Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Kargo süreçlerinin otomasyona bağlayarak profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlayan Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Yurtiçi kargo entegrasyonu

Eklenti Kurulum Başvurusu


  Uzman ekibimiz, en kısa sürede sizleri arayacaktır.

  Açıklama

  Kargo süreçlerinin otomasyona bağlayarak profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlayan Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Siparişlerin gecikmesi veya barkod numarasının sistemde kaybolması gibi sorunlardan tamamen uzaklaşmak istiyor ve iş gücünden tasarruf etmek istiyorsanız Yurtiçi Kargo entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Manuel bir işlem yapmanıza gerek kalmadan Yurtiçi Kargo entegrasyonu sayesinde şubenin direkt olarak siparişlerinizi görebilmesini sağlayan bu akıllı modül, e-ticaret paketlerimizin tamamı ile uyumlu çalışır. Hangi paketimizi seçerseniz seçin istediğiniz Yurtiçi Kargo entegrasyonuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Satış Sonrası Operasyon Yükünüzü Hafifletin

  Satış sonrası operasyon yükünüzü hafifletmenize olanak sağlayan Yurtiçi Kargo entegrasyonunda siparişleriniz otomatik olarak Yurtiçi Kargo entegrasyonu sistemine de düşer. Şubenin kargo aracı, siparişlerinizin rahat bir şekilde sığacağı kargo aracıyla yükleme yapılacak alana gelir. Bu süreç içerisinde siz de siparişlerinizin barkod etiketlerini yapıştırmış olursunuz. Tüm siparişlerin otomasyon sistemine dayandığı bu süreçte zamanınızı ve bütçenizi çok daha verimli bir şekilde kullanma imkanına sahip olursunuz. Geç gönderilen ve yanlış giden siparişlere veda edebileceğiniz Yurtiçi Kargo entegrasyonu sayesinde çapraz ürün satışı stratejilerinden başarıyla çıkacaksınız. Aldığınız siparişleri kargo şubenize anında iletmenize olanak sağlayan sistemler, yanlış ve geciken siparişlerden tamamıyla kurtulmanıza olanak sağlar.

  Kusursuz Kargo Süreçleri ile Mutlu Müşteriler

  Kargo süreçlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayan Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile istediğiniz kargo firmasını oluşturabilir ve özel kurye firmaları vasıtasıyla özel gönderim seçenekleri de ekleyebilirsiniz. Sipariş adedi yüksek olan firmalar için son derece avantajlı olan bu durum, kargo operasyonlarını ideal bir şekilde yönetmek isteyenler için son derece idealdir. Bu süreçte ilk olarak sipariş kullanıcı panelinize düşer. Yurtiçi Kargo entegrasyonu için siparişinizi onayladığınız anda eş zamanlı olarak söz konusu sipariş kargo şubesine iletilir. Barkodlu ürünlerinizi el terminali ile okutan kurye işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Müşteri memnuniyetini artıran Yurtiçi Kargo entegrasyonu seçenekleri ile hem siz hem de müşterileriniz kazanacak. Ürünleri zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim edilen müşterileriniz nezdinde marka değerinizi artırmanız mümkündür.

  Sistem eklentileri ve merak edilen tüm ayrıntıların için…

  Daha Fazla Eklenti