Ödeme Eklentileri

Ödeme Entegrasyon ve Modüllerimiz

E-ticaret sitenizi geliştirmek ve tam teşekküllü bir küresel mağazaya dönüştürmek için ödeme eklentilerine ihtiyacınız olacak. E-ticaret sitenizi hayallerinizin de ötesinde güçlendirmek için ihtiyacınız olan tüm eklentileri özelleştirilebilir seçeneklerle sunan Faprika’nın ödeme eklentileri hizmeti ile daha fazla satış elde edebilirsiniz. Ödeme sürecini kısaltan ve kolaylaştıran ödeme eklentileri sayesinde her bir müşterinizin sepetini terk etmeden alışverişlerini tamamlamalarına olanak sağlayan seçeneklerimiz, daha hızlı bir kullanıcı deneyimi için ödeme sayfanızın optimize edilmesini sağlar.

Sipay Entegrasyonu

İşiniz, gücünüz olsun istiyorsanız siz de sipay entegrasyonunu tercih edin. Avantajlı komisyon oranları ile işletmenizi bütçenizi yormadan geliştirebileceğiniz sipay entegrasyonunda hızlı ödeme alabilmenize olanak sağlayan link yönetim sistemi mevcuttur. Güvenli online ödeme almak için web sitenizdeki tüm ödeme süreçlerini kontrol altına alabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Param Pos Entegrasyonu

Tüm bankalar ile entegrasyon alabileceğiniz Parampos uygulaması sayesinde internet siteniz üzerinden ürün satışı yapabilmeniz için kredi kartı kullanımına olanak sağlayacaksınız. Bankalarla ayrı ayrı anlaşmaya gereksinimi duymadan taksitle, tek çekim, ön ödemeli, banka kartı ve kredi kartı gibi birçok farklı ödeme yöntemini tek merkezde toplayabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Bank İntesa Sanal Pos Entegrasyonu

Sırbistan menşeili bir banka olan Bankintesa sanal posuna entegre olarak ürünlerinizi dünya çapında duyurmaya ne dersiniz? İşini büyütmek ve yurt dışına açılmak isteyen markalar için oldukça avantajlı olan Bankintesa egrasyonu, özellikle Sırbistan’da faaliyet gösterecek işletmeler için oldukça avantajlıdır.

1500 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

MERCHANT SAFE® UNIPAY

Merchant Safe® Unipay, tüm banka ödeme geçitleri, ödeme kuruluşları ve alternatif ödeme yöntemleri ile olan entegrasayonu sayesinde, tek bir arayüzle sanal POS altyapınızı yönetebilme olanağı sunar. Esnek yönetim arayüzü ile indirim, vade farkı oranı, taksit sayısı ve çeşitli kampanyaları kolaylıkla tanımlayabilir ve güncelleyebilirsiniz.

3000 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

TEB Bank Sanal Pos Entegrasyonu

Faprika’nın güvenilir altyapıya sahip e-ticaret siteleri ile siz de TEB Bankası Sanal Pos entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Mağazalarda kullanılan kredi kartları ile tahsilat yapılması işleminin dijital ortama aktarılmış hali olan sanal pos uygulaması ile e-ticaret siteniz üzerinden online olarak ödeme alabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

İyzico Entegrasyonu

E-ticaret sitenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen İyzico entegrasyonu ile müşterilerinizden güvenle ödeme alabilirsiniz. İyzico ödeme formu ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde müşterilerinizin sorunsuz bir şekilde alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı dokümana ihtiyacınız olması durumunda da en büyük yardımcınız olan İyzico entegrasyonu ile güvenli ödeme alarak müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

İş Bankası Sanal Pos Entegrasyonu

E-ticaret sitenizde ödeme alabilmek için ihtiyacınız olan sanal İş Bankası sanal Pos entegrasyonu için Faprika’nın benzersiz hizmetlerinden faydalanın. Fiziki pos uygulamalarının dijital ortama uyarlanması ile hazırlanan İş Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin siteniz üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilmesini olanaklı kılıyoruz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Garanti Bank Sanal Pos Entegrasyonu

7/24 teknik destek alabileceğiniz Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu ile e-ticaret sitenizde satışa sunduğunuz ürünler için kredi kartı veya banka kartı ile ödeme alabilirsiniz. E-ticaret sitesinde güvenli ödeme çözümlerine sahip olmak isteyenlerin tercihi Garanti Bankası sanal Pos entegrasyonu sayesinde mağazanıza internet üzerinden bir şube açabilirsiniz!

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

QNB FinansBank Sanal Pos Entegrasyonu

E-ticaret sitesi olanlar için özel olarak geliştirilen QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu ile siz de ödemelerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Fiziksel Pos cihazlarının dijital ortama uyarlanmış halinin sunulduğu QNB Finansbank sanal Pos entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin e-ticaret siteniz üzerinden kredi kartı ve banka kartı ile alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

YapıKredi Bankası Sanal Pos Entegrasyonu

Geleneksel yöntemlerle gerçekleştirdiğiniz ticaretin internet ortamına taşınması için olmazsa olmazlarınız arasındaki YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile tanışın! Faprika güvencesi ile edineceğiniz YapıKredi Sanal Pos Entegrasyonu ile geleneksel uygulamalara göre alışverişin çok daha hızlı ve güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

PAYU Entegrasyonu

Tüm bankaların sanal pos işlemlerini tek bir panel üzerinden görüntülemenize olanak sağlayan Payu entegrasyonu ile e-ticaret sitenizdeki ödeme süreçlerini optimize edebilirsiniz. Global çapta geçerliliğe sahip olan Payu entegrasyonu sayesinde kendi ödeme formunu oluşturmanız mümkündür.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

VakıfBank Sanal Pos Entegrasyonu

E-ticaret siteniz üzerinden yaptığınız satışlarda müşterilerinizden ödeme almanızı sağlayan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonu ile sipariş esnasında hızlı bir şekilde tahsilat alabilirsiniz. İnternet üzerinden mal ve hizmet ticaretini olanaklı kılan Vakıfbank sanal Pos entegrasyonunun kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

AKBANK Sanal Pos Entegrasyonu

Ayrıcalıklarla dolu Akbank sanal Pos entegrasyonu için Faprika ile iletişime geçin! Tahsilatlarınızı online ortamda, güvenle gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizler için sunan Akbank sanal Pos entegrasyonu ile tahsilat sürecini belirli bir standardizasyona bağlamanız mümkündür.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

PayTR Entegrasyonu

E-ticaret sitesi olan her ölçekten firma için son derece avantajlı olan Paytr entegrasyonu sayesinde ödeme alma süreçlerinizi profesyonelleştirebilirsiniz. Güvenli ödeme sistemi sayesinde müşterilerinizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceği sağlam bir temel oluşturmanıza olanak sağlayan Paytr entegrasyonunu tercih ederek günlük kazancınızın ertesi gün hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Paratika Entegrasyonu

E-ticaret sitenizde ödemelerinizi güvenli bir şekilde almak için Paratika entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Yüksek başarılı işlem sayısı ile ödemelerin sorunsuzca alınmasına olanak sağlayan Paratika entegrasyonu, satış hacminizi artırmanız için ihtiyacınız olan seçenekleri size sunuyor.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Ziraat Bankası Sanal Pos Entegrasyonu

Online pazarda ticaret yapan işletmeler için büyük bir avantaj oluşturan Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile ödemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Çevrim içi yollarla satış yapmak isteyenlere özel olarak sunduğumuz Ziraat Bank Sanal Pos Entegrasyonu ile kredi kartı veya banka ile kolayca ödeme alabilirsiniz.

750 TL + KDV Ayrıntılar Satın Al

Listemizdeki Eklentiler Satışlarınızı Arttıracak

Müşterilerinizin sepeti terk etme oranını minimize edecek seçeneklerle sunduğumuz ödeme eklentileri ile satışlarınızı çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek sayfalık ödeme panelinden sosyal girişe kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sizin adınıza öngörüyor ve ödeme eklentileri ile dijital dünyadaki işletmenizi güçlendirmeniz adına sunuyoruz. Ödeme sayfanızın performansını optimize etmeniz için sunduğumuz ödeme eklentileri ile dönüşüm oranlarınızı iyileştirebilir ve A/B testleri ile yaptığınız değişikliklerin ölçümlerini raporlar halinde alabilirsiniz. Ekstra özelliklere sahip sürümlerimiz ile ihtiyacınız olan tüm eklenti seçenekleri için firmanıza özgü çözümler üreten Faprika ile tüm alışveriş sürecinizi tek sayfaya sıkıştırarak kullanıcı deneyimini iyileştirebilirsiniz.

Ödeme Eklentileri ile Aradığınız Her Şey Tek Sayfada

Tüm alışveriş sürecinin tek sayfa üzerinden yönetilmesini sağlayan Faprika, ödeme eklentileri ile müşterilerinizin ödeme yapmak, sipariş ayrıntılarını güncellemek ve faturalandırma işlemleri için farklı farklı sayfalar üzerinden işlem yapmasını engeller. Kullanımı son derece kolay olan ödeme eklentileri sayesinde özellikle çok sayfalı e-ticaret siteleri için kusursuz çözümler sunar. Eklenti paketlerimizin içinde bulunan ödeme yöneticisi ile de ödeme sayfanız üzerinde daha fazla kontrol imkanına sahip olabilirsiniz. Ödeme sayfanıza özel alanlar ekleyerek müşterilerinizi yönlendirebileceğiniz seçenekler sunan eklentiler, işinizi ileri taşımak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri bir arada bulundurur.

Müşterileriniz Uzun Ödeme Formları ile Bunalmasın

Müşteri deneyimini iyileştirecek onlarca seçeneği tek bir paket halinde sunan Faprika, ödeme eklentilerinde sosyal giriş gücünü kullanarak sepet terk oranının minimumda kalmasını sağlıyor. Müşterilerinizin sosyal medya hesapları vasıtası ile sitenize giriş yapmasına olanak sağlayan entegrasyonumuz, ödeme süreçlerinin daha hızlı ve basit hale gelmesini sağlayarak işlemlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.