Whatsapp Sipariş Modülü

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Whatsapp vasıtasıyla ürün veya hizmetlerinizin satışını çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Müşterilerinizin satın almak istediği ürünleri çok daha hızlı bir şekilde iletmesine olanak sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde istediğiniz ürünlerinizin veya tüm ürünlerin tek tıkla tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Sipariş Modülü

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Whatsapp vasıtasıyla ürün veya hizmetlerinizin satışını çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ister misiniz? Müşterilerinizin satın almak istediği ürünleri çok daha hızlı bir şekilde iletmesine olanak sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde istediğiniz ürünlerinizin veya tüm ürünlerin tek tıkla tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin satın almak istediği ürünü Whatsapp butonu sayesinde şirketinizin Whatsapp numarasına hızlı gönderimine olanak sağlayan bu modül ile birçok avantaja kolayca ulaşabileceksiniz. Sipariş almak için de kullanabileceğiniz Whatsapp sipariş modülü sayesinde ürün veya hizmetlerinizi cep telefonu üzerinden inceleyen müşterileriniz hızlı ve kolay bir şekilde Whatsapp üzerinden sipariş verebilir.

  Whatsapp Sipariş Hattı ile Satışlarınızı Hızlandırın

  Satışlarınızı hızlandırmak ve müşterilerinizi alışverişini tamamlamak için yönlendirebileceğiniz benzersiz seçenekler sunan Whatsapp sipariş modülü için bir Whatsapp numarası belirlemeniz gereklidir. Ürün veya hizmetlerinizi bu uygulama üzerinden satın almak isteyen müşterilerinizin telefonuna mesaj gönderecek şekilde açılan Whatsapp sipariş modülü sayfası sayesinde alışverişler çok daha hızlı ve kolay olacak. Müşterilerinizin Whatsapp sipariş hattı için tanımadığınız numarayı kaydetmeden, direkt olarak tek tıkla alışveriş yapmalarına imkan sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak mümkündür. Türkçe arayüzü sayesinde işlemlerinizi çok daha hızlı ve efektif bir biçimde gerçekleştirebileceğiniz Whatsapp sipariş modülü, hem müşterileriniz hem de admin paneli için büyük avantajlara sahiptir. 

  Whatsapp’ı Ticaret Sisteminize Dahil Edin

  Whatsapp ‘ı ticaret sisteminize dahil etmenizi sağlayan Whatsapp sipariş modülü sayesinde müşterileriniz tek tıkla Whatsapp üzerinden rahatlıkla sipariş verebilir. Müşterilerinizin satın almak istediği ürün veya hizmetleri Whatsapp butonu sayesinde şirketinizin Whatsapp numarasına hızlı gönderimine olanak sağlayan bu sistem müşterilerin hızlı sipariş vermesine de olanak verir. Siteniz üzerindeki trafik yoğunluğunu arttıran ve müşterilerinizin işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayan Whatsapp sipariş modülü tüm versiyonlarda ve tüm temalarda rahatlıkla kullanılabilir. Avantajlarla dolu Faprika dünyasında e-ticaret siteniz için ihtiyacınız olan her şey bir arada bulunur. Sizin sadece asıl işinize odaklanmanızı sağlayacak kolaylaştırıcı Whatsapp sipariş modülü sistemleri sayesinde marka değerinizi ve satışlarınızı arttıracak uygulamalar, kurumsallaşma ve süreci otomasyona bağlamanız için benzersiz seçenekler sunar.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti