NETSİS Entegrasyonu

Ürünlerinizin anlık olarak panele yansımasını sağlayan Netsis entegrasyon sistemi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözümlere sahip olacaksınız. XML tedarikçilerinden gelen verilerin ürün kaynağı ile birleştirilmesi neticesinde sağlanan kolaylık sayesinde ürün ve stok yönetimini etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

NETSİS Entegrasyonu

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Ürünlerinizin anlık olarak panele yansımasını sağlayan Netsis entegrasyon sistemi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözümlere sahip olacaksınız. XML tedarikçilerinden gelen verilerin ürün kaynağı ile birleştirilmesi neticesinde sağlanan kolaylık sayesinde ürün ve stok yönetimini etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Kişiselleştirmeler, kategori oranlama ve kategori eşleme gibi imkanlar, web servislerimiz üzerinden işlemlerinizi pratik, hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Muhasebe/ERP  yazılımından gelen verileri baz alarak ürünlerinizi anlık olarak panele yansımasını sağlayan Netsis entegrasyon sistemlerimiz sayesinde diğer pazaryerlerine kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz.

  Sipariş Yönetimine Müşterileri de Dahil Edin

  Sipariş yönetimine müşterileri de dahil etmenize olanak sağlayan Netsis entegrasyon sisteminde Faprika’da bulunan kullanıcı bilgilerinizi ve siparişlerinizi panelimize entegre edebilirsiniz. Gittigidiyor, N11, Çiçeksepeti, Hepsiburada ve Trendyol gibi pazaryerlerindeki siparişlerinizi tek bir panel üzerinden yürütmenize olanak sağlayan Netsis entegrasyon sistemleri, aldığınız siparişlerin tamamı için otomatik fatura oluşturmanıza olanak sağlar. Muhasebe/ERP entegrasyon yazılımımız sayesinde e-fatura oluşturmak hiç bu kadar kolay olamamıştı! Kargo şirketlerinin api servisleri sayesinde Faprika siparişlerinizin sipariş durumunu da Netsis entegrasyon paneli üzerinden görüntülemeniz mümkündür. Sadece sipariş yönetimi değil, müşterilerin memnuniyeti ve satışlarınızı artırmak için de toplu SMS ve mail gönderimini mümkün kılan Netsis entegrasyon sistemi ile tam entegre avantajlarının tamamına sahip olursunuz.

  Kargo, Fatura, Sipariş Takibi Tek Panelde

  Kargo durumunun takibi, faturanın oluşturulması ve sipariş takibi gibi işlemlerin tek bir panel üzerinden gerçekleşmesine olanak sağlayan Netsis entegrasyon sistemlerinde değişiklikleri anlık olarak güncelleyebilirsiniz. Netsis entegrasyon paketimizden faydalandığınızda, muhasebe programınıza eklediğiniz ürünler, e-ticaret siteniz ve entegre olduğunuz pazaryerleri de dahil olmak üzere tüm platformlarda yayınlanabilir. Muhasebe programınızda yaptığınız isim, fiyat, adet gibi değişikliklerin anlık olarak entegre olduğu diğer tüm platformlara yansıtıldığı Netsis entegrasyon sisteminde satışlarınızın tamamı 1 dakika içerisinde senkronize olarak müşterinin varisiyle birlikte muhasebe programınıza işlenir. Netsis entegrasyon sayesinde tüm işlemleriniz otomasyona bağlanırken siz de iş geliştirme süreçlerine aktif olarak katılabilirsiniz.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti