N11 Entegrasyonu

N11 Entegrasyonu Ulusal pazaryerlerinde satış yapmanıza olanak sağlayan pazaryeri entegrasyonları sayesinde ürünlerinizi stok takibi yapmak zorunda kalmadan istediğiniz pazaryerine entegre edebilirsiniz. E-ticaret sitenizde satışını yaptığınız tüm ürünlerin kargo, açıklama, fiyat ve görsellerini entegre edebileceğiniz N11 Entegrasyonu sayesinde siz sadece işinize odaklanacaksınız.

Pazaryeri Eklentileri

Açıklama

Ulusal pazaryerlerinde satış yapmanıza olanak sağlayan pazaryeri entegrasyonları sayesinde ürünlerinizi stok takibi yapmak zorunda kalmadan istediğiniz pazaryerine entegre edebilirsiniz. E-ticaret sitenizde satışını yaptığınız tüm ürünlerin kargo, açıklama, fiyat ve görsellerini entegre edebileceğiniz N11 Entegrasyonu sayesinde siz sadece işinize odaklanacaksınız. Siparişlerin e-ticaret yazılım sisteminize aktarıldığı N11 Entegrasyonu üzerinden farklı pazaryerlerinden de olsa tüm siparişlerinizi tek bir panel üzerinden görüntüleme fırsatına sahip olursunuz. N11 Entegrasyonu sayesinde cari bilgileriniz e-ticaret yazılım sisteminize otomatik olarak aktarılır. Manuel olarak herhangi bir girdi yapmanıza gerek kalmadan stok takibi ve sipariş süreçlerini hatasız bir şekilde optimize edebilirsiniz.

Tek Ekranda Çoklu Çözümler

Tek ekran üzerinden çoklu çözümlere sahip olmanızı sağlayan N11 Entegrasyonu sayesinde N11 üzerinden gelen soruları e-ticaretinizi yönettiğiniz panel üzerinden yanıtlayabilirsiniz. Gelen mesajlardan bildirimler sayesinde haberdar olabilir, hızlı bir şekilde yanıt verdiğinizde de mağaza puanınızı artırabilirsiniz. Ürünlerinizi çok kolay bir şekilde düzenleyebileceğiniz N11 Entegrasyonu ile ürün fiyatları veya kargo şablonları hakkında kolayca değişikler yapabilirsiniz. Görseller üzerinde de hakimiyet kurmanıza olanak sağlayan N11 Entegrasyonu, kargo bilgilerini manuel olarak girmenize de gerek bırakmaz. Kargo takibini de kendi paneliniz üzerinden yapabileceğiniz benzersiz bir uygulama hizmeti sunan N11 Entegrasyonu aynı zamanda barkodlu sipariş çıktısı almanıza da izin verir. Tek bir tuşla siparişinizin için barkod çıktısı almanıza olanak sağlayan sistem, tek tek çıktı almanızı engeller.

Varyant Ekleme ve Düzenleme Zamanınızı Almasın

Satışını yaptığınız ürünlerin varyantları varsa zaman kaybetmeden N11 Entegrasyonu paneli üzerinden dilediğiniz renk, desen ve boyut gibi varyantları ekleyebilirsiniz. Günlük olarak güncellenen N11 Entegrasyonu sayesinde önceki günlere ait tüm verilere tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Api veya XML üzerinden çalıştırabileceğiniz programlar tamamıyla sizin beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak düzenlenir. Ürünler üzerinden tek tek veya topluca işlem yapmanıza olanak sağlayan modülümüz, e-ticaret yazılım sistemimize entegre bir biçimde çalışarak gereksinimlerinize en iyi şekilde yanıt verir. Ürünlerinizi en hızlı ve güvenilir bir şekilde N11 üzerinde listeleyebilmenize olanak sağlayan sistem sayesinde müşterilerinizin kargo bilgilerini takip edebilir ve rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

FAPRİKA

Diğer Entegrasyonlar

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık