Muhasebe Eklentileri

Muhasebe Entegrasyon ve Modüllerimiz

Uluslararası ödeme yöntemleriyle uyumlu olan ve onlarca para birimini destekleyen muhasebe eklentilerimiz ile tanışın. Şirket profilinizi tam olarak oluşturmak için gerekli olan muhasebe eklentileri sayesinde sadece ödemeler üzerinde değil; aynı zamanda müşterilerin yaşamını ele alacak benzersiz hizmetlere sahip olursunuz. Daha önce ne hakkında konuştuğunuzu görebileceğiniz sohbet panelleri, tüm müşteriler için not alma seçenekleri, anahtar kelimeler vasıtasıyla müşteri veritabanını filtrelemeyi mümkün kılan muhasebe eklentileri ile bilanço, gelir izleme ve raporlarına tek tıkla ulaşabilirsiniz.

NETSİS Entegrasyonu

Ürünlerinizin anlık olarak panele yansımasını sağlayan Netsis entegrasyon sistemi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözümlere sahip olacaksınız. XML tedarikçilerinden gelen verilerin ürün kaynağı ile birleştirilmesi neticesinde sağlanan kolaylık sayesinde ürün ve stok yönetimini etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Geniş Eklenti Havuzundan İhtiyacınız Olanı Seçin

Gelişmiş indirim yönetimi ve döviz kur entegrasyonu sistemlerini kolay bir şekilde yönetebileceğiniz muhasebe eklentileri sayesinde müşteri memnuniyetini artıracak seçeneklere sahip olabilirsiniz. Yeni müşteriler edinmek, indirim kampanyaları ile mevcuttaki müşterilerinizin memnuniyetini artırmak ve marka değerinizi yükseltmek için aracı olarak kullanabileceğiniz muhasebe eklentileri sayesinde yeni ziyaretçilerinize özel tek seferlik indirimler uygulayabilir, sadık müşterilerinizi ödüllendirebilir, tatil ve özel günler için indirim kampanyaları oluşturabilirsiniz. Ön sipariş indirimlerinden sepette ürün bırakanlara özel kampanyalara kadar birçok farklı yöntem ile markanızı güçlendirecek faaliyetlere imza atmanızı sağlayan muhasebe eklentileri, hatasız muhasebe süreçleri için olmazsa olmazlar arasındadır.

İhtiyacınız Olan Fatura Tasarlama & Oluşturma Hizmetleri

Faprika’nın muhasebe eklentileri seçenekleri sayesinde şirketinizin mali durumunu çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Sipariş alma ve fatura oluşturma için ihtiyacınız olan tüm eklentileri tek bir paket halinde sunan Faprika, muhasebe eklentileri ile muhasebesel süreçleri profesyonel bir şekilde sürdürmenize olanak sağlar. Tüm fatura ve ödeme işlemlerinin otomasyona bağlanmasına olanak tanıyan muhasebe eklentileri sayesinde detaylar ile boğuşmayı bırakarak odak noktanıza şirketinizi büyütmeyi alabilirsiniz.

Otomatik Vergi İndirimi ve Vergi Raporlaması Alın

Nebim programı ile full entegrasyonlu olarak çalışan muhasebe eklentileri ile sipariş listeleme, fatura kesme ve anlık ürün girişi işlemlerinizi tek panel üzerinden sürdürebilirsiniz. Çevrim içi faturalar oluşturarak müşterilerinizden ödeme alabileceğiniz eklentiler, bir defalık ve tekrarlayan ödeme tahsilatı, ödeme planlaması ve geç ücret seçeneği, kısmi ödeme seçenekleri ve kredi kartı ve diğer ödeme ağ geçitleri gibi süreçleri belirli bir standardizasyona bağlar. T.C. Merkez Bankası’ndan alınan veriler ile farklı para birimlerini ürün fiyatlarınıza entegre etme imkanı sunan eklentilerimiz sayesinde siz sadece işinizi geliştirmeye odaklanacaksınız.