Hakkımızda

Size kendimizden bahsetmenin zamanı geldi

Faprika, 2007 yılından bu yana e-ticaret yazılımları geliştiren inovatif yazılım şirketidir. Yenilikçi anlayışımız ve bugüne kadarki tecrübelerimiz sonucunda ürettiğimiz e-ticaret yazılımları, bizi sektörün öncü isimlerinden biri haline getirdi. Faprika çatısı altında bir araya gelmiş olan kreatif ekibimizle kurumların kendi özel dinamiklerine uygun yazılımlar geliştiriyoruz. E-ticaret alanına yeni giren müşterilerimizin yazılım ihtiyaçlarını karşılayan ayrıca e-ticaret altyapısına sahip ancak ihtiyaç duyduğu desteğe erişemeyen markalar içinde var olan sorunlarını çözümleyerek sektörde kalıcı hale gelmelerine destek oluyoruz.

Değişime Öncülük Ediyoruz

E-ticaret sektörünün nabzını belirleyen ürünlerimiz arasında yer alan Faprika 360, bu alandaki gurur kaynağımız. Yeniliklerden uzak E-Ticaret paketleri yerine geliştirilmeye açık bir altyapı, markanızın gelişmesine öncülük eder. Faprika 360 ürünü özellikle bu sektörde yol kat etmiş işletmelerin problemlerini analiz ederek tüm alanlarda çözüm sağlar.

Faprika Çok Yönlü E-Ticaret Sistemi

Hayal edebileceğiniz tüm tasarım seçeneklerine ve iş modelinize göre şekillenebilen bir yönetim paneline sahiptir, bu sayede tüm müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Satışları artırmayı, departmanları ve personelleri en iyi operasyon kurgusuna göre verimliliği hedefleyen e-ticaret paketlerimiz, müşterilerimizden olumlu bildirimler almamızı sağlıyor. Yönetici panelinde kolay yönetilebilir işletme araçlarıyla birlikte müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre işlevsel modülleri entegre ederek çok daha güçlü bir yapıyı oluşturuyoruz.

E-ticaret alanında ürettiğimiz çözümleri hayata geçirirken en güçlü motivasyon kaynağımız, bizimle beraber bu girişime adım atmış olan müşterilerimizin memnuniyeti. Vizyonumuz, yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımlarla; müşterilerimizin sahip olduğu markaya değer katmaktır.

Her geçen gün büyüyen müşterilerimizle büyüyor ve onlarla birlikte yürüdüğümüz bu yolu seviyoruz.
Siz de bu başarının bir parçası olmak için bize ulaşın.