Yardım Merkezi

E-ticaret sistemlerimiz hakkında öğrenmek istediğiniz herşeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Faprika hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki seçeneklerden faydalanabilir, 0 850 333 1 523 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da İletişim sayfamızdan bizlere yazabilir, konusunda uzman ekibimizden destek isteyebilirsiniz.

Eğitim Videoları
Faprika e-ticaretin üstün özelliklerini kısa videoları izleyerek öğrenin.
Videoları İncele
e-Ticaret Sözlüğü
e-Ticaret sektörüne dair merak ettiğiniz terimleri burada bulabilirsiniz.
Sözlüğü İncele
Bilgi Bankası
Faprika e-ticaret hakkındaki eğitim dökümanlarını bu sayfadan inceleyin.
Eğitimleri İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Başka sorularınız mı var? Yardımcı olabilmemiz için bize buradan ulaşın.
Yeni Versiyon Çıkınca Ücret Ödemek Zorunda Kalacak Mıyım?

Hayır, Faprika'nın yeni bir sürümü çıktığında kullanıcılarımızdan ücret talep etmiyoruz. Faprika, mevcut ve potansiyel müşterilerimizin her zaman en güncel sürümü kullanabilmesini sağlamak için ücretsiz güncellemeler sunuyor. Bu sayede, işletmeniz büyüdükçe veya ihtiyaçlarınız değiştikçe, Faprika ile birlikte büyüyebilirsiniz.

Barındırma için Ekstra Ücret Ödemek Zorunda Kalacak mıyım?

Hayır, Paketinizin sahip olduğu trafik hacmini aşmadığınız müddetçe, ekstra ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. E-Ticaret altyapımızı kullandığınız süre boyunca yıllık yenileme bedellerini ödemeniz yeterli olacaktır.

Müşterilerimin Kredi Kartı ile Alışveriş Yapabilmesi için Şirket Sahibi Olmalı mıyım?

Evet, ödeme sistemlerini kullanabilmeniz için vergi levhasına sahip olmanız gerekir. Kredi kartıyla alışveriş seçeneğini sunabilmeniz için vergi levhasının bankalara ibraz edilmesi gerekir. Bu da ancak şirket sahibi olmanız halinde gerçekleşir.

E-Ticaret Sitem İçin İkinci Yıl Ücret Ödeyecek miyim, Ne Kadar?

Evet, yıllık olarak belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Fakat aldığınız paket ücretinin sadece %50'sini yani yarı bedeli kadar bir ödeme yapmanız gerekecektir.

Faprika'nın entegrasyon yapabileceği üçüncü taraf uygulamaları nelerdir?

Faprika ile e-ticaret sitenizi, Google Analytics, Facebook Pixel, Pazaryeri siteler, ERP programları, Kargo şirketleri ve Ödeme sistemleri gibi birçok popüler üçüncü taraf uygulamayla entegre edebilirsiniz. Henüz entegre olmadığımız bir sistem ile entegre olmamızı istiyorsanız hemen bize yazın.

Faprika'nın avantajları nelerdir?

Faprika, müşterilerine hızlı, kullanımı kolay, özelleştirilebilir ve mobil uyumlu e-ticaret web siteleri oluşturma imkanı sunar. Ayrıca, ödeme ve kargo entegrasyonu, çift yönlü pazaryeri entegrasyonları, veri analizi ve raporlama gibi birçok e-ticaret hizmeti sunar.

Oyunun kurallarını alt üst edecek e-Ticaret altyapısı Faprika ile tanışın.

Ücretsiz Deneyin

e-Ticaretin tüm temel ihtiyaçları ve Fazlası burada!

Yukarı Çık