Faprika ile
E-Ticaret Sizler İçin Kolay!

Mutlu Müşterilerimiz.
eticaret eticaret eticaret eticaret
Yaklaşık 1350 incelemeye göre 5 üzerinden 4,8
2500+ Mutlu Müşteri.
“Great designer! He is beyond what I've asking for and provided such an amazing design.”
Tom Schoger
Product Manager @ZAP
“Great designer! He is beyond what I've asking for and provided such an amazing design.”
Robert Mayar
Product Manager @ZAP
“Great designer! He is beyond what I've asking for and provided such an amazing design.”
Sumit Hedge
Product Manager @ZAP

Müşterilerimizin Başarısı ve Mutluluğu İçin Çalışıyoruz.

Haydigiy olarak Faprika'yı kullanmaya başladığımızdan beri, e-ticaret işimizde önemli bir ivme kazandık. Faprika'nın panel arayüzü, kullanım kolaylığı, üstün özellikleri, entegrasyon çözümleri ve en önemlisi işimize özel ihtiyaçlarımıza uygun çözümler geliştirmeleri, işimizin daha da gelişmesine yardımcı oldu. Faprika'ya teşekkür ederiz ve diğer e-ticaret işletmelerine de tavsiye ederiz.
Erkan Oğuz - "HaydiGiy"
Birkaç farklı altyapı kullandıktan sonra 2018 yılında Faprika ile tanıştık. Panel arayüzü, kullanım kolaylığı, entegrasyon çözümleri ve site hızı sayesinde, tüm ihtiyaçlarımızın karşılığını bulmuş olduk. Ayrıca sorunlara karşı hızlı ve özverili yaklaşımları bize işimize odaklanma özgürlüğü tanıyor. Biliyoruz ki sitemiz emin ellerde.
Mehmet İmal - "Beyoğlu Şirin"
Daha önce farklı altyapılar ile memnuniyetsiz deneyimler yaşadıktan sonra, bir iş ortağımızın tavsiyesiyle Faprika ile tanıştık. Faprika e-ticaret yazılım alanında hızlı çözümleri ile birçok noktada tek ekran ile operasyonumuzu yönetmemizi sağlıyor. Eğer e-ticaret yapacaksanız doğru firma ile yola çıkmaya dikkat edin .
Uğur Dalgıç - "Helin Avşar"
"Faprika e-ticaret kullanmaya başladıktan sonra satışlarımızı inanılmaz bir oranda arttırdık. Operasyonumuzun her adımına özel çözümler üreterek işimizi kolaylaştırdılar. Kullanımı kolay arayüzü ve özelleştirilebilir seçenekleri sayesinde müşterilerimize daha iyi hizmet veriyoruz. Tüm Faprika ekibine Teşekkür Ediyorum."
Umut Ertencan - "MAYmoda"
Faprika ile olan iş birliğimiz, Dört yıl önce e-ticarete adım attığımız günden beri devam ediyor ve gerçekten memnunuz. İşimizde herhangi bir sorun yaşamadık ve Faprika'nın sağladığı hizmetlerin kalitesinden son derece etkilendik.
Levent Kömoğlu - "Fupeshop"
Yukarı Çık