DÜNYA SİZİ TANISIN

Farklı Ülkelerden Milyonlarca Müşteriye Ulaşın

Farklı ülkelerden milyonlarca müşteriye e-ihracat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi yansıtabileceğiniz, marka stratejinizi özgürce sergileyebileceğiniz e-ihracat siteleri sayesinde birden fazla dil seçeneği ile istediğiniz ülkeden milyonlarca müşteriye çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı gibi uluslararası ödeme yöntemleri sayesinde ürün ve hizmetlerinizi yurt dışına arz etmek için tercih edeceğiniz ve ihracat listelerinde dünyanın dört bir yanından gelen milyonlarca müşteriye satış yapabilirsiniz.


Dünyanın En Trend Ticaret Şeklinden Faydalanın

Dünyanın en trend ticaret şekillerinden biri olan e-ihracat yazılımları sayesinde satış alanınızı tüm dünyaya yayabilirsiniz. Dijitalleşmenin desteği sayesinde ürün ve hizmetlerinizi çok daha geniş bir alana ulaştırabileceğiniz e-ihracat sistemi ile internet üzerinden alışveriş yapan tüketicilerin alışkanlıklarını kazanca dönüştürebilirsiniz.

Ülkeler arasındaki sınırların silinerek tek bir dünya haline geldiği günümüzde, ürün ve hizmetlerinizi çok daha geniş bir coğrafyaya arz etmek için pastadaki payınızı atabilirsiniz.

Yerel Düşünüp Global Hareket Edin

Sınır ötesi ticaret yaparak online kanallar vasıtasıyla satışlarınızı yurt dışına yapabilir, yerel düşünüp global hareket edebilirsiniz. E-ihracat yazılımlarımız sayesinde dünyanın herhangi bir noktasını hedef pazarınız olarak belirleyebilirsiniz.

E-ihracat yazılımlarımızı tercih ederek KDV teşviki gibi devletin sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Döviz kuru farklarını göz önünde bulundurarak döviz üzerinden satışını yaptığınız ürünlerden çok daha fazla gelir elde etmeniz de mümkündür. Yapacağınız ihracat sayesinde ülke içerisine döviz gireceği için kurdaki dalgalanmalar bir nevi avantaja dönüşecektir.

E-İhracatta Riskler Minimize Ediliyor

Mikro ihracat yapmak istemeniz durumunda uyumluluk belgesi ya da sertifika sertifika gibi belgelere gereksinim olmadığı için işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hedef pazara ulaşmak için çok daha kolay bir şekilde strateji oluşturacağınız e-ihracatta riskler minimize edilir.

Online ödeme kuruluşları ile anlaşma yaparak banka teminatına gereksinim duymadan gerçekleştireceğiniz e-ticaret yazılımlarımızda minimum yatırım maliyeti ile maksimum kâr elde etmeniz mümkündür.

SEO Uyumlu Siteler ile Hedeflerinizi Büyütün

Arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile e-ihracat sitenizi arama motorlarında daha görünür yapabilirsiniz. Arama motoru reklamları ile sitenizi destekleyerek hedef kitlenize nokta atışı yapabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

ETBG (Elektronik Ticaret Gümrük Beyanı) sayesinde sorunsuz bir şekilde ürün arzını gerçekleştirebileceğiniz yazılımlarımız ile hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Başarı Hikayemiz Olun!

Dünya çapında 1.500’den fazla işletme tarafından güvenilen Faprika tarafından hizmet almak için formu doldurunuz. Diğer sorunlarınız için Yardım ve İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.