Ödeme Eklentileri

Ödeme Entegrasyon ve Modüllerimiz

Faprika e-ticaret geliştirdiği tüm e-ticaret sitelerindeki online ödeme sayfaları, 256 bit yüksek korumalı SSL, PCI – DSL sertifikaları ile koruma altındadır. Bu yüksek güvenlikli koruma sertifikalı sistemlerin kullanılması müşterilerinizin kart bilgilerinin ya da şifrelerinin çalınmasını engeller ve güvenli bir online alışveriş deneyimi yaşatır. Masterpass, İyzico, Paratika, PayTR, MSU ve buna benzer sistemlerin kart saklama hizmetlerini kullanarak, müşteri memnuniyetinizi arttırabilir ve kullanıcılarınıza daha güvenli ve hızlı bir sistem sunabilirsiniz. Burada listelenmemiş diğer yüzlerce eklenti ve modül veya size özel geliştirilmesini istediğiniz ödeme yöntemleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Sipay Entegrasyonu

İşiniz, gücünüz olsun istiyorsanız siz de sipay entegrasyonunu tercih edin. Avantajlı komisyon oranları ile işletmenizi bütçenizi yormadan geliştirebileceğiniz sipay entegrasyonunda hızlı ödeme alabilmenize olanak sağlayan link yönetim sistemi mevcuttur. Güvenli online ödeme almak için web sitenizdeki tüm ödeme süreçlerini kontrol altına alabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Param Pos Entegrasyonu

Tüm bankalar ile entegrasyon alabileceğiniz Parampos uygulaması sayesinde internet siteniz üzerinden ürün satışı yapabilmeniz için kredi kartı kullanımına olanak sağlayacaksınız. Bankalarla ayrı ayrı anlaşmaya gereksinimi duymadan taksitle, tek çekim, ön ödemeli, banka kartı ve kredi kartı gibi birçok farklı ödeme yöntemini tek merkezde toplayabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Bank İntesa Sanal Pos Entegrasyonu

Sırbistan menşeili bir banka olan Bankintesa sanal posuna entegre olarak ürünlerinizi dünya çapında duyurmaya ne dersiniz? İşini büyütmek ve yurt dışına açılmak isteyen markalar için oldukça avantajlı olan Bankintesa egrasyonu, özellikle Sırbistan’da faaliyet gösterecek işletmeler için oldukça avantajlıdır.

1500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

MERCHANT SAFE® UNIPAY

Merchant Safe® Unipay, tüm banka ödeme geçitleri, ödeme kuruluşları ve alternatif ödeme yöntemleri ile olan entegrasayonu sayesinde, tek bir arayüzle sanal POS altyapınızı yönetebilme olanağı sunar. Esnek yönetim arayüzü ile indirim, vade farkı oranı, taksit sayısı ve çeşitli kampanyaları kolaylıkla tanımlayabilir ve güncelleyebilirsiniz.

3000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

TEB Bank Sanal Pos Entegrasyonu

Faprika’nın güvenilir altyapıya sahip e-ticaret siteleri ile siz de TEB Bankası Sanal Pos entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Mağazalarda kullanılan kredi kartları ile tahsilat yapılması işleminin dijital ortama aktarılmış hali olan sanal pos uygulaması ile e-ticaret siteniz üzerinden online olarak ödeme alabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

İyzico Entegrasyonu

E-ticaret sitenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen İyzico entegrasyonu ile müşterilerinizden güvenle ödeme alabilirsiniz. İyzico ödeme formu ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde müşterilerinizin sorunsuz bir şekilde alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı dokümana ihtiyacınız olması durumunda da en büyük yardımcınız olan İyzico entegrasyonu ile güvenli ödeme alarak müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

İş Bankası Sanal Pos Entegrasyonu

E-ticaret sitenizde ödeme alabilmek için ihtiyacınız olan sanal İş Bankası sanal Pos entegrasyonu için Faprika’nın benzersiz hizmetlerinden faydalanın. Fiziki pos uygulamalarının dijital ortama uyarlanması ile hazırlanan İş Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin siteniz üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilmesini olanaklı kılıyoruz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Garanti Bank Sanal Pos Entegrasyonu

7/24 teknik destek alabileceğiniz Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu ile e-ticaret sitenizde satışa sunduğunuz ürünler için kredi kartı veya banka kartı ile ödeme alabilirsiniz. E-ticaret sitesinde güvenli ödeme çözümlerine sahip olmak isteyenlerin tercihi Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde mağazanıza internet üzerinden bir şube açabilirsiniz!

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

QNB FinansBank Sanal Pos Entegrasyonu

E-ticaret sitesi olanlar için özel olarak geliştirilen QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu ile siz de ödemelerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Fiziksel Pos cihazlarının dijital ortama uyarlanmış halinin sunulduğu QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin e-ticaret siteniz üzerinden kredi kartı ve banka kartı ile alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

YapıKredi Bankası Sanal Pos Entegrasyonu

Geleneksel yöntemlerle gerçekleştirdiğiniz ticaretin internet ortamına taşınması için olmazsa olmazlarınız arasındaki YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile tanışın! Faprika güvencesi ile edineceğiniz YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile geleneksel uygulamalara göre alışverişin çok daha hızlı ve güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

PAYU Entegrasyonu

Tüm bankaların sanal pos işlemlerini tek bir panel üzerinden görüntülemenize olanak sağlayan Payu entegrasyonu ile e-ticaret sitenizdeki ödeme süreçlerini optimize edebilirsiniz. Global çapta geçerliliğe sahip olan Payu entegrasyonu sayesinde kendi ödeme formunu oluşturmanız mümkündür.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

VakıfBank Sanal Pos Entegrasyonu

E-ticaret siteniz üzerinden yaptığınız satışlarda müşterilerinizden ödeme almanızı sağlayan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu ile sipariş esnasında hızlı bir şekilde tahsilat alabilirsiniz. İnternet üzerinden mal ve hizmet ticaretini olanaklı kılan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonunun kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

AKBANK Sanal Pos Entegrasyonu

Ayrıcalıklarla dolu Akbank sanal Pos entegrasyonu için Faprika ile iletişime geçin! Tahsilatlarınızı online ortamda, güvenle gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizler için sunan Akbank sanal Pos entegrasyonu ile tahsilat sürecini belirli bir standardizasyona bağlamanız mümkündür.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

PayTR Entegrasyonu

E-ticaret sitesi olan her ölçekten firma için son derece avantajlı olan Paytr entegrasyonu sayesinde ödeme alma süreçlerinizi profesyonelleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi sayesinde müşterilerinizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceği sağlam bir temel oluşturmanıza olanak sağlayan Paytr entegrasyonunu tercih ederek günlük kazancınızın ertesi gün hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Paratika Entegrasyonu

E-ticaret sitenizde ödemelerinizi güvenli bir şekilde almak için Paratika entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Yüksek başarılı işlem sayısı ile ödemelerin sorunsuzca alınmasına olanak sağlayan Paratika entegrasyonu, satış hacminizi artırmanız için ihtiyacınız olan seçenekleri size sunuyor.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Ziraat Bankası Sanal Pos Entegrasyonu

Online pazarda ticaret yapan işletmeler için büyük bir avantaj oluşturan Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile ödemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Çevrim içi yollarla satış yapmak isteyenlere özel olarak sunduğumuz Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile kredi kartı veya banka ile kolayca ödeme alabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Satışlarınızı Arttırın

Yüksek güvenlikli ve hızlı ödeme sayfaları ve sanal pos entegrasyonları ile müşterileriniz siparişlerini çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Tamamlanamayan ödemeler için farklı senaryolar oluşturabileceğiniz gibi, müşterilerinizin siparişlerini sonra ödeyerek tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize özel ödeme yöntemleri sunarak, e-ticaret sitenize gelen ziyaretlerin, daha yüksek oranlarda satışa dönmesi hedeflenir. Her işlem için tek panel hedefiyle geliştirdiğimiz ödeme sistemi ve sanal pos entegrasyonlarımızda, iptal ve iade süreçlerinizde e-ticaret panelinden gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli Ödemeler

E-Ticaretin en önemli adımlarından biri Kredi Kartı ödeme sayfasıdır. Ziyaretlerin satışa dönmesi için çok önemli olduğu gibi, e-ticaret sitenizin bu sayfadaki güvenlik koşullarını karşılıyor olmasıda müşteriler açısından çok önemlidir. Banka sanal posları ve ödeme sistemleriyle 3D yöntemi ile güvenli bir şekilde entegre olan Faprika e-ticaret, SSL ve daha bir çok güvenlik sistemiyle sizi ve müşterilerinizi korumaktadır. İyzico, PayTR, SiPay, Moka, Param ve daha bir çok ödeme sistemiyle tam entegre olan Faprika, İptal ve iade süreçlerinizide tek ekrandan, e-ticaret panelinizden gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Türkiye’nin hemen hemen tüm bankalarıyla sanal pos entegrasyonu sağlayabileceğiniz gibi yurtdışı ödeme sistemleri ve bankalarıylada entegre olabilirsiniz.

Ölçümlenebilir

Faprika e-ticaret geliştirdiği tüm ödeme entegrasyonu ve modüllerde gelişmiş raporlamalar ile işinizi geliştirmeye ve analiz etmenize yardımcı oluyor. Hangi bölge, şehir, ülke vb. filtrelemeler ile hangi ödeme yönteminin daha çok tercih edildiğini raporlayabilir ve buna göre kampanyalar oluşturabilirsiniz. Kullanıcı bazlı veya kullanıcı grubu bazlı ödeme yöntemi tanımlayarak e-ticaret sitenizi dinamik bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilediğiniz kullanıcılarda kapıda ödeme, havale gibi ödeme yöntemlerini kısıtlayarak sadece kredi kartı ile alışveriş yaptırabilirsiniz. E-Ticaret sitenizdeki siparişlerin tek çekimli ve taksitli olanları farklı ödeme sistemlerinden oluşmasını sağlayarak komisyon oranlarından kar elde edersiniz. Faprika’da ihtiyacınız olan her özellik, gelişmiş teknolojiler ile hizmetinizde.