Gelişmiş İndirim Modülü

Potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek, sepette bırakılan ürünlerde alışverişin tamamlanmasını sağlamak ve stok fazlası ürünlerin satışını kolaylaştırmak gibi nedenlerle tercih edebileceğiniz gelişmiş indirim yönetimi sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

gelişmiş indirim modülü

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek, sepette bırakılan ürünlerde alışverişin tamamlanmasını sağlamak ve stok fazlası ürünlerin satışını kolaylaştırmak gibi nedenlerle tercih edebileceğiniz gelişmiş indirim yönetimi sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız. Faprika ayrıcalığı ve güvencesi ile sahip olacağınız gelişmiş indirim yönetimi sayesinde sepet toplamında, kategorilere veya sadece belirli ürünlere belirlediğiniz oranda indirim yapabilirsiniz. Satışlarınızı arttırmak ve istediğiniz ürünlerin çok daha hızlı bir şekilde satılmasını istiyorsanız gelişmiş indirim yönetimini tercih edebilirsiniz. Opsiyonlu bir şekilde kampanya yönetebileceğiniz seçenekler sunan gelişmiş indirim yönetimi sayesinde hem satışlarınızı hem de marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Site trafiğinizi arttıracak, satışlarınıza olumlu yansıyacak ve sepet dönüşümlerine katkıda bulunacak entegrasyon sistemlerine Faprika ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

  Çeşitli Kampanyalar için Tek Modül

  Tek modül üzerinden çeşitli kampanyalar oluşturmak istediğiniz her anda yanınızda olan gelişmiş indirim yönetimi sayesinde tek tıkla istediğiniz kampanya sürecini yönetebilirsiniz. İstediğiniz promosyon adını ekleyerek oluşturacağınız işlemlerde promosyon başlangıç ve bitiş tarihini de değiştirebilirsiniz. Promosyonun tanımını kolayca yapabileceğiniz sistemde markalara, ürünlere, kategorilere göre belirleyebileceğiniz opsiyonlu seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Sepet bazlı, ürün bazlı veya kategori bazlı olarak yapabileceğiniz gelişmiş indirim yönetimi sayesinde hem hedef kitlenizin çok daha memnun kalmasını sağlayacak hem de işletmenizi geliştireceksiniz. İşletmeniz için yeni sezon ürünleri sunmak istiyor ancak eski sezon ürünlerinden de sermayenize katkıda bulunmak istiyorsanız gelişmiş indirim yönetimi tam size göre olacak.

  Müşterilerinize Çok Daha Hızlı Ulaşın

  Potansiyel müşterilerinizi gerçek müşterilere dönüştürmek ve müşterileriniz ile daha hızlı etkileşim kurmak için gelişmiş indirim yönetimini tercih edebilirsiniz. E-ticaret sitenizin maliyetini optimize etmek için tercih edebileceğiniz gelişmiş indirim yönetimi sayesinde pazarlama stratejilerinizi profesyonel bir şekilde oluşturabilirsiniz. Site ziyaretlerinizi aktif satışlara dönüştürmek istiyorsanız siz de gelişmiş indirim yönetimini tercih edebilirsiniz. Müşterileriniz için cazip fırsatlar sunarak gelirlerinizi efektif bir şekilde artırabileceğiniz seçenekler sunan gelişmiş indirim yönetimi ile satış hacminizi artırabilirsiniz. Sepet dönüşümünü artırabileceğiniz ve satış sirkülasyonunu artırabileceğiniz imkanlar sunan gelişmiş indirim yönetimi ile kampanyalarınızı belirli bir plan dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti