Gelişmiş e-İhracat Özellikleri

Bölgesel Kargo Yönetimi
Her ülkeye özel kargo şirketi seçerek o ülkede sadece seçim yaptığınız kargo şirketleri ile gönderim yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ülke özelinde kargo fiyatı belirleyebilir ve bu fiyatları ürün veya desi gibi farklı tanımlamalar ile özelleştirmeler ile çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Ülke Bazlı Tasarım Seçeneği
Hayal edebileceğiniz tüm kullanışlı tasarım seçeneklerini her ülkeye farklı anasayfa tasarımlarıyla özelleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde ülkelere özel kültürel farklılıklara hitap ederek satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Yurt Dışı Pazaryerleri
Türkiye’de olduğu gibi dünyada da Pazaryeri sitelerde satış yapmak çok avantajlıdır. Sizde Amazon, Ebay, Aliexpress gibi Dünyanın en büyük ve bilinen seksene yakın Pazaryeri sitesine, Faprika E-İhracat altyapısı ile bağlanın cironuzu katlayarak büyütün.
Sınırsız Para Birimi
Her ülkeye farklı para birimi tanımı yaparak, o ülkelerden gelecek siparişlerin seçtiğiniz para biriminde yapılmasına olanak tanır. Farklı para birimleriyle sipariş alabilmek için çalıştığınız ödeme sisteminin döviz ile tahsilatı destekliyor olması gerekmektedir.
Sınırsız Dil Seçeneği
E-İhracat yapmak için olmazsa olmaz dil seçenekleri, Faprika E-İhracat altyapısında sınırsız ekleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ülkeye özel dil tanımlayabilir ve ziyaretçilerin e-ticaret sitenize giriş yaptığı lokasyon, cihaz dili gibi farklı seçeneklere göre otomatik dil algılama ile gösterim yapılır.
Ülke Bazlı Farklı Fiyat Gösterme
Faprika E-İhracat yazılımıyla, ürün fiyatlarınız için her ülke özelinde farklı oran çarpanları yada direkt tutar eklemeleri ile tanımlamalar yapabilirsiniz. Üstelik bu seçeneği tüm ürünleriniz için otomatikleştirebilir ve toplu olarak yönetilmesini sağlayabilirsiniz.
Bugün e-İhracata Başlamak İçin
Bize Ulaşın

Faprika e-İhracat ile Tanışın

e-Ticaret sektörünün büyük bir hızla büyümesi ve işletmelerin sınırlarının ortadan kalkması ile markalar yeni fırsatları e-İhracat sayesinde yakalıyor.
1 Trilyon Dolarlık e-İhracat Hacmi
Hızlı & Pratik Sevkiyat Seçenekleri
Güvenli & Alternatif Ödeme Altyapıları
Sınırsız Dil & Para Birimi Seçenekleri
Ülkelere Özel Farklı Fiyat Tanımı
Ülke Bazlı Kargo Yönetimi
Faprika e-İhracat çözümü ile tüm süreçleri kolay yönetin, hızlı büyüyün. Tüm dünya sizi tanısın!
E-İhracat, günümüzde işletmelerin en önemli gelir kaynaklarından biri haline gelmiştir. Ülkeler arası ticaretin artması ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte, şirketler dijital pazarlarda boy göstermeye başlamıştır. Faprika E-İhracat yazılımları, işletmelerin sınırlarını kaldırmalarını ve dünya genelinde müşterilere ulaşmalarını sağlar.
Son yıllarda hızla büyüyen E-Ticaret sektörü, E-İhracat sayesinde yeni fırsatlar sunuyor. İşletmeler, ülkeler arasındaki ticaret sınırlarını aşarak yeni pazarlara açılıyor ve daha geniş kitlelere ulaşarak satış hacimlerini artırıyorlar. Bu durum ise hem şirketlerin hem de ülke ekonomisinin büyümesine katkı sağlıyor.
ÜCRETSİZ DENEYİN

e-İhracatın Avantajları Nelerdir?

e-İhracat Nedir?
e-İhracat nediri kısaca ifade edecek olursak, şirketinize ait ürün yada hizmetlerin e-Ticaret kanalıyla mikro İhracat kuralları çerçevesinde, e-Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) ile farklı ülkelerdeki müşterilere satılması ve gönderilmesi anlamına gelir.
Trilyon Dolarlık e-İhracat Pastası
Dünya genelinde e-ihracat hacmi hızla büyüyor. 2020'de 994 milyar dolara ulaşan bu hacim, 2023 yılında 3 Triolyon doları geçmiştir ve bu hacim Türkiye için de büyük fırsatlar sunuyor. Türk şirketleri, sürekli genişleyen e-ihracat pazarında daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşıyor ve daha karlı satışlar yapıyor. E-ihracatın getirdiği bu yeni fırsatlar, şirketlerin global rekabette ön sıralarda yer almasını sağlıyor.
e-İhracatın Ülke Ekonomisine Faydası
Türkiye’de üretilen ürünlerin yurt dışına satılması ülke ekonomisi açısından çok önemlidir. E-ihracat sayesinde üretilen ürünler yeni pazarlara ulaşarak ülkeye döviz girişi sağlanmış olur ve ülke içindeki istihdam sayısı büyüyerek ekonomi güçlenmiş olur. E-ihracat yapan şirketler yerel ekonomik dalgalanmalardan minimum düzeyde etkilenerek güçlü bir finansmana erişirler.
Mikro İhracat Nedir?
Mikro İhracat için, e-İhracatın kolay ya da minik hali denebilir. Mikro İhracat maksimum 300 kg ve 15.000 EURO sınırına kadar olan ve herhangi bir kısıtlama kapsamında olmayan ve E-Ticaret Gümrük Beyannamesi (ETGB) ile yapılan ticari işlemlere mikro ihracat denir.

Sizi Arayalım

E-İhracat Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurmanız Yeterli. Konusunda Uzman Ekibimiz Sizleri Arayarak Fırsatlar Hakkında Sizleri Bilgilendirecektir.
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.
Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

İşinizi e-İhracat ile Büyütün

Mikro ihracat seçeneği, Kargo entegrasyonları, alternatif ödeme yöntemleri gibi gelişen teknolojiler ile artık E-ihracat yapmak çok kolay. e-ihracat ile şirketler yeni pazarlara ulaşarak karlı ve hızlı büyüme oranları yakalayabiliyorlar. Yapılan araştırmalara göre Dünyada 2,8 Milyar kişi online alışveriş yapmaktadır. Sizde bu pastadan payınızı alabilmek için e-İhracata Faprika ilke Doğru yerde başlayın.
e-İhracatta yurt dışına en çok satılan ürünlerin başında %31 ile Giyim ve ayakkabı geliyor. Bunları sırasıyla Tüketici elektroniği %21, Güzellik ve bakım %17, Aksesuar ve saat %11, Spor ve hobi %10, Kitap – müzik – medya %10, Oyuncak %9, Ev aletleri %8 ile takip etmektedir. Ülkemizin tekstil ve ayakkabı üretimindeki gücü düşünülünce şirketleri büyük fırsatlar beklemektedir.
En Çok Satılan Ürünler

Farklı ÜlkelerdenMilyonlarcaMüşteriye Ulaşın

Farklı ülkelerden milyonlarca müşteriye doğru e-ihracat altyapısı ile sahip olabilirsiniz. Ürünlerinizi her ülkeye ayrı ayrı özel içerik ve fiyatlarla sunabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz, marka stratejinizi özgürce uygulayabileceğiniz Faprika e-ihracat yazılımları sayesinde birden fazla dil seçeneği ile istediğiniz ülkeden milyonlarca müşteriye çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı veya uluslararası alternatif ödeme yöntemleri sayesinde ürün ve hizmetlerinizin yurt dışına satışını kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Faprika ile E-İhracata doğru yerde başlayın, Ürünlerinizi Dünyaya satın

Dünyanın
En
Trend Ticaret Şeklinden Faydalanın

Dünyanın en trend ticaret şekillerinden biri haline gelen e-ihracat sayesinde satış alanınızı tüm dünyaya yayabilirsiniz. Ticari dijitalleşmenin ve E-Ticaret sektörünün hızlı büyümesi ile beraber ürün ve hizmetlerinizi çok daha geniş bir alana ulaştırabileceğiniz e-ihracat sistemi ile internet üzerinden alışveriş yapan tüketicilerin alışkanlıklarını kazanca dönüştürebilirsiniz.

Ülkeler arasındaki sınırların silinerek tek bir dünya haline geldiği günümüzde, ürün ve hizmetlerinizi çok daha geniş bir coğrafyaya arz etmek ve pastadaki payınızı almak için sizde hemen E-İhracat yapmaya başlayın.

Yerel DüşünüpGlobal Hareket Edin

Sınır ötesi ticaret yaparak online kanallar vasıtasıyla satışlarınızı yurt dışına yapabilir, yerel düşünüp global hareket edebilirsiniz. E-ihracat yazılımlarımız sayesinde dünyanın herhangi bir noktasını hedef pazarınız olarak belirleyebilirsiniz.

E-ihracat yazılımlarımızı tercih ederek KDV teşviki gibi devletin sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Döviz kuru farklarını göz önünde bulundurarak döviz üzerinden satışını yaptığınız ürünlerden çok daha fazla gelir elde etmeniz de mümkündür. Yapacağınız ihracat sayesinde ülke içerisine döviz gireceği için kurdaki dalgalanmalar bir nevi avantaja dönüşecektir.

e-İhracatta Riskler Minimize Ediliyor

Mikro ihracat yapmak istemeniz durumunda uyumluluk belgesi ya da sertifika gibi belgelere gereksinim olmadığı için işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hedef pazara ulaşmak için çok daha kolay bir şekilde strateji oluşturacağınız e-ihracatta riskler minimize edilir.

Online ödeme kuruluşları ile anlaşma yaparak banka teminatına gereksinim duymadan gerçekleştireceğiniz e-ihracat yazılımlarımızda minimum yatırım maliyeti ile maksimum kâr elde etmeniz mümkündür.

SEO Uyumlu Siteler ile Hedeflerinizi Büyütün

Arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile e-ihracat sitenizi arama motorlarında daha görünür yapabilirsiniz. Arama motoru reklamları ile sitenizi destekleyerek hedef kitlenize nokta atışı ulaşabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

ETBG (Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı) sayesinde sorunsuz bir şekilde ürün arzını gerçekleştirebileceğiniz yazılımlarımız ile hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

e-Ticaretin tüm temel ihtiyaçları ve Fazlası burada!

Yukarı Çık