Entegrasyon ve Modüllerimiz  

E-ticarette başarınız için tüm ihtiyaçlarınız tek adreste! Faprika'nın geliştirdiği e-ticaret yazılımları, hızla büyüyen e-ticaret sektöründe markanızı öne çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm eklentileri tek bir panelde sunuyor. Bu sayede işletmenizi daha az kişiyle daha kolay yönetebilir ve yüksek adetli e-ticaret operasyonlarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz. Faprika olarak sunduğumuz birçok hazır eklentinin yanı sıra, size özel geliştirdiğimiz eklenti ve modüllerle işletmenizi daha da geliştirmeniz için yanınızdayız. İşinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şey Faprika'da! Burada listelenmemiş diğer yüzlerce eklenti ve modül veya size özel geliştirilmesini istediğiniz eklenti ve modüller hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
Yeni bir özelliğemi ihtiyacınız var?
Bize Ulaşın

Diğer Altyapılardan Farkımız

“Faprika, diğer e-ticaret altyapılarına kıyasla iki kat daha kullanıcı dostu bir çözüm sunmaktadır. Bu özelliği ile kullanıcıların alışveriş deneyimlerini önemli ölçüde iyileştirir ve işletmelerin müşteri memnuniyeti ve sadakatini artırır.”
170% ekonomik operasyon
Faprika, diğer e-ticaret altyapılarına kıyasla çok daha üstün bir reklam performansı sunmaktadır. Bu özelliği ile işletmelerin marka bilinirliğini artırır, daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlar ve sonuç olarak satışları artırır.
100% SEO uyumlu

e-Ticaretin tüm temel ihtiyaçları ve Fazlası burada!

Yukarı Çık