MNG Kargo Entegrasyonu

E-ticaret firmaları için son derece avantajlı olan MNG Kargo entegrasyonu sayesinde kargo süreçlerinin otomasyona bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Zaman ve efor kaybettiren tüm süreçleri optimize eden MNG Kargo entegrasyonu, yapay zeka destekli teknolojisi sayesinde siparişlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

MNG Kargo Entegrasyonu

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  E-ticaret firmaları için son derece avantajlı olan MNG Kargo entegrasyonu sayesinde kargo süreçlerinin otomasyona bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Zaman ve efor kaybettiren tüm süreçleri optimize eden MNG Kargo entegrasyonu, yapay zeka destekli teknolojisi sayesinde siparişlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde yönetmenize olanak tanır. E-ticaret siteniz vasıtasıyla gönderdiğiniz kargolardaki hataların minimize edilmesine olanak sağlayan MNG Kargo entegrasyonu süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

  MNG Kargo Entegrasyonu Süreçleri

  Tüm e-ticaret paketlerimiz ile uyumlu olan MNG Kargo entegrasyonu sürecinde ilk adımda siparişleriniz panelinize düşüp tarafınızdan onaylandıktan sonra eş zamanlı olarak kargo firmasına da düşer. Otomatik olarak kargo takip numarası belirlenen siparişlerin alınması için kargo firması, tam zamanında yükleme yapılacak alana gelerek barkod etiketi basılmış olan ürünlerinizi alır. Kurye, el terminali ile ürünlerin barkod kodlarını okutur. Bu sayede hem müşteriniz hem de siz kargonun hangi an nerede olduğunu kolay bir şekilde görebilirsiniz. Siparişlerinize kargo numarasını manuel olarak eklemenize gerek bırakmayan MNG Kargo entegrasyonu sistemi, tel panel üzerinden kargo takibi yapmanıza olanak verir. Daha yüksek müşteri memnuniyeti için tercih edebileceğiniz MNG Kargo entegrasyonu sisteminde zamandan da tasarruf edersiniz.

  Siparişlerinizi Kolay Bir Şekilde Yönetin

  Siparişlerinizi kolay bir şekilde yönetmenize olanak sağlayan MNG Kargo entegrasyonu sayesinde maliyetten ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Siparişlerinizi daha hızlı bir şekilde göndermenize olanak sağlayan MNG Kargo entegrasyonu sistemi, aynı zamanda hata payını da minimuma indirir. Mng Kargo Web Service’lerine otomatik olarak bağlanılması prensibine dayanan bu sistemde öncelikle sipariş platform panelinize düşer. Siz siparişi onayladıktan sonra siparişin eş zamanlı olarak kargo firmasının paneline düşmesi sağlanır. Manuel olarak gerçekleştirilen işlemlerden tasarruf etmenizi sağlayan MNG Kargo entegrasyonu sisteminde müşteriye SMS veya mail gibi araçlarla kargo takip bilgisinin verilmesi kargo firmasının sorumluluğundadır. Siparişin teslim edilmesi durumunda, müşterinin ve sizin ekranınızda ürünün teslim edildiğine dair bildirim görünecektir. Bu sayede siz kargoların müşterilerinize ulaşıp ulaşmadığı hakkında fikir sahibi olurken müşterileriniz de ürünlerinin ne zaman ulaşacağı hakkında bilgi sahibi olur.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti