GittiGidiyor

GittiGidiyor Entegrasyonu Her gün milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen GittiGidiyor’da mağaza ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan GittiGidiyor üzerinden ürün satışı yaparak milyonlarca kullanıcıya ulaşmak artık çok kolay. GittiGidiyor Entegrasyonu sayesinde potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşabilir ve rekabetteki yerinizi alabilirsiniz.

Pazaryeri Eklentileri

Açıklama

Her gün milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen GittiGidiyor’da mağaza ürünlerinizi kolayca satışa sunabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olan GittiGidiyor üzerinden ürün satışı yaparak milyonlarca kullanıcıya ulaşmak artık çok kolay. GittiGidiyor Entegrasyonu sayesinde potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşabilir ve rekabetteki yerinizi alabilirsiniz. Ulusal markalarla rekabet halinde olmak için ihtiyacınız olan GittiGidiyor Entegrasyonu sayesinde ekonomik ve fonksiyonel kullanım kolaylıklarına sahip olacaksınız. Basit ve kullanıcı dostu arayüze sahip olan GittiGidiyor Entegrasyonu paneli sayesinde e-ticaret sitesinde satışa sunduğunuz ürünleri eş zamanlı olarak GittiGidiyor’da da yayınlayabilirsiniz. Müşteri yorumlarını takip edebileceğiniz, müşterilerden gelen soruları yanıtlayabileceğiniz, muhasebe programınız ile entegre olan GittiGidiyor Entegrasyonu ile otomatik barkod alarak tek tek barkod alma sorununu da tamamıyla ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayrıntılı Satış Analizini Tek Tıkla Görün

Ayrıntılı satış analizini tek tıkla görmenizi sağlayan GittiGidiyor Entegrasyonu sayesinde sipariş yönetimi, gelir-gider analizi, ürün yönetimi, satış analizi, kargo ve fatura yönetiminizi çok daha kolay, profesyonel ve hatasız bir şekilde yapmanız mümkündür. GittiGidiyor Entegrasyonu ile ayrıntılı sipariş kalemlerini tek bir panel üzerinden inceleyebilirsiniz. Ürünlerinizi en çok sattığınız gün ve saatleri görebilir, net kazancınızı belirleyebilir ve maksimum satış yaptığınız günleri inceleyerek satışlarınızı artıracak faaliyetler üzerinde çalışabilirsiniz. Günlük ve aylık olarak farklı filtrelendirme seçenekleriyle kazanç istatistiğinizi görebileceğiniz GittiGidiyor Entegrasyonu ile sipariş tarihinden sipariş numarasına, müşteri adından ürün adına, söz konusu üründen ne kadar kar ettiğinize kadar birçok kalem üzerinden incelemede bulunabilirsiniz. Siparişleriniz için onay eklentisinin de bulunduğu sistemde, bildirim olarak tarafınıza iletilen siparişleri onayladıktan sonra direkt olarak işleme alabilirsiniz.

Kargo Yönetimi Kontrolünüz Altında

Siparişinizin ile ilgili tüm süreçleri tek bir noktadan yönetebileceğiniz GittiGidiyor Entegrasyonu sayesinde e-fatura ve kargo yönetimini zahmetsizce yapabilirsiniz. Siparişlerin kargo durumunu anlık olarak inceleyebileceğiniz sistem sayesinde müşteri memnuniyetini artırabilir ve potansiyel hedef kitlenize ulaşmak için çok daha fazla imkana sahip olabilirsiniz. E-ticaret sürecinin profesyonelce işlemesini isteyenler için özel olarak sunduğumuz GittiGidiyor Entegrasyonu sayesinde online mağazanızdaki ürün yönetimini pratik ve profesyonelce yapmanız mümkündür. Yüzlerce ürün üzerinden tek tıkla işlem yapmanızı sağlayan GittiGidiyor Entegrasyonu zamandan, maliyetten ve iş gücünden tasarruf ettirir.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.