Nebim Muhasebe

Nebim Muhasebe Entegrasyonu E-ticaret sitenizde tam entegrasyon ile kusursuzluğu arıyorsanız Nebim entegrasyonu tam size göre. Firmanıza özel çözümler ile ürün stoklarını muhasebe programınızdan e-ticaret sitenize çekebilirsiniz. Aynı zamanda e-ticaret sitenize gelen siparişlerin muhasebe programına yazılmasına olanak sağlayan Nebim entegrasyon modülü ile stok takibini doğru ve sistematik bir şekilde yapabilirsiniz.

Muhasebe Eklentileri

Açıklama

E-ticaret sitenizde tam entegrasyon ile kusursuzluğu arıyorsanız Nebim entegrasyonu tam size göre. Firmanıza özel çözümler ile ürün stoklarını muhasebe programınızdan e-ticaret sitenize çekebilirsiniz. Aynı zamanda e-ticaret sitenize gelen siparişlerin muhasebe programına yazılmasına olanak sağlayan Nebim entegrasyon modülü ile stok takibini doğru ve sistematik bir şekilde yapabilirsiniz. Pazaryerleri entegrasyonu ile de sorunsuz bir şekilde çalışan Nebim entegrasyon modülü ile stok takibi yapmak için zaman ve efor harcamazsınız. Faprika ayrıcalığı ile sahip olacağınız bu sistemde tüm süreçler hatasız, hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir.

Stok ve Fatura Süreçlerini Tek Merkeze Entegre Edin

Stok ve fatura süreçlerini tek merkezden yönetmenize olanak sağlayan Nebim entegrasyon modülü ile günde binlerce sipariş alan siteler için büyük bir sorun olan siparişlerin aktarılması ve stokların güncellenmesi süreçlerini kontrol altına alıyoruz. E-ticaret sitesinde farklı eklenti kalemlerini tek bir panel üzerinden yönetmek isteyenlere özel olarak geliştirdiğimiz Nebim entegrasyon modülü sayesinde günün her anında, dilediğiniz yerden stoklarınızı yönetebilir ve faturalarınızı takip edebilirsiniz. Günde binlerce sipariş alan siteler için sipariş ve stok takibini otomasyona bağlayan bu sistem, iş akış süreçlerinizi optimize etmenize olanak sağlar. Satışların artmasıyla stok ve fatura takibinde sorun yaşamamak için siz de bilgisayar ortamında faturaların kesilebildiği, cari bilgilerin doğru bir formatta aktarıldığı, stokların kayıtlarının hatasız olarak tutulduğu Benim entegrasyon modülümüz ile tanışın.

E-Ticaretteki Dönüşümün Öncüsü Olun

E-ticaretteki dönüşümün öncüsü olmanızı sağlayan çözümleriyle online pazardaki elinizi kuvvetlendiren Faprika, Nebim entegrasyonu sayesinde değişimlerde geriye dönük uyumu da yakalamanıza olanak sağlıyor. Ürün, envanter ve fatura bilgisinin entegrasyonu sayesinde zamandan, iş gücünden ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlayan Nebim entegrasyon programları muhasebe programınızla entegre olarak çalışarak aldığınız tüm siparişleri eş zamanlı olarak programa otomatik olarak işler. Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak detaylı bilgi alabileceğiniz Nebim entegrasyonunda, muhasebe programınıza eklediğiniz ürünleri otomatik olarak tüm satış platformlarında yayınlayabilirsiniz. Nebim entegrasyonu ile muhasebe programınız üzerinden yaptığınız değişiklikler e-ticaret siteniz de dahil olmak üzre entegre olduğunuz tüm pazaryerlerinde anlık olarak güncellenir.

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık