Şirketinize ve iş modelinize özgü geliştirmeler yapın!

E-Ticaret yazılımını şirketinize özel tasarlamak ve özel geliştirmeler ile büyük projeler oluşturmak ve  paket yazılım dışında çözüm arayanlar için doğru adres Faprika Private! Sizde klasik yapılarda takılıp daha ileriye gidemediğinizi düşünmeye başladıysanız ve özel bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız, Faprika Private çözümümüz ile işinizi büyütmek için size özel projeler geliştiriyoruz. E-ticaret sitenizi size özel konumlandırıyor ve geliştiriyoruz. Yazılım, Sunucu, Entegrasyonlar ve Operasyonunuzu A’dan Z’ye planlıyor ve sizinle birlikte yol haritanızı çiziyoruz. Büyük işletmeler için özel çözümler, Faprika Private !

E-Ticarette Tüm İhtiyaçlarınıza Tek Çözüm
Dijital Pazarlamanıza Yanıt Veren Altyapı
Güçlü Yazılım Altyapısıyla Müşterilerinize Mükemmel Bir Alışveriş Deneyimi Sunun.

E-ticaret sitenizi, trafik hacmine göre en uygun sunucuya dahil ederek anlık trafiğinizin dilediğiniz seviyelere çıkmasını ve satışlarınızın artmasına olanak tanıyan Faprika Private imzalı altyapımız ile işletmenizde hedeflediğiniz noktaya en doğru şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.  Sınırsız tasarım seçeneği sayesinde sepetten ödeme aşamasına kadar e-ticaret sitenizin tüm sayfalarına müdahalede bulunabilirsiniz.Değişen ihtiyaçlarınıza anlık çözümler üreten Faprika e-ticaret uzman ekibi, şirketinizin yazılımsal ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vererek, E-ticaret işinizi devler ligine taşımanıza yardımcı olacaktır.

Ürün ve Hizmetlerinizi Tüm Dünya Duysun
Fiziki mağazanızın sınırlarını aşın, işinizi Dünyaya açın!

Fiziki bir mağazaya oranla daha düşük bütçeli maliyetler ile e-ticaret sitesi kurarak işinizi dünyaya açın. Her ülkeye özel para pirimi, dil ve tasarımla farklı kültürel özelliklere hitap ederek satışlarınızı arttırın. Şirket operasyonunu özelleştirmek isteyen ve paket yazılımlar ile  çözüm bulamayan işletmeler için özel geliştirilen hizmetimiz Faprika Private ile dünyaya açılın.  Sürekli gelişen e-ticaret sektörüne, sizde büyük e-ticaret şirketlerinin tercihi Faprika Private ile ayak uydurun ve işinizi hemen büyütmeye başlayın.

Siz Sadece İşinize Odaklanın
İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun Private e-ticaret çözümleri!

Taleplerinize göre operasyon, raporlama ve pazarlama servisleri oluşturabileceğimiz Faprika Private destek araçları hizmetimiz ile kazancınızı en fazla etkileyen süreçleri özelleştirebilir ve işletmenizin pazarlama hedeflerini daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz. Operasyonunuzun tüm sürecini, uzman ekibimizle birlikte değerlendirip, gerekli özelleştirmeleri sisteminize entegre ederiz. Bu sayede siz işinize odaklanırken, e-ticaret operasyonunuzu, konusunda uzman Faprika Private ekibi yönetmiş olur.

Global Markalarla Rekabet Edin
Zaman ve mekan sınırlamasını ortadan kaldırın!

Dünya çapında şirketlerle rekabet etmek istiyorsanız, paket e-ticaret yazılımları ile bunu başaramazsınız. Sizde dünya çapında bir marka olmak ve büyük şirketlerle rekabet etmek istiyorsanız, Faprika Private özel e-ticaret yazılım çözümleriyle tanışın. Uçtan uca, sektörel ve aynı zamanda size özel tasarlanan global ölçekte çözümler ile rekabet gücünüzü arttırın. Tüm operasyon sürecinizi sizlerle ortak yürüten ve A’dan Z’ye tüm süreçlerinizde sizinle adım adım partnerlik yapan Faprika Private ile sizde Global bir marka olma yolunda hedefinize emin adımlarla yürüyün.

Rakiplerinizin Çok İlerisinde Olun
Bulut tabanlı teknoloji ile uçtan uca gelişim!

Şirketinize özel geliştirilen e-ticaret altyapısıyla her zaman rakiplerinizin önünde olun. Yaptığı işte fark yaratmak isteyenler için geliştirilen Faprika Private e-ticaret altyapısıyla şirketinizi daha çok büyütün. Ürün alımından, Kargo ve iade süreçlerine kadar, A’dan Z’ye hizmet almak isteyenler için doğru adres Faprika e-ticaret. Her adımını birlikte tasarlayacağımız, Faprika Private imzalı bir e-ticaret altyapısıyla dinamik, güçlü, esnek ve geliştirilebilen çözümlerle tanışmak için daha fazla beklemeyin!

Yukarı Çık