NetKasam Muhasebe

NetKasam Muhasebe Entegrasyonu E-ticarette ihtiyacınız olan tüm muhasebesel ihtiyaçlarınıza tek noktadan yanıt veren Faprika, NetKasam entegrasyon hizmetleri ile e-ticaretteki dönüşüme en iyi şekilde ayak uydurmanıza yardımcı olur.

Muhasebe Eklentileri

Açıklama

E-ticarette ihtiyacınız olan tüm muhasebesel ihtiyaçlarınıza tek noktadan yanıt veren Faprika, NetKasam  entegrasyon hizmetleri ile e-ticaretteki dönüşüme en iyi şekilde ayak uydurmanıza yardımcı olur. E-ticarette ihtiyacınız olan tüm gereksinimlere tek noktadan çözüm sunan NetKasam entegrasyon sistemi sayesinde online satışlarınız eğlenceli ve hızlı birer sürece dönüşecek. NetKasam ile online satış yapabilir, stok takibinde bulunabilir, pazaryeri entegrasyonları yapabilir ve çok daha fazla avantaja sahip olabilirsiniz. İşinde fark yaratmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan NetKasam entegrasyon sistemi sayesinde depo altyapısı ile sipariş yönetimi yapabilir, stoklarınızı anlık olarak takip edebilir ve hatta detaylı stok hareketlerine sahip olabilirsiniz.

Ürünlerinizi Farklı Pazaryerlerinde Kolayca Satın

Ürünlerinizi farklı pazaryerlerinde kolayca satmanıza olanak sağlayan NetKasam entegrasyon ile pazaryerlerinde operasyonlarınızı hızlı ve basit bir şekilde yönetebilirsiniz. E-fatura kesmek için de ihtiyacınız olan altyapıyı sunan NetKasam entegrasyon ile e-fatura kesmek için tek yapmanız gereken internet üzerinden başvuru yapmak olacak, geri kalan süreç NetKasam tarafından takip edilecek! E-ticarette beklentilerinizi aşacak çözümlerle yanınızda olan Faprika, gelişmiş raporlarla müşteri analizini en etkin biçimde yapmanıza olanak tanır. Sürekli olarak aldığınız raporları kaydetmenize olanak sağlayan sistemler, ihtiyacınız olan raporlara da dinamik bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlar.

Bulunduğunuz Her Yerden Çalışmaya Devam Edin

NetKasam entegrasyon sistemi sayesinde bulunduğunuz her yerden çalışmalarınıza devam edersiniz. Bilgisayara olan bağımlılığı ortadan kaldıran sistem, tabletinizden, telefonunuzdan veya kişisel bilgisayarınızdan süreci yürütmenize olanak sağlar. Bu sayede siz tatilde dahi olsanız tıpkı işinizin başındaymış gibi e-ticaret sitenizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Özelleştirilmiş bir eğitim gerektirmeden kolayca kullanabileceğiniz seçenekler sunan NetKasam entegrasyon tercihinde bulunarak programı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik altyapısı sayesinde e-ticaretteki yerinizi sağlamlaştırmanıza olanak sağlayan NetKasam entegrasyon seçenekleri muhasebeyi kolay hale dönüştürerek ihtiyaçlarınıza en etkili şekilde yanıt verir. Siz de NetKasam entegrasyon hizmetlerimizden faydalanarak pazaryeri entegrasyonlarından taksitli satış sistemine kadar ihtiyacınız olan tüm çözümlere tek noktadan ulaşabilirsiniz. Faprika farkıyla edineceğiniz NetKasam entegrasyon sistemi ile kazanan siz olacaksınız.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.