PayTR Entegrasyonu

E-ticaret sitesi olan her ölçekten firma için son derece avantajlı olan Paytr entegrasyonu sayesinde ödeme alma süreçlerinizi profesyonelleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi sayesinde müşterilerinizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceği sağlam bir temel oluşturmanıza olanak sağlayan Paytr entegrasyonunu tercih ederek günlük kazancınızın ertesi gün hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. PayTR Hesabınızı hemen oluşturmak için TIKLAYIN.

PayTR entegrasyonu

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  E-ticaret sitesi olan her ölçekten firma için son derece avantajlı olan Paytr entegrasyonu sayesinde ödeme alma süreçlerinizi profesyonelleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi sayesinde müşterilerinizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceği sağlam bir temel oluşturmanıza olanak sağlayan Paytr entegrasyonunu tercih ederek günlük kazancınızın ertesi gün hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. Entegrasyonu gerçekleştirir gerçekleştirmez hemen ödeme almaya başlayabileceğiniz hızlı ve etkili çözümler sunan Paytr entegrasyonu ile aynı gün satışa başlamak mümkün. Kredi kartı veya banka kartıyla alacağınız ödemeler sayesinde ödeme ile ilgili tüm süreçleri otomasyona bağlayabilirsiniz. Sahteciliklere karşı hem sizi hem de müşterilerinizi güvenceye alan sistem sayesinde tüm dünyaya satış yapabilirsiniz.

  Farklı Para Birimleri ile Ödeme Alma İmkanı

  Paytr entegrasyonu sayesinde farklı para birimleri ile ödeme alabilirsiniz. Sanal POS hizmetleri kapsamında sunulan en güvenilir seçeneklerden biri olan Paytr entegrasyonu sayesinde daima güvende olursunuz. Ödemelerinizi ertesi iş günü almanıza olanak sağlayan Paytr entegrasyonu sayesinde tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Gereksinim duyabileceğiniz tüm ödeme kanallarını bünyesinde bulunduran Paytr entegrasyonu sayesinde müşterilerinize tek çekim veya taksitli satış yapabilirsiniz. Ön ödemeli kartlar veya banka kartları ile de alışveriş yapabilen tüketiciler, bu sayede alışverişlerini çok daha rahat bir biçimde tamamlarlar. Müşterilerin kartlarında biriken puanı da kullanmalarına olanak tanıyan Paytr entegrasyonu sisteminde EFT ve havale gibi operasyonel kontrol gerektiren durumlar hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonuçlanır.

  Sanal Posunuzu Aynı Gün Açın

  Talep ettiğiniz aynı gün içerisinde işleme alabileceğiniz Paytr entegrasyonu sayesinde aynı zamanda e-ihracata hazır bir ödeme sistemine sahip olacaksınız. Paraf, World, Advantage, Bonus, Maximum, Axess, Card Finans, Combo Card gibi kartlar üzerinden alacağınız ödemelerde, ödemelerinizi farklı para birimleri üzerinden alabilirsiniz. Kur dönüşüm kayıpları yaşamadan alacağınız ödemelerde Paytr entegrasyonu sayesinde İngilizce ödeme sayfasına da sahip olabilirsiniz. Yabancı müşterilerinizi kaçırmamak için ihtiyacınız olan bu avantaj ile e-ticaret sitenizin sınırlarını ülke dışına çıkarabilirsiniz. Son derece avantajlı olan bu sisteme sahip olarak aynı zamanda marka değerinizi de artıracaksınız. Müşteri memnuniyetini artıracak entegrasyonlar işinizi büyütmenize de yardımcı olacak.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti