Hakkımızda

Yazılımını uçtan uca planlayan ve markanızın ihtiyaçlarına göre güncelleyen Faprikatör ile tanışın!

Güçlü SEO uyumu, geliştirilebilir altyapı, trafik sorunu olmayan e-ticaret paketleri, düşük banka komisyonları ve çok daha fazlası ile markanızı dijital dünyaya taşımanıza yardımcı olan Faprika, hedeflerinize en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Sunduğu e-ticaret çözümleri ile birlikte markanızın sınırlarını aşarak tüm dünyayı hedef kitleniz haline getirmenize olanak sağlayan markamız, birden fazla yenilikçi özelliği ile sektörün trendlerini belirleyen entegre çözümler sunuyor. 

Faprika ile Gücünüzü Ortaya Çıkarın

Temel SEO çalışmalarıyla bile arama motorlarında öne çıkabileceğiniz aktif bir e-ticaret altyapı hizmeti sunan Faprika ile gücünüzü ortaya çıkarın. Entegre çalışan servislerimiz sayesinde sizin için 7 gün 24 saat çalışan bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Yorulmayan, şikayet etmeyen, yemek dahi yemeden çalışan web siteniz, siz uyusanız dahi müşteri temsilciniz olarak görev alarak markanızın değerini ve satışlarınızın artmasını sağlayacaktır. Ara firmalardan alacağınız tüm servisleri yönetim panelinizden yönetmenize olanak sağlayan paketlerimiz sayesinde e-ticaret çözümlerimizden kusursuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

E-Ticarette Sınır Tanımıyoruz

E-ticarette sınır tanımayan anlayışımız ile hizmet veriyor, sabit bir yazılım yerine, değişen ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilen bir altyapı sunuyoruz. Güçlü sunucu altyapıları ile oluşturduğumuz e-ticaret sitelerinde trafik sorunu olmadan, güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ödeme sistemleri ve Banka iş ortaklıklarımız aracılığı ile düşük banka komisyonlarına sahip olabileceğiniz Faprika’da sektördeki tecrübemizi işinizi geliştirmeniz adına kullanıyoruz. Beklentilerinizin ötesinde verdiğimiz kusursuz hizmetlerimiz ile sunduğumuz profesyonel çözümler, zamanın ötesinde projeler geliştirmeniz için uygun ortamı hazırlıyor. 

Faprika’nın Etkisi Altına Girin, Kârlı Çıkın

Yurt içi ve yurt dışında bulunan tüm markalar için sunduğumuz yenilikçi e-ticaret çözümleri ile teknoloji odaklı çözümlere imzamızı atıyoruz. Daima en iyiyi ve en iyiyi sunma hedefi ile çıktığımız yolda bugün bizi tercih eden yüzlerce danışanımızın markasını geliştirmede en büyük yardımcı olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Sadece e-ticaret değil, e-ihracat için de sunduğumuz çözümlerle farkımızı ortaya koyuyoruz. Siz de markanıza güveniyor ve e-ticarette yenilikçi çözümler arıyorsanız sizi Faprika’nın gücünden faydalanmaya davet ediyoruz.

Her geçen gün büyüyen müşterilerimizle büyüyor ve onlarla birlikte yürüdüğümüz bu yolu seviyoruz.
Siz de bu başarının bir parçası olmak için bize ulaşın.