Muhasebe Eklentileri

Muhasebe Entegrasyon ve Modüllerimiz

Uluslararası ödeme yöntemleriyle uyumlu olan ve onlarca para birimini destekleyen muhasebe eklentilerimiz ile tanışın. Şirket profilinizi tam olarak oluşturmak için gerekli olan muhasebe eklentileri sayesinde sadece ödemeler üzerinde değil; aynı zamanda müşterilerin yaşamını ele alacak benzersiz hizmetlere sahip olursunuz. Daha önce ne hakkında konuştuğunuzu görebileceğiniz sohbet panelleri, tüm müşteriler için not alma seçenekleri, anahtar kelimeler vasıtasıyla müşteri veritabanını filtrelemeyi mümkün kılan muhasebe eklentileri ile bilanço, gelir izleme ve raporlarına tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Korgün Erp Entegrasyonu

Şirketinizin iş akış süreçlerini tek bir panel üzerinden yönetebilmenize olanak sağlayan Korgün ERP entegrasyonu, işinizdeki kârlılık oranını artırarak kurumsallaşma yolunda önemli bir yol kat etmenize olanak sağlar. Güçlü markaların iş birliğinde görmeye alışkın olduğunuz Korgün ERP entegrasyonu, iş akış süreçlerini dijital ortama aktararak tüm süreçlerin optimize edilmesine olanak tanır.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Nebim Muhasebe Entegrasyonu

E-ticaret sitenizde tam entegrasyon ile kusursuzluğu arıyorsanız Nebim entegrasyon tam size göre. Firmanıza özel çözümler ile ürün stoklarını muhasebe programınızdan e-ticaret sitenize çekebilirsiniz. Aynı zamanda e-ticaret sitenize gelen siparişlerin muhasebe programına yazılmasına olanak sağlayan Nebim entegrasyon modülü ile stok takibini doğru ve sistematik bir şekilde yapabilirsiniz.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Mikro Muhasebe Entegrasyonu

İşinizi bir kez ve doğru bir şekilde yaparak zamanınızı iş geliştirme için kullanmak istiyorsanız Mikro entegrasyon sistemlerimizi tercih edebilirsiniz. Sipariş listeleme, fatura kesme ve anlık ürün girişini tek bir panel üzerinden yapabileceğiniz Mikro entegrasyon sistemlerinde Mikro V14 veya Mikro V15 ERP’niz ile pazaryerlerinde bulunan mağazanız ve e-ticaret sitenizi bütünleştirerek tek noktadan veri alışverişi sağlarsınız.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Logo Muhasebe Entegrasyonu

Tüm finansal durumunuzu kontrol edebileceğiniz Logo entegrasyonu sayesinde Logo Start, Logo Go ve Logo Tiger muhasebe sistemlerinden dilediğinizi e-ticaret sitenize entegre edebilirsiniz. E-ticaret sitenizdeki ürünleri ve stokları muhasebe programından e-ticaret sitenize çekmenize olanak sağlayan Logo entegrasyonunda ürün işlemleri, cari ve siparişlerle ilgili birçok işlemi tek bir panel üzerinden otomasyona bağlayabilirsiniz.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

E-Fatura, E-İrsaliye, E-Arşiv

Geleneksel yöntemlerle kesilen faturaların elektronik ortama taşınmasına olanak sağlayan e-fatura modülü sayesinde müşterileriniz e-ticaret sitesinden ya da pazaryerlerinden aldığı siparişleri tek tek veya toplu olarak faturalaştırabilir. Başka bir programa ihtiyaç duymadan işlevsel olarak kullanabileceğiniz e-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv sistemi sayesinde işlemlerinizi çok hızlı, masrafsız ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

NETSİS Entegrasyonu

Ürünlerinizin anlık olarak panele yansımasını sağlayan Netsis entegrasyon sistemi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözümlere sahip olacaksınız. XML tedarikçilerinden gelen verilerin ürün kaynağı ile birleştirilmesi neticesinde sağlanan kolaylık sayesinde ürün ve stok yönetimini etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

7500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Geniş Eklenti Havuzundan İhtiyacınız Olanı Seçin

Gelişmiş indirim yönetimi ve döviz kur entegrasyonu sistemlerini kolay bir şekilde yönetebileceğiniz muhasebe eklentileri sayesinde müşteri memnuniyetini artıracak seçeneklere sahip olabilirsiniz. Yeni müşteriler edinmek, indirim kampanyaları ile mevcuttaki müşterilerinizin memnuniyetini artırmak ve marka değerinizi yükseltmek için aracı olarak kullanabileceğiniz muhasebe eklentileri sayesinde yeni ziyaretçilerinize özel tek seferlik indirimler uygulayabilir, sadık müşterilerinizi ödüllendirebilir, tatil ve özel günler için indirim kampanyaları oluşturabilirsiniz. Ön sipariş indirimlerinden sepette ürün bırakanlara özel kampanyalara kadar birçok farklı yöntem ile markanızı güçlendirecek faaliyetlere imza atmanızı sağlayan muhasebe eklentileri, hatasız muhasebe süreçleri için olmazsa olmazlar arasındadır.

İhtiyacınız Olan Fatura Tasarlama & Oluşturma Hizmetleri

Faprika’nın muhasebe eklentileri seçenekleri sayesinde şirketinizin mali durumunu çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Sipariş alma ve fatura oluşturma için ihtiyacınız olan tüm eklentileri tek bir paket halinde sunan Faprika, muhasebe eklentileri ile muhasebesel süreçleri profesyonel bir şekilde sürdürmenize olanak sağlar. Tüm fatura ve ödeme işlemlerinin otomasyona bağlanmasına olanak tanıyan muhasebe eklentileri sayesinde detaylar ile boğuşmayı bırakarak odak noktanıza şirketinizi büyütmeyi alabilirsiniz.

Otomatik Vergi İndirimi ve Vergi Raporlaması Alın

Nebim programı ile full entegrasyonlu olarak çalışan muhasebe eklentileri ile sipariş listeleme, fatura kesme ve anlık ürün girişi işlemlerinizi tek panel üzerinden sürdürebilirsiniz. Çevrim içi faturalar oluşturarak müşterilerinizden ödeme alabileceğiniz eklentiler, bir defalık ve tekrarlayan ödeme tahsilatı, ödeme planlaması ve geç ücret seçeneği, kısmi ödeme seçenekleri ve kredi kartı ve diğer ödeme ağ geçitleri gibi süreçleri belirli bir standardizasyona bağlar. T.C. Merkez Bankası’ndan alınan veriler ile farklı para birimlerini ürün fiyatlarınıza entegre etme imkanı sunan eklentilerimiz sayesinde siz sadece işinizi geliştirmeye odaklanacaksınız.