Muhasebe Eklentileri

Muhasebe Entegrasyon ve Modüllerimiz

Gelişmiş ERP ve muhasebe programı entegrasyonlarımız ile şirketinizin tüm süreçlerini toptan veya perakende yada ikisi bir arada, e-ticaret operasyonuyla birlikte ve otomatik çalışmasını sağlıyoruz. Üstelik bu süreçleri dinamik bir şekilde sunarak, sizin tarafınızdan yönetilmesine olanak tanıyoruz. Tüm ürün ve stoklarınızın anlık e-ticaret siteniz ve tüm pazaryeri sitelerde yayınlanmasını sağlıyoruz. Tüm e-ticaret siparişlerinizi otomatik aktararak, muhasebe programı tarafında faturalandırılması yine sistem tarafından gerçekleştiriliyor. Dilerseniz siparişlerinizi Fiziki mağazalarınıza dağıtarak, mağazalardan çıkışı yapılmasını yani Omnichannel senaryoda çalışmanıza olanak tanıyoruz. Nebim V3, Netsis, Logo, Korgün, Mikro, Vega, NetKasam, SAP, Microsoft Dynamics ve daha birçok ERP ve Muhasebe sistemiyle tam entegrasyon gerçekleştiriyoruz. Satınalma, üretim, stok, fatura gibi tüm süreçleri e-ticaret sisteminize entegre ederek operasyonu tek ekrandan, kolay, hızlı ve otomatik yönetmenizi sağlıyoruz. ERP ve Muhasebe entegrasyonlarımız konusunda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 

Korgün Erp Entegrasyonu

Şirketinizin iş akış süreçlerini tek bir panel üzerinden yönetebilmenize olanak sağlayan Korgün ERP entegrasyonu, işinizdeki kârlılık oranını artırarak kurumsallaşma yolunda önemli bir yol kat etmenize olanak sağlar. Güçlü markaların iş birliğinde görmeye alışkın olduğunuz Korgün ERP entegrasyonu, iş akış süreçlerini dijital ortama aktararak tüm süreçlerin optimize edilmesine olanak tanır.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Nebim Muhasebe Entegrasyonu

E-ticaret sitenizde tam entegrasyon ile kusursuzluğu arıyorsanız Nebim entegrasyon tam size göre. Firmanıza özel çözümler ile ürün stoklarını muhasebe programınızdan e-ticaret sitenize çekebilirsiniz. Aynı zamanda e-ticaret sitenize gelen siparişlerin muhasebe programına yazılmasına olanak sağlayan Nebim entegrasyon modülü ile stok takibini doğru ve sistematik bir şekilde yapabilirsiniz.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Mikro Muhasebe Entegrasyonu

İşinizi bir kez ve doğru bir şekilde yaparak zamanınızı iş geliştirme için kullanmak istiyorsanız Mikro entegrasyon sistemlerimizi tercih edebilirsiniz. Sipariş listeleme, fatura kesme ve anlık ürün girişini tek bir panel üzerinden yapabileceğiniz Mikro entegrasyon sistemlerinde Mikro V14 veya Mikro V15 ERP’niz ile pazaryerlerinde bulunan mağazanız ve e-ticaret sitenizi bütünleştirerek tek noktadan veri alışverişi sağlarsınız.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Logo Muhasebe Entegrasyonu

Tüm finansal durumunuzu kontrol edebileceğiniz Logo entegrasyonu sayesinde Logo Start, Logo Go ve Logo Tiger muhasebe sistemlerinden dilediğinizi e-ticaret sitenize entegre edebilirsiniz. E-ticaret sitenizdeki ürünleri ve stokları muhasebe programından e-ticaret sitenize çekmenize olanak sağlayan Logo entegrasyonunda ürün işlemleri, cari ve siparişlerle ilgili birçok işlemi tek bir panel üzerinden otomasyona bağlayabilirsiniz.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

E-Fatura, E-İrsaliye, E-Arşiv

Geleneksel yöntemlerle kesilen faturaların elektronik ortama taşınmasına olanak sağlayan e-fatura modülü sayesinde müşterileriniz e-ticaret sitesinden ya da pazaryerlerinden aldığı siparişleri tek tek veya toplu olarak faturalaştırabilir. Başka bir programa ihtiyaç duymadan işlevsel olarak kullanabileceğiniz e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv sistemi sayesinde işlemlerinizi çok hızlı, masrafsız ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

NETSİS Entegrasyonu

Ürünlerinizin anlık olarak panele yansımasını sağlayan Netsis entegrasyon sistemi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözümlere sahip olacaksınız. XML tedarikçilerinden gelen verilerin ürün kaynağı ile birleştirilmesi neticesinde sağlanan kolaylık sayesinde ürün ve stok yönetimini etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Tüm Süreçlerle Tam Entegrasyon

Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret yazılımı Faprika e-ticaret, yine en gelişmiş ERP Muhasebe entegrasyonlarını size sunuyor. Tüm Ürün, stok, üretim, satınalma, sipariş ve fatura süreçlerini anlık ve otomatik gerçekleştirirken, aynı zamanda depo sipariş toplama süreçlerinizide yönetebiliyor. Muhasebe sistemine girdiğiniz ürünler, stoklarıyla beraber anlık olarak e-ticaret sitenizde ve pazaryeri sitelerde satışa açılıyor ve sürekli güncelleniyor. E-ticaret ya da pazaryeri sitelerden gelen siparişleriniz yine anlık olarak muhasebe programınıza aktarılıyor ve sizin belirlediğiniz şartlarda otomatik olarak faturalandırılıyor. Hiçbir durumda manuel müdahale gerektirmeyen ve tüm iptal, iade, değişim gibi süreçlerdede otomatik çalışan bir entegrasyon sağlıyoruz.

Hem Perakende Hem Toptan

Toptan ya da perakende satışlarınızı ayrı veya aynı anda, Faprika panelinde yönetebileceğinizi biliyor muydunuz? Müşterileriniz e-ticaret sitenizden alışveriş yaparken, Serili ürünlerinizi seri olarak satın alabilirken, kalan tekleme ürünlerinizide aynı ekranda tek tek alabilmektedir. Bu süreçlerin tümünde e-ticaret sisteminiz, Muhasebe programınızdan veri çekerek yine tüm süreci otomatik işletmektedir. Stok rezervi, cari ödemesi gibi daha bir çok gelişmiş özellik ile e-ticaret sisteminiz ve muhasebe programınızın tam entegre olarak bütünleşmesini ve operasyonlarınızı daha az kişiyle yönetebilmenizi hedefliyoruz.

Mağaza ve Depolarınız Bir Arada

Birden fazla deponuz varsa ya da fiziki mağazalarınızın stoklarınıda e-ticaret sitenizde satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Muhasebe entegrasyonlarımızda depo ve mağazalarınızı dinamik bir şekilde e-ticaret sisteminize dahil etmenize olanak tanıyoruz. Üstelik bu süreci e-ticaret panelinizden yönetebilmenize olanak sağlayarak, sizin kullanımınıza sunuyoruz. Dilerseniz Omnichannel yapabileceğiniz gibi, dilerseniz siparişlerinizin tek bir depodan çıkış yapmanızı sağlayacak senaryoları otomatik çalıştırıyoruz. Farklı depolarınızdaki ürünlerin, çıkış yapılacak depoya transferi için, muhasebe programınızda “depo transfer fişi” sistem tarafından otomatik oluşturularak, operasyonlarınızı hızlandırıyoruz.