My Ses Express Kargo Entegrasyonu

E-ticareti tek panel üzerinden yönetmenize olanak sağlayan Faprika, My Ses Express Kargo entegrasyonu sayesinde satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin sorunsuz bir şekilde müşterilerinize ulaştırılmasına yardımcı oluyor.

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  E-ticareti tek panel üzerinden yönetmenize olanak sağlayan Faprika, My Ses Express Kargo entegrasyonu sayesinde satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin sorunsuz bir şekilde müşterilerinize ulaştırılmasına yardımcı oluyor. Entegre kargo hizmetleri kapsamında sunduğu destek sayesinde tekrar tekrar yazdırma işlemi yapmadan tek bir kez kargo şubesince yapılan işlemler sayesinde kargolarınızı hızlı bir şekilde dağıtıma çıkartabilirsiniz. Zaman kaybını azaltan ve profesyonelliği artıran çözümleri ile iş yaşamınıza değer katan My Ses Express Kargo entegrasyonu sayesinde müşterileriniz, kargolarını çok daha rahat bir şekilde takip edebilir. My Ses Express Kargo entegrasyonu ile elde edeceğiniz kargo kodunu müşterilerinize ileterek direkt olarak kargo firmasının sistemi üzerinden kargo takibi yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  My Ses Express Kargo Entegrasyonu ile Kargolarınızı Avantajlı Fiyatlarla Gönderin

  Farklı pazar yerlerinin kargo fiyatlandırmalarından daha avantajlı fiyatlarla gönderilerinizi müşterilerinize ulaştırmak istiyorsanız siz de My Ses Express Kargo entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Canlı demoya başvurarak belirli bir süreliğine ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz My Ses Express Kargo entegrasyonu, manuel olarak yapılan işlemlerin dezavantajlarını tamamen ortadan kaldırır. Kargoyu barkodlu olarak teslim etmenize imkan tanıyan sistemi sayesinde gönderilerinizi kargo çıkışını yaptıktan sonra unutabilirsiniz. My Ses Express Kargo entegrasyonunun canlı destek imkanı sayesinde kargoların her an nerede olduğunu kolay bir şekilde takip edebilir, lokal olarak ulaştırmak istediğiniz ürünlerin gönderilerini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

  Kargo Bilgileri Otomatik İletiliyor

  Kargo bilgilerinin otomatik olarak iletildiği My Ses Express Kargo entegrasyonu sayesinde barkod çıktısı ile teslim edilen siparişler hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırılır. Bu sistemde kargo takip kodu otomatik olarak alındığı için ekstra zaman ve maliyet kaybetmezsiniz. Tüm bu süreçler otomasyona bağlı olduğu için kargo takip kodu aldıktan e-posta, kısa mesaj veya tercih ettiğiniz şablona uygun olan diğer bilgilendirme araçlarıyla müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Pazaryerlerinden yaptığınız satışlarda kargo takip kodunun güncellenmesi sayesinde müşterileriniz de kargo takip numarası ile ürünlerinin sipariş durumu hakkında bilgi alabilir. Sadece müşteriler değil, site yöneticileri ve üyelerin de kolaylıkla kargo takibi yapabileceği My Ses Express Kargo entegrasyonunda teslim alındı bilgisinin iletilmesinden sonra siparişini tamamlamam aşamasına geçilir.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti