenizi sağlayarak daha fazla organik trafik elde edebilirsiniz.
Tarayıcı Önbellekleme Mağazanıza giren kullanıcıların sitenizde daha hızlı bir şekilde dolaşmasını sağlayan yapıyı temsil eder.
Breadcrumb Özelliği Arama motoru botlarının site harita hiyeraşini algılayarak alt kategorilerden oluşan bir mağazanın daha hızlı gezilebilmesine olanak tanır.
Robots.txt Yönetebilme Google Search Console panelinden aynı şekilde düzenleyebileceğiniz alanları yönebilmenizi sağlar.
Yandex Site Entegrasyonu Global düzeyde ciddi kullanıcı sayısına sahip yandex arama motoruna sitenizi ekleyerek seo çalışmalarınız aynı şekilde buradan tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.
Bing Site Entegrasyonu Global düzeyde ciddi kullanıcı sayısına sahip bing arama motoruna sitenizi ekleyerek seo çalışmalarınız aynı şekilde buradan tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.
Alexa Kayıt Entegrasyonu Mağazanızın kullanıcı performansı açısından rakiplerinize oranla karşılaştırmalar yapmak ve analiz etmek için alexa kayıt entegrasyonu hızlıca kayıt edebilirsiniz.
H (Heading Tags) Etiketleri Google servislerinin sitenizi sevdiren uygulamalardan biri olan H etiketlerini kullanarak daha hızlı bir şekilde üst sıralara tırmanmanızı sağlayan özelliktir.
Microsoft Teknolojileri ile Kodlama
Canonical Etiketi Kullanımı Veri giriş personelinizin ufak bir hatası sonucu Google'da iki farklı linkin aynı kategori sayfasına ulaşması söz konusu olursa Google sitenizi kopya içerik olarak algılayarak cezalandırabilir. Bu yapı sayesinde Mağazanızı koruma altına alabilirsiniz.
SEO Arama Motoru Optimizasyonu Gelişmiş SEO araçları ile kategorilerinizi ve ürünlerinizi Google'da üst sıralara taşımanızı sağlayan özellikler bütünüdür.
Pazarlama Çözümleri
Canlı Destek Modülü Mağazanızı ziyaret edilen kullanıcıların anlık iletişimini sağlayan modüldür.
Toplu SMS Gönderimi Kullanıcı izni gerçekleştirilmiş tüm üyelerinize veya sipariş oluşturmuş müşterilerinize yönetim panelinizden toplu sms gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Toplu Mail Gönderimi Kullanıcı izni gerçekleştirilmiş tüm üyelerinize veya sipariş oluşturmuş müşterilerinize yönetim panelinizden toplu mail gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Adwords Dönüşüm İzleme Google reklamlarınızın performans verilerini detaylı takip etmenizi sağlar.
Facebook Dönüşüm İzleme Facebook reklamlarınızın performans verilerini detaylı takip etmenizi sağlar.
Google Analytics Entegrasyonu Mağazanız hakkında detaylı yüzlerce rapor sunan Google Analytics ürününü mağazanızı açar açmaz kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yandex Metrica Entegrasyonu Google Analytics servisi gibi kullanıcıların mağazanızla girdiği etkileşimi detaylı analiz edebileceğiniz yandex metrica entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.
Google Merchant Center Google alışveriş listeleme ve dinamik yeniden pazarlama reklam modellerini kullanabilmeniz için öncelikle ürün grubunuzun bilgilerini ihtiyaç duyar. Google Merchant Center eklentisi sayesinde Google servisinin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri sağlayabilirsiniz.
Criteo Entegrasyonu Dinamik yeniden pazarlama e-ticaret sitelerinin en çok dönüşüm oranı elde ettiği reklam modeli olmuştur. Criteo firmasının mağazanıza yerleştirmek istediği tüm kodların sisteme hızlıca eklemenizi sağlayan entegrasyon yapısıdır.
Visilabs Entegrasyonu Visilabs firmasının mağazanız içerisinde gerçekleşen bütün pazarlama modüllerini kullanmanızı sağlayan entegrasyondur
Euromesage Entegrasyonu Kişiselleştirilmiş reklam & pazarlama ürünü olan euromessage, sisteminize entegre bir şekilde çalışmasını sağlayarak tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
RtbHouse Entegrasyonu Dinamik yeniden pazarlama e-ticaret sitelerinin en çok dönüşüm oranı elde ettiği reklam modeli olmuştur. RTB House firmasının mağazanıza yerleştirmek istediği tüm kodların sisteme hızlıca eklemenizi sağlayan entegrasyon yapısıdır.
Insider Entegrasyonu Insider firmasının mağazanız içerisinde gerçekleşen bütün pazarlama modüllerini kullanmanızı sağlayan entegrasyondur
Black Friday Modülü
11.11 Modülü
Fırsat Ürünleri Slideri Raf ömrünü dolduran ürünlerinizi tek bir kategoride birleştirip kampanya gibi tanıtarak satışınızı artıran özelliktir.
Son Ziyaret Edilenleri Gösterme Ürün detay sayfasında kullanıcının sayfanın alt kısmında daha önce inceledikleri ürünlerin yer alması özelliğidir.
Kasa Önü Fırsatları Kombin modülü, çapraz pazarlama, kasa önü fırsatları, daha önce ziyaret edilen ürünlerin listelenmesi gibi özellikleri kapsayan uygulamalar paketini kapsar
Benzer Ürünler Tanımlama Bir ürünü incelerken diğer renkleri veya sizin belirlediğiniz başka ürünleri aynı sayfada kullanıcının önerisine sunmanızı sağlayan özelliktir.
Çapraz Satış Modülü Ziyaret edilen ürün detay sayfasında incelenen ürünün yanında alakalı görünen başka ürünlerin sergilenmesi özelliğidir.
İlgili Ürün Ekleme Çapraz satış modülüyle aynı özellikleri taşıdığı gibi satış hızı raporuna göre en çok satan diğer ürünleri sergilemek içinde kullanabileceğiniz özelliktir.
Kampanya Duyuru Modülü
Hediye Çekiliş Katılım Formu Sadık müşteri kitlenizi belirlemek ve tercih edinilebilirlik için özel hediye çekiliş katılım formu oluşturabilirsiniz.
Faprika Push Servisi Mağazanızı ziyaret eden kullanıcılar bildirim almayı kabul ettikleri takdirde masaüstü veya android cihazlar üzerinden internete bağlı olmasa dahi müşterilerinize bildirimler göndermenizi sağlayan özelliktir.
Tamamlayıcı Ürünler Bir ürünle beraber başka bir ürünü aynı anda satın aldıkları takdirde ikinci ürünün daha uygun fiyatta satılabilmesini sağlayan özelliği kapsar.
Kampanya Modülleri
Kampanya Gruplama Bir çok kategoride ki ürünü bir kampanyada gruplayarak uygun fiyata satabilirsiniz. Bu avantajlar satışlarınızı artırmaya destek olur ve trafiğinizin artmasını sağlar
X Al Y Öde
Sepette X ürüne, Ürünlere Y İndirim
Sepette X ürün veya Ürünlere %Y İndirim
Sepette X Etiketli Ürünlere Y İndirim
Sepette X Etiketli Ürünlere %Y İndirim
Kargo Ücretsiz Ürün Tanımlayabilme
Müşteri Bazında İndirim Tanımlama
Oransal Hediye Çeki Oluşturma
Ödeme Bazlı Kargo Kampanyaları Kredi kartlı alışverişlerde ücretsiz kargo kampanyası veya benzer ödeme methoduna göre farklı diğer kampanyalar yapmanıza olanak sağlar.
Özel Kurallı İndirim Çeki Oluşturma
Farklı Kargo Ücreti Tanımlama
Sepete Özel Kampanyalar
Ürün Bazında Özel İndirim
Özel Hediye Çeki Tanımlayabilme
Yüzde İndirimi Sağlama
Üyelere Ürün Bazında İndirim Sağlama
X Üründen Alana Y Ürünü %5 İndirimli
X Alana Y Kategorisindeki Ürünler 5 TL İndirimli
X Alana Y Üründe İndirim
X Ve Y Alana Z Kategorisindeki Ürünler % 10 İndirimli
Üye Ol İndirim Çeki Kazan
Kargo Ücretini Sıfırlayan Ürün Tanımlama Belirlemiş olduğunuz ürünler için kargo ücretsiz özelliği tanımlayabilmenize olanak sağlar
Müşteri Grubu Bazında İndirim Tanımlayabilme Örneğin; Sadece üye olanların kullanabilecekleri indirim kuponları vb.
Müşteri Grubu Ürün Bazında Özel Fiyat Tanımlayabilme Belirli müşteri gruplarına özel satın aldığı ürünlerde indirim oranı veya tutarı belirlemenizi sağlar
Belirli Tutarın Üzerinde Kargo Ücretini Kaldırabilme Örneğin; 100 TL üzeri Kargo bedava
Müşterinin Hediye Paketi İsteyebilmesi Müşterinin hediye paketi seçeneğini seçerek alışveriş yapmasınına olanak sağlayan özelliktir.
Hediye Paketine Ücret Tanımlayabilme Müşteriniz ekstra ücretle hediye paketi olarak siparişi oluşturmasını sağlar
Tutarsal İndirim Kuponu Oluşturabilme
Oransal İndirim Kuponu Oluşturabilme
İndirim Kuponu ile Hediye Ürün Verebilme
Puan Sistemi
Çok Aldıkça Az Ödeme
Satışlarınızı Artıran Modüller
Ürün Karşılaştırma Ürünlerin özellikleri karşılaştırılarak bilgi vermenizi sağlayan özelliktir.
Müşteri Sepetini Görüntüleme Müşterileriniz alışveriş sepetine ürün eklemiş ve satın alma işlemini gerçekleştirmek konusunda bilgisiz kalmış olabilir. Bu gibi vakalarda sizden destek talep eden müşterilerinizin sepete eklediği ürünleri görüp hemen müşteriniz adına sipariş oluşturabilirsiniz.
Varyant Yönetimi Belirli bir ürünü aksesuarlı veya aksesuarsız haliyle satın alma gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir özelliktir.
Akıllı Filtreleme Üründeki bedende stok tükendiğinde otomatik olarak filtreden kaldırma işlemini sağlar
Kart Saklama Özelliği Müşterileriniz kredi kartı bilgilerini üyelik hesabına kayıt ederek bir sonraki alışverişini hızlıca oluşturmasını sağlayan özelliktir.
Yönetim Panelinden Sipariş Oluşturma Call Center ekibinizin yönetim paneli üzerinden müşterileriniz için sipariş oluşturabilmesi, adres değişikliği yapması ve ürün ekleyip çıkartabilme işlevlerini düzenleyebileceği şekilde yönetebileceği modüldür.
Kombin Modülü Müşterilerinizin aynı ürün detay sayfasında mankenin üzerinde yer alan ürünlerden istediğinin bedenini seçerek tek sayfada sepete eklemesini sağlar.
Telefon ile Sipariş Ver Modülü Call Center çalışanınız, müşterilerinizin istediği ürünleri, bu modül sayesinde kolayca siparişe dönüştürebilir.
Favorilere Ekle Modülü Müşterilerinizin sitenizde beğenmiş olduğu ürüne tekrar erişebilmek için favorilerine eklemesini sağlar.
Kampanyalı Fiyat Ürünlerinize Kampanyalı Fiyat tanımlama özelliğidir.
Paket/Koli Ürün Satış Modülü Koli içerisinde birden çok ürün olabilir. Kullanıcın bu ürünlerin tümünü tek ürün sayfasından satın almasını destekler.
WhatsApp ile Sipariş Ver Modülü Dilediğiniz sayfalarda whatsapp ile iletişime geçme butonu yerleştirerek müşterilerinizin whatsapp üzerinden sipariş vermesine olanak sağlamanızı sağlayan özelliktir.
Zaman Sayaçlı Satış Mağazanızda sadece belirli bir süre satışta kalacak olan ürün gruplarınız için çalışan bu özellik sayesinde ürünler belirlediğiniz süre zarfında satışta kalır, bittiğinde ürün satıştan kalkar
İlgili Ürünün Renk Alternatiflerini Bağlama Kullanıcıların inceledikleri ürünlerin diğer renkleri var ise aynı sayfadan ürünün diğer renklerine hızlıca ulaşabilmesini sağlayan özelliktir.
Ürünün Aksesuarları Belirli ürünlerde o ürünle ilgili ürünleri sergileme özelliğidir. Örneğin; ayakkabı ürününde o ayakkabıyla ilgili zincir aksesuarı vb.
Fiyat Düşünce Haber Ver Müşterilerinizin sistemde bu seçeneği seçtikten itibaren fiyatta yapacağınız bir indirimle müşteriye özel bildirim gönderilmesini sağlayan özelliktir.
Ön Sipariş Alma Belirli bir süre zarfında yayına girecek olan ürün grubunuz için ön sipariş almanızı sağlayan özelliktir.
Stok Gelince Haber Ver Tükenen ürünler için kullanıcıların ürün stoğa tekrar girdiğinde haber verilmesini sağlayan özelliktir.
Stok Gelince Haber Ver Varyant Bazlı Müşterinizin beğenmiş olduğu ama kendisine uygun bedeni kalmamış ürünler için ürüne varyant stoğu dahil edildiğinde haber vermenizi sağlayan özelliktir.
Sipariş Tekrarlama Modülü Müşterileriniz periyodik olarak sizlerden aynı siparişi oluşturmak isteyebilir. Kullanıcı deneyimi açısından önemli bir yer kaplayan bu özellik sayesinde müşterileriniz tekrar bilgilerini girmeden tek sayfada aynı siparişi oluşturmasını sağlar.
Özel Üretim Ürün İçin Opsiyonel Alan Doldurma Müşterinin kişiye özel tasarımlanan ürün grubunu temsil eder. Örneğin; bardak üzerinde resim ve Telefon kılıfı üzerinde talep edilen görsel çalışmalar vb.
Raporlama Çözümleri
Kanallar Arası Satış Raporu Whatsapp, Instagram, Facebook gibi farklı kanallar üzerinden gerçekleşen satışların, tarih aralığına göre satış raporuna ulaşın ve cironuzun yüzde kaçını kapsadığını analiz edin.
Site İçi Arama İstatistikleri Kullanıcıların yapmış olduğu aramaların verilerini tutup istediğiniz tarih aralıkları üzerinden raporlama yapabilirsiniz.
Temel İstatistikler Mağazanızın anlık satış raporunu kapsayan temel verilerdir
Gelişmiş İstatistik Modülü Mağazanızda belirli tarih aralığında gerçeklen işlemleri önceki dönemleriniz ile karşılaştırma yaparak detaylı metriklere ulaşabileceğiniz bir modüldür
Kullanıcı Performans Raporu Mağazanızı ziyaret eden kullanıcıların sizleri tercih etme sıklığı ve oranını bildiren veri raporu.
İsteğe Özel Raporlar Ulaşmak istediğiniz temel metrikler dışında gelişmiş veri desteği sağlıyoruz.
Kapsamlı Eğitim ve Destek
Ticket Yönetim Sistemi Taleplerinizi anlık 7/24 müşteri hizmetlerimize yazılı olarak iletebilirsiniz.
Sınırsız Ücretsiz Eğitim
Sınırsız Ücretsiz Destek
Sınırsız E-Mail Desteği
Sınırsız Telefon Desteği
Yazılım Planlama Danışmanlığı E-ticaret yöneticinizle ortaklaşa ilerleyerek tüm süreçlerde yerinde destek sağlayarak alternatif çözümler sağlıyoruz.
Dijital Pazarlama Danışmanlığı Markanızın daha fazla tercih edilmesini sağlayan doğru reklam yönetimini gerçekleştirecek çözüm ortaklarımızı sizlerle paylaşıyor ve markanızın online itibarını destekliyoruz.
E-ihracat
Alternatif Ödeme Yöntemi Yurt dışı pazarında yapacağınız tanıtım kampanyaları sonucu kredi kartı ödeme alt yapısından farklı ödeme alternatifleri sağlar. Bazı ülkelerde kredi kartı ile alışveriş oranı %7 iken alternatif ödeme yöntemleriyle pazarın geri kalan kitlesine ulaşmanızı destekler.
Sınırsız Dil Sitenizde satış yapmak istediğiniz ülkenin dil seçeneğini aktif ederek, daha çok kullanıcı ulaşabilirsiniz.
Sınırsız Para Birimi İstediğiniz pazarı hedefleyin. Her ülkenin koşullarına uygun seçenekler paketinizde mevcut.
Otomatik Kur Güncelleme Para birimlerinde sürekli değişen endekse göre ürünlerinizin fiyatları otomatik güncellenir veya manuel güncelleme seçeneğini seçerek sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.
E-İhracat Sınırsız dil seçeneği, lokal para birimi, yurtışı kargo gönderim süreçlerinin entegrasyonu ve doğru ödeme seçeneklerini kapsayan e-ihracat çözümleri ile ülkemiz için katkıda bulunmanızı destekliyoruz
Özel Sunucu Yüksek trafik hacmi başta olmak üzere sisteminizde aksaklık meydana getirmeyecek en uygun sunucuyu sizler için seçiyoruz
CDN Sunucunuzda yüksek dosya hacmi olarak yer kaplayan ürün görselleri farklı bir sunucudan sisteminize aktarılarak daha hızlı bir altyapı sunuyoruz.
HTML Cache Mağazanızın tüm trafik isteklerini sunucuya yük bindirmeden önbellekten sitenizi açarak hızlı karşılamanızı sağlayan bir altyapıdır. Faprika 360 ile anlık 100.000+ müşteri ağırladık.
Load Balancer Markanızın müşteri deneyimini destekleyen bir yapı olarak öne çıkar. Altyapınız yüksek hacimli işlemlere en kısa sürede cevap sağlayarak oluşabilecek aşırı yüklemeden kurtulabilir.
Ödeme Sistemleri
Hepsipay ile Ödeme Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin ödemesini sağlayan özelliktir.
3D Seçeneğini Müşteriye Bırakma Kullanıcı dilerse telefonuna gelen SMS doğrulama ile ödeme yapabilir veya kredi kartı ile direkt olarak ödemesini gerçekleştirebilir.
3D Secure ile Ödeme Kullanıcı kredi kartıyla telefonuna gelen SMS doğrulaması sayesinde ödeme yapmasını güvenli alışveriş özelliğidir.
Sanal Pos İade Modülü Yönetim panelinden anlaşmalı olduğunuz sanal pos alt yapısında gerçekleştireceğiniz kısmi veya toplu iadeleri yapmanızı sağlar.
Link ile Ödeme Al Müşterinize özel sipariş vermek istediği ürünleri içinde barındıran bir link oluşturarak doğrudan ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerini girebileceği bir sayfaya yönlendirmenizi sağlar
Tek Tuşla Anında Sanal Pos Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Cari Hesaptan Ödeme Bayilerinize tanımlamış olduğunuz hesaptan herhangi bir meblağ ödemeksizin, sadece tanımlamış olduğunuz açık hesap limiti kadar alışveriş yapabilmesidir.
Anlaşmalı Banka Komisyon Oranları Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Iyzico Ödeme Entegrasyonu Taksitli ve tek çekim özelliklerini sağlayan,sitenize entegre edilen ödeme sistemidir. Birçok bankanın sanal postuna tek tıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Ortak ödeme sistemidir.
PAYU Ödeme Entegrasyonu "Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage sanal posları için taksit imkanlarını sunmaktadır. Müşterilerinize en etkin ve kolay şekilde bir anlaşma ile bu ödeme şekillerinden PAYU sayesinde faydalanabilirsiniz. "
Banka Sanal Pos Entegrasyonu TC Bankalarının tümü ile ayrı ayrı anlaşma yaparak satışa sunduğunuz ürünlerinizi kredi kartı ile satın alınabilir kılar. Yaptığınız anlaşma neticesinde birden fazla bankanın posuna sahip olmak sizi opsiyonel olduğunuz için tercih edilir kılacaktır.
Kapıda Ödeme Yöntemi Müşterileriniz sitenizde anında ödeme yapmadan da sipariş verebilsin ve kurye ekibi ürünü teslime gittiğinde ödeme yapabilsin diye imkan sunan entegrasyondur.
Havale Ödeme Yöntemi Müşterilerinizin satın alma işlevini sahip olduğu banka kartına göre hesabındaki paradan tek çekim ile ödeme imkanı sağlayan entegrasyondur.
Kullanıcı Bazlı Ödeme Yöntemi Kısıtlama Kullanıcılarınıza özel ödeme sistemi belirleyerek kısıtlamalar yapabileceğiniz alandır.
Sipariş Tutar Kontrolü Belli bir tutarın altındaki siparişleri kabul edip etmeyeceğinizi yöneten alandır. Bu sayede müşterilerinizin yaptığı ödemelere istinaden satın almayı onaylar yada onaylamazsınız.
Paratika Entegrasyonu Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Tek Çekimlerde Banka Belirleme Taksitsiz yapılan işlemlerde, ödeme yapılan kredi kartının bankasına göre, çekimin hangi sanal pos üzerinden yapılacağının yönetilmesini sağlar.
Artı Taksit Özelliği Bankanızın sağladığı taksite ek artı taksit kampanyası var ise ödeme ekranında belirtilmesi özelliğidir
Ürün Yönetim Özellikleri
Gelişmiş Filtreleme Modülü Kategori sayfasında ürüne girdiğiniz özelliklere göre filtrelendirme yapabilirsiniz.
Ürüne Görsel ve Dosya Yükletme Kapsamlı bilgi vermek istediğiniz ürünler için ürün detay açıklama alanında görsel veya tanıtım broşürünü paylaşmanızı sağlar
Ürünlere Min./Max. Satış Adeti Belirleme Kullanıcın kampanyalı satışa sunduğunuz bir üründen maksimum sepete eklenecek tutarı belirlemenizi sağlayan özelliktir.
FTP ile Fotoğraf Yükleme Personelinizi fotoğraf yükleme zahmetinden kurtararak hem size zaman hemde maliyet kazancı sunar.
Fotoğraf Eşleştirme Ürün fotoğraf çekimi sırasında stok kartı ile otomatik eşleşir. Böylece çekimi yapılan ürün aynı anda sisteme yüklenir.
Sürükle Bırak ile Resim Yükleme Ürün ekleme panelinde ürün görsellerini dosya içerisinden sürükle bırak yöntemiyle ürün ekleme süresini azaltır.
Ürüne Video Ekleme
Sürükle Bırak ile Ürün Sıralama Ürün sıralama algoritmanızı, hızlı bir şekilde dilediğiniz ürünü tutup sayfada yer alacak yere bırakarak düzenleyebilmenizi sağlar.
Çoklu Fotoğraf Yükleme Modülü Ürün ekleme işlemi sırasında birden fazla ürün görselini aynı anda seçerek yüklemenizi sağlar.
Ürün Barkod Modülü Ürün ve varyant bazlı barkod çıktısı alarak ürünlerinizi barkodlamanızı sağlar
Ürünleri Excel'e Aktarma Sitenizde bulunan ürünleri excel veya XML olarak temin edebilirsiniz.
Hızlı Ürün Ekleme Hızlı ürün yükleme sayesinde ürünlerinize ait verileri hızlıca sitenize ekleyebilirsiniz.
Excel ile Ürün Yükleme Excel uzantılı ürün bilgilerini içeren dosyalarınızı toplu bir şekilde sisteminize aktarabilirsiniz.
B2B Servisler
Bayilere Min./Max. Alım Miktarları Belirleme Mağazanızda minimum alışveriş tutar limiti veya maksimum alışveriş tutar limiti belirleyerek bayilerin bu limitler dahilinde sizlerden alışveriş yapmasını sağlar.
Mağazalar ve Bayiler Modülü Birden çok bölge veya şehirde bayileriniz veya mağazalarınız olabilir. Kullanıcıların fiziksel olarak satın alma gerçekleştirmek istemesi halinde filtreleme yaparak bayilerinize veya diğer şubelerinize ulaşabilir.
Bayiler için XML oluşturma Farklı sitelere istediğiniz kategorileri link halinde bayilere özel XML verebilirsiniz.
Tedarikçi Modülü Mevcut tedarikçileriniz için ayrı bir grup oluşturarak ürün detayında gösterebilir yada takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
Bayi Sipariş Modülü Bayilerin, belirleyeceğiniz farklı iskontolar ile satış yapmalarına izin verirken siparişleri tek ekrandan takip edebilmenizi sağlar
Satış Ortaklığı/Komisyoncu Modülü Bayilerin belirli tarih aralıklarında gerçekleşen ciro miktarına göre ayarlayarak hak ediş düzenini takip etmesini sağlar.
Fiyat Gizleme Özelliği Özellikle B2B iş modeline ait markaların toptan satışı için telefonla teklif verilmesi adına ürünlerin fiyatlarını gizleyebilir.
Çağrı Merkezi Çözümleri
Robot Arama İle Kapıda Ödeme Siparişi Doğrulama Kullanıcı siparişini oluşturduktan sonra sipariş onayı için müşteri hizmetleri manuel olarak arayarak zaman kaybetmesinin önüne geçerek otomatik sipariş onayı alma servisidir.
Sms ile Kapıda Ödeme Siparişi Doğrulama Müşterilerinizin mağazanızdan kapıda ödeme sipariş oluşturduğu sırada telefonuna mesaj yoluyla gelen doğrulama numarasını girerek siparişini onaylı bir şekilde oluşturmasını sağlayan özelliktir.
Sanal Santral Entegrasyonu
Akıllı Çağrı Merkezi Modülü Müşterilerinizin çağrı merkezi temsilcisine bağlanmadan siparişinin nerede olduğunu, tüm süreçleri hızlı bir şekilde takip etmesine imkan verir. Sisteminizle bütünleşik ve bağlantılı ilerler.
SMS Entegrasyonu
Operasyonel Çözümler
Sayım Modülü Deponuzda yer alan ürünlerin stok miktarını doğrulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı bu modül sayesinde belkide günlerce vakit alması muhtemel stok sayım işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Toplu Sipariş Yazdırma Siparişlerin tek tek yazdırıp zaman kaybetmek yerine hızlıca siparişlerini yazdırmanızı sağlayarak hızlı bir operasyon yönetimini sağlayan özelliktir.
Algoritmik Kara Liste Modülü Bir çok mağaza kapıda ödeme müşterilerinin teslimatı konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu bağlamda mağazanızdan daha önce kapıda ödeme sipariş oluşturmuş ama teslimat aşamasında siparişini teslim almayan müşteri grubunuzu tekrar alışveriş yaparken kapıda ödeme özelliğini pasif duruma getirmesini sağlayan özelliktir. Böylece iade oranlarınızı ciddi olarak azaltır
Temsilci/Satıcı Modülü Belirli bir müşteri grubu olan yöneticilerin sadece kendi müşteri grubuyla alakalı bilgilere ulaşmasını ve sadece bu doğrultuda yetilendirilmesini sağlayan özelliktir.
Ürün İade Modülü Müşterilerin panelden direkt olarak iade süreçlerini başlatmasını olanak sağlayan özelliktir.
Gelişmiş API/Web Servisleri İşletmenizin yazılım ekibi sisteme müdahele edebilmesini sağlar. Örn; SAP entegrasyonu, mobil uygulama ve operasyonel geliştirmeler için kullanabilirsiniz.
Sipariş Paket Doğrulama Modülü Siparişlerinizi müşteriye göndermeden önce barkod sistemiyle doğrulama yaparak yanlış ürün göndermenizin önüne geçerek müşteri memnuniyetini destekler.
Kat/Peron Modülü Bu modülle siparişteki ürünün hızlıca toplanmasını sağlayabilir, katlarınızı ve peronlarınızı personele atayabilir ve çok daha disiplinli ve hatasız ürün toplama işlemlerini yapabilirsiniz. Bkz. Faprika 360
Hızlı Ürün Toplama Operasyonel fonksiyonlarını hızlandırarak daha yüksek kargo hacmini sağlayan bir modüldür.
Depo Modülü Her markanın ihtiyaç duyduğu iş modeli farklıdır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu depo düzenine göre yazılımınız planlanır, raf sistemleriniz sisteme entegre edilir ve iş modelinize göre süreçlerin hızlı ve akıcı bir şekilde takip edilmesini sağlarız.
Personel Prim Modülü Birbirinden farklı call center ekibiniz ve birbirinden farklı kargo paketleme ekibiniz olabilir bu bağlantılar arasında hangi personelinizin daha başarılı iş gücü sağladığını görebilir ve bu bağlamda ödüllendirilmesini sağlayabilirsiniz.
Uçtan Uca İade Yönetimi İade talepleri ve iade süreçlerinin departmanlar arası intranet iletişimini sağlayarak süreci hızlandırıyor ve müşteri grubunuzun daha keyifli bir alışveriş deneyimi gerçekleştirmesine imkan sağlıyoruz.
Raf Modülü Raf Modülü sayesinde ürünlerinizin takibini kolayca yapabilir ve ürünlerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.
TV Süreci Yönetimi Sunucu yapılandırılmasından en iyi operasyon kurgularına dek tüm süreçleri sizin bünyenizde yönetiyoruz.
Google Cloud Printer Farklı operasyon noktalarına sahip olan işletmelerin farklı noktalardaki printer üzerinden verileri tek tuş ile gönderip, ulaşmasını sağlayan modüldür.
İş Emri Modülü Departman çalışanlarının görevlerini spesifik olarak dağılımını yapabilir, takibe alabilir ve görev atayabilirsiniz. Operasyonel fonksiyonlarınızı hızlandırarak daha yüksek kargo hacmini sağlayan bir modüldür.
Smart
8.599
Ücretsiz Deneyin
Genel Özellikler
SSL Sertifikası Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi şifreler. Güvenlik açığını kapatır. SEO için faydalıdır. 256-Bit SSL sertifikasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.
Trafik/Bandwidth Aylık veri tüketimini gösterir. Web sitenizde yer alan görsel dosyalarınız ve anlık başta olmak üzere aylık toplam kullanıcı sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.
4000 GB/Yıl
Web Alanı Sunucunuzda yer alan görsel ve tüm dosyaların depolandığı alandır.
Sınırsız
E-Posta Hesabı Sitenizdeki kullanacabileceğiniz e posta hesabı adedidir. Yandex Mail,Gmail gibi üçüncü parti hizmetlerinide kullanabilirsiniz.
Sınırsız
E-Ticaret Modeli
B2C
E-Mail İç veya Dış SMTP Gönderme Faprika alt yapısı haricinde dışarıdan anlaşmalı olduğunuz mail sistemini kullanabilmenizi sağlar.
Kullanıcı/Departman Yetkilendirme Departman çalışanlarına hız ve güvenlik açısından özel sınırlandırma yapabilir hata sayısını en aza indirebilirsiniz.
Opsiyonel
Site İçi Arama Özellikleri Girilen etiketlere göre arama sonuçlarının çalışmasını destekleyen mimari bir yapıdır.
Sınırsız Kategori Ekleme Siteniz içerisinde sınırsız kategori oluşturabilir ve alt kategoriler ekleyerek zengin bir kategori ağacına sahip olabilirsiniz.
Üyeliksiz Alışveriş
Ücretsiz Yedekleme Sitenizde yaşanabilecek herhangi bir problem durumunda sitenizi tek tuş ile geri yüklemenizi sağlar.
Üyeleri Excel'e Aktarma Sitemizde bulunan mevcut üyelerin tamamını ya da filtrelenmiş kısmını excel ve XML olarak indirmenizi sağlar.
Aktif Kullanıcı Takibi Misafir ve üyelerinizin aktivite günlüğünü görmenizi sağlar.
Sipariş Durumu Belirleme Sipariş detayına ulaşma zahmetine girmeden kullanıcının siparişi hakkında güncel bilgileri görüntüleyebilmenizi sağlayan özelliktir.
Online Üyeler Modülü Anlık olarak mevcut sitenizde kaç kayıtlı kullanıcı aktif olduğunu gösteren modüldür.
iOS/Android Mobil Uygulama Mobil siteniz olduğu gibi paket halinde ios ve android uygulamasına dönüştürülebilir.
Opsiyonel
Müşterilere Min./Max. Alım Miktarları Belirleme Mağazanızda minimum alışveriş tutar limiti veya maksimum alışveriş tutar limiti belirleyerek kullanıcıların alışveriş deneyimi gerçekleştirirken sepet sayfasında bilgilendirilmesini sağlar.
Genel Kara Liste Modülü Mağazanızdan alışveriş deneyimi gerçekleştirirken markanızı mağdur eden müşteri grubunu belirleyerek siteye girişlerini ve sipariş vermesinin önüne geçen özelliktir.
Sınırsız Ürün Ekleme Her kategoriye özel SEO çalışması yapabilirsiniz.
Otomatik 404 Sayfası
301 Yönlendirme Paneli İçeriği silinmiş veya değiştirilmiş sayfalarınızı başka bir sayfaya yönlendirmesini sağlayan bir modüldür.
Opsiyonel
Detaylı Sipariş Filtreleme Siparişlerinizi belirli bir kritere göre filtreleyerek belirlediğiniz özellikte yer alan siparişlere ulaşmanızı sağlayan özelliktir. Örneğin; kargosu gönderilmeyen siparişler veya direkt olarak müşteri bilgilerine yönelik filtreleme yapabilirsiniz.
Detaylı Sipariş Düzenleme Mağazanıza gelen siparişlerde yer alan ürünleri, özel fiyatlarını, indirimlerini düzenlemenizi sağlar.
Sınırsız Ürün İçeriği Ekleme
Siparişe Özel Not Oluşturma Kullanıcıların sipariş oluştururken özel taleplerini iletmek adına kullanmalarını sağlayan özelliktir.
Kapıda Ödemeye Limit Belirleme Yüksek adet sipariş oluşturan kullanıcıların kargo desi üzerinden daha yüksek kargo ücretine tabii tutulabilir. Bu yüzden kapıda ödeme siparişlerde maksimum bir tutar belirleyerek bu tutarın üstünde gerçekleşmesi muhtemel siparişler için kapıda ödeme özelliğini pasif duruma getirebilirsiniz.
Ekstra Ürün Bilgisi Tanımlama Ürünlerinizin içerisine ekstra bilgi tanımlayabilmenizi sağlar.
Çoklu Kategori Listeleme Bir ürünün birden fazla kategori sayfasında gözükmesini sağlar.
Ürünlerde Ana Kategori Seçimi Ürüne ana kategori seçebilir ayrıca o ürünü sınırsız alt kategori seçimi yapabilirsiniz.
Hızlı Gözat Müşterilerinizin daha pratik bir şekilde tek panelde ürünleri incelemesini sağlar.
Mevcut Sitenizden Veri Aktarımı Hiçbir kayıp yaşamadan (ürünler, üyeler, SEO, resim) gibi verilerinizi taşıyabilir yada saklayabilirsiniz.
Opsiyonel
Sipariş Bilgilerinde Zorunlu Alan Tanımlama Müşterileriniz sipariş verirken, zorunlu olan alanları belirleyebilme imkanı sağlar.
Excel ile Üye Yükleme Excel dosyasında olan tüm üyelerinizi başarılı şekilde sitenize yükleyebilirsiniz.
Siparişe Tutar Limiti Belirleme Mağazanızda alışveriş yapmak isteyen müşteriler için minimum veya maksimum bir tutar belirleyerek bu tutarlar arasında sipariş gerçekleşmesini sağlayan bir özelliktir.
XML Entegrasyonu Tedarikçinin size verdiği bilgilerle onun ürünlerini satışa sunmanızı sağlar.
Muhasebe Çözümleri
Siparişe Fatura Oluşturma Müşterleriniz Siparişi Tamamladığında otomatik fatura oluşturmasını sağlayan entegrasyondur.
Fatura Yazdırma Modülü Sitenizde satış sonrası otomatik olarak fatura belirlenir. Eğer kullandığınız mevcut fatura koçanınız var ise tasarımsal müdahaleler gerekli düzenlemelar yapılır yada kendi fatura tasarımınızı oluşturabiliriz.
Toplu Fatura Yazdırma Sitenizde müşterilerden gelen siparişlerinize ait faturaları toplu olarak yazdırabilir ve tarih aralığı belirleyerek kolayca erişebilirsiniz.
Premium
E-Fatura/E-Arşiv Entegrasyonu E-Fatura sayesinde müşterilerinize tüm faturalarınızı dijital ortamda otomatik oluşturabileceksiniz. Siparişlerinizin oluşmasının ardından entegrasyon sayesinde tüm faturalarınızı hızlı şekilde oluşturulacaktır.
Muhasebe Programı Entegrasyonu E-ticaret siteniz karşı muhasebe programı ile stok, fiyat, varyant, malzeme gibi alanların senkronizasyon sayesinde aynı anda eşitlemesini sağlamaktadır. Aynı zamanda N11, Gittigidiyor, Trendyol vb. pazaryerleri entegrasyonları ile de tam entegre çalışmasını sağlamaktadır.
Premium
Akınsoft Entegrasyonu E-ticaret siteniz Akınsoft entegrasyonu ile senkronize çalışacaktır. Sipariş düştüğünde panelinizden müşterinizin daha önce sipariş verip vermediğini kontrol edebileceksiniz. Sipariş vermeyen müşteri verilerini otomatik sildiği için boşuna veri saklayamayacaksınız. Aynı zamanda entegrasyon sayesinde birden çok raporu alabilmenizi sağlayacaktır.
Premium
Nebim V3 Entegrasyonu Nebim V3 Entegrasyonu sayesinde artık sitenizdeki stok, ürün resmi, varyant ve kartlar eşit şekilde senkronize edilecektir.
Premium
Kargo Muhasebesi E-ticaret işletmelerinin analiz etmekte zorlandığı bir alan olan kargo muhasebesi artık çok daha kolay. Sahada yer alan kargo sayınız, belirlenen tarih aralığında teslim edilen kargolarınız ve sahada teslim edilmeden size gelen kargolarınızın tümünü tek ekrandan analiz edin, detaylı görüntüleyin ve kargo firmanızdan size gelen raporların doğrululuğunu tespit edin. Ayrıca kapıda ödeme ücretlerini doğru bir şekilde tahsil edilip edilmediğini tespit etmenizi sağlar.
Faprika 360
Gider Pusulası Oluşturma Gider pusulanızı sistemden oluşturur. Müşteri tarafına ve muhasebe firmanıza kolaylık sağlar
Premium
Logo Entegrasyonu Müşterilerinizin siparişlerini LOGO Entegrasyonu sayesinde otomatik olarak bastırabileceksiniz. Aynı zamanda siteniz ile entegre çalışmasından dolayı ürünlerin siteniz ile aynı verileri vermesi ve stokların güncellemesi gibi durumlar artık çok kolay.
Premium
Vega Entegrasyonu Pazaryeri entegrasyonları ile verilerinizi senkronize ederek, stoklarınızı eşitlemektedir. Vega Entegrasyon sayesinde panelinizde yapmış olduğunuz değişiklikler otomatik olarak güncellenmektedir.
Premium
Paraşüt Entegrasyonu Paraşüt muhasebe programı sayesinde müşterilerinizin panelinizin içerisinde hangi pazar yerinden sipariş vereceğinizi gösteren ilgili alan mevcuttur. Faturalarınız ise sipariş oluştuktan sonra otomatik olarak oluştururulur.
Premium
Netkasam Entegrasyonu Online muhasebelerin en iyisi e-ticarete tam entegre kolay yönetilebilir muhasebe çözümüdür. Faprika & Netkasam harika bir ikilidir.
Premium
Mikro Entegrasyonu Stok ve fiyat takibi yapmak isteyen tüm e-ticaret kullanıcıları için artık Mikro entegrasyonuda çözüm sunmaktadır.
Premium
Giz Muhasebe Entegrasyonu Muhasebe entegrasyonu sayesinde artık sitenizdeki stok, ürün resmi, varyant ve kartlar eşit şekilde senkronize edilecektir.
Premium
Netsis Entegrasyonu Otomatik faturalarınızı yazıdırabileceğiniz Netsis muhasebe programı sayesinde artık kargo süreçlerinizide takip edebileceksiniz.
Premium
SAP Entegrasyonu SAP sayesinde pazar yeri entegrasyonu ile kategorilerinizi, ürünlerinizi ve siparişlerinizi takip edebilecek ve senkronizasyon sayesinde olumsuz hadiseleri en aza indirgeyeceksiniz. Faturalarınız sipariş süreci sonunda otomatik olarak oluşacaktır. Aynı zamanda stok takibini güncel olarak senkronize edecektir.
Faprika 360
Zirve Entegrasyonu Stok kartlarınızdan her satın alma işleminden sonra otomatik olarak düşme sağlanacağı için zorlanmadan işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.
Premium
Datasoft Entegrasyonu
Premium
Orka Entegrasyonu
Premium
ETA Entegrasyonu Stok kartları ve ürünleriniz eşitlenirken dakikada bir otomatik olarak senkronize edilmesini sağlamaktadır. E-Arşiv / E-Fatura ile de sistemde otomatik olarak veri alışverişi gerçekleşir.
Premium
Luca Entegrasyonu
Premium
Diğer Muhasebe Entegrasyonları Muhasebe programları ile entegrasyon fiyat, stok,üyeler,siparişler stok kartı, gibi işlemleriz için kullandığınız E-Ticaret paketi ile otomatik senkronize ederek güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sistem tüm faturalarınızı otomatik olarak oluşturduğu için zaman kazanabileceksiniz.
Faprika 360
Tasarımsal Özellikler
Uçtan Uca Tasarım Sepetten ödeme aşamasına dek gerçekleşen süreçlerin mobil ve masaüstü tasarımlarını kullanıcı deneyimine göre ekstra kurumsal kimliğinize bağlı kalarak düzenleyebiliriz.
Faprika 360
Özel Tasarım Standartlardan ayrılın. Kurumsal kimliğinize özgü yaratıcı bir özel tasarım sayesinde mağazanız daha şık görünsün.
Mobil Uyum E-Ticaret Esnek arayüz sayesinde farklı ekran ölçülerinde mağazanızı ziyaret eden kullanıcıların ekran ölçü aralığına göre sayfanız otomatik düzenli bir şekilde sergilenir.
Vitrin Yönetimi Anasayfa düzeninde kategorilerinizi tanıtmış olduğunuz görsellerin sisteme yüklenmesi ve dizilimini planlamanızı sağlayan özelliklerdir.
Blok Yönetimi Kategori sayfalarınızdan ürünlerin dizilim düzenini belirlemenizi sağlayan özelliktir.
Slider Yönetimi Anasayfanızda tasarlamış olduğunuz slayt görsellerini yükleyerek dilediğinizi silebilirsiniz.
İkinci Resim Gösterebilme Mouse veya mobil sitede gezinen kullanıcılar için, kategori sayfasındayken ürünün üzerinde duran kullanıcıların ikinci ürünü görmesini sağlar.
Ürün Resim Zoom Özelliği Mouse veya mobil tasarımda, kullanıcıların ürünleri daha fazla yakınlaşmasını sağlayarak ürünü daha iyi tanımlayabilmelerini sağlar.
Opsiyonel
Detay Sekmesi Ekleme Ürün detay sayfasında açıklama sekmesi haricinde ekleyeceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz.
Lojistik Çözümler
Siparişi Otomatik Kargoya Gönderme kargo entegrasyonuyla bağlantı sağlanarak onaylanan siparişler anında kargoya bilgisinin aktarılması özelliğidir
Siparişe Kargo Barkodu ve Etiketi Oluşturma Sevkiyat işlemlerinin düzenli ve otomatik takip edilmesi adına gerçekleşen işlemleri kapsar.
UPS Kargo Full Entegrasyon Sipariş,teslimat ve müşteri temsilcisi Api'leriyle mağazanıza full entegre sağlayan UPS Kargo modülüdür.
Yurtiçi Kargo Full Entegrasyon Sipariş,teslimat ve müşteri temsilcisi Api'leriyle mağazanıza full entegre sağlayan Yurt İçi Kargo modülüdür.
Aras Kargo Full Entegrasyon
MNG Kargo Full Entegrasyon
Sürat Kargo Full Entegrasyon
DHL Full Entegrasyon
Premium
Asil Kargo Full Entegrasyon
Kurye Entegrasyonu
Premium
Aramex Full Entegrasyon
Premium
Kargo Etiketi Yazdırabilme Sevkiyat işlemlerinin düzenli ve otomatik takip edilmesi adına kargo etiketlerini yönetim panelinizden yazdırmanızı sağlayan özelliktir.
Kargom Nerede Modülü E-ticaret siteniz üzerinden her müşteri kargosunu takip ederek kargonun son durumları hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar.
Teslimat Tarihi ve Saati Seçtirme Müşterileriniz sipariş verdiği sırada şehir dışına çıkabilir ve kargo teslimatı gerçekleşmeden kargo size teslim edilmeyen bir kargo olarak markanıza maddi zararlar uğratabilir. Müşterinizin teslim alacağı tarih ve saat aralığını sisteme girmesini sağlayarak siparişlerin iptal oranını en aza indirebilirsiniz.
Premium
İle Göre Farklı Kargo Ücretleri Kargonuz için farklı şehirlerde farklı kargo ücreti belirlemenizi sağlar.
Premium
Bölgesel Kargo Yönetimi Deponuzun bulunduğu şehirde farklı, başka şehir ve ülkelerde farklı kargo firmalarının seçilmesini sağlayan servistir. Örneğin; Romanya'dan alışveriş yapmak isteyen bir kullanıcı o ülke için yapmış olduğunuz kargo anlaşması neticesinde sadece dhl ve aramex kargo firmalarını seçerek siparişini oluşturmasını sağlar.
Premium
Kargo Zimmet Modülü Kargo firmasına teslim edilen kargoların, sorumlu personelleri takip ederek olası kargo kayıp olması halinde en son hangi personelin ve şubenin sorumluluğu altında gerçekleştiğini gösteren uygulama servisidir.
Faprika 360
Kargo ile Sipariş Karşılaştırma Kargo firmasından gelen siparişlerin bilgileri ve son durumlarını yönetim panelinizde yer alan siparişler ile karşılaştırma yaparak kargo firmasının sizlere sağlamış olduğu verileri doğrulamanızı sağlar
Premium
İçerik Yönetim Sistemleri
Mail Şablon Yönetimi Yeni üye kaydı ve sipariş süreçlerini bilgilendiren mail içeriklerini kurumsal kimliğinize göre düzenleyebilirsiniz.
Varyantlara Farklı Fiyat Verebilme Ürünlerinizin belirli varyantlarına farklı bir fiyat vermenizi sağlar
Opsiyonel
Dinamik İçerik Sayfaları Oluşturabilme Mağazanızda kullanım koşulları, kampanyalar gibi içerikleri anlattığınız sayfalar oluşturabilir ve bunları footer menüde aynı şekilde listelenmesini sağlayabilirsiniz.
WhatsApp Ürün Paylaşma Kullanıcı ürün detay sayfasında beğenmiş olduğu ürünü whatsapp'ta mesaj listesindeki arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlar.
JS/CSS Yönetimi Modülü Mağazanızla ilişkili javascript kod eklentilerini kolayca yönetim panelinizden ekleyebilirsiniz.
Mutlu Müşteriler Modülü Daha önce mağazanızdan alışveriş deneyimi gerçekleştirmiş müşterilerinizin geri bildirimlerinizi sitenizde paylaşmanızı sağlayan modüldür.
Premium
Landing Page Oluşturma Özel günlerde kampanya kurgularınızla ilgili Ssyfa içeriklerini HTML ve CSS kod ekleyerek düzenleyebilirsiniz.
Ürün Yorumlama Sitenizde bulunan ürünlere kullanıcıların yorum yapmasını sağlar.
Anket Modülü
Opsiyonel
Blog Modülü Mağazanızın organik ziyaret hacmini genişletmek için blog yazıları paylaşmanızı sağlayan özelliği kapsar.
Twitter ile Bağlan
Google+ ile Bağlan
Facebook Beğen
Facebook Paylaş
Facebook Yorum
Twitter Paylaş
Facebook Üzerinden Satış Markanızın facebook sayfasında ürünlerinizi mağaza sekmesinde sergilerken kullanıcıların direkt olarak facebook sayfanızdan satış talebi almanızı sağlar.
Premium
Google+ Paylaş
Pinterest Paylaş
Telegram Ürün Paylaşma
İçeriklere Facebook Yorum Blog içerikleriniz ve diğer farklı oluşturduğunuz sayfalarda kullanıcıların facebook hesaplarından yorum paylaşmalarını sağlar.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
Instagram ile Bağlan
Microsoft ile Bağlan
Google ile Bağlan
RSS
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Pro Entegrasyonu N11 Pro sayesinde imalatçılar, ithalatçılar ve tüccarlar buluşmaktadır. İnternetten toptan alım ve satım yapmak istiyorsanız bu modülü tercih etmelisiniz. Entegrasyon sayesinde e-ticaret sitenizden siparişlerinizi görüp takibini yapıp aynı zamanda fatura yazdırabileceksiniz.
Sanalpazar Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Sefamerve Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Tozlu Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Akakçe Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Markafoni Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Modanisa Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
E PTT AVM Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Sahibinden Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Cimri Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Amazon Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Trendyol Api Entegrasyonu Trendyol Api Entegrasyonu ile ürünlerinizi Trendyol'da listeleyebilir ve günlük olarak güncellemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendi paneliniz içerisinde ürünlerinizi takip edip, siparişleriniz için fatura oluşturabilirsiniz.
Hepsiburada Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
N11 Api Entegrasyonu N11 Api Entegrasyonu ile ürünlerinizi N11'de listeleyebilir ve günlük olarak güncellemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendi paneliniz içerisinde ürünlerinizi takip edip, siparişleriniz için fatura oluşturabilirsiniz.
GittiGidiyor Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Glami Entegrasyonu Glami sizlere yeni müşteriler vaaden bir sistem olarak öne çıkmaktadır. Tüm ürünleriniz tam entegre bir şekilde e-ticaret sitenizden Glami'ye aktarabilir ve sitenize eklediğiniz yeni ürünler aynı şekilde Glami platformunda güncellenir.
Fiyat Karşılaştırma Siteleri Entegrasyonu Sitenizdeki mevcut ürünlerinizi farklı sitelerde karşılaştırmanızı sağlayan entegrasyondur. Ayrıca marka bilinirliliği ve ek trafik de sağlayabilirsiniz.
Diğer Pazaryeri Entegrasyonları Tüm pazaryerlerine XML APİ entegrasyonu sayesinde, hızlıca sitenizdeki ürünleri aktarıp, daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Satış sonrası takip gerektiren tüm konularda (fatura,kargo gibi) e-ticaret sitenizde tek ekrandan tüm detayları kontrol edebiliyorsunuz.
Faprika 360
Arama Motoru Optimizasyonları
İçerik ve Resim Cache Özelliği Kullanıcı deneyimini artıran bir özellik olarak sayfalarınızın daha hızlı yüklenmesini sağlar.
CSS Sprite Kullanımı
Opsiyonel
JS/CSS Sıkıştırma
Opsiyonel
Lazy Load Sayfanın görünen kısımda görsellerin yüklenmesini sağlayarak daha hızlı bir alt yapı meydana getirir.
Gzip Uygulaması Sıkıştırma yöntemidir. Dosyalarınızı sıkıştırarak sitenizin hızlı çalışmasını ve trafik akışının dengelenmesini sağlar. Siteniz daha rahat çalışabilir konuma gelir.
Etiket Tanımlama Mevcut ürünlere etiket girerek aramalarda ve SEO'da etki sağlayabilirsiniz.
Özel Meta Bilgisi Tanımlama Her ürün, kategori, marka ve içerik sayfalarına özel seo çalışması yapabilirsiniz
Arama Motoru Optimizasyonu Gelişmiş SEO uyumlu altyapınız ile gerçekleştireceğiniz site içi ve site dışı çalışmalardan %100 verim almanızı sağlar.
Sayfalarda Alanların Yönetimi Her kategoriniz ve oluşturulan sayfalar için başlık, anahtar kelime ve tanımlamalarını girmenizi sağlayan özelliklerdir.
Toplu Seo Güncelleme Mağazanızın altında yer alan seo ayarlarını tek bir yerden düzenleyerek kaydetmenizi olanak sağlar.
Bağlantı Adresini Belirleyebilme Oluşturduğunuz kategori ve sayfaların url adresini dilediğiniz şekilde değiştirerek güncelleyebilmenizi sağlar.
SiteMap Oluşturabilme Mağazanızın içeriğini bir site haritası oluşturarak daha fazla organik trafik elde etmenizi sağlayan özelliktir.
Rich Snippets Arama motoru sonuçlarında mağazanız hakkında görsel şemalarla ekstra bilgiler vermenizi sağlayarak kullanıcıların daha çok dikkatini çekmesini sağlarken organik aranma hacminde daha fazla tıklama oranı elde etmenizi sağlayan özelliktir.
Google Taxonomy Google E-ticaret sitelerini kendi çatısı altında kategorilendirir ve seo çalışamalarınızda bu kategorileri dikkate alır. Ürünlerinizi Google product kategori sınıfına göre doğru kategorilendirmenizi sağlayarak daha fazla organik trafik elde edebilirsiniz.
Tarayıcı Önbellekleme Mağazanıza giren kullanıcıların sitenizde daha hızlı bir şekilde dolaşmasını sağlayan yapıyı temsil eder.
Breadcrumb Özelliği Arama motoru botlarının site harita hiyeraşini algılayarak alt kategorilerden oluşan bir mağazanın daha hızlı gezilebilmesine olanak tanır.
Robots.txt Yönetebilme Google Search Console panelinden aynı şekilde düzenleyebileceğiniz alanları yönebilmenizi sağlar.
Yandex Site Entegrasyonu Global düzeyde ciddi kullanıcı sayısına sahip yandex arama motoruna sitenizi ekleyerek seo çalışmalarınız aynı şekilde buradan tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.
Bing Site Entegrasyonu Global düzeyde ciddi kullanıcı sayısına sahip bing arama motoruna sitenizi ekleyerek seo çalışmalarınız aynı şekilde buradan tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.
Alexa Kayıt Entegrasyonu Mağazanızın kullanıcı performansı açısından rakiplerinize oranla karşılaştırmalar yapmak ve analiz etmek için alexa kayıt entegrasyonu hızlıca kayıt edebilirsiniz.
H (Heading Tags) Etiketleri Google servislerinin sitenizi sevdiren uygulamalardan biri olan H etiketlerini kullanarak daha hızlı bir şekilde üst sıralara tırmanmanızı sağlayan özelliktir.
Microsoft Teknolojileri ile Kodlama
Canonical Etiketi Kullanımı Veri giriş personelinizin ufak bir hatası sonucu Google'da iki farklı linkin aynı kategori sayfasına ulaşması söz konusu olursa Google sitenizi kopya içerik olarak algılayarak cezalandırabilir. Bu yapı sayesinde Mağazanızı koruma altına alabilirsiniz.
SEO Arama Motoru Optimizasyonu Gelişmiş SEO araçları ile kategorilerinizi ve ürünlerinizi Google'da üst sıralara taşımanızı sağlayan özellikler bütünüdür.
Pazarlama Çözümleri
Canlı Destek Modülü Mağazanızı ziyaret edilen kullanıcıların anlık iletişimini sağlayan modüldür.
Toplu SMS Gönderimi Kullanıcı izni gerçekleştirilmiş tüm üyelerinize veya sipariş oluşturmuş müşterilerinize yönetim panelinizden toplu sms gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Toplu Mail Gönderimi Kullanıcı izni gerçekleştirilmiş tüm üyelerinize veya sipariş oluşturmuş müşterilerinize yönetim panelinizden toplu mail gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Adwords Dönüşüm İzleme Google reklamlarınızın performans verilerini detaylı takip etmenizi sağlar.
Facebook Dönüşüm İzleme Facebook reklamlarınızın performans verilerini detaylı takip etmenizi sağlar.
Google Analytics Entegrasyonu Mağazanız hakkında detaylı yüzlerce rapor sunan Google Analytics ürününü mağazanızı açar açmaz kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yandex Metrica Entegrasyonu Google Analytics servisi gibi kullanıcıların mağazanızla girdiği etkileşimi detaylı analiz edebileceğiniz yandex metrica entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.
Google Merchant Center Google alışveriş listeleme ve dinamik yeniden pazarlama reklam modellerini kullanabilmeniz için öncelikle ürün grubunuzun bilgilerini ihtiyaç duyar. Google Merchant Center eklentisi sayesinde Google servisinin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri sağlayabilirsiniz.
Criteo Entegrasyonu Dinamik yeniden pazarlama e-ticaret sitelerinin en çok dönüşüm oranı elde ettiği reklam modeli olmuştur. Criteo firmasının mağazanıza yerleştirmek istediği tüm kodların sisteme hızlıca eklemenizi sağlayan entegrasyon yapısıdır.
Opsiyonel
Visilabs Entegrasyonu Visilabs firmasının mağazanız içerisinde gerçekleşen bütün pazarlama modüllerini kullanmanızı sağlayan entegrasyondur
Euromesage Entegrasyonu Kişiselleştirilmiş reklam & pazarlama ürünü olan euromessage, sisteminize entegre bir şekilde çalışmasını sağlayarak tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
RtbHouse Entegrasyonu Dinamik yeniden pazarlama e-ticaret sitelerinin en çok dönüşüm oranı elde ettiği reklam modeli olmuştur. RTB House firmasının mağazanıza yerleştirmek istediği tüm kodların sisteme hızlıca eklemenizi sağlayan entegrasyon yapısıdır.
Insider Entegrasyonu Insider firmasının mağazanız içerisinde gerçekleşen bütün pazarlama modüllerini kullanmanızı sağlayan entegrasyondur
Black Friday Modülü
Premium
11.11 Modülü
Premium
Fırsat Ürünleri Slideri Raf ömrünü dolduran ürünlerinizi tek bir kategoride birleştirip kampanya gibi tanıtarak satışınızı artıran özelliktir.
Son Ziyaret Edilenleri Gösterme Ürün detay sayfasında kullanıcının sayfanın alt kısmında daha önce inceledikleri ürünlerin yer alması özelliğidir.
Kasa Önü Fırsatları Kombin modülü, çapraz pazarlama, kasa önü fırsatları, daha önce ziyaret edilen ürünlerin listelenmesi gibi özellikleri kapsayan uygulamalar paketini kapsar
Benzer Ürünler Tanımlama Bir ürünü incelerken diğer renkleri veya sizin belirlediğiniz başka ürünleri aynı sayfada kullanıcının önerisine sunmanızı sağlayan özelliktir.
Çapraz Satış Modülü Ziyaret edilen ürün detay sayfasında incelenen ürünün yanında alakalı görünen başka ürünlerin sergilenmesi özelliğidir.
İlgili Ürün Ekleme Çapraz satış modülüyle aynı özellikleri taşıdığı gibi satış hızı raporuna göre en çok satan diğer ürünleri sergilemek içinde kullanabileceğiniz özelliktir.
Kampanya Duyuru Modülü
Opsiyonel
Hediye Çekiliş Katılım Formu Sadık müşteri kitlenizi belirlemek ve tercih edinilebilirlik için özel hediye çekiliş katılım formu oluşturabilirsiniz.
Faprika Push Servisi Mağazanızı ziyaret eden kullanıcılar bildirim almayı kabul ettikleri takdirde masaüstü veya android cihazlar üzerinden internete bağlı olmasa dahi müşterilerinize bildirimler göndermenizi sağlayan özelliktir.
Tamamlayıcı Ürünler Bir ürünle beraber başka bir ürünü aynı anda satın aldıkları takdirde ikinci ürünün daha uygun fiyatta satılabilmesini sağlayan özelliği kapsar.
Kampanya Modülleri
Kampanya Gruplama Bir çok kategoride ki ürünü bir kampanyada gruplayarak uygun fiyata satabilirsiniz. Bu avantajlar satışlarınızı artırmaya destek olur ve trafiğinizin artmasını sağlar
Premium
X Al Y Öde
Sepette X ürüne, Ürünlere Y İndirim
Sepette X ürün veya Ürünlere %Y İndirim
Sepette X Etiketli Ürünlere Y İndirim
Sepette X Etiketli Ürünlere %Y İndirim
Kargo Ücretsiz Ürün Tanımlayabilme
Müşteri Bazında İndirim Tanımlama
Oransal Hediye Çeki Oluşturma
Ödeme Bazlı Kargo Kampanyaları Kredi kartlı alışverişlerde ücretsiz kargo kampanyası veya benzer ödeme methoduna göre farklı diğer kampanyalar yapmanıza olanak sağlar.
Özel Kurallı İndirim Çeki Oluşturma
Farklı Kargo Ücreti Tanımlama
Sepete Özel Kampanyalar
Ürün Bazında Özel İndirim
Özel Hediye Çeki Tanımlayabilme
Yüzde İndirimi Sağlama
Üyelere Ürün Bazında İndirim Sağlama
X Üründen Alana Y Ürünü %5 İndirimli
X Alana Y Kategorisindeki Ürünler 5 TL İndirimli
X Alana Y Üründe İndirim
X Ve Y Alana Z Kategorisindeki Ürünler % 10 İndirimli
Üye Ol İndirim Çeki Kazan
Kargo Ücretini Sıfırlayan Ürün Tanımlama Belirlemiş olduğunuz ürünler için kargo ücretsiz özelliği tanımlayabilmenize olanak sağlar
Müşteri Grubu Bazında İndirim Tanımlayabilme Örneğin; Sadece üye olanların kullanabilecekleri indirim kuponları vb.
Müşteri Grubu Ürün Bazında Özel Fiyat Tanımlayabilme Belirli müşteri gruplarına özel satın aldığı ürünlerde indirim oranı veya tutarı belirlemenizi sağlar
Belirli Tutarın Üzerinde Kargo Ücretini Kaldırabilme Örneğin; 100 TL üzeri Kargo bedava
Müşterinin Hediye Paketi İsteyebilmesi Müşterinin hediye paketi seçeneğini seçerek alışveriş yapmasınına olanak sağlayan özelliktir.
Hediye Paketine Ücret Tanımlayabilme Müşteriniz ekstra ücretle hediye paketi olarak siparişi oluşturmasını sağlar
Tutarsal İndirim Kuponu Oluşturabilme
Oransal İndirim Kuponu Oluşturabilme
İndirim Kuponu ile Hediye Ürün Verebilme
Puan Sistemi
Çok Aldıkça Az Ödeme
Satışlarınızı Artıran Modüller
Ürün Karşılaştırma Ürünlerin özellikleri karşılaştırılarak bilgi vermenizi sağlayan özelliktir.
Müşteri Sepetini Görüntüleme Müşterileriniz alışveriş sepetine ürün eklemiş ve satın alma işlemini gerçekleştirmek konusunda bilgisiz kalmış olabilir. Bu gibi vakalarda sizden destek talep eden müşterilerinizin sepete eklediği ürünleri görüp hemen müşteriniz adına sipariş oluşturabilirsiniz.
Opsiyonel
Varyant Yönetimi Belirli bir ürünü aksesuarlı veya aksesuarsız haliyle satın alma gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir özelliktir.
Akıllı Filtreleme Üründeki bedende stok tükendiğinde otomatik olarak filtreden kaldırma işlemini sağlar
Kart Saklama Özelliği Müşterileriniz kredi kartı bilgilerini üyelik hesabına kayıt ederek bir sonraki alışverişini hızlıca oluşturmasını sağlayan özelliktir.
Yönetim Panelinden Sipariş Oluşturma Call Center ekibinizin yönetim paneli üzerinden müşterileriniz için sipariş oluşturabilmesi, adres değişikliği yapması ve ürün ekleyip çıkartabilme işlevlerini düzenleyebileceği şekilde yönetebileceği modüldür.
Premium
Kombin Modülü Müşterilerinizin aynı ürün detay sayfasında mankenin üzerinde yer alan ürünlerden istediğinin bedenini seçerek tek sayfada sepete eklemesini sağlar.
Premium
Telefon ile Sipariş Ver Modülü Call Center çalışanınız, müşterilerinizin istediği ürünleri, bu modül sayesinde kolayca siparişe dönüştürebilir.
Opsiyonel
Favorilere Ekle Modülü Müşterilerinizin sitenizde beğenmiş olduğu ürüne tekrar erişebilmek için favorilerine eklemesini sağlar.
Opsyonel
Kampanyalı Fiyat Ürünlerinize Kampanyalı Fiyat tanımlama özelliğidir.
Paket/Koli Ürün Satış Modülü Koli içerisinde birden çok ürün olabilir. Kullanıcın bu ürünlerin tümünü tek ürün sayfasından satın almasını destekler.
WhatsApp ile Sipariş Ver Modülü Dilediğiniz sayfalarda whatsapp ile iletişime geçme butonu yerleştirerek müşterilerinizin whatsapp üzerinden sipariş vermesine olanak sağlamanızı sağlayan özelliktir.
Zaman Sayaçlı Satış Mağazanızda sadece belirli bir süre satışta kalacak olan ürün gruplarınız için çalışan bu özellik sayesinde ürünler belirlediğiniz süre zarfında satışta kalır, bittiğinde ürün satıştan kalkar
İlgili Ürünün Renk Alternatiflerini Bağlama Kullanıcıların inceledikleri ürünlerin diğer renkleri var ise aynı sayfadan ürünün diğer renklerine hızlıca ulaşabilmesini sağlayan özelliktir.
Ürünün Aksesuarları Belirli ürünlerde o ürünle ilgili ürünleri sergileme özelliğidir. Örneğin; ayakkabı ürününde o ayakkabıyla ilgili zincir aksesuarı vb.
Fiyat Düşünce Haber Ver Müşterilerinizin sistemde bu seçeneği seçtikten itibaren fiyatta yapacağınız bir indirimle müşteriye özel bildirim gönderilmesini sağlayan özelliktir.
Ön Sipariş Alma Belirli bir süre zarfında yayına girecek olan ürün grubunuz için ön sipariş almanızı sağlayan özelliktir.
Stok Gelince Haber Ver Tükenen ürünler için kullanıcıların ürün stoğa tekrar girdiğinde haber verilmesini sağlayan özelliktir.
Stok Gelince Haber Ver Varyant Bazlı Müşterinizin beğenmiş olduğu ama kendisine uygun bedeni kalmamış ürünler için ürüne varyant stoğu dahil edildiğinde haber vermenizi sağlayan özelliktir.
Sipariş Tekrarlama Modülü Müşterileriniz periyodik olarak sizlerden aynı siparişi oluşturmak isteyebilir. Kullanıcı deneyimi açısından önemli bir yer kaplayan bu özellik sayesinde müşterileriniz tekrar bilgilerini girmeden tek sayfada aynı siparişi oluşturmasını sağlar.
Özel Üretim Ürün İçin Opsiyonel Alan Doldurma Müşterinin kişiye özel tasarımlanan ürün grubunu temsil eder. Örneğin; bardak üzerinde resim ve Telefon kılıfı üzerinde talep edilen görsel çalışmalar vb.
Premium
Raporlama Çözümleri
Kanallar Arası Satış Raporu Whatsapp, Instagram, Facebook gibi farklı kanallar üzerinden gerçekleşen satışların, tarih aralığına göre satış raporuna ulaşın ve cironuzun yüzde kaçını kapsadığını analiz edin.
Premium
Site İçi Arama İstatistikleri Kullanıcıların yapmış olduğu aramaların verilerini tutup istediğiniz tarih aralıkları üzerinden raporlama yapabilirsiniz.
Temel İstatistikler Mağazanızın anlık satış raporunu kapsayan temel verilerdir
Gelişmiş İstatistik Modülü Mağazanızda belirli tarih aralığında gerçeklen işlemleri önceki dönemleriniz ile karşılaştırma yaparak detaylı metriklere ulaşabileceğiniz bir modüldür
Kullanıcı Performans Raporu Mağazanızı ziyaret eden kullanıcıların sizleri tercih etme sıklığı ve oranını bildiren veri raporu.
Premium
İsteğe Özel Raporlar Ulaşmak istediğiniz temel metrikler dışında gelişmiş veri desteği sağlıyoruz.
Premium
Kapsamlı Eğitim ve Destek
Ticket Yönetim Sistemi Taleplerinizi anlık 7/24 müşteri hizmetlerimize yazılı olarak iletebilirsiniz.
Sınırsız Ücretsiz Eğitim
Sınırsız Ücretsiz Destek
Sınırsız E-Mail Desteği
Sınırsız Telefon Desteği
Yazılım Planlama Danışmanlığı E-ticaret yöneticinizle ortaklaşa ilerleyerek tüm süreçlerde yerinde destek sağlayarak alternatif çözümler sağlıyoruz.
Opsiyonel
Dijital Pazarlama Danışmanlığı Markanızın daha fazla tercih edilmesini sağlayan doğru reklam yönetimini gerçekleştirecek çözüm ortaklarımızı sizlerle paylaşıyor ve markanızın online itibarını destekliyoruz.
Opsiyonel
E-ihracat
Alternatif Ödeme Yöntemi Yurt dışı pazarında yapacağınız tanıtım kampanyaları sonucu kredi kartı ödeme alt yapısından farklı ödeme alternatifleri sağlar. Bazı ülkelerde kredi kartı ile alışveriş oranı %7 iken alternatif ödeme yöntemleriyle pazarın geri kalan kitlesine ulaşmanızı destekler.
Premium
Sınırsız Dil Sitenizde satış yapmak istediğiniz ülkenin dil seçeneğini aktif ederek, daha çok kullanıcı ulaşabilirsiniz.
Sınırsız Para Birimi İstediğiniz pazarı hedefleyin. Her ülkenin koşullarına uygun seçenekler paketinizde mevcut.
Otomatik Kur Güncelleme Para birimlerinde sürekli değişen endekse göre ürünlerinizin fiyatları otomatik güncellenir veya manuel güncelleme seçeneğini seçerek sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.
E-İhracat Sınırsız dil seçeneği, lokal para birimi, yurtışı kargo gönderim süreçlerinin entegrasyonu ve doğru ödeme seçeneklerini kapsayan e-ihracat çözümleri ile ülkemiz için katkıda bulunmanızı destekliyoruz
Premium
Özel Sunucu Yüksek trafik hacmi başta olmak üzere sisteminizde aksaklık meydana getirmeyecek en uygun sunucuyu sizler için seçiyoruz
Opsiyonel
CDN Sunucunuzda yüksek dosya hacmi olarak yer kaplayan ürün görselleri farklı bir sunucudan sisteminize aktarılarak daha hızlı bir altyapı sunuyoruz.
Premium
HTML Cache Mağazanızın tüm trafik isteklerini sunucuya yük bindirmeden önbellekten sitenizi açarak hızlı karşılamanızı sağlayan bir altyapıdır. Faprika 360 ile anlık 100.000+ müşteri ağırladık.
Faprika 360
Load Balancer Markanızın müşteri deneyimini destekleyen bir yapı olarak öne çıkar. Altyapınız yüksek hacimli işlemlere en kısa sürede cevap sağlayarak oluşabilecek aşırı yüklemeden kurtulabilir.
Faprika 360
Ödeme Sistemleri
Hepsipay ile Ödeme Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin ödemesini sağlayan özelliktir.
3D Seçeneğini Müşteriye Bırakma Kullanıcı dilerse telefonuna gelen SMS doğrulama ile ödeme yapabilir veya kredi kartı ile direkt olarak ödemesini gerçekleştirebilir.
3D Secure ile Ödeme Kullanıcı kredi kartıyla telefonuna gelen SMS doğrulaması sayesinde ödeme yapmasını güvenli alışveriş özelliğidir.
Sanal Pos İade Modülü Yönetim panelinden anlaşmalı olduğunuz sanal pos alt yapısında gerçekleştireceğiniz kısmi veya toplu iadeleri yapmanızı sağlar.
Premium
Link ile Ödeme Al Müşterinize özel sipariş vermek istediği ürünleri içinde barındıran bir link oluşturarak doğrudan ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerini girebileceği bir sayfaya yönlendirmenizi sağlar
Premium
Tek Tuşla Anında Sanal Pos Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Cari Hesaptan Ödeme Bayilerinize tanımlamış olduğunuz hesaptan herhangi bir meblağ ödemeksizin, sadece tanımlamış olduğunuz açık hesap limiti kadar alışveriş yapabilmesidir.
Anlaşmalı Banka Komisyon Oranları Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Iyzico Ödeme Entegrasyonu Taksitli ve tek çekim özelliklerini sağlayan,sitenize entegre edilen ödeme sistemidir. Birçok bankanın sanal postuna tek tıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Ortak ödeme sistemidir.
PAYU Ödeme Entegrasyonu "Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage sanal posları için taksit imkanlarını sunmaktadır. Müşterilerinize en etkin ve kolay şekilde bir anlaşma ile bu ödeme şekillerinden PAYU sayesinde faydalanabilirsiniz. "
Banka Sanal Pos Entegrasyonu TC Bankalarının tümü ile ayrı ayrı anlaşma yaparak satışa sunduğunuz ürünlerinizi kredi kartı ile satın alınabilir kılar. Yaptığınız anlaşma neticesinde birden fazla bankanın posuna sahip olmak sizi opsiyonel olduğunuz için tercih edilir kılacaktır.
Kapıda Ödeme Yöntemi Müşterileriniz sitenizde anında ödeme yapmadan da sipariş verebilsin ve kurye ekibi ürünü teslime gittiğinde ödeme yapabilsin diye imkan sunan entegrasyondur.
Havale Ödeme Yöntemi Müşterilerinizin satın alma işlevini sahip olduğu banka kartına göre hesabındaki paradan tek çekim ile ödeme imkanı sağlayan entegrasyondur.
Kullanıcı Bazlı Ödeme Yöntemi Kısıtlama Kullanıcılarınıza özel ödeme sistemi belirleyerek kısıtlamalar yapabileceğiniz alandır.
Sipariş Tutar Kontrolü Belli bir tutarın altındaki siparişleri kabul edip etmeyeceğinizi yöneten alandır. Bu sayede müşterilerinizin yaptığı ödemelere istinaden satın almayı onaylar yada onaylamazsınız.
Paratika Entegrasyonu Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Tek Çekimlerde Banka Belirleme Taksitsiz yapılan işlemlerde, ödeme yapılan kredi kartının bankasına göre, çekimin hangi sanal pos üzerinden yapılacağının yönetilmesini sağlar.
Artı Taksit Özelliği Bankanızın sağladığı taksite ek artı taksit kampanyası var ise ödeme ekranında belirtilmesi özelliğidir
Ürün Yönetim Özellikleri
Gelişmiş Filtreleme Modülü Kategori sayfasında ürüne girdiğiniz özelliklere göre filtrelendirme yapabilirsiniz.
Ürüne Görsel ve Dosya Yükletme Kapsamlı bilgi vermek istediğiniz ürünler için ürün detay açıklama alanında görsel veya tanıtım broşürünü paylaşmanızı sağlar
Ürünlere Min./Max. Satış Adeti Belirleme Kullanıcın kampanyalı satışa sunduğunuz bir üründen maksimum sepete eklenecek tutarı belirlemenizi sağlayan özelliktir.
FTP ile Fotoğraf Yükleme Personelinizi fotoğraf yükleme zahmetinden kurtararak hem size zaman hemde maliyet kazancı sunar.
Premium
Fotoğraf Eşleştirme Ürün fotoğraf çekimi sırasında stok kartı ile otomatik eşleşir. Böylece çekimi yapılan ürün aynı anda sisteme yüklenir.
Faprika 360
Sürükle Bırak ile Resim Yükleme Ürün ekleme panelinde ürün görsellerini dosya içerisinden sürükle bırak yöntemiyle ürün ekleme süresini azaltır.
Ürüne Video Ekleme
Sürükle Bırak ile Ürün Sıralama Ürün sıralama algoritmanızı, hızlı bir şekilde dilediğiniz ürünü tutup sayfada yer alacak yere bırakarak düzenleyebilmenizi sağlar.
Çoklu Fotoğraf Yükleme Modülü Ürün ekleme işlemi sırasında birden fazla ürün görselini aynı anda seçerek yüklemenizi sağlar.
Opsiyonel
Ürün Barkod Modülü Ürün ve varyant bazlı barkod çıktısı alarak ürünlerinizi barkodlamanızı sağlar
Premium
Ürünleri Excel'e Aktarma Sitenizde bulunan ürünleri excel veya XML olarak temin edebilirsiniz.
Hızlı Ürün Ekleme Hızlı ürün yükleme sayesinde ürünlerinize ait verileri hızlıca sitenize ekleyebilirsiniz.
Premium
Excel ile Ürün Yükleme Excel uzantılı ürün bilgilerini içeren dosyalarınızı toplu bir şekilde sisteminize aktarabilirsiniz.
B2B Servisler
Bayilere Min./Max. Alım Miktarları Belirleme Mağazanızda minimum alışveriş tutar limiti veya maksimum alışveriş tutar limiti belirleyerek bayilerin bu limitler dahilinde sizlerden alışveriş yapmasını sağlar.
Mağazalar ve Bayiler Modülü Birden çok bölge veya şehirde bayileriniz veya mağazalarınız olabilir. Kullanıcıların fiziksel olarak satın alma gerçekleştirmek istemesi halinde filtreleme yaparak bayilerinize veya diğer şubelerinize ulaşabilir.
Bayiler için XML oluşturma Farklı sitelere istediğiniz kategorileri link halinde bayilere özel XML verebilirsiniz.
Tedarikçi Modülü Mevcut tedarikçileriniz için ayrı bir grup oluşturarak ürün detayında gösterebilir yada takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
Opsiyonel
Bayi Sipariş Modülü Bayilerin, belirleyeceğiniz farklı iskontolar ile satış yapmalarına izin verirken siparişleri tek ekrandan takip edebilmenizi sağlar
Satış Ortaklığı/Komisyoncu Modülü Bayilerin belirli tarih aralıklarında gerçekleşen ciro miktarına göre ayarlayarak hak ediş düzenini takip etmesini sağlar.
Premium
Fiyat Gizleme Özelliği Özellikle B2B iş modeline ait markaların toptan satışı için telefonla teklif verilmesi adına ürünlerin fiyatlarını gizleyebilir.
Çağrı Merkezi Çözümleri
Robot Arama İle Kapıda Ödeme Siparişi Doğrulama Kullanıcı siparişini oluşturduktan sonra sipariş onayı için müşteri hizmetleri manuel olarak arayarak zaman kaybetmesinin önüne geçerek otomatik sipariş onayı alma servisidir.
Premium
Sms ile Kapıda Ödeme Siparişi Doğrulama Müşterilerinizin mağazanızdan kapıda ödeme sipariş oluşturduğu sırada telefonuna mesaj yoluyla gelen doğrulama numarasını girerek siparişini onaylı bir şekilde oluşturmasını sağlayan özelliktir.
Sanal Santral Entegrasyonu
Premium
Akıllı Çağrı Merkezi Modülü Müşterilerinizin çağrı merkezi temsilcisine bağlanmadan siparişinin nerede olduğunu, tüm süreçleri hızlı bir şekilde takip etmesine imkan verir. Sisteminizle bütünleşik ve bağlantılı ilerler.
Premium
SMS Entegrasyonu
Operasyonel Çözümler
Sayım Modülü Deponuzda yer alan ürünlerin stok miktarını doğrulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı bu modül sayesinde belkide günlerce vakit alması muhtemel stok sayım işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Faprika 360
Toplu Sipariş Yazdırma Siparişlerin tek tek yazdırıp zaman kaybetmek yerine hızlıca siparişlerini yazdırmanızı sağlayarak hızlı bir operasyon yönetimini sağlayan özelliktir.
Algoritmik Kara Liste Modülü Bir çok mağaza kapıda ödeme müşterilerinin teslimatı konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu bağlamda mağazanızdan daha önce kapıda ödeme sipariş oluşturmuş ama teslimat aşamasında siparişini teslim almayan müşteri grubunuzu tekrar alışveriş yaparken kapıda ödeme özelliğini pasif duruma getirmesini sağlayan özelliktir. Böylece iade oranlarınızı ciddi olarak azaltır
Premium
Temsilci/Satıcı Modülü Belirli bir müşteri grubu olan yöneticilerin sadece kendi müşteri grubuyla alakalı bilgilere ulaşmasını ve sadece bu doğrultuda yetilendirilmesini sağlayan özelliktir.
Premium
Ürün İade Modülü Müşterilerin panelden direkt olarak iade süreçlerini başlatmasını olanak sağlayan özelliktir.
Gelişmiş API/Web Servisleri İşletmenizin yazılım ekibi sisteme müdahele edebilmesini sağlar. Örn; SAP entegrasyonu, mobil uygulama ve operasyonel geliştirmeler için kullanabilirsiniz.
Faprika 360
Sipariş Paket Doğrulama Modülü Siparişlerinizi müşteriye göndermeden önce barkod sistemiyle doğrulama yaparak yanlış ürün göndermenizin önüne geçerek müşteri memnuniyetini destekler.
Premium
Kat/Peron Modülü Bu modülle siparişteki ürünün hızlıca toplanmasını sağlayabilir, katlarınızı ve peronlarınızı personele atayabilir ve çok daha disiplinli ve hatasız ürün toplama işlemlerini yapabilirsiniz. Bkz. Faprika 360
Premium
Hızlı Ürün Toplama Operasyonel fonksiyonlarını hızlandırarak daha yüksek kargo hacmini sağlayan bir modüldür.
Premium
Depo Modülü Her markanın ihtiyaç duyduğu iş modeli farklıdır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu depo düzenine göre yazılımınız planlanır, raf sistemleriniz sisteme entegre edilir ve iş modelinize göre süreçlerin hızlı ve akıcı bir şekilde takip edilmesini sağlarız.
Premium
Personel Prim Modülü Birbirinden farklı call center ekibiniz ve birbirinden farklı kargo paketleme ekibiniz olabilir bu bağlantılar arasında hangi personelinizin daha başarılı iş gücü sağladığını görebilir ve bu bağlamda ödüllendirilmesini sağlayabilirsiniz.
Faprika 360
Uçtan Uca İade Yönetimi İade talepleri ve iade süreçlerinin departmanlar arası intranet iletişimini sağlayarak süreci hızlandırıyor ve müşteri grubunuzun daha keyifli bir alışveriş deneyimi gerçekleştirmesine imkan sağlıyoruz.
Premium
Raf Modülü Raf Modülü sayesinde ürünlerinizin takibini kolayca yapabilir ve ürünlerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.
Premium
TV Süreci Yönetimi Sunucu yapılandırılmasından en iyi operasyon kurgularına dek tüm süreçleri sizin bünyenizde yönetiyoruz.
Faprika 360
Google Cloud Printer Farklı operasyon noktalarına sahip olan işletmelerin farklı noktalardaki printer üzerinden verileri tek tuş ile gönderip, ulaşmasını sağlayan modüldür.
Faprika 360
İş Emri Modülü Departman çalışanlarının görevlerini spesifik olarak dağılımını yapabilir, takibe alabilir ve görev atayabilirsiniz. Operasyonel fonksiyonlarınızı hızlandırarak daha yüksek kargo hacmini sağlayan bir modüldür.
Premium
Exclusive
18.499
Ücretsiz Deneyin
Genel Özellikler
SSL Sertifikası Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi şifreler. Güvenlik açığını kapatır. SEO için faydalıdır. 256-Bit SSL sertifikasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.
Trafik/Bandwidth Aylık veri tüketimini gösterir. Web sitenizde yer alan görsel dosyalarınız ve anlık başta olmak üzere aylık toplam kullanıcı sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.
6000 GB/Yıl
Web Alanı Sunucunuzda yer alan görsel ve tüm dosyaların depolandığı alandır.
Sınırsız
E-Posta Hesabı Sitenizdeki kullanacabileceğiniz e posta hesabı adedidir. Yandex Mail,Gmail gibi üçüncü parti hizmetlerinide kullanabilirsiniz.
Sınırsız
E-Ticaret Modeli
B2C + B2B
E-Mail İç veya Dış SMTP Gönderme Faprika alt yapısı haricinde dışarıdan anlaşmalı olduğunuz mail sistemini kullanabilmenizi sağlar.
Kullanıcı/Departman Yetkilendirme Departman çalışanlarına hız ve güvenlik açısından özel sınırlandırma yapabilir hata sayısını en aza indirebilirsiniz.
Site İçi Arama Özellikleri Girilen etiketlere göre arama sonuçlarının çalışmasını destekleyen mimari bir yapıdır.
Sınırsız Kategori Ekleme Siteniz içerisinde sınırsız kategori oluşturabilir ve alt kategoriler ekleyerek zengin bir kategori ağacına sahip olabilirsiniz.
Üyeliksiz Alışveriş
Ücretsiz Yedekleme Sitenizde yaşanabilecek herhangi bir problem durumunda sitenizi tek tuş ile geri yüklemenizi sağlar.
Üyeleri Excel'e Aktarma Sitemizde bulunan mevcut üyelerin tamamını ya da filtrelenmiş kısmını excel ve XML olarak indirmenizi sağlar.
Aktif Kullanıcı Takibi Misafir ve üyelerinizin aktivite günlüğünü görmenizi sağlar.
Sipariş Durumu Belirleme Sipariş detayına ulaşma zahmetine girmeden kullanıcının siparişi hakkında güncel bilgileri görüntüleyebilmenizi sağlayan özelliktir.
Online Üyeler Modülü Anlık olarak mevcut sitenizde kaç kayıtlı kullanıcı aktif olduğunu gösteren modüldür.
iOS/Android Mobil Uygulama Mobil siteniz olduğu gibi paket halinde ios ve android uygulamasına dönüştürülebilir.
Opsiyonel
Müşterilere Min./Max. Alım Miktarları Belirleme Mağazanızda minimum alışveriş tutar limiti veya maksimum alışveriş tutar limiti belirleyerek kullanıcıların alışveriş deneyimi gerçekleştirirken sepet sayfasında bilgilendirilmesini sağlar.
Genel Kara Liste Modülü Mağazanızdan alışveriş deneyimi gerçekleştirirken markanızı mağdur eden müşteri grubunu belirleyerek siteye girişlerini ve sipariş vermesinin önüne geçen özelliktir.
Sınırsız Ürün Ekleme Her kategoriye özel SEO çalışması yapabilirsiniz.
Otomatik 404 Sayfası
301 Yönlendirme Paneli İçeriği silinmiş veya değiştirilmiş sayfalarınızı başka bir sayfaya yönlendirmesini sağlayan bir modüldür.
Detaylı Sipariş Filtreleme Siparişlerinizi belirli bir kritere göre filtreleyerek belirlediğiniz özellikte yer alan siparişlere ulaşmanızı sağlayan özelliktir. Örneğin; kargosu gönderilmeyen siparişler veya direkt olarak müşteri bilgilerine yönelik filtreleme yapabilirsiniz.
Detaylı Sipariş Düzenleme Mağazanıza gelen siparişlerde yer alan ürünleri, özel fiyatlarını, indirimlerini düzenlemenizi sağlar.
Sınırsız Ürün İçeriği Ekleme
Siparişe Özel Not Oluşturma Kullanıcıların sipariş oluştururken özel taleplerini iletmek adına kullanmalarını sağlayan özelliktir.
Kapıda Ödemeye Limit Belirleme Yüksek adet sipariş oluşturan kullanıcıların kargo desi üzerinden daha yüksek kargo ücretine tabii tutulabilir. Bu yüzden kapıda ödeme siparişlerde maksimum bir tutar belirleyerek bu tutarın üstünde gerçekleşmesi muhtemel siparişler için kapıda ödeme özelliğini pasif duruma getirebilirsiniz.
Ekstra Ürün Bilgisi Tanımlama Ürünlerinizin içerisine ekstra bilgi tanımlayabilmenizi sağlar.
Çoklu Kategori Listeleme Bir ürünün birden fazla kategori sayfasında gözükmesini sağlar.
Ürünlerde Ana Kategori Seçimi Ürüne ana kategori seçebilir ayrıca o ürünü sınırsız alt kategori seçimi yapabilirsiniz.
Hızlı Gözat Müşterilerinizin daha pratik bir şekilde tek panelde ürünleri incelemesini sağlar.
Mevcut Sitenizden Veri Aktarımı Hiçbir kayıp yaşamadan (ürünler, üyeler, SEO, resim) gibi verilerinizi taşıyabilir yada saklayabilirsiniz.
Opsiyonel
Sipariş Bilgilerinde Zorunlu Alan Tanımlama Müşterileriniz sipariş verirken, zorunlu olan alanları belirleyebilme imkanı sağlar.
Excel ile Üye Yükleme Excel dosyasında olan tüm üyelerinizi başarılı şekilde sitenize yükleyebilirsiniz.
Opsiyonel
Siparişe Tutar Limiti Belirleme Mağazanızda alışveriş yapmak isteyen müşteriler için minimum veya maksimum bir tutar belirleyerek bu tutarlar arasında sipariş gerçekleşmesini sağlayan bir özelliktir.
XML Entegrasyonu Tedarikçinin size verdiği bilgilerle onun ürünlerini satışa sunmanızı sağlar.
Hediye 1 Adet
Muhasebe Çözümleri
Siparişe Fatura Oluşturma Müşterleriniz Siparişi Tamamladığında otomatik fatura oluşturmasını sağlayan entegrasyondur.
Fatura Yazdırma Modülü Sitenizde satış sonrası otomatik olarak fatura belirlenir. Eğer kullandığınız mevcut fatura koçanınız var ise tasarımsal müdahaleler gerekli düzenlemelar yapılır yada kendi fatura tasarımınızı oluşturabiliriz.
Toplu Fatura Yazdırma Sitenizde müşterilerden gelen siparişlerinize ait faturaları toplu olarak yazdırabilir ve tarih aralığı belirleyerek kolayca erişebilirsiniz.
Premium
E-Fatura/E-Arşiv Entegrasyonu E-Fatura sayesinde müşterilerinize tüm faturalarınızı dijital ortamda otomatik oluşturabileceksiniz. Siparişlerinizin oluşmasının ardından entegrasyon sayesinde tüm faturalarınızı hızlı şekilde oluşturulacaktır.
Opsiyonel
Muhasebe Programı Entegrasyonu E-ticaret siteniz karşı muhasebe programı ile stok, fiyat, varyant, malzeme gibi alanların senkronizasyon sayesinde aynı anda eşitlemesini sağlamaktadır. Aynı zamanda N11, Gittigidiyor, Trendyol vb. pazaryerleri entegrasyonları ile de tam entegre çalışmasını sağlamaktadır.
Premium
Akınsoft Entegrasyonu E-ticaret siteniz Akınsoft entegrasyonu ile senkronize çalışacaktır. Sipariş düştüğünde panelinizden müşterinizin daha önce sipariş verip vermediğini kontrol edebileceksiniz. Sipariş vermeyen müşteri verilerini otomatik sildiği için boşuna veri saklayamayacaksınız. Aynı zamanda entegrasyon sayesinde birden çok raporu alabilmenizi sağlayacaktır.
Premium
Nebim V3 Entegrasyonu Nebim V3 Entegrasyonu sayesinde artık sitenizdeki stok, ürün resmi, varyant ve kartlar eşit şekilde senkronize edilecektir.
Premium
Kargo Muhasebesi E-ticaret işletmelerinin analiz etmekte zorlandığı bir alan olan kargo muhasebesi artık çok daha kolay. Sahada yer alan kargo sayınız, belirlenen tarih aralığında teslim edilen kargolarınız ve sahada teslim edilmeden size gelen kargolarınızın tümünü tek ekrandan analiz edin, detaylı görüntüleyin ve kargo firmanızdan size gelen raporların doğrululuğunu tespit edin. Ayrıca kapıda ödeme ücretlerini doğru bir şekilde tahsil edilip edilmediğini tespit etmenizi sağlar.
Faprika 360
Gider Pusulası Oluşturma Gider pusulanızı sistemden oluşturur. Müşteri tarafına ve muhasebe firmanıza kolaylık sağlar
Premium
Logo Entegrasyonu Müşterilerinizin siparişlerini LOGO Entegrasyonu sayesinde otomatik olarak bastırabileceksiniz. Aynı zamanda siteniz ile entegre çalışmasından dolayı ürünlerin siteniz ile aynı verileri vermesi ve stokların güncellemesi gibi durumlar artık çok kolay.
Premium
Vega Entegrasyonu Pazaryeri entegrasyonları ile verilerinizi senkronize ederek, stoklarınızı eşitlemektedir. Vega Entegrasyon sayesinde panelinizde yapmış olduğunuz değişiklikler otomatik olarak güncellenmektedir.
Premium
Paraşüt Entegrasyonu Paraşüt muhasebe programı sayesinde müşterilerinizin panelinizin içerisinde hangi pazar yerinden sipariş vereceğinizi gösteren ilgili alan mevcuttur. Faturalarınız ise sipariş oluştuktan sonra otomatik olarak oluştururulur.
Premium
Netkasam Entegrasyonu Online muhasebelerin en iyisi e-ticarete tam entegre kolay yönetilebilir muhasebe çözümüdür. Faprika & Netkasam harika bir ikilidir.
Premium
Mikro Entegrasyonu Stok ve fiyat takibi yapmak isteyen tüm e-ticaret kullanıcıları için artık Mikro entegrasyonuda çözüm sunmaktadır.
Premium
Giz Muhasebe Entegrasyonu Muhasebe entegrasyonu sayesinde artık sitenizdeki stok, ürün resmi, varyant ve kartlar eşit şekilde senkronize edilecektir.
Premium
Netsis Entegrasyonu Otomatik faturalarınızı yazıdırabileceğiniz Netsis muhasebe programı sayesinde artık kargo süreçlerinizide takip edebileceksiniz.
Premium
SAP Entegrasyonu SAP sayesinde pazar yeri entegrasyonu ile kategorilerinizi, ürünlerinizi ve siparişlerinizi takip edebilecek ve senkronizasyon sayesinde olumsuz hadiseleri en aza indirgeyeceksiniz. Faturalarınız sipariş süreci sonunda otomatik olarak oluşacaktır. Aynı zamanda stok takibini güncel olarak senkronize edecektir.
Faprika 360
Zirve Entegrasyonu Stok kartlarınızdan her satın alma işleminden sonra otomatik olarak düşme sağlanacağı için zorlanmadan işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.
Premium
Datasoft Entegrasyonu
Premium
Orka Entegrasyonu
Premium
ETA Entegrasyonu Stok kartları ve ürünleriniz eşitlenirken dakikada bir otomatik olarak senkronize edilmesini sağlamaktadır. E-Arşiv / E-Fatura ile de sistemde otomatik olarak veri alışverişi gerçekleşir.
Premium
Luca Entegrasyonu
Premium
Diğer Muhasebe Entegrasyonları Muhasebe programları ile entegrasyon fiyat, stok,üyeler,siparişler stok kartı, gibi işlemleriz için kullandığınız E-Ticaret paketi ile otomatik senkronize ederek güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sistem tüm faturalarınızı otomatik olarak oluşturduğu için zaman kazanabileceksiniz.
Faprika 360
Tasarımsal Özellikler
Uçtan Uca Tasarım Sepetten ödeme aşamasına dek gerçekleşen süreçlerin mobil ve masaüstü tasarımlarını kullanıcı deneyimine göre ekstra kurumsal kimliğinize bağlı kalarak düzenleyebiliriz.
Faprika 360
Özel Tasarım Standartlardan ayrılın. Kurumsal kimliğinize özgü yaratıcı bir özel tasarım sayesinde mağazanız daha şık görünsün.
Mobil Uyum E-Ticaret Esnek arayüz sayesinde farklı ekran ölçülerinde mağazanızı ziyaret eden kullanıcıların ekran ölçü aralığına göre sayfanız otomatik düzenli bir şekilde sergilenir.
Vitrin Yönetimi Anasayfa düzeninde kategorilerinizi tanıtmış olduğunuz görsellerin sisteme yüklenmesi ve dizilimini planlamanızı sağlayan özelliklerdir.
Blok Yönetimi Kategori sayfalarınızdan ürünlerin dizilim düzenini belirlemenizi sağlayan özelliktir.
Slider Yönetimi Anasayfanızda tasarlamış olduğunuz slayt görsellerini yükleyerek dilediğinizi silebilirsiniz.
İkinci Resim Gösterebilme Mouse veya mobil sitede gezinen kullanıcılar için, kategori sayfasındayken ürünün üzerinde duran kullanıcıların ikinci ürünü görmesini sağlar.
Ürün Resim Zoom Özelliği Mouse veya mobil tasarımda, kullanıcıların ürünleri daha fazla yakınlaşmasını sağlayarak ürünü daha iyi tanımlayabilmelerini sağlar.
Opsiyonel
Detay Sekmesi Ekleme Ürün detay sayfasında açıklama sekmesi haricinde ekleyeceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz.
Lojistik Çözümler
Siparişi Otomatik Kargoya Gönderme kargo entegrasyonuyla bağlantı sağlanarak onaylanan siparişler anında kargoya bilgisinin aktarılması özelliğidir
Opsiyonel
Siparişe Kargo Barkodu ve Etiketi Oluşturma Sevkiyat işlemlerinin düzenli ve otomatik takip edilmesi adına gerçekleşen işlemleri kapsar.
UPS Kargo Full Entegrasyon Sipariş,teslimat ve müşteri temsilcisi Api'leriyle mağazanıza full entegre sağlayan UPS Kargo modülüdür.
Opsiyonel
Yurtiçi Kargo Full Entegrasyon Sipariş,teslimat ve müşteri temsilcisi Api'leriyle mağazanıza full entegre sağlayan Yurt İçi Kargo modülüdür.
Opsiyonel
Aras Kargo Full Entegrasyon
Opsiyonel
MNG Kargo Full Entegrasyon
Opsiyonel
Sürat Kargo Full Entegrasyon
Opsiyonel
DHL Full Entegrasyon
Premium
Asil Kargo Full Entegrasyon
Opsiyonel
Kurye Entegrasyonu
Premium
Aramex Full Entegrasyon
Premium
Kargo Etiketi Yazdırabilme Sevkiyat işlemlerinin düzenli ve otomatik takip edilmesi adına kargo etiketlerini yönetim panelinizden yazdırmanızı sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Kargom Nerede Modülü E-ticaret siteniz üzerinden her müşteri kargosunu takip ederek kargonun son durumları hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar.
Opsiyonel
Teslimat Tarihi ve Saati Seçtirme Müşterileriniz sipariş verdiği sırada şehir dışına çıkabilir ve kargo teslimatı gerçekleşmeden kargo size teslim edilmeyen bir kargo olarak markanıza maddi zararlar uğratabilir. Müşterinizin teslim alacağı tarih ve saat aralığını sisteme girmesini sağlayarak siparişlerin iptal oranını en aza indirebilirsiniz.
Premium
İle Göre Farklı Kargo Ücretleri Kargonuz için farklı şehirlerde farklı kargo ücreti belirlemenizi sağlar.
Premium
Bölgesel Kargo Yönetimi Deponuzun bulunduğu şehirde farklı, başka şehir ve ülkelerde farklı kargo firmalarının seçilmesini sağlayan servistir. Örneğin; Romanya'dan alışveriş yapmak isteyen bir kullanıcı o ülke için yapmış olduğunuz kargo anlaşması neticesinde sadece dhl ve aramex kargo firmalarını seçerek siparişini oluşturmasını sağlar.
Premium
Kargo Zimmet Modülü Kargo firmasına teslim edilen kargoların, sorumlu personelleri takip ederek olası kargo kayıp olması halinde en son hangi personelin ve şubenin sorumluluğu altında gerçekleştiğini gösteren uygulama servisidir.
Faprika 360
Kargo ile Sipariş Karşılaştırma Kargo firmasından gelen siparişlerin bilgileri ve son durumlarını yönetim panelinizde yer alan siparişler ile karşılaştırma yaparak kargo firmasının sizlere sağlamış olduğu verileri doğrulamanızı sağlar
Premium
İçerik Yönetim Sistemleri
Mail Şablon Yönetimi Yeni üye kaydı ve sipariş süreçlerini bilgilendiren mail içeriklerini kurumsal kimliğinize göre düzenleyebilirsiniz.
Varyantlara Farklı Fiyat Verebilme Ürünlerinizin belirli varyantlarına farklı bir fiyat vermenizi sağlar
Dinamik İçerik Sayfaları Oluşturabilme Mağazanızda kullanım koşulları, kampanyalar gibi içerikleri anlattığınız sayfalar oluşturabilir ve bunları footer menüde aynı şekilde listelenmesini sağlayabilirsiniz.
WhatsApp Ürün Paylaşma Kullanıcı ürün detay sayfasında beğenmiş olduğu ürünü whatsapp'ta mesaj listesindeki arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlar.
JS/CSS Yönetimi Modülü Mağazanızla ilişkili javascript kod eklentilerini kolayca yönetim panelinizden ekleyebilirsiniz.
Mutlu Müşteriler Modülü Daha önce mağazanızdan alışveriş deneyimi gerçekleştirmiş müşterilerinizin geri bildirimlerinizi sitenizde paylaşmanızı sağlayan modüldür.
Premium
Landing Page Oluşturma Özel günlerde kampanya kurgularınızla ilgili Ssyfa içeriklerini HTML ve CSS kod ekleyerek düzenleyebilirsiniz.
Ürün Yorumlama Sitenizde bulunan ürünlere kullanıcıların yorum yapmasını sağlar.
Anket Modülü
Opsiyonel
Blog Modülü Mağazanızın organik ziyaret hacmini genişletmek için blog yazıları paylaşmanızı sağlayan özelliği kapsar.
Twitter ile Bağlan
Google+ ile Bağlan
Facebook Beğen
Facebook Paylaş
Facebook Yorum
Twitter Paylaş
Facebook Üzerinden Satış Markanızın facebook sayfasında ürünlerinizi mağaza sekmesinde sergilerken kullanıcıların direkt olarak facebook sayfanızdan satış talebi almanızı sağlar.
Premium
Google+ Paylaş
Pinterest Paylaş
Telegram Ürün Paylaşma
İçeriklere Facebook Yorum Blog içerikleriniz ve diğer farklı oluşturduğunuz sayfalarda kullanıcıların facebook hesaplarından yorum paylaşmalarını sağlar.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
Instagram ile Bağlan
Microsoft ile Bağlan
Google ile Bağlan
RSS
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Pro Entegrasyonu N11 Pro sayesinde imalatçılar, ithalatçılar ve tüccarlar buluşmaktadır. İnternetten toptan alım ve satım yapmak istiyorsanız bu modülü tercih etmelisiniz. Entegrasyon sayesinde e-ticaret sitenizden siparişlerinizi görüp takibini yapıp aynı zamanda fatura yazdırabileceksiniz.
Sanalpazar Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Sefamerve Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Tozlu Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Akakçe Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Markafoni Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Modanisa Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
E PTT AVM Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Sahibinden Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Cimri Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Amazon Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Trendyol Api Entegrasyonu Trendyol Api Entegrasyonu ile ürünlerinizi Trendyol'da listeleyebilir ve günlük olarak güncellemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendi paneliniz içerisinde ürünlerinizi takip edip, siparişleriniz için fatura oluşturabilirsiniz.
Opsiyonel
Hepsiburada Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
N11 Api Entegrasyonu N11 Api Entegrasyonu ile ürünlerinizi N11'de listeleyebilir ve günlük olarak güncellemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendi paneliniz içerisinde ürünlerinizi takip edip, siparişleriniz için fatura oluşturabilirsiniz.
Opsiyonel
GittiGidiyor Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Glami Entegrasyonu Glami sizlere yeni müşteriler vaaden bir sistem olarak öne çıkmaktadır. Tüm ürünleriniz tam entegre bir şekilde e-ticaret sitenizden Glami'ye aktarabilir ve sitenize eklediğiniz yeni ürünler aynı şekilde Glami platformunda güncellenir.
Fiyat Karşılaştırma Siteleri Entegrasyonu Sitenizdeki mevcut ürünlerinizi farklı sitelerde karşılaştırmanızı sağlayan entegrasyondur. Ayrıca marka bilinirliliği ve ek trafik de sağlayabilirsiniz.
Opsiyonel
Diğer Pazaryeri Entegrasyonları Tüm pazaryerlerine XML APİ entegrasyonu sayesinde, hızlıca sitenizdeki ürünleri aktarıp, daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Satış sonrası takip gerektiren tüm konularda (fatura,kargo gibi) e-ticaret sitenizde tek ekrandan tüm detayları kontrol edebiliyorsunuz.
Faprika 360
Arama Motoru Optimizasyonları
İçerik ve Resim Cache Özelliği Kullanıcı deneyimini artıran bir özellik olarak sayfalarınızın daha hızlı yüklenmesini sağlar.
CSS Sprite Kullanımı
Opsiyonel
JS/CSS Sıkıştırma
Opsiyonel
Lazy Load Sayfanın görünen kısımda görsellerin yüklenmesini sağlayarak daha hızlı bir alt yapı meydana getirir.
Gzip Uygulaması Sıkıştırma yöntemidir. Dosyalarınızı sıkıştırarak sitenizin hızlı çalışmasını ve trafik akışının dengelenmesini sağlar. Siteniz daha rahat çalışabilir konuma gelir.
Etiket Tanımlama Mevcut ürünlere etiket girerek aramalarda ve SEO'da etki sağlayabilirsiniz.
Özel Meta Bilgisi Tanımlama Her ürün, kategori, marka ve içerik sayfalarına özel seo çalışması yapabilirsiniz
Arama Motoru Optimizasyonu Gelişmiş SEO uyumlu altyapınız ile gerçekleştireceğiniz site içi ve site dışı çalışmalardan %100 verim almanızı sağlar.
Sayfalarda Alanların Yönetimi Her kategoriniz ve oluşturulan sayfalar için başlık, anahtar kelime ve tanımlamalarını girmenizi sağlayan özelliklerdir.
Toplu Seo Güncelleme Mağazanızın altında yer alan seo ayarlarını tek bir yerden düzenleyerek kaydetmenizi olanak sağlar.
Bağlantı Adresini Belirleyebilme Oluşturduğunuz kategori ve sayfaların url adresini dilediğiniz şekilde değiştirerek güncelleyebilmenizi sağlar.
SiteMap Oluşturabilme Mağazanızın içeriğini bir site haritası oluşturarak daha fazla organik trafik elde etmenizi sağlayan özelliktir.
Rich Snippets Arama motoru sonuçlarında mağazanız hakkında görsel şemalarla ekstra bilgiler vermenizi sağlayarak kullanıcıların daha çok dikkatini çekmesini sağlarken organik aranma hacminde daha fazla tıklama oranı elde etmenizi sağlayan özelliktir.
Google Taxonomy Google E-ticaret sitelerini kendi çatısı altında kategorilendirir ve seo çalışamalarınızda bu kategorileri dikkate alır. Ürünlerinizi Google product kategori sınıfına göre doğru kategorilendirmenizi sağlayarak daha fazla organik trafik elde edebilirsiniz.
Tarayıcı Önbellekleme Mağazanıza giren kullanıcıların sitenizde daha hızlı bir şekilde dolaşmasını sağlayan yapıyı temsil eder.
Breadcrumb Özelliği Arama motoru botlarının site harita hiyeraşini algılayarak alt kategorilerden oluşan bir mağazanın daha hızlı gezilebilmesine olanak tanır.
Robots.txt Yönetebilme Google Search Console panelinden aynı şekilde düzenleyebileceğiniz alanları yönebilmenizi sağlar.
Yandex Site Entegrasyonu Global düzeyde ciddi kullanıcı sayısına sahip yandex arama motoruna sitenizi ekleyerek seo çalışmalarınız aynı şekilde buradan tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.
Bing Site Entegrasyonu Global düzeyde ciddi kullanıcı sayısına sahip bing arama motoruna sitenizi ekleyerek seo çalışmalarınız aynı şekilde buradan tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.
Alexa Kayıt Entegrasyonu Mağazanızın kullanıcı performansı açısından rakiplerinize oranla karşılaştırmalar yapmak ve analiz etmek için alexa kayıt entegrasyonu hızlıca kayıt edebilirsiniz.
H (Heading Tags) Etiketleri Google servislerinin sitenizi sevdiren uygulamalardan biri olan H etiketlerini kullanarak daha hızlı bir şekilde üst sıralara tırmanmanızı sağlayan özelliktir.
Microsoft Teknolojileri ile Kodlama
Canonical Etiketi Kullanımı Veri giriş personelinizin ufak bir hatası sonucu Google'da iki farklı linkin aynı kategori sayfasına ulaşması söz konusu olursa Google sitenizi kopya içerik olarak algılayarak cezalandırabilir. Bu yapı sayesinde Mağazanızı koruma altına alabilirsiniz.
SEO Arama Motoru Optimizasyonu Gelişmiş SEO araçları ile kategorilerinizi ve ürünlerinizi Google'da üst sıralara taşımanızı sağlayan özellikler bütünüdür.
Pazarlama Çözümleri
Canlı Destek Modülü Mağazanızı ziyaret edilen kullanıcıların anlık iletişimini sağlayan modüldür.
Toplu SMS Gönderimi Kullanıcı izni gerçekleştirilmiş tüm üyelerinize veya sipariş oluşturmuş müşterilerinize yönetim panelinizden toplu sms gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Opsiyonel
Toplu Mail Gönderimi Kullanıcı izni gerçekleştirilmiş tüm üyelerinize veya sipariş oluşturmuş müşterilerinize yönetim panelinizden toplu mail gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Opsiyonel
Adwords Dönüşüm İzleme Google reklamlarınızın performans verilerini detaylı takip etmenizi sağlar.
Facebook Dönüşüm İzleme Facebook reklamlarınızın performans verilerini detaylı takip etmenizi sağlar.
Google Analytics Entegrasyonu Mağazanız hakkında detaylı yüzlerce rapor sunan Google Analytics ürününü mağazanızı açar açmaz kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yandex Metrica Entegrasyonu Google Analytics servisi gibi kullanıcıların mağazanızla girdiği etkileşimi detaylı analiz edebileceğiniz yandex metrica entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.
Google Merchant Center Google alışveriş listeleme ve dinamik yeniden pazarlama reklam modellerini kullanabilmeniz için öncelikle ürün grubunuzun bilgilerini ihtiyaç duyar. Google Merchant Center eklentisi sayesinde Google servisinin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri sağlayabilirsiniz.
Criteo Entegrasyonu Dinamik yeniden pazarlama e-ticaret sitelerinin en çok dönüşüm oranı elde ettiği reklam modeli olmuştur. Criteo firmasının mağazanıza yerleştirmek istediği tüm kodların sisteme hızlıca eklemenizi sağlayan entegrasyon yapısıdır.
Opsiyonel
Visilabs Entegrasyonu Visilabs firmasının mağazanız içerisinde gerçekleşen bütün pazarlama modüllerini kullanmanızı sağlayan entegrasyondur
Euromesage Entegrasyonu Kişiselleştirilmiş reklam & pazarlama ürünü olan euromessage, sisteminize entegre bir şekilde çalışmasını sağlayarak tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
RtbHouse Entegrasyonu Dinamik yeniden pazarlama e-ticaret sitelerinin en çok dönüşüm oranı elde ettiği reklam modeli olmuştur. RTB House firmasının mağazanıza yerleştirmek istediği tüm kodların sisteme hızlıca eklemenizi sağlayan entegrasyon yapısıdır.
Insider Entegrasyonu Insider firmasının mağazanız içerisinde gerçekleşen bütün pazarlama modüllerini kullanmanızı sağlayan entegrasyondur
Black Friday Modülü
Premium
11.11 Modülü
Premium
Fırsat Ürünleri Slideri Raf ömrünü dolduran ürünlerinizi tek bir kategoride birleştirip kampanya gibi tanıtarak satışınızı artıran özelliktir.
Son Ziyaret Edilenleri Gösterme Ürün detay sayfasında kullanıcının sayfanın alt kısmında daha önce inceledikleri ürünlerin yer alması özelliğidir.
Kasa Önü Fırsatları Kombin modülü, çapraz pazarlama, kasa önü fırsatları, daha önce ziyaret edilen ürünlerin listelenmesi gibi özellikleri kapsayan uygulamalar paketini kapsar
Benzer Ürünler Tanımlama Bir ürünü incelerken diğer renkleri veya sizin belirlediğiniz başka ürünleri aynı sayfada kullanıcının önerisine sunmanızı sağlayan özelliktir.
Çapraz Satış Modülü Ziyaret edilen ürün detay sayfasında incelenen ürünün yanında alakalı görünen başka ürünlerin sergilenmesi özelliğidir.
İlgili Ürün Ekleme Çapraz satış modülüyle aynı özellikleri taşıdığı gibi satış hızı raporuna göre en çok satan diğer ürünleri sergilemek içinde kullanabileceğiniz özelliktir.
Kampanya Duyuru Modülü
Hediye Çekiliş Katılım Formu Sadık müşteri kitlenizi belirlemek ve tercih edinilebilirlik için özel hediye çekiliş katılım formu oluşturabilirsiniz.
Faprika Push Servisi Mağazanızı ziyaret eden kullanıcılar bildirim almayı kabul ettikleri takdirde masaüstü veya android cihazlar üzerinden internete bağlı olmasa dahi müşterilerinize bildirimler göndermenizi sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Tamamlayıcı Ürünler Bir ürünle beraber başka bir ürünü aynı anda satın aldıkları takdirde ikinci ürünün daha uygun fiyatta satılabilmesini sağlayan özelliği kapsar.
Kampanya Modülleri
Kampanya Gruplama Bir çok kategoride ki ürünü bir kampanyada gruplayarak uygun fiyata satabilirsiniz. Bu avantajlar satışlarınızı artırmaya destek olur ve trafiğinizin artmasını sağlar
Premium
X Al Y Öde
Sepette X ürüne, Ürünlere Y İndirim
Sepette X ürün veya Ürünlere %Y İndirim
Sepette X Etiketli Ürünlere Y İndirim
Sepette X Etiketli Ürünlere %Y İndirim
Kargo Ücretsiz Ürün Tanımlayabilme
Müşteri Bazında İndirim Tanımlama
Oransal Hediye Çeki Oluşturma
Ödeme Bazlı Kargo Kampanyaları Kredi kartlı alışverişlerde ücretsiz kargo kampanyası veya benzer ödeme methoduna göre farklı diğer kampanyalar yapmanıza olanak sağlar.
Özel Kurallı İndirim Çeki Oluşturma
Farklı Kargo Ücreti Tanımlama
Sepete Özel Kampanyalar
Ürün Bazında Özel İndirim
Özel Hediye Çeki Tanımlayabilme
Yüzde İndirimi Sağlama
Üyelere Ürün Bazında İndirim Sağlama
X Üründen Alana Y Ürünü %5 İndirimli
X Alana Y Kategorisindeki Ürünler 5 TL İndirimli
X Alana Y Üründe İndirim
X Ve Y Alana Z Kategorisindeki Ürünler % 10 İndirimli
Üye Ol İndirim Çeki Kazan
Kargo Ücretini Sıfırlayan Ürün Tanımlama Belirlemiş olduğunuz ürünler için kargo ücretsiz özelliği tanımlayabilmenize olanak sağlar
Müşteri Grubu Bazında İndirim Tanımlayabilme Örneğin; Sadece üye olanların kullanabilecekleri indirim kuponları vb.
Müşteri Grubu Ürün Bazında Özel Fiyat Tanımlayabilme Belirli müşteri gruplarına özel satın aldığı ürünlerde indirim oranı veya tutarı belirlemenizi sağlar
Belirli Tutarın Üzerinde Kargo Ücretini Kaldırabilme Örneğin; 100 TL üzeri Kargo bedava
Müşterinin Hediye Paketi İsteyebilmesi Müşterinin hediye paketi seçeneğini seçerek alışveriş yapmasınına olanak sağlayan özelliktir.
Hediye Paketine Ücret Tanımlayabilme Müşteriniz ekstra ücretle hediye paketi olarak siparişi oluşturmasını sağlar
Tutarsal İndirim Kuponu Oluşturabilme
Oransal İndirim Kuponu Oluşturabilme
İndirim Kuponu ile Hediye Ürün Verebilme
Puan Sistemi
Çok Aldıkça Az Ödeme
Satışlarınızı Artıran Modüller
Ürün Karşılaştırma Ürünlerin özellikleri karşılaştırılarak bilgi vermenizi sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Müşteri Sepetini Görüntüleme Müşterileriniz alışveriş sepetine ürün eklemiş ve satın alma işlemini gerçekleştirmek konusunda bilgisiz kalmış olabilir. Bu gibi vakalarda sizden destek talep eden müşterilerinizin sepete eklediği ürünleri görüp hemen müşteriniz adına sipariş oluşturabilirsiniz.
Varyant Yönetimi Belirli bir ürünü aksesuarlı veya aksesuarsız haliyle satın alma gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir özelliktir.
Akıllı Filtreleme Üründeki bedende stok tükendiğinde otomatik olarak filtreden kaldırma işlemini sağlar
Kart Saklama Özelliği Müşterileriniz kredi kartı bilgilerini üyelik hesabına kayıt ederek bir sonraki alışverişini hızlıca oluşturmasını sağlayan özelliktir.
Yönetim Panelinden Sipariş Oluşturma Call Center ekibinizin yönetim paneli üzerinden müşterileriniz için sipariş oluşturabilmesi, adres değişikliği yapması ve ürün ekleyip çıkartabilme işlevlerini düzenleyebileceği şekilde yönetebileceği modüldür.
Premium
Kombin Modülü Müşterilerinizin aynı ürün detay sayfasında mankenin üzerinde yer alan ürünlerden istediğinin bedenini seçerek tek sayfada sepete eklemesini sağlar.
Premium
Telefon ile Sipariş Ver Modülü Call Center çalışanınız, müşterilerinizin istediği ürünleri, bu modül sayesinde kolayca siparişe dönüştürebilir.
Favorilere Ekle Modülü Müşterilerinizin sitenizde beğenmiş olduğu ürüne tekrar erişebilmek için favorilerine eklemesini sağlar.
Kampanyalı Fiyat Ürünlerinize Kampanyalı Fiyat tanımlama özelliğidir.
Opsiyonel
Paket/Koli Ürün Satış Modülü Koli içerisinde birden çok ürün olabilir. Kullanıcın bu ürünlerin tümünü tek ürün sayfasından satın almasını destekler.
Opsiyonel
WhatsApp ile Sipariş Ver Modülü Dilediğiniz sayfalarda whatsapp ile iletişime geçme butonu yerleştirerek müşterilerinizin whatsapp üzerinden sipariş vermesine olanak sağlamanızı sağlayan özelliktir.
Zaman Sayaçlı Satış Mağazanızda sadece belirli bir süre satışta kalacak olan ürün gruplarınız için çalışan bu özellik sayesinde ürünler belirlediğiniz süre zarfında satışta kalır, bittiğinde ürün satıştan kalkar
İlgili Ürünün Renk Alternatiflerini Bağlama Kullanıcıların inceledikleri ürünlerin diğer renkleri var ise aynı sayfadan ürünün diğer renklerine hızlıca ulaşabilmesini sağlayan özelliktir.
Ürünün Aksesuarları Belirli ürünlerde o ürünle ilgili ürünleri sergileme özelliğidir. Örneğin; ayakkabı ürününde o ayakkabıyla ilgili zincir aksesuarı vb.
Fiyat Düşünce Haber Ver Müşterilerinizin sistemde bu seçeneği seçtikten itibaren fiyatta yapacağınız bir indirimle müşteriye özel bildirim gönderilmesini sağlayan özelliktir.
Ön Sipariş Alma Belirli bir süre zarfında yayına girecek olan ürün grubunuz için ön sipariş almanızı sağlayan özelliktir.
Stok Gelince Haber Ver Tükenen ürünler için kullanıcıların ürün stoğa tekrar girdiğinde haber verilmesini sağlayan özelliktir.
Stok Gelince Haber Ver Varyant Bazlı Müşterinizin beğenmiş olduğu ama kendisine uygun bedeni kalmamış ürünler için ürüne varyant stoğu dahil edildiğinde haber vermenizi sağlayan özelliktir.
Sipariş Tekrarlama Modülü Müşterileriniz periyodik olarak sizlerden aynı siparişi oluşturmak isteyebilir. Kullanıcı deneyimi açısından önemli bir yer kaplayan bu özellik sayesinde müşterileriniz tekrar bilgilerini girmeden tek sayfada aynı siparişi oluşturmasını sağlar.
Özel Üretim Ürün İçin Opsiyonel Alan Doldurma Müşterinin kişiye özel tasarımlanan ürün grubunu temsil eder. Örneğin; bardak üzerinde resim ve Telefon kılıfı üzerinde talep edilen görsel çalışmalar vb.
Premium
Raporlama Çözümleri
Kanallar Arası Satış Raporu Whatsapp, Instagram, Facebook gibi farklı kanallar üzerinden gerçekleşen satışların, tarih aralığına göre satış raporuna ulaşın ve cironuzun yüzde kaçını kapsadığını analiz edin.
Premium
Site İçi Arama İstatistikleri Kullanıcıların yapmış olduğu aramaların verilerini tutup istediğiniz tarih aralıkları üzerinden raporlama yapabilirsiniz.
Temel İstatistikler Mağazanızın anlık satış raporunu kapsayan temel verilerdir
Gelişmiş İstatistik Modülü Mağazanızda belirli tarih aralığında gerçeklen işlemleri önceki dönemleriniz ile karşılaştırma yaparak detaylı metriklere ulaşabileceğiniz bir modüldür
Kullanıcı Performans Raporu Mağazanızı ziyaret eden kullanıcıların sizleri tercih etme sıklığı ve oranını bildiren veri raporu.
Premium
İsteğe Özel Raporlar Ulaşmak istediğiniz temel metrikler dışında gelişmiş veri desteği sağlıyoruz.
Premium
Kapsamlı Eğitim ve Destek
Ticket Yönetim Sistemi Taleplerinizi anlık 7/24 müşteri hizmetlerimize yazılı olarak iletebilirsiniz.
Sınırsız Ücretsiz Eğitim
Sınırsız Ücretsiz Destek
Sınırsız E-Mail Desteği
Sınırsız Telefon Desteği
Yazılım Planlama Danışmanlığı E-ticaret yöneticinizle ortaklaşa ilerleyerek tüm süreçlerde yerinde destek sağlayarak alternatif çözümler sağlıyoruz.
Opsiyonel
Dijital Pazarlama Danışmanlığı Markanızın daha fazla tercih edilmesini sağlayan doğru reklam yönetimini gerçekleştirecek çözüm ortaklarımızı sizlerle paylaşıyor ve markanızın online itibarını destekliyoruz.
Opsiyonel
E-ihracat
Alternatif Ödeme Yöntemi Yurt dışı pazarında yapacağınız tanıtım kampanyaları sonucu kredi kartı ödeme alt yapısından farklı ödeme alternatifleri sağlar. Bazı ülkelerde kredi kartı ile alışveriş oranı %7 iken alternatif ödeme yöntemleriyle pazarın geri kalan kitlesine ulaşmanızı destekler.
Premium
Sınırsız Dil Sitenizde satış yapmak istediğiniz ülkenin dil seçeneğini aktif ederek, daha çok kullanıcı ulaşabilirsiniz.
Opsiyonel
Sınırsız Para Birimi İstediğiniz pazarı hedefleyin. Her ülkenin koşullarına uygun seçenekler paketinizde mevcut.
Opsiyonel
Otomatik Kur Güncelleme Para birimlerinde sürekli değişen endekse göre ürünlerinizin fiyatları otomatik güncellenir veya manuel güncelleme seçeneğini seçerek sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.
Opsiyonel
E-İhracat Sınırsız dil seçeneği, lokal para birimi, yurtışı kargo gönderim süreçlerinin entegrasyonu ve doğru ödeme seçeneklerini kapsayan e-ihracat çözümleri ile ülkemiz için katkıda bulunmanızı destekliyoruz
Premium
Özel Sunucu Yüksek trafik hacmi başta olmak üzere sisteminizde aksaklık meydana getirmeyecek en uygun sunucuyu sizler için seçiyoruz
Opsiyonel
CDN Sunucunuzda yüksek dosya hacmi olarak yer kaplayan ürün görselleri farklı bir sunucudan sisteminize aktarılarak daha hızlı bir altyapı sunuyoruz.
Premium
HTML Cache Mağazanızın tüm trafik isteklerini sunucuya yük bindirmeden önbellekten sitenizi açarak hızlı karşılamanızı sağlayan bir altyapıdır. Faprika 360 ile anlık 100.000+ müşteri ağırladık.
Faprika 360
Load Balancer Markanızın müşteri deneyimini destekleyen bir yapı olarak öne çıkar. Altyapınız yüksek hacimli işlemlere en kısa sürede cevap sağlayarak oluşabilecek aşırı yüklemeden kurtulabilir.
Faprika 360
Ödeme Sistemleri
Hepsipay ile Ödeme Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin ödemesini sağlayan özelliktir.
3D Seçeneğini Müşteriye Bırakma Kullanıcı dilerse telefonuna gelen SMS doğrulama ile ödeme yapabilir veya kredi kartı ile direkt olarak ödemesini gerçekleştirebilir.
3D Secure ile Ödeme Kullanıcı kredi kartıyla telefonuna gelen SMS doğrulaması sayesinde ödeme yapmasını güvenli alışveriş özelliğidir.
Sanal Pos İade Modülü Yönetim panelinden anlaşmalı olduğunuz sanal pos alt yapısında gerçekleştireceğiniz kısmi veya toplu iadeleri yapmanızı sağlar.
Premium
Link ile Ödeme Al Müşterinize özel sipariş vermek istediği ürünleri içinde barındıran bir link oluşturarak doğrudan ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerini girebileceği bir sayfaya yönlendirmenizi sağlar
Premium
Tek Tuşla Anında Sanal Pos Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Cari Hesaptan Ödeme Bayilerinize tanımlamış olduğunuz hesaptan herhangi bir meblağ ödemeksizin, sadece tanımlamış olduğunuz açık hesap limiti kadar alışveriş yapabilmesidir.
Anlaşmalı Banka Komisyon Oranları Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Iyzico Ödeme Entegrasyonu Taksitli ve tek çekim özelliklerini sağlayan,sitenize entegre edilen ödeme sistemidir. Birçok bankanın sanal postuna tek tıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Ortak ödeme sistemidir.
PAYU Ödeme Entegrasyonu "Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage sanal posları için taksit imkanlarını sunmaktadır. Müşterilerinize en etkin ve kolay şekilde bir anlaşma ile bu ödeme şekillerinden PAYU sayesinde faydalanabilirsiniz. "
Banka Sanal Pos Entegrasyonu TC Bankalarının tümü ile ayrı ayrı anlaşma yaparak satışa sunduğunuz ürünlerinizi kredi kartı ile satın alınabilir kılar. Yaptığınız anlaşma neticesinde birden fazla bankanın posuna sahip olmak sizi opsiyonel olduğunuz için tercih edilir kılacaktır.
Kapıda Ödeme Yöntemi Müşterileriniz sitenizde anında ödeme yapmadan da sipariş verebilsin ve kurye ekibi ürünü teslime gittiğinde ödeme yapabilsin diye imkan sunan entegrasyondur.
Havale Ödeme Yöntemi Müşterilerinizin satın alma işlevini sahip olduğu banka kartına göre hesabındaki paradan tek çekim ile ödeme imkanı sağlayan entegrasyondur.
Kullanıcı Bazlı Ödeme Yöntemi Kısıtlama Kullanıcılarınıza özel ödeme sistemi belirleyerek kısıtlamalar yapabileceğiniz alandır.
Sipariş Tutar Kontrolü Belli bir tutarın altındaki siparişleri kabul edip etmeyeceğinizi yöneten alandır. Bu sayede müşterilerinizin yaptığı ödemelere istinaden satın almayı onaylar yada onaylamazsınız.
Opsiyonel
Paratika Entegrasyonu Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Tek Çekimlerde Banka Belirleme Taksitsiz yapılan işlemlerde, ödeme yapılan kredi kartının bankasına göre, çekimin hangi sanal pos üzerinden yapılacağının yönetilmesini sağlar.
Artı Taksit Özelliği Bankanızın sağladığı taksite ek artı taksit kampanyası var ise ödeme ekranında belirtilmesi özelliğidir
Ürün Yönetim Özellikleri
Gelişmiş Filtreleme Modülü Kategori sayfasında ürüne girdiğiniz özelliklere göre filtrelendirme yapabilirsiniz.
Ürüne Görsel ve Dosya Yükletme Kapsamlı bilgi vermek istediğiniz ürünler için ürün detay açıklama alanında görsel veya tanıtım broşürünü paylaşmanızı sağlar
Ürünlere Min./Max. Satış Adeti Belirleme Kullanıcın kampanyalı satışa sunduğunuz bir üründen maksimum sepete eklenecek tutarı belirlemenizi sağlayan özelliktir.
FTP ile Fotoğraf Yükleme Personelinizi fotoğraf yükleme zahmetinden kurtararak hem size zaman hemde maliyet kazancı sunar.
Premium
Fotoğraf Eşleştirme Ürün fotoğraf çekimi sırasında stok kartı ile otomatik eşleşir. Böylece çekimi yapılan ürün aynı anda sisteme yüklenir.
Faprika 360
Sürükle Bırak ile Resim Yükleme Ürün ekleme panelinde ürün görsellerini dosya içerisinden sürükle bırak yöntemiyle ürün ekleme süresini azaltır.
Ürüne Video Ekleme
Opsiyonel
Sürükle Bırak ile Ürün Sıralama Ürün sıralama algoritmanızı, hızlı bir şekilde dilediğiniz ürünü tutup sayfada yer alacak yere bırakarak düzenleyebilmenizi sağlar.
Çoklu Fotoğraf Yükleme Modülü Ürün ekleme işlemi sırasında birden fazla ürün görselini aynı anda seçerek yüklemenizi sağlar.
Opsiyonel
Ürün Barkod Modülü Ürün ve varyant bazlı barkod çıktısı alarak ürünlerinizi barkodlamanızı sağlar
Premium
Ürünleri Excel'e Aktarma Sitenizde bulunan ürünleri excel veya XML olarak temin edebilirsiniz.
Hızlı Ürün Ekleme Hızlı ürün yükleme sayesinde ürünlerinize ait verileri hızlıca sitenize ekleyebilirsiniz.
Premium
Excel ile Ürün Yükleme Excel uzantılı ürün bilgilerini içeren dosyalarınızı toplu bir şekilde sisteminize aktarabilirsiniz.
B2B Servisler
Bayilere Min./Max. Alım Miktarları Belirleme Mağazanızda minimum alışveriş tutar limiti veya maksimum alışveriş tutar limiti belirleyerek bayilerin bu limitler dahilinde sizlerden alışveriş yapmasını sağlar.
Mağazalar ve Bayiler Modülü Birden çok bölge veya şehirde bayileriniz veya mağazalarınız olabilir. Kullanıcıların fiziksel olarak satın alma gerçekleştirmek istemesi halinde filtreleme yaparak bayilerinize veya diğer şubelerinize ulaşabilir.
Bayiler için XML oluşturma Farklı sitelere istediğiniz kategorileri link halinde bayilere özel XML verebilirsiniz.
Tedarikçi Modülü Mevcut tedarikçileriniz için ayrı bir grup oluşturarak ürün detayında gösterebilir yada takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
Opsiyonel
Bayi Sipariş Modülü Bayilerin, belirleyeceğiniz farklı iskontolar ile satış yapmalarına izin verirken siparişleri tek ekrandan takip edebilmenizi sağlar
Satış Ortaklığı/Komisyoncu Modülü Bayilerin belirli tarih aralıklarında gerçekleşen ciro miktarına göre ayarlayarak hak ediş düzenini takip etmesini sağlar.
Premium
Fiyat Gizleme Özelliği Özellikle B2B iş modeline ait markaların toptan satışı için telefonla teklif verilmesi adına ürünlerin fiyatlarını gizleyebilir.
Opsiyonel
Çağrı Merkezi Çözümleri
Robot Arama İle Kapıda Ödeme Siparişi Doğrulama Kullanıcı siparişini oluşturduktan sonra sipariş onayı için müşteri hizmetleri manuel olarak arayarak zaman kaybetmesinin önüne geçerek otomatik sipariş onayı alma servisidir.
Premium
Sms ile Kapıda Ödeme Siparişi Doğrulama Müşterilerinizin mağazanızdan kapıda ödeme sipariş oluşturduğu sırada telefonuna mesaj yoluyla gelen doğrulama numarasını girerek siparişini onaylı bir şekilde oluşturmasını sağlayan özelliktir.
Sanal Santral Entegrasyonu
Premium
Akıllı Çağrı Merkezi Modülü Müşterilerinizin çağrı merkezi temsilcisine bağlanmadan siparişinin nerede olduğunu, tüm süreçleri hızlı bir şekilde takip etmesine imkan verir. Sisteminizle bütünleşik ve bağlantılı ilerler.
Premium
SMS Entegrasyonu
Operasyonel Çözümler
Sayım Modülü Deponuzda yer alan ürünlerin stok miktarını doğrulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı bu modül sayesinde belkide günlerce vakit alması muhtemel stok sayım işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Faprika 360
Toplu Sipariş Yazdırma Siparişlerin tek tek yazdırıp zaman kaybetmek yerine hızlıca siparişlerini yazdırmanızı sağlayarak hızlı bir operasyon yönetimini sağlayan özelliktir.
Algoritmik Kara Liste Modülü Bir çok mağaza kapıda ödeme müşterilerinin teslimatı konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu bağlamda mağazanızdan daha önce kapıda ödeme sipariş oluşturmuş ama teslimat aşamasında siparişini teslim almayan müşteri grubunuzu tekrar alışveriş yaparken kapıda ödeme özelliğini pasif duruma getirmesini sağlayan özelliktir. Böylece iade oranlarınızı ciddi olarak azaltır
Premium
Temsilci/Satıcı Modülü Belirli bir müşteri grubu olan yöneticilerin sadece kendi müşteri grubuyla alakalı bilgilere ulaşmasını ve sadece bu doğrultuda yetilendirilmesini sağlayan özelliktir.
Premium
Ürün İade Modülü Müşterilerin panelden direkt olarak iade süreçlerini başlatmasını olanak sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Gelişmiş API/Web Servisleri İşletmenizin yazılım ekibi sisteme müdahele edebilmesini sağlar. Örn; SAP entegrasyonu, mobil uygulama ve operasyonel geliştirmeler için kullanabilirsiniz.
Faprika 360
Sipariş Paket Doğrulama Modülü Siparişlerinizi müşteriye göndermeden önce barkod sistemiyle doğrulama yaparak yanlış ürün göndermenizin önüne geçerek müşteri memnuniyetini destekler.
Premium
Kat/Peron Modülü Bu modülle siparişteki ürünün hızlıca toplanmasını sağlayabilir, katlarınızı ve peronlarınızı personele atayabilir ve çok daha disiplinli ve hatasız ürün toplama işlemlerini yapabilirsiniz. Bkz. Faprika 360
Premium
Hızlı Ürün Toplama Operasyonel fonksiyonlarını hızlandırarak daha yüksek kargo hacmini sağlayan bir modüldür.
Premium
Depo Modülü Her markanın ihtiyaç duyduğu iş modeli farklıdır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu depo düzenine göre yazılımınız planlanır, raf sistemleriniz sisteme entegre edilir ve iş modelinize göre süreçlerin hızlı ve akıcı bir şekilde takip edilmesini sağlarız.
Premium
Personel Prim Modülü Birbirinden farklı call center ekibiniz ve birbirinden farklı kargo paketleme ekibiniz olabilir bu bağlantılar arasında hangi personelinizin daha başarılı iş gücü sağladığını görebilir ve bu bağlamda ödüllendirilmesini sağlayabilirsiniz.
Faprika 360
Uçtan Uca İade Yönetimi İade talepleri ve iade süreçlerinin departmanlar arası intranet iletişimini sağlayarak süreci hızlandırıyor ve müşteri grubunuzun daha keyifli bir alışveriş deneyimi gerçekleştirmesine imkan sağlıyoruz.
Premium
Raf Modülü Raf Modülü sayesinde ürünlerinizin takibini kolayca yapabilir ve ürünlerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.
Premium
TV Süreci Yönetimi Sunucu yapılandırılmasından en iyi operasyon kurgularına dek tüm süreçleri sizin bünyenizde yönetiyoruz.
Faprika 360
Google Cloud Printer Farklı operasyon noktalarına sahip olan işletmelerin farklı noktalardaki printer üzerinden verileri tek tuş ile gönderip, ulaşmasını sağlayan modüldür.
Faprika 360
İş Emri Modülü Departman çalışanlarının görevlerini spesifik olarak dağılımını yapabilir, takibe alabilir ve görev atayabilirsiniz. Operasyonel fonksiyonlarınızı hızlandırarak daha yüksek kargo hacmini sağlayan bir modüldür.
Premium
Elite
26.599
Ücretsiz Deneyin
Genel Özellikler
SSL Sertifikası Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi şifreler. Güvenlik açığını kapatır. SEO için faydalıdır. 256-Bit SSL sertifikasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.
Trafik/Bandwidth Aylık veri tüketimini gösterir. Web sitenizde yer alan görsel dosyalarınız ve anlık başta olmak üzere aylık toplam kullanıcı sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.
10900 GB/Yıl
Web Alanı Sunucunuzda yer alan görsel ve tüm dosyaların depolandığı alandır.
Sınırsız
E-Posta Hesabı Sitenizdeki kullanacabileceğiniz e posta hesabı adedidir. Yandex Mail,Gmail gibi üçüncü parti hizmetlerinide kullanabilirsiniz.
Sınırsız
E-Ticaret Modeli
B2C + B2B
E-Mail İç veya Dış SMTP Gönderme Faprika alt yapısı haricinde dışarıdan anlaşmalı olduğunuz mail sistemini kullanabilmenizi sağlar.
Kullanıcı/Departman Yetkilendirme Departman çalışanlarına hız ve güvenlik açısından özel sınırlandırma yapabilir hata sayısını en aza indirebilirsiniz.
Site İçi Arama Özellikleri Girilen etiketlere göre arama sonuçlarının çalışmasını destekleyen mimari bir yapıdır.
Sınırsız Kategori Ekleme Siteniz içerisinde sınırsız kategori oluşturabilir ve alt kategoriler ekleyerek zengin bir kategori ağacına sahip olabilirsiniz.
Üyeliksiz Alışveriş
Ücretsiz Yedekleme Sitenizde yaşanabilecek herhangi bir problem durumunda sitenizi tek tuş ile geri yüklemenizi sağlar.
Üyeleri Excel'e Aktarma Sitemizde bulunan mevcut üyelerin tamamını ya da filtrelenmiş kısmını excel ve XML olarak indirmenizi sağlar.
Aktif Kullanıcı Takibi Misafir ve üyelerinizin aktivite günlüğünü görmenizi sağlar.
Sipariş Durumu Belirleme Sipariş detayına ulaşma zahmetine girmeden kullanıcının siparişi hakkında güncel bilgileri görüntüleyebilmenizi sağlayan özelliktir.
Online Üyeler Modülü Anlık olarak mevcut sitenizde kaç kayıtlı kullanıcı aktif olduğunu gösteren modüldür.
iOS/Android Mobil Uygulama Mobil siteniz olduğu gibi paket halinde ios ve android uygulamasına dönüştürülebilir.
Opsiyonel
Müşterilere Min./Max. Alım Miktarları Belirleme Mağazanızda minimum alışveriş tutar limiti veya maksimum alışveriş tutar limiti belirleyerek kullanıcıların alışveriş deneyimi gerçekleştirirken sepet sayfasında bilgilendirilmesini sağlar.
Genel Kara Liste Modülü Mağazanızdan alışveriş deneyimi gerçekleştirirken markanızı mağdur eden müşteri grubunu belirleyerek siteye girişlerini ve sipariş vermesinin önüne geçen özelliktir.
Sınırsız Ürün Ekleme Her kategoriye özel SEO çalışması yapabilirsiniz.
Otomatik 404 Sayfası
301 Yönlendirme Paneli İçeriği silinmiş veya değiştirilmiş sayfalarınızı başka bir sayfaya yönlendirmesini sağlayan bir modüldür.
Detaylı Sipariş Filtreleme Siparişlerinizi belirli bir kritere göre filtreleyerek belirlediğiniz özellikte yer alan siparişlere ulaşmanızı sağlayan özelliktir. Örneğin; kargosu gönderilmeyen siparişler veya direkt olarak müşteri bilgilerine yönelik filtreleme yapabilirsiniz.
Detaylı Sipariş Düzenleme Mağazanıza gelen siparişlerde yer alan ürünleri, özel fiyatlarını, indirimlerini düzenlemenizi sağlar.
Sınırsız Ürün İçeriği Ekleme
Siparişe Özel Not Oluşturma Kullanıcıların sipariş oluştururken özel taleplerini iletmek adına kullanmalarını sağlayan özelliktir.
Kapıda Ödemeye Limit Belirleme Yüksek adet sipariş oluşturan kullanıcıların kargo desi üzerinden daha yüksek kargo ücretine tabii tutulabilir. Bu yüzden kapıda ödeme siparişlerde maksimum bir tutar belirleyerek bu tutarın üstünde gerçekleşmesi muhtemel siparişler için kapıda ödeme özelliğini pasif duruma getirebilirsiniz.
Ekstra Ürün Bilgisi Tanımlama Ürünlerinizin içerisine ekstra bilgi tanımlayabilmenizi sağlar.
Çoklu Kategori Listeleme Bir ürünün birden fazla kategori sayfasında gözükmesini sağlar.
Ürünlerde Ana Kategori Seçimi Ürüne ana kategori seçebilir ayrıca o ürünü sınırsız alt kategori seçimi yapabilirsiniz.
Hızlı Gözat Müşterilerinizin daha pratik bir şekilde tek panelde ürünleri incelemesini sağlar.
Opsiyonel
Mevcut Sitenizden Veri Aktarımı Hiçbir kayıp yaşamadan (ürünler, üyeler, SEO, resim) gibi verilerinizi taşıyabilir yada saklayabilirsiniz.
Sipariş Bilgilerinde Zorunlu Alan Tanımlama Müşterileriniz sipariş verirken, zorunlu olan alanları belirleyebilme imkanı sağlar.
Excel ile Üye Yükleme Excel dosyasında olan tüm üyelerinizi başarılı şekilde sitenize yükleyebilirsiniz.
Opsiyonel
Siparişe Tutar Limiti Belirleme Mağazanızda alışveriş yapmak isteyen müşteriler için minimum veya maksimum bir tutar belirleyerek bu tutarlar arasında sipariş gerçekleşmesini sağlayan bir özelliktir.
XML Entegrasyonu Tedarikçinin size verdiği bilgilerle onun ürünlerini satışa sunmanızı sağlar.
Hediye 2 Adet
Muhasebe Çözümleri
Siparişe Fatura Oluşturma Müşterleriniz Siparişi Tamamladığında otomatik fatura oluşturmasını sağlayan entegrasyondur.
Fatura Yazdırma Modülü Sitenizde satış sonrası otomatik olarak fatura belirlenir. Eğer kullandığınız mevcut fatura koçanınız var ise tasarımsal müdahaleler gerekli düzenlemelar yapılır yada kendi fatura tasarımınızı oluşturabiliriz.
Toplu Fatura Yazdırma Sitenizde müşterilerden gelen siparişlerinize ait faturaları toplu olarak yazdırabilir ve tarih aralığı belirleyerek kolayca erişebilirsiniz.
Premium
E-Fatura/E-Arşiv Entegrasyonu E-Fatura sayesinde müşterilerinize tüm faturalarınızı dijital ortamda otomatik oluşturabileceksiniz. Siparişlerinizin oluşmasının ardından entegrasyon sayesinde tüm faturalarınızı hızlı şekilde oluşturulacaktır.
Opsiyonel
Muhasebe Programı Entegrasyonu E-ticaret siteniz karşı muhasebe programı ile stok, fiyat, varyant, malzeme gibi alanların senkronizasyon sayesinde aynı anda eşitlemesini sağlamaktadır. Aynı zamanda N11, Gittigidiyor, Trendyol vb. pazaryerleri entegrasyonları ile de tam entegre çalışmasını sağlamaktadır.
Premium
Akınsoft Entegrasyonu E-ticaret siteniz Akınsoft entegrasyonu ile senkronize çalışacaktır. Sipariş düştüğünde panelinizden müşterinizin daha önce sipariş verip vermediğini kontrol edebileceksiniz. Sipariş vermeyen müşteri verilerini otomatik sildiği için boşuna veri saklayamayacaksınız. Aynı zamanda entegrasyon sayesinde birden çok raporu alabilmenizi sağlayacaktır.
Premium
Nebim V3 Entegrasyonu Nebim V3 Entegrasyonu sayesinde artık sitenizdeki stok, ürün resmi, varyant ve kartlar eşit şekilde senkronize edilecektir.
Premium
Kargo Muhasebesi E-ticaret işletmelerinin analiz etmekte zorlandığı bir alan olan kargo muhasebesi artık çok daha kolay. Sahada yer alan kargo sayınız, belirlenen tarih aralığında teslim edilen kargolarınız ve sahada teslim edilmeden size gelen kargolarınızın tümünü tek ekrandan analiz edin, detaylı görüntüleyin ve kargo firmanızdan size gelen raporların doğrululuğunu tespit edin. Ayrıca kapıda ödeme ücretlerini doğru bir şekilde tahsil edilip edilmediğini tespit etmenizi sağlar.
Faprika 360
Gider Pusulası Oluşturma Gider pusulanızı sistemden oluşturur. Müşteri tarafına ve muhasebe firmanıza kolaylık sağlar
Premium
Logo Entegrasyonu Müşterilerinizin siparişlerini LOGO Entegrasyonu sayesinde otomatik olarak bastırabileceksiniz. Aynı zamanda siteniz ile entegre çalışmasından dolayı ürünlerin siteniz ile aynı verileri vermesi ve stokların güncellemesi gibi durumlar artık çok kolay.
Premium
Vega Entegrasyonu Pazaryeri entegrasyonları ile verilerinizi senkronize ederek, stoklarınızı eşitlemektedir. Vega Entegrasyon sayesinde panelinizde yapmış olduğunuz değişiklikler otomatik olarak güncellenmektedir.
Premium
Paraşüt Entegrasyonu Paraşüt muhasebe programı sayesinde müşterilerinizin panelinizin içerisinde hangi pazar yerinden sipariş vereceğinizi gösteren ilgili alan mevcuttur. Faturalarınız ise sipariş oluştuktan sonra otomatik olarak oluştururulur.
Premium
Netkasam Entegrasyonu Online muhasebelerin en iyisi e-ticarete tam entegre kolay yönetilebilir muhasebe çözümüdür. Faprika & Netkasam harika bir ikilidir.
Premium
Mikro Entegrasyonu Stok ve fiyat takibi yapmak isteyen tüm e-ticaret kullanıcıları için artık Mikro entegrasyonuda çözüm sunmaktadır.
Premium
Giz Muhasebe Entegrasyonu Muhasebe entegrasyonu sayesinde artık sitenizdeki stok, ürün resmi, varyant ve kartlar eşit şekilde senkronize edilecektir.
Premium
Netsis Entegrasyonu Otomatik faturalarınızı yazıdırabileceğiniz Netsis muhasebe programı sayesinde artık kargo süreçlerinizide takip edebileceksiniz.
Premium
SAP Entegrasyonu SAP sayesinde pazar yeri entegrasyonu ile kategorilerinizi, ürünlerinizi ve siparişlerinizi takip edebilecek ve senkronizasyon sayesinde olumsuz hadiseleri en aza indirgeyeceksiniz. Faturalarınız sipariş süreci sonunda otomatik olarak oluşacaktır. Aynı zamanda stok takibini güncel olarak senkronize edecektir.
Faprika 360
Zirve Entegrasyonu Stok kartlarınızdan her satın alma işleminden sonra otomatik olarak düşme sağlanacağı için zorlanmadan işlemlerinizi tamamlayabileceksiniz.
Premium
Datasoft Entegrasyonu
Premium
Orka Entegrasyonu
Premium
ETA Entegrasyonu Stok kartları ve ürünleriniz eşitlenirken dakikada bir otomatik olarak senkronize edilmesini sağlamaktadır. E-Arşiv / E-Fatura ile de sistemde otomatik olarak veri alışverişi gerçekleşir.
Premium
Luca Entegrasyonu
Premium
Diğer Muhasebe Entegrasyonları Muhasebe programları ile entegrasyon fiyat, stok,üyeler,siparişler stok kartı, gibi işlemleriz için kullandığınız E-Ticaret paketi ile otomatik senkronize ederek güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sistem tüm faturalarınızı otomatik olarak oluşturduğu için zaman kazanabileceksiniz.
Faprika 360
Tasarımsal Özellikler
Uçtan Uca Tasarım Sepetten ödeme aşamasına dek gerçekleşen süreçlerin mobil ve masaüstü tasarımlarını kullanıcı deneyimine göre ekstra kurumsal kimliğinize bağlı kalarak düzenleyebiliriz.
Faprika 360
Özel Tasarım Standartlardan ayrılın. Kurumsal kimliğinize özgü yaratıcı bir özel tasarım sayesinde mağazanız daha şık görünsün.
Opsiyonel
Mobil Uyum E-Ticaret Esnek arayüz sayesinde farklı ekran ölçülerinde mağazanızı ziyaret eden kullanıcıların ekran ölçü aralığına göre sayfanız otomatik düzenli bir şekilde sergilenir.
Vitrin Yönetimi Anasayfa düzeninde kategorilerinizi tanıtmış olduğunuz görsellerin sisteme yüklenmesi ve dizilimini planlamanızı sağlayan özelliklerdir.
Blok Yönetimi Kategori sayfalarınızdan ürünlerin dizilim düzenini belirlemenizi sağlayan özelliktir.
Slider Yönetimi Anasayfanızda tasarlamış olduğunuz slayt görsellerini yükleyerek dilediğinizi silebilirsiniz.
İkinci Resim Gösterebilme Mouse veya mobil sitede gezinen kullanıcılar için, kategori sayfasındayken ürünün üzerinde duran kullanıcıların ikinci ürünü görmesini sağlar.
Ürün Resim Zoom Özelliği Mouse veya mobil tasarımda, kullanıcıların ürünleri daha fazla yakınlaşmasını sağlayarak ürünü daha iyi tanımlayabilmelerini sağlar.
Opsiyonel
Detay Sekmesi Ekleme Ürün detay sayfasında açıklama sekmesi haricinde ekleyeceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz.
Lojistik Çözümler
Siparişi Otomatik Kargoya Gönderme kargo entegrasyonuyla bağlantı sağlanarak onaylanan siparişler anında kargoya bilgisinin aktarılması özelliğidir
Siparişe Kargo Barkodu ve Etiketi Oluşturma Sevkiyat işlemlerinin düzenli ve otomatik takip edilmesi adına gerçekleşen işlemleri kapsar.
Opsiyonel
UPS Kargo Full Entegrasyon Sipariş,teslimat ve müşteri temsilcisi Api'leriyle mağazanıza full entegre sağlayan UPS Kargo modülüdür.
Yurtiçi Kargo Full Entegrasyon Sipariş,teslimat ve müşteri temsilcisi Api'leriyle mağazanıza full entegre sağlayan Yurt İçi Kargo modülüdür.
Aras Kargo Full Entegrasyon
MNG Kargo Full Entegrasyon
Sürat Kargo Full Entegrasyon
DHL Full Entegrasyon
Premium
Asil Kargo Full Entegrasyon
Kurye Entegrasyonu
Premium
Aramex Full Entegrasyon
Premium
Kargo Etiketi Yazdırabilme Sevkiyat işlemlerinin düzenli ve otomatik takip edilmesi adına kargo etiketlerini yönetim panelinizden yazdırmanızı sağlayan özelliktir.
Kargom Nerede Modülü E-ticaret siteniz üzerinden her müşteri kargosunu takip ederek kargonun son durumları hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar.
Teslimat Tarihi ve Saati Seçtirme Müşterileriniz sipariş verdiği sırada şehir dışına çıkabilir ve kargo teslimatı gerçekleşmeden kargo size teslim edilmeyen bir kargo olarak markanıza maddi zararlar uğratabilir. Müşterinizin teslim alacağı tarih ve saat aralığını sisteme girmesini sağlayarak siparişlerin iptal oranını en aza indirebilirsiniz.
Premium
İle Göre Farklı Kargo Ücretleri Kargonuz için farklı şehirlerde farklı kargo ücreti belirlemenizi sağlar.
Premium
Bölgesel Kargo Yönetimi Deponuzun bulunduğu şehirde farklı, başka şehir ve ülkelerde farklı kargo firmalarının seçilmesini sağlayan servistir. Örneğin; Romanya'dan alışveriş yapmak isteyen bir kullanıcı o ülke için yapmış olduğunuz kargo anlaşması neticesinde sadece dhl ve aramex kargo firmalarını seçerek siparişini oluşturmasını sağlar.
Premium
Kargo Zimmet Modülü Kargo firmasına teslim edilen kargoların, sorumlu personelleri takip ederek olası kargo kayıp olması halinde en son hangi personelin ve şubenin sorumluluğu altında gerçekleştiğini gösteren uygulama servisidir.
Faprika 360
Kargo ile Sipariş Karşılaştırma Kargo firmasından gelen siparişlerin bilgileri ve son durumlarını yönetim panelinizde yer alan siparişler ile karşılaştırma yaparak kargo firmasının sizlere sağlamış olduğu verileri doğrulamanızı sağlar
Premium
İçerik Yönetim Sistemleri
Mail Şablon Yönetimi Yeni üye kaydı ve sipariş süreçlerini bilgilendiren mail içeriklerini kurumsal kimliğinize göre düzenleyebilirsiniz.
Varyantlara Farklı Fiyat Verebilme Ürünlerinizin belirli varyantlarına farklı bir fiyat vermenizi sağlar
Dinamik İçerik Sayfaları Oluşturabilme Mağazanızda kullanım koşulları, kampanyalar gibi içerikleri anlattığınız sayfalar oluşturabilir ve bunları footer menüde aynı şekilde listelenmesini sağlayabilirsiniz.
WhatsApp Ürün Paylaşma Kullanıcı ürün detay sayfasında beğenmiş olduğu ürünü whatsapp'ta mesaj listesindeki arkadaşlarıyla paylaşmasını sağlar.
JS/CSS Yönetimi Modülü Mağazanızla ilişkili javascript kod eklentilerini kolayca yönetim panelinizden ekleyebilirsiniz.
Mutlu Müşteriler Modülü Daha önce mağazanızdan alışveriş deneyimi gerçekleştirmiş müşterilerinizin geri bildirimlerinizi sitenizde paylaşmanızı sağlayan modüldür.
Premium
Landing Page Oluşturma Özel günlerde kampanya kurgularınızla ilgili Ssyfa içeriklerini HTML ve CSS kod ekleyerek düzenleyebilirsiniz.
Ürün Yorumlama Sitenizde bulunan ürünlere kullanıcıların yorum yapmasını sağlar.
Anket Modülü
Blog Modülü Mağazanızın organik ziyaret hacmini genişletmek için blog yazıları paylaşmanızı sağlayan özelliği kapsar.
Twitter ile Bağlan
Google+ ile Bağlan
Facebook Beğen
Facebook Paylaş
Facebook Yorum
Twitter Paylaş
Facebook Üzerinden Satış Markanızın facebook sayfasında ürünlerinizi mağaza sekmesinde sergilerken kullanıcıların direkt olarak facebook sayfanızdan satış talebi almanızı sağlar.
Premium
Google+ Paylaş
Pinterest Paylaş
Telegram Ürün Paylaşma
İçeriklere Facebook Yorum Blog içerikleriniz ve diğer farklı oluşturduğunuz sayfalarda kullanıcıların facebook hesaplarından yorum paylaşmalarını sağlar.
Facebook ile Bağlan
Twitter ile Bağlan
Instagram ile Bağlan
Microsoft ile Bağlan
Google ile Bağlan
RSS
Pazaryeri Entegrasyonları
N11 Pro Entegrasyonu N11 Pro sayesinde imalatçılar, ithalatçılar ve tüccarlar buluşmaktadır. İnternetten toptan alım ve satım yapmak istiyorsanız bu modülü tercih etmelisiniz. Entegrasyon sayesinde e-ticaret sitenizden siparişlerinizi görüp takibini yapıp aynı zamanda fatura yazdırabileceksiniz.
Opsiyonel
Sanalpazar Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Sefamerve Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Tozlu Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Akakçe Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Markafoni Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Modanisa Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
E PTT AVM Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Sahibinden Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Cimri Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Amazon Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Opsiyonel
Trendyol Api Entegrasyonu Trendyol Api Entegrasyonu ile ürünlerinizi Trendyol'da listeleyebilir ve günlük olarak güncellemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendi paneliniz içerisinde ürünlerinizi takip edip, siparişleriniz için fatura oluşturabilirsiniz.
Hepsiburada Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
N11 Api Entegrasyonu N11 Api Entegrasyonu ile ürünlerinizi N11'de listeleyebilir ve günlük olarak güncellemesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kendi paneliniz içerisinde ürünlerinizi takip edip, siparişleriniz için fatura oluşturabilirsiniz.
GittiGidiyor Api Entegrasyonu Faprika, tüm entegrasyonları her zaman tek panel üzerinden yönetir. Hiç bir entegrasyon ve api geliştirmesinde üçüncü parti uygulama kullanmaz
Glami Entegrasyonu Glami sizlere yeni müşteriler vaaden bir sistem olarak öne çıkmaktadır. Tüm ürünleriniz tam entegre bir şekilde e-ticaret sitenizden Glami'ye aktarabilir ve sitenize eklediğiniz yeni ürünler aynı şekilde Glami platformunda güncellenir.
Fiyat Karşılaştırma Siteleri Entegrasyonu Sitenizdeki mevcut ürünlerinizi farklı sitelerde karşılaştırmanızı sağlayan entegrasyondur. Ayrıca marka bilinirliliği ve ek trafik de sağlayabilirsiniz.
Hediye 1 Adet
Diğer Pazaryeri Entegrasyonları Tüm pazaryerlerine XML APİ entegrasyonu sayesinde, hızlıca sitenizdeki ürünleri aktarıp, daha büyük kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Satış sonrası takip gerektiren tüm konularda (fatura,kargo gibi) e-ticaret sitenizde tek ekrandan tüm detayları kontrol edebiliyorsunuz.
Faprika 360
Arama Motoru Optimizasyonları
İçerik ve Resim Cache Özelliği Kullanıcı deneyimini artıran bir özellik olarak sayfalarınızın daha hızlı yüklenmesini sağlar.
CSS Sprite Kullanımı
Opsiyonel
JS/CSS Sıkıştırma
Opsiyonel
Lazy Load Sayfanın görünen kısımda görsellerin yüklenmesini sağlayarak daha hızlı bir alt yapı meydana getirir.
Gzip Uygulaması Sıkıştırma yöntemidir. Dosyalarınızı sıkıştırarak sitenizin hızlı çalışmasını ve trafik akışının dengelenmesini sağlar. Siteniz daha rahat çalışabilir konuma gelir.
Etiket Tanımlama Mevcut ürünlere etiket girerek aramalarda ve SEO'da etki sağlayabilirsiniz.
Özel Meta Bilgisi Tanımlama Her ürün, kategori, marka ve içerik sayfalarına özel seo çalışması yapabilirsiniz
Arama Motoru Optimizasyonu Gelişmiş SEO uyumlu altyapınız ile gerçekleştireceğiniz site içi ve site dışı çalışmalardan %100 verim almanızı sağlar.
Sayfalarda Alanların Yönetimi Her kategoriniz ve oluşturulan sayfalar için başlık, anahtar kelime ve tanımlamalarını girmenizi sağlayan özelliklerdir.
Toplu Seo Güncelleme Mağazanızın altında yer alan seo ayarlarını tek bir yerden düzenleyerek kaydetmenizi olanak sağlar.
Opsiyonel
Bağlantı Adresini Belirleyebilme Oluşturduğunuz kategori ve sayfaların url adresini dilediğiniz şekilde değiştirerek güncelleyebilmenizi sağlar.
SiteMap Oluşturabilme Mağazanızın içeriğini bir site haritası oluşturarak daha fazla organik trafik elde etmenizi sağlayan özelliktir.
Rich Snippets Arama motoru sonuçlarında mağazanız hakkında görsel şemalarla ekstra bilgiler vermenizi sağlayarak kullanıcıların daha çok dikkatini çekmesini sağlarken organik aranma hacminde daha fazla tıklama oranı elde etmenizi sağlayan özelliktir.
Google Taxonomy Google E-ticaret sitelerini kendi çatısı altında kategorilendirir ve seo çalışamalarınızda bu kategorileri dikkate alır. Ürünlerinizi Google product kategori sınıfına göre doğru kategorilendirmenizi sağlayarak daha fazla organik trafik elde edebilirsiniz.
Tarayıcı Önbellekleme Mağazanıza giren kullanıcıların sitenizde daha hızlı bir şekilde dolaşmasını sağlayan yapıyı temsil eder.
Breadcrumb Özelliği Arama motoru botlarının site harita hiyeraşini algılayarak alt kategorilerden oluşan bir mağazanın daha hızlı gezilebilmesine olanak tanır.
Robots.txt Yönetebilme Google Search Console panelinden aynı şekilde düzenleyebileceğiniz alanları yönebilmenizi sağlar.
Yandex Site Entegrasyonu Global düzeyde ciddi kullanıcı sayısına sahip yandex arama motoruna sitenizi ekleyerek seo çalışmalarınız aynı şekilde buradan tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.
Bing Site Entegrasyonu Global düzeyde ciddi kullanıcı sayısına sahip bing arama motoruna sitenizi ekleyerek seo çalışmalarınız aynı şekilde buradan tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.
Alexa Kayıt Entegrasyonu Mağazanızın kullanıcı performansı açısından rakiplerinize oranla karşılaştırmalar yapmak ve analiz etmek için alexa kayıt entegrasyonu hızlıca kayıt edebilirsiniz.
H (Heading Tags) Etiketleri Google servislerinin sitenizi sevdiren uygulamalardan biri olan H etiketlerini kullanarak daha hızlı bir şekilde üst sıralara tırmanmanızı sağlayan özelliktir.
Microsoft Teknolojileri ile Kodlama
Canonical Etiketi Kullanımı Veri giriş personelinizin ufak bir hatası sonucu Google'da iki farklı linkin aynı kategori sayfasına ulaşması söz konusu olursa Google sitenizi kopya içerik olarak algılayarak cezalandırabilir. Bu yapı sayesinde Mağazanızı koruma altına alabilirsiniz.
SEO Arama Motoru Optimizasyonu Gelişmiş SEO araçları ile kategorilerinizi ve ürünlerinizi Google'da üst sıralara taşımanızı sağlayan özellikler bütünüdür.
Pazarlama Çözümleri
Canlı Destek Modülü Mağazanızı ziyaret edilen kullanıcıların anlık iletişimini sağlayan modüldür.
Toplu SMS Gönderimi Kullanıcı izni gerçekleştirilmiş tüm üyelerinize veya sipariş oluşturmuş müşterilerinize yönetim panelinizden toplu sms gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Opsiyonel
Toplu Mail Gönderimi Kullanıcı izni gerçekleştirilmiş tüm üyelerinize veya sipariş oluşturmuş müşterilerinize yönetim panelinizden toplu mail gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Opsiyonel
Adwords Dönüşüm İzleme Google reklamlarınızın performans verilerini detaylı takip etmenizi sağlar.
Facebook Dönüşüm İzleme Facebook reklamlarınızın performans verilerini detaylı takip etmenizi sağlar.
Google Analytics Entegrasyonu Mağazanız hakkında detaylı yüzlerce rapor sunan Google Analytics ürününü mağazanızı açar açmaz kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yandex Metrica Entegrasyonu Google Analytics servisi gibi kullanıcıların mağazanızla girdiği etkileşimi detaylı analiz edebileceğiniz yandex metrica entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.
Google Merchant Center Google alışveriş listeleme ve dinamik yeniden pazarlama reklam modellerini kullanabilmeniz için öncelikle ürün grubunuzun bilgilerini ihtiyaç duyar. Google Merchant Center eklentisi sayesinde Google servisinin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri sağlayabilirsiniz.
Criteo Entegrasyonu Dinamik yeniden pazarlama e-ticaret sitelerinin en çok dönüşüm oranı elde ettiği reklam modeli olmuştur. Criteo firmasının mağazanıza yerleştirmek istediği tüm kodların sisteme hızlıca eklemenizi sağlayan entegrasyon yapısıdır.
Visilabs Entegrasyonu Visilabs firmasının mağazanız içerisinde gerçekleşen bütün pazarlama modüllerini kullanmanızı sağlayan entegrasyondur
Opsiyonel
Euromesage Entegrasyonu Kişiselleştirilmiş reklam & pazarlama ürünü olan euromessage, sisteminize entegre bir şekilde çalışmasını sağlayarak tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.
Opsiyonel
RtbHouse Entegrasyonu Dinamik yeniden pazarlama e-ticaret sitelerinin en çok dönüşüm oranı elde ettiği reklam modeli olmuştur. RTB House firmasının mağazanıza yerleştirmek istediği tüm kodların sisteme hızlıca eklemenizi sağlayan entegrasyon yapısıdır.
Opsiyonel
Insider Entegrasyonu Insider firmasının mağazanız içerisinde gerçekleşen bütün pazarlama modüllerini kullanmanızı sağlayan entegrasyondur
Opsiyonel
Black Friday Modülü
Premium
11.11 Modülü
Premium
Fırsat Ürünleri Slideri Raf ömrünü dolduran ürünlerinizi tek bir kategoride birleştirip kampanya gibi tanıtarak satışınızı artıran özelliktir.
Son Ziyaret Edilenleri Gösterme Ürün detay sayfasında kullanıcının sayfanın alt kısmında daha önce inceledikleri ürünlerin yer alması özelliğidir.
Kasa Önü Fırsatları Kombin modülü, çapraz pazarlama, kasa önü fırsatları, daha önce ziyaret edilen ürünlerin listelenmesi gibi özellikleri kapsayan uygulamalar paketini kapsar
Benzer Ürünler Tanımlama Bir ürünü incelerken diğer renkleri veya sizin belirlediğiniz başka ürünleri aynı sayfada kullanıcının önerisine sunmanızı sağlayan özelliktir.
Çapraz Satış Modülü Ziyaret edilen ürün detay sayfasında incelenen ürünün yanında alakalı görünen başka ürünlerin sergilenmesi özelliğidir.
İlgili Ürün Ekleme Çapraz satış modülüyle aynı özellikleri taşıdığı gibi satış hızı raporuna göre en çok satan diğer ürünleri sergilemek içinde kullanabileceğiniz özelliktir.
Kampanya Duyuru Modülü
Hediye Çekiliş Katılım Formu Sadık müşteri kitlenizi belirlemek ve tercih edinilebilirlik için özel hediye çekiliş katılım formu oluşturabilirsiniz.
Opsiyonel
Faprika Push Servisi Mağazanızı ziyaret eden kullanıcılar bildirim almayı kabul ettikleri takdirde masaüstü veya android cihazlar üzerinden internete bağlı olmasa dahi müşterilerinize bildirimler göndermenizi sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Tamamlayıcı Ürünler Bir ürünle beraber başka bir ürünü aynı anda satın aldıkları takdirde ikinci ürünün daha uygun fiyatta satılabilmesini sağlayan özelliği kapsar.
Kampanya Modülleri
Kampanya Gruplama Bir çok kategoride ki ürünü bir kampanyada gruplayarak uygun fiyata satabilirsiniz. Bu avantajlar satışlarınızı artırmaya destek olur ve trafiğinizin artmasını sağlar
Premium
X Al Y Öde
Sepette X ürüne, Ürünlere Y İndirim
Sepette X ürün veya Ürünlere %Y İndirim
Sepette X Etiketli Ürünlere Y İndirim
Sepette X Etiketli Ürünlere %Y İndirim
Kargo Ücretsiz Ürün Tanımlayabilme
Müşteri Bazında İndirim Tanımlama
Oransal Hediye Çeki Oluşturma
Ödeme Bazlı Kargo Kampanyaları Kredi kartlı alışverişlerde ücretsiz kargo kampanyası veya benzer ödeme methoduna göre farklı diğer kampanyalar yapmanıza olanak sağlar.
Özel Kurallı İndirim Çeki Oluşturma
Farklı Kargo Ücreti Tanımlama
Sepete Özel Kampanyalar
Ürün Bazında Özel İndirim
Özel Hediye Çeki Tanımlayabilme
Yüzde İndirimi Sağlama
Üyelere Ürün Bazında İndirim Sağlama
X Üründen Alana Y Ürünü %5 İndirimli
X Alana Y Kategorisindeki Ürünler 5 TL İndirimli
X Alana Y Üründe İndirim
X Ve Y Alana Z Kategorisindeki Ürünler % 10 İndirimli
Üye Ol İndirim Çeki Kazan
Kargo Ücretini Sıfırlayan Ürün Tanımlama Belirlemiş olduğunuz ürünler için kargo ücretsiz özelliği tanımlayabilmenize olanak sağlar
Müşteri Grubu Bazında İndirim Tanımlayabilme Örneğin; Sadece üye olanların kullanabilecekleri indirim kuponları vb.
Müşteri Grubu Ürün Bazında Özel Fiyat Tanımlayabilme Belirli müşteri gruplarına özel satın aldığı ürünlerde indirim oranı veya tutarı belirlemenizi sağlar
Belirli Tutarın Üzerinde Kargo Ücretini Kaldırabilme Örneğin; 100 TL üzeri Kargo bedava
Müşterinin Hediye Paketi İsteyebilmesi Müşterinin hediye paketi seçeneğini seçerek alışveriş yapmasınına olanak sağlayan özelliktir.
Hediye Paketine Ücret Tanımlayabilme Müşteriniz ekstra ücretle hediye paketi olarak siparişi oluşturmasını sağlar
Tutarsal İndirim Kuponu Oluşturabilme
Oransal İndirim Kuponu Oluşturabilme
İndirim Kuponu ile Hediye Ürün Verebilme
Puan Sistemi
Çok Aldıkça Az Ödeme
Satışlarınızı Artıran Modüller
Ürün Karşılaştırma Ürünlerin özellikleri karşılaştırılarak bilgi vermenizi sağlayan özelliktir.
Müşteri Sepetini Görüntüleme Müşterileriniz alışveriş sepetine ürün eklemiş ve satın alma işlemini gerçekleştirmek konusunda bilgisiz kalmış olabilir. Bu gibi vakalarda sizden destek talep eden müşterilerinizin sepete eklediği ürünleri görüp hemen müşteriniz adına sipariş oluşturabilirsiniz.
Varyant Yönetimi Belirli bir ürünü aksesuarlı veya aksesuarsız haliyle satın alma gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış bir özelliktir.
Akıllı Filtreleme Üründeki bedende stok tükendiğinde otomatik olarak filtreden kaldırma işlemini sağlar
Opsiyonel
Kart Saklama Özelliği Müşterileriniz kredi kartı bilgilerini üyelik hesabına kayıt ederek bir sonraki alışverişini hızlıca oluşturmasını sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Yönetim Panelinden Sipariş Oluşturma Call Center ekibinizin yönetim paneli üzerinden müşterileriniz için sipariş oluşturabilmesi, adres değişikliği yapması ve ürün ekleyip çıkartabilme işlevlerini düzenleyebileceği şekilde yönetebileceği modüldür.
Premium
Kombin Modülü Müşterilerinizin aynı ürün detay sayfasında mankenin üzerinde yer alan ürünlerden istediğinin bedenini seçerek tek sayfada sepete eklemesini sağlar.
Premium
Telefon ile Sipariş Ver Modülü Call Center çalışanınız, müşterilerinizin istediği ürünleri, bu modül sayesinde kolayca siparişe dönüştürebilir.
Favorilere Ekle Modülü Müşterilerinizin sitenizde beğenmiş olduğu ürüne tekrar erişebilmek için favorilerine eklemesini sağlar.
Kampanyalı Fiyat Ürünlerinize Kampanyalı Fiyat tanımlama özelliğidir.
Opsiyonel
Paket/Koli Ürün Satış Modülü Koli içerisinde birden çok ürün olabilir. Kullanıcın bu ürünlerin tümünü tek ürün sayfasından satın almasını destekler.
Opsiyonel
WhatsApp ile Sipariş Ver Modülü Dilediğiniz sayfalarda whatsapp ile iletişime geçme butonu yerleştirerek müşterilerinizin whatsapp üzerinden sipariş vermesine olanak sağlamanızı sağlayan özelliktir.
Zaman Sayaçlı Satış Mağazanızda sadece belirli bir süre satışta kalacak olan ürün gruplarınız için çalışan bu özellik sayesinde ürünler belirlediğiniz süre zarfında satışta kalır, bittiğinde ürün satıştan kalkar
Opsiyonel
İlgili Ürünün Renk Alternatiflerini Bağlama Kullanıcıların inceledikleri ürünlerin diğer renkleri var ise aynı sayfadan ürünün diğer renklerine hızlıca ulaşabilmesini sağlayan özelliktir.
Ürünün Aksesuarları Belirli ürünlerde o ürünle ilgili ürünleri sergileme özelliğidir. Örneğin; ayakkabı ürününde o ayakkabıyla ilgili zincir aksesuarı vb.
Fiyat Düşünce Haber Ver Müşterilerinizin sistemde bu seçeneği seçtikten itibaren fiyatta yapacağınız bir indirimle müşteriye özel bildirim gönderilmesini sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Ön Sipariş Alma Belirli bir süre zarfında yayına girecek olan ürün grubunuz için ön sipariş almanızı sağlayan özelliktir.
Stok Gelince Haber Ver Tükenen ürünler için kullanıcıların ürün stoğa tekrar girdiğinde haber verilmesini sağlayan özelliktir.
Stok Gelince Haber Ver Varyant Bazlı Müşterinizin beğenmiş olduğu ama kendisine uygun bedeni kalmamış ürünler için ürüne varyant stoğu dahil edildiğinde haber vermenizi sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Sipariş Tekrarlama Modülü Müşterileriniz periyodik olarak sizlerden aynı siparişi oluşturmak isteyebilir. Kullanıcı deneyimi açısından önemli bir yer kaplayan bu özellik sayesinde müşterileriniz tekrar bilgilerini girmeden tek sayfada aynı siparişi oluşturmasını sağlar.
Özel Üretim Ürün İçin Opsiyonel Alan Doldurma Müşterinin kişiye özel tasarımlanan ürün grubunu temsil eder. Örneğin; bardak üzerinde resim ve Telefon kılıfı üzerinde talep edilen görsel çalışmalar vb.
Premium
Raporlama Çözümleri
Kanallar Arası Satış Raporu Whatsapp, Instagram, Facebook gibi farklı kanallar üzerinden gerçekleşen satışların, tarih aralığına göre satış raporuna ulaşın ve cironuzun yüzde kaçını kapsadığını analiz edin.
Premium
Site İçi Arama İstatistikleri Kullanıcıların yapmış olduğu aramaların verilerini tutup istediğiniz tarih aralıkları üzerinden raporlama yapabilirsiniz.
Temel İstatistikler Mağazanızın anlık satış raporunu kapsayan temel verilerdir
Gelişmiş İstatistik Modülü Mağazanızda belirli tarih aralığında gerçeklen işlemleri önceki dönemleriniz ile karşılaştırma yaparak detaylı metriklere ulaşabileceğiniz bir modüldür
Kullanıcı Performans Raporu Mağazanızı ziyaret eden kullanıcıların sizleri tercih etme sıklığı ve oranını bildiren veri raporu.
Premium
İsteğe Özel Raporlar Ulaşmak istediğiniz temel metrikler dışında gelişmiş veri desteği sağlıyoruz.
Premium
Kapsamlı Eğitim ve Destek
Ticket Yönetim Sistemi Taleplerinizi anlık 7/24 müşteri hizmetlerimize yazılı olarak iletebilirsiniz.
Sınırsız Ücretsiz Eğitim
Sınırsız Ücretsiz Destek
Sınırsız E-Mail Desteği
Sınırsız Telefon Desteği
Yazılım Planlama Danışmanlığı E-ticaret yöneticinizle ortaklaşa ilerleyerek tüm süreçlerde yerinde destek sağlayarak alternatif çözümler sağlıyoruz.
Opsiyonel
Dijital Pazarlama Danışmanlığı Markanızın daha fazla tercih edilmesini sağlayan doğru reklam yönetimini gerçekleştirecek çözüm ortaklarımızı sizlerle paylaşıyor ve markanızın online itibarını destekliyoruz.
Opsiyonel
E-ihracat
Alternatif Ödeme Yöntemi Yurt dışı pazarında yapacağınız tanıtım kampanyaları sonucu kredi kartı ödeme alt yapısından farklı ödeme alternatifleri sağlar. Bazı ülkelerde kredi kartı ile alışveriş oranı %7 iken alternatif ödeme yöntemleriyle pazarın geri kalan kitlesine ulaşmanızı destekler.
Premium
Sınırsız Dil Sitenizde satış yapmak istediğiniz ülkenin dil seçeneğini aktif ederek, daha çok kullanıcı ulaşabilirsiniz.
Sınırsız Para Birimi İstediğiniz pazarı hedefleyin. Her ülkenin koşullarına uygun seçenekler paketinizde mevcut.
Opsiyonel
Otomatik Kur Güncelleme Para birimlerinde sürekli değişen endekse göre ürünlerinizin fiyatları otomatik güncellenir veya manuel güncelleme seçeneğini seçerek sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.
Opsiyonel
E-İhracat Sınırsız dil seçeneği, lokal para birimi, yurtışı kargo gönderim süreçlerinin entegrasyonu ve doğru ödeme seçeneklerini kapsayan e-ihracat çözümleri ile ülkemiz için katkıda bulunmanızı destekliyoruz
Premium
Özel Sunucu Yüksek trafik hacmi başta olmak üzere sisteminizde aksaklık meydana getirmeyecek en uygun sunucuyu sizler için seçiyoruz
Opsiyonel
CDN Sunucunuzda yüksek dosya hacmi olarak yer kaplayan ürün görselleri farklı bir sunucudan sisteminize aktarılarak daha hızlı bir altyapı sunuyoruz.
Premium
HTML Cache Mağazanızın tüm trafik isteklerini sunucuya yük bindirmeden önbellekten sitenizi açarak hızlı karşılamanızı sağlayan bir altyapıdır. Faprika 360 ile anlık 100.000+ müşteri ağırladık.
Faprika 360
Load Balancer Markanızın müşteri deneyimini destekleyen bir yapı olarak öne çıkar. Altyapınız yüksek hacimli işlemlere en kısa sürede cevap sağlayarak oluşabilecek aşırı yüklemeden kurtulabilir.
Faprika 360
Ödeme Sistemleri
Hepsipay ile Ödeme Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin ödemesini sağlayan özelliktir.
3D Seçeneğini Müşteriye Bırakma Kullanıcı dilerse telefonuna gelen SMS doğrulama ile ödeme yapabilir veya kredi kartı ile direkt olarak ödemesini gerçekleştirebilir.
3D Secure ile Ödeme Kullanıcı kredi kartıyla telefonuna gelen SMS doğrulaması sayesinde ödeme yapmasını güvenli alışveriş özelliğidir.
Sanal Pos İade Modülü Yönetim panelinden anlaşmalı olduğunuz sanal pos alt yapısında gerçekleştireceğiniz kısmi veya toplu iadeleri yapmanızı sağlar.
Premium
Link ile Ödeme Al Müşterinize özel sipariş vermek istediği ürünleri içinde barındıran bir link oluşturarak doğrudan ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerini girebileceği bir sayfaya yönlendirmenizi sağlar
Premium
Tek Tuşla Anında Sanal Pos Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Cari Hesaptan Ödeme Bayilerinize tanımlamış olduğunuz hesaptan herhangi bir meblağ ödemeksizin, sadece tanımlamış olduğunuz açık hesap limiti kadar alışveriş yapabilmesidir.
Anlaşmalı Banka Komisyon Oranları Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Iyzico Ödeme Entegrasyonu Taksitli ve tek çekim özelliklerini sağlayan,sitenize entegre edilen ödeme sistemidir. Birçok bankanın sanal postuna tek tıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Ortak ödeme sistemidir.
PAYU Ödeme Entegrasyonu "Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf, Advantage sanal posları için taksit imkanlarını sunmaktadır. Müşterilerinize en etkin ve kolay şekilde bir anlaşma ile bu ödeme şekillerinden PAYU sayesinde faydalanabilirsiniz. "
Banka Sanal Pos Entegrasyonu TC Bankalarının tümü ile ayrı ayrı anlaşma yaparak satışa sunduğunuz ürünlerinizi kredi kartı ile satın alınabilir kılar. Yaptığınız anlaşma neticesinde birden fazla bankanın posuna sahip olmak sizi opsiyonel olduğunuz için tercih edilir kılacaktır.
Kapıda Ödeme Yöntemi Müşterileriniz sitenizde anında ödeme yapmadan da sipariş verebilsin ve kurye ekibi ürünü teslime gittiğinde ödeme yapabilsin diye imkan sunan entegrasyondur.
Havale Ödeme Yöntemi Müşterilerinizin satın alma işlevini sahip olduğu banka kartına göre hesabındaki paradan tek çekim ile ödeme imkanı sağlayan entegrasyondur.
Kullanıcı Bazlı Ödeme Yöntemi Kısıtlama Kullanıcılarınıza özel ödeme sistemi belirleyerek kısıtlamalar yapabileceğiniz alandır.
Sipariş Tutar Kontrolü Belli bir tutarın altındaki siparişleri kabul edip etmeyeceğinizi yöneten alandır. Bu sayede müşterilerinizin yaptığı ödemelere istinaden satın almayı onaylar yada onaylamazsınız.
Paratika Entegrasyonu Faprika & Paratika iş ortaklığı ile tüm poslar en düşük komisyon oranları tek tuşla mağazanızda.
Tek Çekimlerde Banka Belirleme Taksitsiz yapılan işlemlerde, ödeme yapılan kredi kartının bankasına göre, çekimin hangi sanal pos üzerinden yapılacağının yönetilmesini sağlar.
Artı Taksit Özelliği Bankanızın sağladığı taksite ek artı taksit kampanyası var ise ödeme ekranında belirtilmesi özelliğidir
Ürün Yönetim Özellikleri
Gelişmiş Filtreleme Modülü Kategori sayfasında ürüne girdiğiniz özelliklere göre filtrelendirme yapabilirsiniz.
Ürüne Görsel ve Dosya Yükletme Kapsamlı bilgi vermek istediğiniz ürünler için ürün detay açıklama alanında görsel veya tanıtım broşürünü paylaşmanızı sağlar
Opsiyonel
Ürünlere Min./Max. Satış Adeti Belirleme Kullanıcın kampanyalı satışa sunduğunuz bir üründen maksimum sepete eklenecek tutarı belirlemenizi sağlayan özelliktir.
FTP ile Fotoğraf Yükleme Personelinizi fotoğraf yükleme zahmetinden kurtararak hem size zaman hemde maliyet kazancı sunar.
Premium
Fotoğraf Eşleştirme Ürün fotoğraf çekimi sırasında stok kartı ile otomatik eşleşir. Böylece çekimi yapılan ürün aynı anda sisteme yüklenir.
Faprika 360
Sürükle Bırak ile Resim Yükleme Ürün ekleme panelinde ürün görsellerini dosya içerisinden sürükle bırak yöntemiyle ürün ekleme süresini azaltır.
Ürüne Video Ekleme
Opsiyonel
Sürükle Bırak ile Ürün Sıralama Ürün sıralama algoritmanızı, hızlı bir şekilde dilediğiniz ürünü tutup sayfada yer alacak yere bırakarak düzenleyebilmenizi sağlar.
Çoklu Fotoğraf Yükleme Modülü Ürün ekleme işlemi sırasında birden fazla ürün görselini aynı anda seçerek yüklemenizi sağlar.
Ürün Barkod Modülü Ürün ve varyant bazlı barkod çıktısı alarak ürünlerinizi barkodlamanızı sağlar
Premium
Ürünleri Excel'e Aktarma Sitenizde bulunan ürünleri excel veya XML olarak temin edebilirsiniz.
Hızlı Ürün Ekleme Hızlı ürün yükleme sayesinde ürünlerinize ait verileri hızlıca sitenize ekleyebilirsiniz.
Premium
Excel ile Ürün Yükleme Excel uzantılı ürün bilgilerini içeren dosyalarınızı toplu bir şekilde sisteminize aktarabilirsiniz.
B2B Servisler
Bayilere Min./Max. Alım Miktarları Belirleme Mağazanızda minimum alışveriş tutar limiti veya maksimum alışveriş tutar limiti belirleyerek bayilerin bu limitler dahilinde sizlerden alışveriş yapmasını sağlar.
Mağazalar ve Bayiler Modülü Birden çok bölge veya şehirde bayileriniz veya mağazalarınız olabilir. Kullanıcıların fiziksel olarak satın alma gerçekleştirmek istemesi halinde filtreleme yaparak bayilerinize veya diğer şubelerinize ulaşabilir.
Opsiyonel
Bayiler için XML oluşturma Farklı sitelere istediğiniz kategorileri link halinde bayilere özel XML verebilirsiniz.
Tedarikçi Modülü Mevcut tedarikçileriniz için ayrı bir grup oluşturarak ürün detayında gösterebilir yada takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
Bayi Sipariş Modülü Bayilerin, belirleyeceğiniz farklı iskontolar ile satış yapmalarına izin verirken siparişleri tek ekrandan takip edebilmenizi sağlar
Satış Ortaklığı/Komisyoncu Modülü Bayilerin belirli tarih aralıklarında gerçekleşen ciro miktarına göre ayarlayarak hak ediş düzenini takip etmesini sağlar.
Premium
Fiyat Gizleme Özelliği Özellikle B2B iş modeline ait markaların toptan satışı için telefonla teklif verilmesi adına ürünlerin fiyatlarını gizleyebilir.
Çağrı Merkezi Çözümleri
Robot Arama İle Kapıda Ödeme Siparişi Doğrulama Kullanıcı siparişini oluşturduktan sonra sipariş onayı için müşteri hizmetleri manuel olarak arayarak zaman kaybetmesinin önüne geçerek otomatik sipariş onayı alma servisidir.
Premium
Sms ile Kapıda Ödeme Siparişi Doğrulama Müşterilerinizin mağazanızdan kapıda ödeme sipariş oluşturduğu sırada telefonuna mesaj yoluyla gelen doğrulama numarasını girerek siparişini onaylı bir şekilde oluşturmasını sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Sanal Santral Entegrasyonu
Premium
Akıllı Çağrı Merkezi Modülü Müşterilerinizin çağrı merkezi temsilcisine bağlanmadan siparişinin nerede olduğunu, tüm süreçleri hızlı bir şekilde takip etmesine imkan verir. Sisteminizle bütünleşik ve bağlantılı ilerler.
Premium
SMS Entegrasyonu
Opsiyonel
Operasyonel Çözümler
Sayım Modülü Deponuzda yer alan ürünlerin stok miktarını doğrulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı bu modül sayesinde belkide günlerce vakit alması muhtemel stok sayım işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Faprika 360
Toplu Sipariş Yazdırma Siparişlerin tek tek yazdırıp zaman kaybetmek yerine hızlıca siparişlerini yazdırmanızı sağlayarak hızlı bir operasyon yönetimini sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Algoritmik Kara Liste Modülü Bir çok mağaza kapıda ödeme müşterilerinin teslimatı konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Bu bağlamda mağazanızdan daha önce kapıda ödeme sipariş oluşturmuş ama teslimat aşamasında siparişini teslim almayan müşteri grubunuzu tekrar alışveriş yaparken kapıda ödeme özelliğini pasif duruma getirmesini sağlayan özelliktir. Böylece iade oranlarınızı ciddi olarak azaltır
Premium
Temsilci/Satıcı Modülü Belirli bir müşteri grubu olan yöneticilerin sadece kendi müşteri grubuyla alakalı bilgilere ulaşmasını ve sadece bu doğrultuda yetilendirilmesini sağlayan özelliktir.
Premium
Ürün İade Modülü Müşterilerin panelden direkt olarak iade süreçlerini başlatmasını olanak sağlayan özelliktir.
Opsiyonel
Gelişmiş API/Web Servisleri İşletmenizin yazılım ekibi sisteme müdahele edebilmesini sağlar. Örn; SAP entegrasyonu, mobil uygulama ve operasyonel geliştirmeler için kullanabilirsiniz.
Faprika 360
Sipariş Paket Doğrulama Modülü Siparişlerinizi müşteriye göndermeden önce barkod sistemiyle doğrulama yaparak yanlış ürün göndermenizin önüne geçerek müşteri memnuniyetini destekler.
Premium
Kat/Peron Modülü Bu modülle siparişteki ürünün hızlıca toplanmasını sağlayabilir, katlarınızı ve peronlarınızı personele atayabilir ve çok daha disiplinli ve hatasız ürün toplama işlemlerini yapabilirsiniz. Bkz. Faprika 360
Premium
Hızlı Ürün Toplama Operasyonel fonksiyonlarını hızlandırarak daha yüksek kargo hacmini sağlayan bir modüldür.
Premium
Depo Modülü Her markanın ihtiyaç duyduğu iş modeli farklıdır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu depo düzenine göre yazılımınız planlanır, raf sistemleriniz sisteme entegre edilir ve iş modelinize göre süreçlerin hızlı ve akıcı bir şekilde takip edilmesini sağlarız.
Premium
Personel Prim Modülü Birbirinden farklı call center ekibiniz ve birbirinden farklı kargo paketleme ekibiniz olabilir bu bağlantılar arasında hangi personelinizin daha başarılı iş gücü sağladığını görebilir ve bu bağlamda ödüllendirilmesini sağlayabilirsiniz.
Faprika 360
Uçtan Uca İade Yönetimi İade talepleri ve iade süreçlerinin departmanlar arası intranet iletişimini sağlayarak süreci hızlandırıyor ve müşteri grubunuzun daha keyifli bir alışveriş deneyimi gerçekleştirmesine imkan sağlıyoruz.
Premium
Raf Modülü Raf Modülü sayesinde ürünlerinizin takibini kolayca yapabilir ve ürünlerinize hızlıca ulaşabilirsiniz.
Premium
TV Süreci Yönetimi Sunucu yapılandırılmasından en iyi operasyon kurgularına dek tüm süreçleri sizin bünyenizde yönetiyoruz.
Faprika 360
Google Cloud Printer Farklı operasyon noktalarına sahip olan işletmelerin farklı noktalardaki printer üzerinden verileri tek tuş ile gönderip, ulaşmasını sağlayan modüldür.
Faprika 360
İş Emri Modülü Departman çalışanlarının görevlerini spesifik olarak dağılımını yapabilir, takibe alabilir ve görev atayabilirsiniz. Operasyonel fonksiyonlarınızı hızlandırarak daha yüksek kargo hacmini sağlayan bir modüldür.
Premium

Başarı Hikayemiz Olun!

Dünya çapında 1.500’den fazla işletme tarafından güvenilen Faprika tarafından hizmet almak için formu doldurunuz. Diğer sorunlarınız için Yardım ve İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.