İleti Yönetim Sistemi

İleti Yönetim Sistemi ile Verilerinizi Güncel Tutun!
Doğru Hedef Kitleye, Doğru Zamanda, Doğru Bütçeyle Ulaşın!
İYS ile müşteri verilerinizin güncelliğini koruyun ve etkili iletişim kurun. Gelişmiş entegrasyon ile hedef kitlenize uygun mesajları, doğru zamanda ve en uygun maliyetle iletebilirsiniz. Faprika İYS entegrasyonu sayesinde, veri yönetiminizi basitleştirin ve iletişiminizi maksimuma çıkarın.

İleti Yönetim Sistemi iş ortaklığı ne fayda sağlar?

Faprika'nın sunduğu İYS entegrasyonu, markaların ve hizmet sağlayıcıların tüketici onayı alınmış iletişim izinlerini kolayca İleti Yönetim Sistemi'ne aktarmalarını sağlar. Bu yenilikçi sistemle, iletişim izinlerinizin yönetimini günlük, haftalık veya aylık olarak efektif bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Faprika'nın İYS Entegrasyonu, işletmenizin veya markanızın tüketici verilerini sizin adınıza İYS'ye entegre eder. Bu entegrasyon sayesinde, verileriniz düzenli olarak yönetilir ve iletişimde kalmayı seçen doğru hedef kitleye, maliyet etkin bir şekilde ulaşmanız kolaylaşır.
Kazancınızı en üst düzeye çıkarın
Sınırsız Kullanıcı İzinleri
Sms ve e-posta Pazarlama
Hızlı Entegrasyon
Yüksek Pazarlama Dönüşümü
İYS – İleti Yönetim Sistemi nedir?
Faprika'nın İleti Yönetim Sistemi, markalar ve hizmet sağlayıcılar için, arama, SMS ve e-posta gibi yollarla ticari elektronik iletiler göndermek üzere tüketicilerden alınan onayları saklama ve yönetme olanağı sunar. Aynı zamanda, tüketicilere aldıkları bu iletileri onaylama veya reddetme, ticari iletilerle ilgili şikayetlerini bildirme ve bu süreçleri web tabanlı bir platform üzerinden yönetme imkânı sağlar.

SMS ve e-Posta İzinlerinizi Güncelleyin, İletişimde Kalın!


Faprika ile İYS entegrasyonuna geçiş yaparak, müşterilerinizin SMS ve e-posta izinlerini sorunsuz ve otomatik bir şekilde güncelleyin. Bu entegrasyon sayesinde, müşterilerinizle olan iletişiminizi KVKK uyumlu tutarken, mesajlarınızın doğru kişilere ulaşmasını garantileyin.


✅ Kesintisiz ve Etkili İletişim!

✅ Müşteri İzinlerinde Otomatik Güncelleme!

✅ KVKK Uyumlu İletişim Yönetimi!

Şimdi formu doldurun ve Faprika'nın sunduğu bu yenilikçi çözümle iletişiminizin kalitesini artırın. İYS entegrasyonumuzla, müşteri ilişkilerinizi güçlendirin ve iletişimde mükemmelliğe ulaşın!
Teşekkür ederiz! Başvurunuz alındı!
Eyvah! Formu gönderirken bir şeyler yanlış gitti.
Verileri güncel tutmak neden önemli?
Yeni düzenlemeyle birlikte, tüketiciler artık İleti Yönetim Sistemi (İYS) üzerinden, hangi markalarla iletişimde kalmak istediklerini seçebilirler. Bu sistem, tüketicilere, kendilerine ticari elektronik ileti gönderen markaları ve hizmet sağlayıcıları kabul etme ya da reddetme hakkı verir.
Faprika ile iletişim izinlerinizi yönetmek artık çok kolay!
Faprika olarak, tüm ticari elektronik ileti izinlerinizi tek bir noktadan yönetmenizi sağlayacak İleti Yönetim Sistemi (İYS) ile iş birliğimizi duyurmaktan mutluluk duyarız. Artık pazarlama, promosyon, kampanya, indirim, hediye ve reklam gibi çeşitli içerikler içeren ticari elektronik iletilerinizi Faprika E-Ticaret paneliniz üzerinden otomatik ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Ticari elektronik iletilerinizi kolayca yönetmek, müşteri ağınızı doğru büyütmek artık çok kolay!
eticaret-yazılımı
Ücretsiz Deneyin
"Tüketicilerin İleti Yönetim Sistemi (İYS) üzerinden verdikleri ret kararlarına uyulmaması durumunda, ticari elektronik ileti gönderen marka veya hizmet sağlayıcılar şikâyet edilebilir. Bu yüzden, İYS'yi doğru ve hızlı bir şekilde kullanmak, olası cezai yaptırımlardan kaçınmak adına büyük önem taşır.
Sizinle tanışmak tanışmak için sabırsızlanıyoruz.
İleti Yönetim Sistemi ve fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgi almak için, lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın sürede geri dönüş sağlayacaktır. Diğer sorunlarınız için Yardım ve  İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Faprika e-Ticaret ile yaratıcı Özgürlüğünü gücünü keşfedin.

En İyi E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret
En Kolay E-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Kolay E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret
En İyi E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Gelişmiş E-Ticaret
En İyi E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret
En İyi E-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Gelişmiş E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret

e-Ticaretin tüm temel ihtiyaçları ve Fazlası burada!

Yukarı Çık