Çözüm Ortakları

İhtiyaçlara göre anlaştığımız ve geliştirdiğimiz başlıca markalar.

Dünya döndükte dijital dünya gelişmeye devam edecek. Bu değişim, beraberinde gelişimi de getirecek. Zaman içerisinde mevcuttaki çözümleriniz size yeterli gelmeyecek. Her şeyin anlık olarak değiştiği ve geliştiği dijital dünyada siz de farklı reçetelerle markanızı iyileştirmek isteyebilirsiniz. İşte tam da bu noktada devreye çözüm ortağı olduğumuz firmalar girer. Her biri alanında öncü ve sektörünün lideri olan firmalar ile birlikte e-ticaret sitenizi dört bir koldan geliştiriyoruz.

Microsoft
Crypttech
Dell EMC
Fortinet
Hewlett Packard
Huawei
IBM
İntel Security
Juniper Networks
VeeAM
Logsign
Manage Engine
Mellanox
Nutanix
paloalto
Riverbed
RSA Security
Silver Peak
Symantec
Synology
Trend Micro
Veritas
Websense
Vmware
Kaspersky
Arista
Brocade
Check Point
Cisco
Citrix
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Beklentilerinizi Daima Yüksek Tutun
Beklentilerinizi daima yüksek tutarak siz de arz ettiğiniz hizmetlerde sektörünüzün en iyisi olabilirsiniz. Nasıl ki bir tekstil fabrikası lojistik konusunda destek alıyorsa bir e-ticaret yazılım firması da sektörünün en iyileri ile birlikte çalışarak beklentilerinizi aşacak ve kusursuz bir çözüm arz eder. Faprika ailesi olarak birlikte yola çıktığımız çözüm ortakları ile beklentilerinizi aşacak projelere imza atıyoruz. Ödeme yöntemlerinden lojistik firması seçimine, muhasebe programlarından güvenlik koruma duvarlarına kadar e-ticaret sitenizin ihtiyacı olan tüm donatıları tek bir noktadan sunuyoruz. E-ticarette tam hizmet ajansı olarak faaliyetlerini sürdüren markamız, ürün ve hizmetlerinizi sorunsuz bir şekilde hedef kitlenize arz etmeniz adına çalışıyor.

Kusursuzluk Bizim Doğamızda Var
Biz Faprika’yız, kusursuzluk bizim doğamızda var! İnternette kaybedilecek bir saniyenin binlerce lira olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle her işimizi kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyetini had safhada tutacak çözümlerimizde, çözüm ortaklarımız ile birlikte kusursuz hizmetlerimize aynı zamanda profesyonellik katıyoruz. Dünyanın sayılı markaları arasında yer alan kuruluşlarla iş birliği yapıyor ve arz ettiğimiz çıktılarda kalitenin niteliğini arttırıyoruz.

Pazar Dinamiklerine Hakimiz
Pazar dinamiklerine hakim olan çözüm ortakları ile birlikte çalışan Faprika, eşgüdüm ile çalışan çözüm ortakları ile markanızın değerini ve satışlarınızı arttırmanıza olanak sağlıyor. Bir projenin başarısının ekip işi olduğunun bilincinde olan markamız, markanızın ihtiyacı olan ve çözüm arayışı içinde olduğunuz tüm sonuçları sizlere sunuyor. Siz de e-ticaret ile ilgili tüm süreçleri tek bir marka üzerinden yürüterek konunun muhatabına kolayca ulaşabiliyor ve zamandan tasarruf ediyorsunuz. Zamanın çok önemli olduğu günümüzde kurumsal çözümlerimizden faydalanarak kazanmaya hemen başlayın!

E-ticaretin tüm temel ihtiyaçları ve fazlası burada!