Büyük başarıların ortak paydası olmaya
hazır mısın?

İnsan Kaynakları Politikamız
Biz, Sezar’ın hakkını Sezar’a veririz. Kimsenin hakkını yemediğimiz gibi hak da yedirtmeyiz. Bu yolda bizimle birlikte yürümek isteyen arkadaşlarımızı liyakatlerine göre değerlendiririz. Başarı yolculuğunda marklara değer katmak, bizimle birlikte yürümek ve her bir markayı başarıya ulaştıracak yenilikleri önerecek vizyona sahip olan çalışma arkadaşlarıyla yolumuza devam etmek istiyoruz.
Karşınızda belki de daha önce hiç adı duyulmamış bir marka olacak. Bu markayı tıpkı bir bebeği büyütür gibi büyütmek, onun gelişimini izlemek ve mutlu olmak gerekir. Onu geliştirecek ve yenilikler katacak, tam donanımlı birer yetişkin olarak hayata atılmasını sağlayacaksınız. Nasıl ki bir anne bebeğinin üzerine titriyorsa sizden de markanızın üzerine titremesini bekleyeceğiz. E-ticaret sitesi için Faprika’yı tercih eden herkese aynı hassasiyet ile yaklaşmanızı, özverili olmanızı ve başarıların ortak paydasında aidiyet duygusu hissetmenizi isteyeceğiz.
Kullandığımız Teknolojiler

İşe Alım ve Yerleştirme Süreci

Kendine güveniyorsan, yeniliklere açıksan, işini aşkla yapıyorsan daha fazla bekleme! Hemen kariyer başvuru formunu doldurarak bize gönder, öz geçmişin için en uygun olan açık pozisyon için seninle iletişime geçelim.
Açık Pozisyonlar
Proje Yöneticisi
Front-end Developer
Back-end Developer
iOS Developer
Android Developer
UI/UX Designer
Support Specialist
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

İlanlarımızdan Haberdar Olmak İster misin?

İlanlarımızdan haberdar olmak için e-postanı bize bırakabilirsin. Uzmanlık alanını belirledikten sonra bize göndereceğin mail ile CV’ni veri tabanımıza yükler ve sana uygun ilan çıktığında göndeririz. Dopdolu bir kariyer için ihtiyacın olandan fazlasının bulunduğu Faprika, aynı zamanda bir eğitim okuludur. Bu okulun içinde yok yok! Dijital dünyanın sonsuz okyanusunda öğrenebileceklerinin farkında mısın? Kendini geliştirebileceğin, değer oluşturabileceğin ve hatta dünyaya yön verebileceğin uygulamalar ile hem kendini hem de dünyanı değiştirebilirsiniz. E-ticaret sektörünün çok kanallı sisteminde kendine bir yer edinmek ve bu yerin hakkını vermek için dinamikleri sürekli takip etmen gerek. Günümüz dijital, günümüz hız! Bu hıza kusursuz bir şekilde ayak uydurabileceğini düşünüyorsan, sen de aramıza katılmak için daha fazla bekleme!

e-Ticaretin tüm temel ihtiyaçları ve Fazlası burada!

Yukarı Çık