Referanslarımızdan Sadece Birkaçı

Faprika sizinle birlikte büyüyor, sizinle birlikte güçleniyor!

Referanslarımızı inceleyerek siz de kazananlar kulübü arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Bugüne kadar Faprika’yı tercih eden binlerce marka arasında olmak ve işletmenizin değerini arttırmak için daha fazla beklemeyin! Markanızın ihtiyacı olan çözümlerimizden faydalanarak gelirlerinizi artırmaya hemen başlayabilirsiniz. Her ölçekten firmanın tercih edebileceği en uygun paketlerle e-ticaret sektörüne doğru ve güvenilir bir adım atmanızı sağlayan firmamız, sektörün dinamiklerini takip ederek geliştirilebilir yazılım seçenekleri ile her daim kazançlı çıkmanızı sağlıyor.
Referanslarımız Arasındaki Yerinizi Alın
Siz de referanslarımız arasındaki yerinizi alarak kusursuz hizmetlerimizle tanışan yüzlerce müşterimizden biri olun. Otomotiv, kuyum, giyim, iş makineleri, peyzaj ürünleri ve çok daha fazlası… Dünya üzerinde bulunan tüm sektörlerden yüzlerce firma sahibi arasına girerek markanızın değerini arttırmak için çalışmalara başlayın. Mağazasını fiziki sınırların içerisine hapsetmek istemeyenlerin öncelikli tercihi olan Faprika ile zaman ve mekan kavramlarını tamamen ortadan kaldırarak mağazanızı haftanın 7 günü, günün 24 saati satış yapan bir fabrikaya dönüştürebilirsiniz! Bu işlemleri adım adım gerçekleştirmek için firmanıza özel olarak sunacağımız planlardan da faydalanabilirsiniz.

Biz Sizin için Varız
Biz, sizin hedeflediğiniz noktaya varmanız için varız. Hedeflerinize ulaşmak için tercih edebileceğiniz en iyi yol arkadaşınız olan Faprika ile uzun ve kazançlı bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? İster e-ticaret çözümlerimiz ile markanızın sınırlarını aşın, isterseniz e-ihracat çözümlerimiz ile bu sınırları tamamen ortadan kaldırın. Sağladığımız altyapı ile Ankara’dan Japonya’ya bir paket lokum dahi olsa göndermek hayal değil. Farklı dil destekli ve SEO alt tabanlı olarak kurduğumuz sitelerimize küçük dokunuşlar yaparak ve reklamın gücünü de arkanıza alarak yapamayacağınız şey yok.

Siz Markanıza İnanın, Gerisi Bizde!
Markanıza ve başaracağınıza olan inancınız tamsa daha fazla beklemeyin. Kusursuz referans listemiz arasındaki yerinizi hemen alın. Firmasını rakiplerinden ayrıştırmak isteyen ve vizyon sahibi olduğunuzu tüm dünyaya gösterin. İnsanlığa faydası olduğunu düşündüğünüz ürünlerinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırın. Katma değer katın, değer görün. Dünyada kalıcı bir iz bırakmak için değişimin öncüsü olun. Bu sayede yeni nesillere de ilham olabilir ve girişimin gücünü herkese gösterebilirsiniz.