Aliexpress ile Dünya Pazarlarını Keşfedin!

Faprika'nın Aliexpress entegrasyonu ile dünya pazarlarına adım atın ve döviz kazanma fırsatlarını yakalayın!

Faprika ile Ozon'da Sınırları Aşın!

Faprika ile Rusya'ya e-ihracat yaparak döviz kazanın! Sadece birkaç adımda global pazara açılın, kazancınızı artırın.

Tüm e-Ticaret Satışınızı
Tek Panelden Yönetin

Pazaryeri satışlarınızı, stoklarınızı ve faturalarınızı tek bir yerden yönetmek artık çok kolay! Çift yönlü entegrasyon ile tüm işlemleriniz tek panelde.
Pazaryeri entegrasyonu

Omnichannel
İle Pazarın Zirvesine Ulaşın

Mağaza stoklarınızı verimli kullanmak için Fiziki mağazalarınızı ve e-ticaret sitenizi entegre edin. Pazaryeri Siparişlerinizide dahil ederek çok kanallı satış stratejinizi Omnichannel ile güçlendirin.

e-İhracat Yapın DünyaSizi Tanısın

e-İhracatın gücüyle dünya pazarına açılın ve işinizi küresel arenada büyütün. Faprika ile yurt dışı satış süreçlerinizi kolaylaştırın ve başarıya ulaşın.

Ekonomik
e-Fatura ve
e-Arşiv

Türkiye'nin en uygun fiyatlarıyla
e-faturaya geçmenin tam zamanı.
15 Kuruştan başlayan fiyatlarla siparişlerinizi otomatik faturalaştırmaya başlayın.

LC Waikiki
ile Satışlarınızı Artırın!

LC Waikiki entegrasyonu ile ürünlerinizi daha geniş kitlelere tanıtın ve satışlarınızı artırın. Kolay entegrasyon, büyük fırsatlar!
Lc Waikiki entegrasyonu

Pazarama ile
Daha Fazla Satış Yapın!

Pazarama entegrasyonumuzla işleri büyütüyoruz! Ürünlerinizi artık daha geniş bir kitleye sergileyin ve satışlarınızı artırın.

Süper Hızlı
e-Ticaret

Türkiye'nin En Yüksek Hızlı e-Ticaret Yazılımı ile İşinize Değer Katın. e-Ticarette Fark Yaratmak İsteyenler İçin Doğru Adres!

Faprika Premium

Öne çıkmak ve rakiplerinizin önünde olmak için Faprika Premium size özel avantajlar sunuyor. Hemen katılın ve işinizi Premium seviyeye taşıyın.

Faprika Private

Private çözümler ile e-Ticarette rakiplerinizi geride bırakın. Faprika Private'a katılın ve özel yazılım hizmeti ile Özel olmanın tadını çıkarın!

İhtiyaç Odaklı
e-Ticaret Paketleri

Tüm paketlerde üst seviye ve sınırsız destek hizmeti sunmaktayız!
Profesyonel
e-Ticaret
e-Ticaret sitemi hemen kurup kontrollü büyümek istiyorum diyenlere.
Paketleri İncele
Premium
e-Ticaret
Hedeflediğimiz pazar geniş, kusursuz bir müşteri deneyimi tasarlıyorum diyenlere.
Paketleri İncele
Private
e-Ticaret
Operasyonumu uçtan uca tasarlamak ve özelleştirmek istiyorum
diyenlere.
Paketleri İncele
Mümkün olan en fazla kişiye ürünlerinizi ulaştırmanıza yardımcı olurken,
müşterilerinize eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Türkiye’nin En Gelişmiş
e-Ticaret Sistemi

e-Ticaret sitenizi hemen kurmak ve işinizi hemen büyütmek için doğru özellikler, doğru adres.

Genel Özellikler

CDN İle Hızlı e-Ticaret
Content delivery network (içerik dağıtım ağı) yani CDN özelliğini büyük küçük demeden tüm paketlerimizde aktif sunarak, müşterilerimize Türkiye’nin en hızlı e-ticaret altyapısını sağlıyoruz. Sizde Müşterilerinize Kaliteli ve Hızlı alışveriş deneyimi sunmak için e-ticarete doğru yerde başlayın.
Komisyonlu Satış Sistemi
Bayi ve alt bayi yapınız var ise ve onlarında yaptığı satışlardan para kazanmasını istiyorsanız bu modül tam size göre. Türkiye’de ilk ve tek Faprika e-ticaret altyapısında sağlanan bu özellik ile alt bayilerinizin hak edişleri otomatik hesaplanır ve cari ekstrelerinde gösterilir. Detay için bizimle iletişime geçin.
Sürükle Bırak Kategori Ürün Sıralama
Kategori listeleme sayfalarındaki ürün listeleme sıralamasını otomatik yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz sürükle bırak yöntemiylede çok kolay yönetebilirsiniz. Ayrıca çok satan, yeni gelen ürünlere gibi otomatik sıralama yöntemlerini kullanabilirsiniz. Buna benzer bir çok gelişmiş Tasarım özelliğini kullanmak için bizimle iletişime geçin.
Sipariş Doğrulama
E-Ticaret firmalarının en sık yaşadığı sorunlardan biride müşterilerine yanlış ürün gönderimi yapmaktır. Faprika e-ticaret sipariş doğrulama özelliği kullanarak her siparişin ürünleri onaylanır ve sonraki aksiyonlar kargo entegrasyonuna gönderme, müşteri bilgilendirme, faturalaştırma vb. otomatik oluşur. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
TCMB otomatik kur ile fiyat güncelleme
Ürün fiyatlarınızı döviz kurundan hesaplatmak isterseniz bunuda otomatikleştirebilirsiniz. Döviz kurlarını anlık olarak Merkez Bankasından (TCMB) çeken bu modül sayesinde kur dalgalanmalarından etkilenmez ve müşterilerinize güncel fiyatlar ile satış yapabilirsiniz.
Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli
Faprika e-ticaret yönetim paneli “Kolay Kullanım” ilkesiyle tasarlanmıştır. Bu sayede siz ve ekibiniz çok kısa bir eğitimin ardından tüm panele hakim olabilir ve hızlıca e-ticaret sitenizi yönetebilirsiniz. Faprika ile e-ticarette gelişmiş üstün özellikler, kolay kullanımla hizmetinizde.
Otomatik Yedekleme
Faprika e-ticaret altyapısı, büyük küçük demeden tüm müşterilerine güçlü sunucu altyapısı ile hizmet vermenin yanı sıra, olabilecek tüm senaryolarda müşterilerine  %100 güvenlik sağlar. Felaket senaryolarına karşı tüm datanız her gün farklı lokasyonlarda otomatik yedeklenir ve saklanır.
Gelişmiş XML Entegrasyonu
Her özelliğimizi geliştirirken bu özelliklerin müşterilerimiz tarafından yönetilmesini hedefliyoruz. XML entegrasyonlarımızda güncelleme süreleri ve birçok alan direkt müşterilerimiz tarafından yönetilir. XML güncelleme süresi günlük değil, dakikalarla yapılabilen tek altyapı Faprika e-ticarettir.
Toplu İşlemler
Ürünlerinizi, siparişlerinizi, Kargo süreçlerini ve daha birçok alanı tek tek uğraşmadan toplu olarak yönetebilir ve güncelleyebilirsiniz. Gelişmiş filtreleme ve işlem gücü seçenekleri sayesinde Faprika e-ticaret ile operasyonunuzun tüm adımlarını hızlandırabilir ve az personelle çok iş yapabilirsiniz.

Pazaryeri Özellikleri

Güçlü Entegrasyon
Pazaryeri siteler ile tam entegre çalışan Faprika e-ticaret ile üründen siparişe, kargodan İadeye tüm süreçlerinizi tek panelden yönetebilir ve farklı herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymazsınız. E-Ticaret işinizi büyütmek için gerekli tüm çözümler Faprika E-ticarette. Pazaryeri entegrasyonları için tıklayın.
Ürün Entegrasyonu
Ürünlerinizi Pazaryeri sitelere gönderirken tüm detaylarını gönderebilirsiniz. Ürün varyantları, renkleri, özellikleri, bağlantılı ürünleri gibi aklınıza gelen her seçeneği gönderebilirsiniz. Her seçeneği filtreleyebilir, toplu olarak güncelleyebilir ve her pazaryerinde farklı ürün kategorilerini gönderebilirsiniz.
Sipariş entegrasyonu
Pazaryeri sitelere gelen siparişleriniz otomatik olarak Faprika e-ticaret panelinize düşer. Bu süreç otomatik çalışır ve sipariş düştükten sonra ürün stoklar diğer pazaryeri sitelerde de güncellenir. Siparişlerinizi Toplu olarak faturalandırabilir ve kargo entegrasyonunuda gönderebilirsiniz.
Cevaplanmamış Sorular
E-Ticaret yapanlar bilirki müşteri iletişimi ne kadar hızlı olursa, müşteri ziyaretinin satışa dönme olasılığı o kadar yüksek olur. Trendyol mağazanıza gelen müşteri sorularınızı Faprika E-Ticaret panelinden takip edebilirsiniz. E-Ticaret operasyonunuzun hızlanması için gereken tüm özellikler Faprika’da, tek panelde.
Yurtdışı Pazaryeri Entegrasyonları
Faprika e-ticaret ile dünyanın lider Pazaryeri siteleriyle entegre olabilirsiniz. AliExpress – Allegro – Amazon Business –  Amazon – Ozon  ve daha bir çok pazaryerinde ürünlerinizin satışlarını gerçekleştirerek şirketinizi dünyaya açmış olursunuz. Detaylı bilgi için Tıklayınız.
Güvenli Stok Yönetimi
Ürünlerinizi farklı pazaryeri sitelerde satarken stok sorunu yaşamamak için geliştirdiğimiz güvenli stok özelliği ile olası cezai işlemlerden veya sorunlu siparişlerden kendinizi koruyabilirsiniz. Bu özelliği Toplu olarak yönetebilir ve ürünlerinize uygun seçeneklerle pazaryeri sitelere tanımlayabilirsiniz.

E-İhracat Özellikleri

Sınırsız Para Birimi
Satış yapmayı planladığınız her ülkeye özel para birimi tanımlaması yapabilir ve ürünlerinizin farklı para birimlerinde sunum ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin Almanya’da EURO ile satış yaparken Irak’ta USD ile satış yapmayı seçebilirsiniz. Anlaştığınız ödeme altyapısınında yurt dışı satışı destekliyor olması gerekir.
Sınırsız Dil Seçeneği
Farklı ülkelerde sitenizi farklı dillerle açılmasını sağlayabilirsiniz ve bu konuda sınırsız derecede özgürsünüz. Her ülke için kendi dilinde yayın yapma seçeneği ile satışlarınızı arttırabilirsiniz. E-İhracatı doğru yapmak için gerekli tüm özellikler Faprika e-ticaretle hizmetinizde.
Ülke Bazlı Fiyat Belirleme
Bir siparişin her ülke için şirketinize maliyeti vergi, Nakliye vb. Sebeblerden farklı olacaktır. Bu süreçlerin tümünü doğru yönetebilmeniz için her ülkeye özel oranlarla ve karlılıklarla fiyatlarınızı özelleştirebilirsiniz. Dünyanın her noktası için özelleştirilebilir e-ihracat özellikleri Faprika E-Ticarette.
Ülke Bazlı Kargo Şirketi
Global kargo şirketleriyle yapacağınız anlaşma şartları ülke veya bölge bazlı farklılıklar gösterecektir. Bu süreçleri karlılığınızı düşürmeden doğru yönetebilmek için geliştirdiğimiz ülke bazlı kargo yönetimi ile her ülkeye farklı kargo şirketiyle ve farklı fiyatlarla dinamik bir şekilde çalışabilirsiniz.
Her Ülkeye Farklı Tasarım
Her ülkenin kendine özgü kültürel özellikleri bulunur ve bu durum satış kampanyalarındada farklılıklara sebeb olur. Bunun için geliştirdiğimiz yapıyla her ülkeye özel ana sayfanızı, banner görsellerinizi vs. farklı gösterebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Otomatik Dil Ve Ülke Tanıma
Farklı ülkelerden e-ticaret sitenizi ziyaret eden kullanıcılara, sitenizi giriş yaptıkları ülke dilinde ve para biriminde otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemi birden farklı kriterde çalıştırabilirsiniz, örneğin İP tanıma, browser dili algılama, İşletim sistemi dili algılama gibi farklı seçeneklerle çalışır.
Dil Bazlı SEO Yönetimi
Faprika e-ticaret paketlerinin tümü %100 SEO uyumludur ve çok küçük işlemlerle bile arama motorlarında üst sıralara yerleşirsiniz. Bu yapı e-ihracatı doğru yapabilmeniz için her dile özel ayarlar yapmanıza olanak sağlar ve ülke bazlı özelleştirmeler ile her ülkede zirvede olmanıza olanak sağlar.
Otomatik Çeviri Özelliği
E-ticaret sitenizin her alanını farklı diller için manuel özelleştirebileceğiniz gibi, bu konuda personel yatırımı yapmadan bu işlemlerin otomatikleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Otomatik çeviri özelliğiyle farklı ülkelerde hiç uğraşmadan ürün detaydan kategori açıklamalarına kadar her şey o dile otomatik çeviri olur. Otomatik çeviri özelliği sayesinde daha çok ülkeye kendi dillerinde hizmet verebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Muhasebe Özellikleri

Toplu Faturalandırma
Sipariş adedi yüksek e-ticaret firmaları için bu siparişlerin operasyonuda çok zaman alan işlemlerdir. Faprika e-ticaret toplu faturalama özelliği ile belirli kriterlerdeki siparişlerinizi toplu olarak faturalandırabilir, yazdırabilir ve bu faturaları müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.
Ekonomik E-Fatura Kontör Fiyatları
Türkiye’nin en uygun e-fatura kontör fiyatlarıyla çalışmak için tek adres Faprika e-ticaret. E-Faturaya geçerek hem operasyonlarınızı hızlandırabilir hem de maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. E-faturaya geçiş sürecinizi sizin adınıza ekibimizin yönetmesi ve uygun fiyat avantajlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçin.
Gelişmiş ERP Entegrasyonları
Faprika E-ticaret olarak entegre olduğumuz ERP programlarını dinamik olarak yönetmenize olanak tanıyoruz. Bu sayede stok, sipariş ve faturalama gibi tüm süreçlerinizi yönetilebilir ve sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. ERP entegrasyonlarımız inceleyin.
Mağaza Stok Yönetimi
Gelişmiş ERP entegrasyonları sayesinde fiziki mağazalarınızın stoklarınıda e-ticaret sitenize dahil edebilirsiniz. Sipariş geldiğinde ilgili stoklar için ilgili mağazalara depo transfer fişleri otomatik oluşturulabilir ve tüm bu süreçleri insana bağlı olmadan yönetebilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.
Nebim V3 Entegrasyonu
Faprika e-ticaret olarak geliştirdiğimiz Nebim V3 entegrasyonunu Türkiye’de en iyi yapan firma olduğumuzu iddia ediyoruz. Tekstil ve perakende sektörünün lider yazılımı Nebim V3 ile entegrasyon süreçlerini saatler içinde aktif edip hizmetinize sunuyoruz. Üstelik her alana sizde müdahale edip özelleştirebilirsiniz.
Gelişmiş APİ Entegrasyonu
Faprika e-ticaret olarak bir çok yapıya biz entegre olurken şirketinizinde bizimle sınırsız bir entegrasyon gerçekleştirmenize olanak sunuyoruz. Faprika APİ ile yazılımlarınızı e-ticaret sitenizle entegre edebilir ve özel yazılım çözümleri üretebilirsiniz.

Pazarlama Özellikleri

Facebook Conversion (Dönüşüm) API Entegrasyonu
Facebook Conversion API Entegrasyonu, Apple cihazlarda İOS 14.5 güncellemesi sonrası yaşanan çerez ile takip sistemindeki dönüşüm saymama sorunlarını aşmak için geliştirilen ve Facebook tarafından, eski pixel entegrasyonuyla birlikte çalışmasını önerdiği yeni dönüşüm entegrasyonudur. Pixel entegrasyonu tarayıcı üzerinden veri iletimi yapmakta ve dönüşüm saymakta hatalar oluşabiliyordu. Facebook Conversion API Entegrasyonu ile sunucu üzerindende veri aktarımı yapılarak dönüşüm kaybı yaşanmasının önüne geçilmektedir. Daha fazla bilgi için tıklayın.
İnstaShop
Ürünlerinizi Instagram ile satıyorsanız Faprika e-ticaret İnstaShop özelliği tam size göre. Ürünlerinizin tamamının yada sizin belirlediğiniz kriterlere göre belli kategorileri Instagram profilinizde sergileyebilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Faprika e-ticaret her satışı yakalamanız ve cirolarınızı arttırmak için gelişmiş özellikler sunar.
Varyant Bazlı Gelince Haber ver
Geliştirdiğimiz her özellikte müşterilerimize fark yaratması için yoğun çaba harcıyoruz. Varyant Bazlı Gelince Haber ver özelliğimizde diğer altyapılardan farklı olarak ürün özelinde değil direkt varyant bazında çalışır. Örneğin bir ürünün sadece 38 bedeninin stoğu bittiyse, müşterileriniz bu varyant için bu özelliği kullanabilir.
Varyant Bazlı Fiyatı Düşünce Haber ver
Geliştirdiğimiz tüm özelliklerin kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması ve satışları pozitif yönde etkilemesini hedefliyoruz. Varyant Bazlı Fiyatı Düşünce Haber ver özelliği ile farklı fiyatlara sahip varyantlı ürünlerde, müşteri varyant özelinde bu özelliği kullanabilecek ve sipariş verme oranları artacaktır.
Affiliate Marketing
Affiliate Marketing özelliği Türkiye’de ilk ve tek Faprika e-ticarette hizmetinizde. E-Ticaret panelinizde kullanıcılara özel linkler oluşturabilir ve bu link üzerinden gelecek satışlardan o kullanıcının para kazanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede influencer anlaşmaları yaparak cironuzu arttırabilirsiniz.  Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz uzman ekibimizin sizi araması ve daha detaylı anlatım yapması için bizimle iletişime geçin.
Güçlü SEO Uyumu
Faprika e-ticaret paketlerinin tümü %100 SEO uyumludur ve çok küçük işlemlerle bile arama motorlarında üst sıralara yerleşirsiniz. E-ticaret altyapımızın geliştirme aşamasında ve sonrasında her aşamada birçok SEO ajansından en iyisini yapmak için destek aldık. Türkiye’nin en gelişmiş SEO uyumlu altyapısıyla e-ticarete doğru yerde başlayın.
Sınırsız Kampanya Yapabilme
Faprika e-ticaret sisteminde Aklınıza gelen her senaryoyu kampanyaya dönüştürebilirsiniz. Acaba bu kampanyayı yapabilir miyim diye düşünmenize gerek yok çünkü Faprika e-ticaret ile her kampanya mümkün. Satışlarınızı arttıracak akılcı e-ticaret çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için sizi arayalım!
Google Analytics Entegrasyonu
Faprika e-ticaret altyapısında hazır gelen Google Analytics Entegrasyonunu birkaç tuşla aktif edebilirsiniz. Bu sayede e-ticaret sitenizi ziyaret eden kullanıcıların tüm hareketlerini, hangi sayfaya girdikleri, ne kadar zaman geçirdikleri ve buna benzer birçok detaylı istatistikleri alabilir ve bu raporlar ışığında doğru reklam stratejileri oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Google Merchant Center Entegrasyonu
Google Merchant Center, Google arama sonuçlarında ürünlerinizin doğrudan satışını yapmanıza olanak sağlayan bir özelliktir. Faprika e-ticaretin tüm paketlerinde standart gelen Google Merchant Center Entegrasyonu ile e-ticaret sitenize yüklediğiniz tüm ürünler otomatik olarak Merchant Center’dada yayınlanır. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Ödeme Özellikleri

Ödeme sistemleri
Faprika e-ticaret altyapısı, zengin ödeme sistemi Entegrasyon ağı ile size zengin çeşitlilik ve özellikler sunar. PayTR, İyzico, Moka, Paratika, SiPay, ParamPos, MSU, Garanti Pay ve yurt dışında onlarca alternatif ödeme çözümü sunan Mollie ödeme sistemi gibi birçok altyapıyı size sunar ve anlaşmalı olduğu ödeme sistemleri sizlere Faprika’ya özel komisyon oranlarıyla çalışmanıza olanak sağlar. Ödeme sistemi entegrasyonlarımızı incelemek için tıklayın.
Banka Sanal Posları
Faprika e-ticaret ile Türkiye’deki tüm banka sanal poslarını kullanabilirsiniz. Garanti Bankası, Yapı kredi Bankası, TEB, HalkBank, İş Bankası, QNB Finansbank, Akbank, VakıfBank, Kuveyt Türk, Ziraat Bankası ile anında entegre çalışabilirsiniz ve bunun yanı sıra Sırbistan Bankası Bank İntesa ilede entegre çalışabilirsiniz. Banka entegrasyonlarımızı incelemek için tıklayın.
MSU ödeme Çözümü
Merchant Safe® Unipay MSU ödeme çözümü birden fazla hizmete aynı anda ulaşamanıza olanak sağlar. Ayrı bankalardan aldığınız sanal posları ya da ödeme sistemlerini tek ekranda yönetmenize olanak sağladığı gibi, kart saklama ve 50+ alternatif yurt dışı ödeme sistemiylede entegre olmanıza olanak sağlar. MSU hakkında bilgi almak için tıklayın.
Alternatif Ödeme Yöntemleri
Her ülke kullanıcılarının kendine özgü ödeme alışkanlıkları vardır. Sizde her ülkeye farklı seçenekler sağlayarak e-ticaret sitenize yapılan ziyaretlerin daha çok satışa dönmesini sağlayabilirsiniz. Faprika olarak size 50+ yabancı alternatif ödeme yöntemi sağlıyoruz.
Ülke Bazlı Ödeme Altyapısı
Faprika e-ticaret, e-ihracat yapmak isteyen firmalara üstün özellikler sağlar. Her ülkede farklı ödeme yöntemi sunarak o ülke müşterilerinin alışkanlıklarına ve davranış özelliklerine hitap ederek satışlarınızı arttırabilirsiniz. Çalışmadığımız ya ada entegre olmadığımız bir ödeme altyapısı ile çalışacaksanız, Faprika olarak hemen entegrasyon gerçekleştirebiliriz.
Faprika Cüzdan
Faprika cüzdan ile müşterilerinizin alışverişlerinden para kazanmasını sağlayabilir ve bu paralar ile alışverişi yapmalarını sağlayarak e-ticaret sitenize sadık müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca iade veya değişim süreçlerindede iade edilecek tutarların müşteri cüzdanlarına aktarılması çok yaygın kullanılan bir seçenektir.

Lojistik Özellikleri

Gelişmiş Kargo Entegrasyonu
Geliştirdiğimiz her kargo entegrasyonunda en iyisini yapmayı hedefliyoruz. Bir siparişin geldiği andan sonuçlanıncaya kadar olan her aşamasını otomatikleştirerek operasyon yükünüzü en aza indirmeyi amaçlıyoruz. Kargo sürecinin her anını hem sizin hemde müşterilerinizin takip etmesini ve bildirimlerini sağlıyoruz. Kargo entegrasyonlarımızı inceleyin.
Depo Yönetimi
Ürünlerinizin deponuzdaki konumlandırmasını sisteme tanımlamanızı sağlayarak, sipariş toplama ve kargolama süreçlerinizin hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Amacımız yüksek sipariş hacmi olan müşterilerimizin az personelle çok siparişin gönderim operasyonunu yönetebilmesi.
Bölgesel Kargo Yönetimi
Her kargo şirketinin güçlü olduğu yada daha ekonomik olduğu bölgeler vardır. Faprika e-ticaret ile sizde şehir, ilçe gibi alt kırılımlarda sipariş sırasında müşterilerinize gösterilecek kargo şirketini belirleyebilirsiniz. Örneğin, İzmir’de Aras Kargo ile çalışırken, Trabzon’da Yurtiçi kargo ile gönderim yapabilir ve köylere gidecek kargolarınız için PTT Kargoyu seçebilirsiniz.
Kullanıcı Bazlı Kargo Yönetimi
Bazı müşterilerinizin özel durumları olabilir, örneğin bir köyde öğretmen olan müşteriniz kendi siparişlerinin sadece PTT kargo ile gönderilmesini isteyebilir. Bu durumda siz kullanıcı yada kullanıcı gruplarına kargo şirketi tanımlayarak bu süreçlerin otomatikleşmesini sağlayabilirsiniz.
Ülke Bazlı Kargo Yönetimi
Global kargo şirketlerinin farklı çalışma alanları olmaktadır. Sizde ülke bazlı kargo yönetimi sayesinde Avrupa ülkelerinde farklı kargo şirketi tanımlaması yapabilir, Ortadoğu ülkeleri için farklı kargo şirketleri tanımlayabilirsiniz.
Ürün Desi Fiyat Hesaplama
Ürünlerinizin desi ve ağırlıklarını siteme tanımlayarak, daha sipariş aşamasında kargo ücretlerinin müşteriye doğru gösterilip ödemesini alabilirsiniz. Her kargo şirketine desi fiyat tanımlaması yaparak oluşabilecek ekonomik kayıpların önüne geçebilirsiniz.
Bunların dışında binlerce özelliği incelemek için..

Diğer Altyapılardan Farkımız

Faprika, diğer e-ticaret altyapılarına kıyasla iki kat daha kullanıcı dostu bir çözüm sunmaktadır. Bu özelliği ile kullanıcıların alışveriş deneyimlerini önemli ölçüde iyileştirir ve işletmelerin müşteri memnuniyeti ve sadakatini artırır.
170% ekonomik operasyon
Faprika, diğer e-ticaret altyapılarına kıyasla çok daha üstün bir reklam performansı sunmaktadır. Bu özelliği ile işletmelerin marka bilinirliğini artırır, daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlar ve sonuç olarak satışları artırır.
100% SEO uyumlu
En İyi e-Ticaret
En Hızlı e-Ticaret
En Kolay e-Ticaret
En Dinamik e-Ticaret
En Özellikli e-Ticaret
En Performanslı e-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Kolay E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret
En İyi E-Ticaret
En Performanslı e-Ticaret
En Dinamik e-Ticaret
En Özellikli e-Ticaret
En Gelişmiş e-Ticaret
En İyi e-Ticaret
En Hızlı e-Ticaret
En İyi E-Ticaret
En Dinamik E-Ticaret
En Gelişmiş E-Ticaret
En Özellikli E-Ticaret
En Performanslı E-Ticaret
En Hızlı E-Ticaret

Faprika'nın Ayrıcalıkları

Sınırsız Kampanya Kurgusu, Üstün Özellikleri, Pazaryeri ve ERP Entegrasyonları ile
E-Ticaret Operasyonunuzun Tümünü Tek Panelden, Kolayca Yönetin!

Türkiye’nin En Gelişmiş ve En Hızlı Altyapısıyla e-Ticarete Doğru Yerde Başlayın.

İlkler Faprika’da
Yenilikçi yaklaşımımız sayesinde, sektörde birçok özelliği ve yeniliği ilk kez sunan e-ticaret yazılımları geliştiriyoruz.
Güçlü SEO Uyumu
Kolay uygulanan SEO teknikleri ile bile arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayan sağlam e-ticaret altyapısı.
Entegre Çalışan Servisler
Faprika ile Sınırsız özgürlük! Faprika yönetim paneli ile ara firmaların sunduğu tüm hizmetleri kolayca yönetebilirsiniz.
Geliştirilebilir Altyapı
Operasyonunuz değiştiğinde veya büyüdüğünde Sabit bir yazılım yerine, değişen ihtiyaçlara yönelik geliştirilen bir altyapıya sahip olun.
Düşük Banka Komisyonları
Faprika olarak, ödeme sistemleri ve banka iş ortaklıklarımız sayesinde müşterilerimize en uygun Sanal POS komisyon oranlarını sunuyoruz.
Trafik Sorunu Yok
Sunucu altyapılarımızın gücü sayesinde, tüm e-ticaret paketlerimiz yüksek performanslı bir şekilde hizmet vermektedir.

Faprika e-Ticaret ile Yaratıcı Özgürlüğün Gücünü Keşfedin.

Özel e-ticaret yazılımımızla işinizi kolaylaştırın ve müşterilerinizin deneyimini bir üst seviyeye taşıyın.

Faprika Private Nedir?

Hepsi Bir Arada
Tek Panelde
Markanızın özel ihtiyaçlarına göre tasarlanan e-ticaret projeleri ile işletmenizin hedeflerine daha hızlı ulaşmasını sağlar. Ayrıca, müşterilerinizin siparişlerini daha kolay ve etkili bir şekilde yönetebilmeniz için gerekli tüm araçları içerir. Böylece, müşteri memnuniyeti ve işletmenizin verimliliği artar. Faprika Private e-ticaret altyapımız, size rekabet avantajı sağlayacak özelliklerle donatılmıştır.
Uluslararası Düzeyde Altyapı
Faprika Private, her ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış, özelleştirilebilir ve esnek e-ticaret çözümleri sunarak büyük işletmelerin operasyonlarını kolaylaştırır. Zamandan tasarruf ederek, işlevsellik ve kullanım açısından mükemmel bir çözüm olan Faprika Private, büyük işletmelerin hedeflerine daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olur.
Operasyonunuza Özel Modüller
Her işletmenin iş süreçleri kendine özgüdür ve yönetimi için farklı yazılımlar ve araçlar kullanılabilir. İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak özel olarak tasarlanmış e-ticaret çözümleri ile, operasyonlarınızı daha verimli hale getiriyoruz. e-ticareti altyapınızı, işletmenizin ihtiyaçlarına ve operasyon kurgularına uygun olarak sizinle birlikte geliştiriyoruz.
Daha Fazlasına
Erişin
İşletmenizin ciro ve karlılık performansını artırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri size özel hazırlanan şablonlarla sağlıyoruz. Taleplerinize özel olarak hazırladığımız raporlama araçları sayesinde, işletmenizin performansını anında analiz edebilirsiniz. Özel raporlama servisleri ile işletmenizin performansını dilediğiniz filtre aralıklarında analiz edebilirsiniz.
Sınırsız Tasarım Seçeneği
E-ticaret web sitenizin tasarımı müşteri deneyimi ve marka kimliği açısından önemlidir. Size özel tasarlanan Faprika Private e-ticaret platformumuz sayesinde, web sitenizi müşterileriniz için çekici ve kullanıcı dostu hale getirebilirsiniz. Sepet sayfasından ödeme işlemine kadar olan tüm sayfaların her noktasında müdahale edebilir, tasarıma uygun değişiklikler yapabilirsiniz.
Sınırları Ortadan Kaldırın
Markanızın büyümesi için ihtiyaç duyduğunuz e-ticaret sitenizin performansını sağlamak bizim işimiz. Mağazanıza giriş yapan tüm trafik hacmine göre en uygun sunucuya dahil ederek anlık 100k ziyaretçiye dahi uygun bir altyapıyı size sunuyoruz. Böylece e-ticaret sitenizin hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayarak müşterilerinize kesintisiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Müşterilerimizin Bizim Hakkımızda Düşünceleri.

Haydigiy olarak Faprika'yı kullanmaya başladığımızdan beri, e-ticaret işimizde önemli bir ivme kazandık. Faprika'nın panel arayüzü, kullanım kolaylığı, üstün özellikleri, entegrasyon çözümleri ve en önemlisi işimize özel ihtiyaçlarımıza uygun çözümler geliştirmeleri, işimizin daha da gelişmesine yardımcı oldu. Faprika'ya teşekkür ederiz ve diğer e-ticaret işletmelerine de tavsiye ederiz.

Erkan Oğuz - "HaydiGiy"

Birkaç farklı altyapı kullandıktan sonra 2018 yılında Faprika ile tanıştık. Panel arayüzü, kullanım kolaylığı, entegrasyon çözümleri ve site hızı sayesinde, tüm ihtiyaçlarımızın karşılığını bulmuş olduk. Ayrıca sorunlara karşı hızlı ve özverili yaklaşımları bize işimize odaklanma özgürlüğü tanıyor. Biliyoruz ki sitemiz emin ellerde.

Mehmet İmal - "Beyoğlu Şirin"

Daha önce farklı altyapılar ile memnuniyetsiz deneyimler yaşadıktan sonra, bir iş ortağımızın tavsiyesiyle Faprika ile tanıştık. Faprika e-ticaret yazılım alanında hızlı çözümleri ile birçok noktada tek ekran ile operasyonumuzu yönetmemizi sağlıyor. Eğer e-ticaret yapacaksanız doğru firma ile yola çıkmaya dikkat edin .

Uğur Dalgıç - "Helin Avşar"

"Faprika e-ticaret kullanmaya başladıktan sonra satışlarımızı inanılmaz bir oranda arttırdık. Operasyonumuzun her adımına özel çözümler üreterek işimizi kolaylaştırdılar. Kullanımı kolay arayüzü ve özelleştirilebilir seçenekleri sayesinde müşterilerimize daha iyi hizmet veriyoruz. Tüm Faprika ekibine Teşekkür Ediyorum."

Umut Ertencan - "MAYmoda"

Faprika ile olan iş birliğimiz, Dört yıl önce e-ticarete adım attığımız günden beri devam ediyor ve gerçekten memnunuz. İşimizde herhangi bir sorun yaşamadık ve Faprika'nın sağladığı hizmetlerin kalitesinden son derece etkilendik.

Levent Kömoğlu - "Fupeshop"
No items found.
No items found.
No items found.

Faprika e-İhracat ile tanışın.

e-Ticaret sektörünün hızla büyümesi, işletmelerin dünya genelindeki müşterilere ulaşma fırsatını artırmaktadır. e-İhracat sayesinde işletmeler, dünya genelindeki müşterilerine daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşarak işlerini büyütebilirler.
1 Trilyon Dolarlık E-ihracat Hacmi
Hızlı & Pratik Sevkiyat Seçenekleri
Güvenli & Alternatif Ödeme Altyapıları
Sınırsız Dil & Para Birimi Seçenekleri
Ülkelere Özel Farklı Fiyat Tanımı
Ülke Bazlı Kargo Yönetimi
Faprika e-ihracat altyapısı ile tüm süreçleri kolay yönetin, hızlı büyüyün. Tüm dünya sizi tanısın!
e-ihracatın popüler hale gelmesi ve teknolojinin gelişmesi, işletmelerin sınırlarını kaldırdı ve dünya genelinde yeni pazarlar açıldı. e-ticaret şirketleri, dijital platformlar sayesinde küresel bir müşteri kitlesine ulaşarak daha yüksek karlılık oranları elde edebiliyorlar. Bu durum sadece şirketlerin değil, ülke ekonomisinin de büyümesine katkı sağlıyor.
e-İhracat, dünya çapında işletmelerin karlılıklarını artırmak için kullandığı stratejik bir e-Ticaret yöntemidir. Faprika e-İhracat yazılımları sayesinde, ürünlerinizin hedeflediğiniz ülkelerdeki müşterilere özel olarak sunulmasını sağlayabilirsiniz.
TÜM ÖZELLİKLER

e-Ticaretin tüm temel ihtiyaçları ve Fazlası burada!

Oyunun kurallarını alt üst edecek e-Ticaret altyapısı Faprika ile tanışın.

Ücretsiz Deneyin
e-Ticaret
trending_up

e-Ticaretin Yükselişi: Online Ticarette Faprika ile Adım Adım Başarıya

e-Ticaret, teknolojinin gelişmesi ve tüketici alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte her geçen gün daha da önem kazanıyor. Geleneksel ticaretin dijital ortama taşınmasıyla, işletmeler için yeni pazarlar ve büyüme fırsatları doğuyor. Bu dinamik sektörde, Faprika gibi güçlü bir e-Ticaret altyapısı sağlayıcısı ile çalışmak, işletmelerin rekabet avantajını artırıyor.


Faprika'nın Sunduğu Çözümler:

 • Güçlü ve Esnek Altyapı
 • Trendyol, Hepsiburada, Amazon gibi Pazaryerleriyle Entegrasyon
 • Kolay Kullanılabilir Arayüz ve Yönetim Paneli
 • Uçtan Uca Depo ve Kargo Yönetimi
 • Influencer Marketing Çözümü
 • SMS, Push ve Mail Müşteri İletişim Çözümleri
 • e-Fatura ve e-Arşiv ile e-Dönüşüm Çözümleri
 • Çoklu Dil Desteği: Küresel Pazarlara Uygun Çözümler
 • Çoklu Para Birimi Desteği: Farklı Pazarlarda Kolay Ticaret
 • e-İhracat Özellikleri: Sınır Ötesi Ticaretin Kolaylaştırılması
 • Otomasyon İşlemleri: Zaman ve Kaynak Tasarrufu Sağlayan Akıllı Çözümler
 • Omnichannel Çözümü: Fiziksel ve Dijital Kanallar Arasında Sorunsuz Geçiş
 • Özelleştirilebilir Platform Yapısı: İşletmenize Özel Tasarım ve Özellikler

e-Ticaret, iş dünyasında bir devrim niteliğinde ve bu devrimin kapılarını Faprika ile aralayabilirsiniz. Faprika, e-Ticaret operasyon yönetimini A'dan Z'ye, basitten karmaşığa her aşamada kolaylaştırarak işletmelerin dijital alandaki varlığını güçlendiriyor. Toplu işlemler, otomatik görevler ve akıllı algoritmalar sayesinde zamandan tasarruf ederken, operasyonel verimliliği maksimize edebilirsiniz. Faprika'nın sunduğu yenilikçi çözümler ile e-Ticaret süreçlerinizi otomatize ederek, işletmenizin dijital pazarda öne çıkmasını sağlayın. Geleceğin ticaret anlayışında önemli bir yer edinmek için, Faprika'nın sunduğu akıllı ve entegre e-Ticaret çözümlerini keşfedin.

Yukarı Çık