e-Dönüşümle İşinizi Bir Üst Seviyeye Taşıyın

Kolay, Hızlı ve Güvenli e-Fatura ve e-Arşiv Çözümleri Faprika'da. Ekonomik Fiyatlarla Şimdi Geçiş Yapın!
Üstelik başvuru sürecinizi sizin adınıza biz yönetelim.
100
‍KONTÖR
Kurulum Ücreti: Ücretsiz
Paket Ücreti: 59 TL
Birim Fiyat: 59 Krş
Satın al
500
‍KONTÖR
Kurulum Ücreti: Ücretsiz
Paket Ücreti: 250 TL
Birim Fiyat: 50 Krş
Satın al
1.000
‍KONTÖR
Kurulum Ücreti: Ücretsiz
Paket Ücreti: 420 TL
Birim Fiyat: 42 Krş
Satın al
5.000
KONTÖR
Kurulum Ücreti: Ücretsiz
Paket Ücreti: 1.950 TL
Birim Fiyat: 39 Krş
Satın al
10.000
KONTÖR
Kurulum Ücreti: Ücretsiz
Paket Ücreti: 3.400 TL
Birim Fiyat: 34 Krş
Satın al
20.000
KONTÖR
Kurulum Ücreti: Ücretsiz
Paket Ücreti: 5.900 TL
Birim Fiyat: 30 Krş
Satın al
50.000
KONTÖR
Kurulum Ücreti: Ücretsiz
Paket Ücreti: 12.000 TL
Birim Fiyat: 24 Krş
Satın al
100.000
KONTÖR
Kurulum Ücreti: Ücretsiz
Paket Ücreti: 21.500 TL
Birim Fiyat: 0,21 Krş
Satın al

e-Fatura, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşididir ve yine bulut ortamlarda saklandığından çok güvenli ve ekonomiktir. e-Fatura sayesinde eski usul zorlukların tümünden kurtulursunuz. Ayrıca Faprika e-ticaret panelinizden tüm süreçlerinizi yönetebilirsiniz, üstelik tüm bu süreçler sistem tarafından otomatik yönetilir. Sipariş sonrası oluşan e-faturalar veya e-arşiv faturalar müşterilerinize mail ve sms ile iletilirken ayrıca müşterileriniz kendi hesaplarında e-faturalarına ulaşarak mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşamış olurlar. Sizde hemen bir günde, Faprika ile e-Faturaya başlayın.

Mesaj atın arayalım!
Tek Panel
E-ticaret siparişleriniz ve diğer tüm pazaryeri sitelerden gelen siparişlerinizi tek panelden faturalandırın. Üstelik bunu sistem otomatik yapabileceği gibi isterseniz sizde toplu olarak yönetebilirsiniz. Tüm süreci Faprika panelinden tek seferde yöneterek hem zamandan hem iş gücünden tasarruf edersiniz.
Ekonomik
E-fatura keserek operasyon yükünüzü azaltabileceğiniz gibi, matbu faturanın getirdiği yüksek maliyetlerdende kurtulmuş olursunuz. E-faturalarınız müşterilerinize mail yada SMS ile iletileceğinden kargo gibi maliyetlerde ortadan kalkar ve ulaşmama, kaybolma gibi sorunlarda giderilmiş olur. Ayrıca Faprika olarak Türkiye’nin en uygun kontör ücretlerini müşterilerimize sunarak, çok daha uygun fiyatlarla e-fatura ve e-arşiv kullanılmasını sağlıyoruz.
Toplu İşlemler
İster pazaryeri sitelerinden (Trendyol, HepsiBurada, N11, ÇiçekSepeti vs.) aldığınız siparişleri, ister sosyal medyadan aldığınız siparişleri ya da direkt e-ticaret sitenizden oluşturulan siparişleri toplu olarak tek tuşla e-faturaya dönüştürün. İşinizi büyütmek için gerekli hızlı operasyon özellikleri, Faprika’da.
Her An Ulaşılabilir
E-Ticaret siparişlerinizi faturalandırdıktan sonra müşterilerinize paylaşmanız çok kolay olduğu gibi ayrıca müşterilerinizde e-ticaret sayfanızda, siparişlerinin detayında onlara düzenlediğiniz e-faturaları görüntüleyebilir ve indirebilirler. Bu özellik sayesinde müşteri hizmetleriniz ve santralinizde oluşacak yoğunluğunda önüne geçilmiş olur.
Her An Ulaşılabilir
E-Ticaret siparişlerinizi faturalandırdıktan sonra müşterilerinize paylaşmanız çok kolay olduğu gibi ayrıca müşterilerinizde e-ticaret sayfanızda, siparişlerinin detayında onlara düzenlediğiniz e-faturaları görüntüleyebilir ve indirebilirler. Bu özellik sayesinde müşteri hizmetleriniz ve santralinizde oluşacak yoğunluğunda önüne geçilmiş olur.

Teklif Alın

Yüksek e-fatura kullanımlarınız için uygun fiyatlı teklif alın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.
Çevre Dostu
E-fatura kullanarak çevreyi koruduğunuzu biliyor muydunuz? E-fatura, eski nesil matbu faturaya göre en az dört kat daha çevre dostudur. Sizde hemen Faprika ile e-faturaya geçin, hem işiniz hızlansın hem de doğayı ve ağaçları koruyun.
Arşivleme Gerekmez
E-fatura sistemine geçtikten sonra düzenlediğiniz faturaların tümü güvenli bir şekilde elektronik ortamda arşivlenir. Sizinde ayrıca faturalarınızı yazdırarak matbu olarak arşiv yapmanıza gerek kalmaz. Bu sayede hem saklama ve kağıt maliyetlerinden kurtulur hem de geçmiş dönem faturalarınıza her an her yerden ulaşabilirsiniz.
Esnek
Ürünlerinizi farklı bir stok programında yönetiyor olsanız bile (Nebim, Netsis, Logo, Mikro, Korgün vs.), e-faturalarınızı kolayca ve toplu olarak Faprika panelinizden yönetebilirsiniz. Bu sayede yine tüm operasyonunuz tek panelde yönetilirken, müşterileriniz kendilerine düzenlenen e-faturalara siparişlerinin detayından ulaşabilirler.

Dijital Dönüşümün Bir Parçası Olun

Dijital dönüşümün içinde yer alarak bu dönüşüme ayak uyduranlar kazanıyor. Basım ve Arşivleme gibi maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlayacak e-Fatura çözümlerimiz ile sizde işinizi büyütün. Tüm operasyonunuzu tek ekranda ve hızlı yönetmenize olanak tanıyan Faprika e-ticaret sistemleriyle e-fatura sistemine geçerek sizde maliyetlerinizi düşürün. Daha az personelle daha çok sipariş yönetin, müşteri hizmetlerinizin yükü hafiflesin ve tüm bu süreçler sizin için sistem tarafından 7/24 otomatik yönetilsin.

Benzersiz bir kullanıcı deneyimi ve kolay operasyon olanağı sağlayan e-fatura altyapımız zamandan, iş gücünden ve kağıt masrafından tasarruf etmenizi sağlıyor. Bugüne kadar geleneksel yöntemlerle gerçekleştirdiğiniz faturalandırma ve arşivleme gibi işlemlerin tamamını dijital ortamda yapılmasına olanak sağlayan e-fatura entegrasyonumuz sayesinde, hem çevreci bir dönüşüm geçirmenize olanak sağlıyor hem de işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Sizde Faprika ile hemen Türkiye’nin en ekonomik ve en teknolojik e-Fatura sistemini kullanmaya başlayın.

Sizde Faprika ile hemen Türkiye’nin en ekonomik ve en teknolojik e-Fatura sistemini kullanmaya başlayın.

Arşivleme ve basım gibi maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlayacak e-fatura çözümlerimiz ile çok daha ekonomik ve kolay bir yönetime olanak tanıyoruz. Siz de hemen Faprika e-fatura hizmetini kullanmaya başlayın, hem e-ticaret operasyonunuz ve iş yükünüz hafiflesin hem de Türkiye’nin en uygun fiyatlarından yararlanma şansı yakalayın. Üstelik e-fatura geçiş sürecinizin tamamını, uzman ekibimiz sizin adınıza yönetsin. Faprika e-ticaret ile her iş kolay, her iş hızlı.

e-Ticaret
trending_up

Faprika ile e-Dönüşüme Başlayın: e-Fatura ve e-Arşiv Çözümleri

Dijitalleşen dünyada, Faprika ile e-dönüşüm sürecinizi hızlandırın. E-fatura, e-arşiv ve e-gider pusulası çözümlerimizle, işletmenizin operasyonel verimliliğini artırın ve maliyetlerinizi düşürün. Teknolojik yenilikler ve ekonomik çözümlerle iş süreçlerinizi dönüştürmeye hazır mısınız?


e-Fatura Çözümleriyle Maliyetlerinizi Optimize Edin

Faprika'nın e-fatura sistemleri, basım ve arşivleme gibi geleneksel maliyet kalemlerini azaltırken, işlemlerinizi dijital ortamda hızlı ve güvenli bir şekilde yönetmenizi sağlar. E-fatura entegrasyonumuz, hem zamandan tasarruf sağlar hem de çevreye olan etkinizi azaltır. Türkiye’nin en ekonomik ve teknolojik e-fatura sistemini Faprika ile keşfedin.


e-Arşiv ile Operasyonel Verimliliğinizi Artırın

Faprika'nın e-arşiv çözümleri, faturalandırma ve arşivleme işlemlerinizi dijitalleştirerek, kağıt israfını önler ve operasyonel hızınızı artırır. Geleneksel yöntemlerle uğraşmak yerine, tüm işlemlerinizi tek bir platformdan yönetin ve iş yükünüzü hafifletin.


e-Gider Pusulası: Toplu İşlemlerle Verimliliği Maksimuma Çıkarın

e-Gider pusulası çözümümüz ile toplu işlemleri kolayca yönetin ve insan gücü maliyetlerinizi düşürün. Faprika, e-ticaret özel çözümleriyle iş yükünüzü azaltırken, işlemlerinizi daha hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.


Aynı Gün Aktivasyon ve Kolay Başvuru Süreci

Faprika ile e-dönüşüm sürecinizi başlatın ve aynı gün içinde e-fatura sistemimize geçiş yapın. Başvuru süreciniz, tecrübeli ekibimiz tarafından yönetilir, böylece siz işinize odaklanabilirsiniz.


Çevre Dostu e-Dönüşüm

Faprika'nın sunduğu e-fatura ve e-arşiv çözümleri, iş süreçlerinizi dijitalleştirerek doğal yaşama olumlu katkılarda bulunmanızı sağlar. Kağıt kullanımınızı azaltarak çevreye duyarlı bir iş modeli benimseyin.


Faprika, e-dönüşümünüzü kolaylaştırırken, işletmenizin gelişimine ve çevreye olan pozitif etkisine de katkıda bulunur. E-fatura, e-arşiv ve e-gider pusulası çözümlerimizle, dijital çağda işletmenizi bir adım öne taşıyın.

e-Ticaretin tüm temel ihtiyaçları ve Fazlası burada!

Tüm Eklentilerimizi Görün
Yukarı Çık