İleti Yönetim Sistemi

İleti Yönetim Sistemi ile Verilerinizi Güncel Tutun!
Doğru Hedef Kitleye, Doğru Zamanda, Doğru Bütçeyle Ulaşın!

İleti Yönetim Sistemi iş ortaklığı ne fayda sağlar?

1 Aralık’a kadar mevcut hizmet sağlayıcıların ya da markaların tüketici onaylı iletişim izinlerini İleti Yönetim Sistemi’ne yüklemesi ve bu sistem üzerinden günlük – haftalık – aylık iletişim izinlerini yönetmesi gerekmektedir.
İleti Yönetim Sistemi ile kurduğu iş ortaklığı sayesinde işletmenize ya da markanıza ait tüketici datanızı sizin adınıza entegre olduğu İleti Yönetimi Sistemi’ne yükler ve günlük – haftalık – aylık olarak datanızı yönetir, sizinle iletişimde kalmayı tercih etmiş, doğru hedef kitleye doğru bütçelerle ulaşmanızı sağlar.
Kazancınızı en üst düzeye çıkarın
Sınırsız Kullanıcı İzinleri
Sms ve e-posta Pazarlama
Hızlı Entegrasyon
Yüksek Pazarlama Dönüşümü
İYS – İleti Yönetim Sistemi nedir?
İleti Yönetim Sistemi, hizmet sağlayıcıların ya da markaların arama, SMS mesaj veya e-posta yoluyla ticari elektronik ileti göndermek için tüketicilerden aldıkları onayları saklayıp yönetme imkânı tanıyan, tüketicilerin ise onay ve ret hakkını kullanmasına olanak sağlayan, ticari elektronik ileti şikayetlerini bildirmesine ve yönetmesine imkân tanıyan, web tabanlı bir platformdur.
Verileri güncel tutmak neden önemli?
Yeni yasal düzenlemede tüketiciler, İleti Yönetim Sistemi üzerinden iletişimde kalmak istediği markaları seçebilir. Tüketiciler, iletişimde kalmak istemediği markaların ya da hizmet sağlayıcılarının ticari elektronik iletilerini red etme hakkına da sahiptir.
Faprika ile iletişim izinlerinizi yönetmek artık çok kolay!
Tüm ticari elektronik ileti izinlerini tek bir noktada toplayan İleti Yönetimi Sistemi ile iş birliğimiz başladı. Pazarlama, promosyon, kampanya, indirim, hediye, reklam vb. içerikli ticari elektronik iletilerinizi Faprika E-Ticaret panelinizden otomatik olarak kolayca yönetebilirsiniz.
Ticari elektronik iletilerinizi kolayca yönetmek, müşteri ağınızı doğru büyütmek artık çok kolay!
eticaret-yazılımı
Ücretsiz Deneyin
Eğer red hakkını kullanan tüketici, marka ya da hizmet sağlayıcıdan tekrar ticari elektronik ileti alırsa şikâyette bulunabilir. Bu sebeple İleti Yönetim Sistemi’ni doğru ve hızlı kullanmak cezai şartlara maruz kalmamak için çok önemlidir.
İleti Yönetim Sistemi iş ortaklığı sayesinde verilerinizi güncel tutabilir; doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru bütçeyle ulaşabilirsiniz.
Sizinle tanışmak tanışmak için sabırsızlanıyoruz.
İleti Yönetim Sistemi ve fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgi almak için, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın sürede geri dönüş sağlayacaktır. Diğer sorunlarınız için Yardım ve İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Faprika E-Ticaret ile yaratıcı Özgürlüğün gücünü keşfedin.

En İyi E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret
En Kolay E-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Kolay E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret
En İyi E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Gelişmiş E-Ticaret
En İyi E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret
En İyi E-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Gelişmiş E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret

e-Ticaretin tüm temel ihtiyaçları ve fazlası burada!

Yukarı Çık