E-Dönüşüm Nedir?

Şirketiniz elektronik ortamda fatura oluşturarak, faturalama giderlerini azaltabilir ve müşterilerinize daha hızlı fatura gönderebilir.

Kurulum Ücreti
Paket Ücreti
Birim Fiyat
100 KONTÖR
Satın Al
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
29,90 TL
Birim Fiyat
29,9 Krş
500 KONTÖR
Satın Al
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
134,00 TL
Birim Fiyat
26,8 Krş
1.000 KONTÖR
Satın Al
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
239,00 TL
Birim Fiyat
23,9 Krş
5.000 KONTÖR
Satın Al
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
1099,00 TL
Birim Fiyat
21,9 Krş
10.000 KONTÖR
Satın Al
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
1899,00 TL
Birim Fiyat
18,9 Krş
20.000 KONTÖR
Satın Al
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
2899,00 TL
Birim Fiyat
14,5 Krş
50.000 KONTÖR
Satın Al
Kurulum Ücreti
Ücretsiz
Paket Ücreti
5999,00 TL
Birim Fiyat
11,9 Krş
Dijitalleşen dünyada e-dönüşüm paketleri ile sisteme kolayca entegre olabilenler kazanıyor. Benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşamanızı sağlayan e-dönüşüm uygulamaları zamandan, iş gücünden ve kağıt masrafından tasarruf etmenizi sağlıyor. Bugüne kadar geleneksel yöntemlerle gerçekleştirdiğiniz faturalandırma ve arşivleme gibi işlemlerin tamamını dijital ortamda yapılmasına olanak sağlayan e-dönüşüm paketlerimiz, bu sayede hem çevreci bir dönüşüm geçirmenize olanak sağlıyor hem de işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

E- Dönüşüme Uygun Yazılım Entegrasyonları

E-dönüşüm için özel olarak sunduğumuz yazılım entegrasyonları sayesinde, işletmenizin bünyesinde yer alan ERP çözümlerine uyarlama yapıyor veya talebinize yönelik özel yazılımlar geliştiriyoruz. Sistem dahilinde bulunan e-fatura eklentisi ile birlikte taraflar arasındaki işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

 

Sunduğumuz e-dönüşüm paketleri sayesinde sisteminizde bulunan kullanıcılara fatura gönderebilir veya kullanıcılardan fatura alabilirsiniz. Dijital ortamda saklayabileceğiniz elektronik belgelerle arşivleme hizmetlerinden de tasarruf edebilirsiniz. 

 

 

Ticari Belge Akışında Uluslararası Standartlar

Uluslararası standartlara uyan ticari belge akışında sipariş, fatura, irsaliye gibi belge akışlarını elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Faturaların ikinci nüshasının saklama zorunluluğunu ortadan kaldıran sistemde sahte fatura mağduriyetinin de önüne geçebilirsiniz.

 

Firmanıza büyük ölçüde maliyet avantajı sağlayan e-dönüşüm sistemleri, aynı zamanda arşiv, posta ve baskı masraflarından da tasarruf etmenizi sağlar. E-Faturaların 10 yıl süresince kağıt ortamında saklama zorunluluğu bulunmayan e-dönüşüm sistemleri, tüketiciler için de avantaj oluşturur.

 

Kanuni olarak gerçek bir belge olarak kabul edilen e-belgeler, e-ticaret sitenizden alışveriş yapan tüketicilerin cep telefonlarına ve e-posta adreslerine gönderilebilir. Kredi kartı bilgilerini fatura bilgileriniz ile eşleştirebileceğiniz sistemde e-isrsaliye eklentisi ile kendi bilgi işlem sisteminizi Başkanlık sistemiyle kolayca entegre edebilirsiniz.

Teklif Alın

Yüksek e-fatura kullanımlarınız için uygun fiyatlı teklif alın.

    Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

    Dijital Dönüşümün Bir Parçası Olun

    Dijital dönüşümün içinde yer alarak bu dönüşüme ayak uyduranlar kazanıyor. Arşivleme ve basım gibi maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlayacak e-irsaliye çözümleri ile irsaliye bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan e-dönüşüm paketlerimiz son derece avantajlıdır. Elektronik belgelerinizi güvenli bir şekilde saklamanıza olanak sağlayan e-dönüşüm yazılımlarımız E-Defter, E-SMM ve E-Müstahsil Makbuzu gibi seçeneklerle dijital dünyaya tam entegrasyon sağlayarak her açıdan tasarruflu ve avantajlı olmanızı sağlar.