Morhipo

Morhipo Entegrasyonu E-ticaret siteniz ile çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak istiyorsanız Morhipo Entegrasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. E-ticaret mağazanıza ulaşan tüm siparişleri takip edebileceğiniz Morhipo Entegrasyonu sistemimde stoklarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Pazaryeri Eklentileri

Açıklama

E-ticaret siteniz ile çok daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak istiyorsanız Morhipo Entegrasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. E-ticaret mağazanıza ulaşan tüm siparişleri takip edebileceğiniz Morhipo Entegrasyonu sistemimde stoklarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Farklı pazaryerlerinden gelen siparişler sonrasında ürün stoklarını tek tek incelemek son derece yorucu ve zahmetli olacaktır.

Morhipo Entegrasyonu ile Stok Güncellemelerini Otomasyonla Yapın

Siz parmağınızı bile kıpırdatmadan yaptığınız satışlara ve ürün geliştirmeye odaklanırken Morhipo Entegrasyonu sayesinde satışını yaptığınız ürünlerin stokları otomatik olarak güncellenir. Söz konusu entegrasyon sayesinde ürünlerinizi ayrıca Morhipo’ya girmenize de gerek yoktur. Ürünü e-ticaret sitenize eklediğiniz anda eş zamanlı olarak Morhipo’da da görüntülenir. Satışa çıkarığınız ürünleri takip etme, satma ve stok işlemleri ile ilgili zaman kaybetmek istemiyorsanız Morhipo Entegrasyonu tam da size göre! Tek bir panel üzerinden entegrasyonunu yaptırdığınız pazaryerleri üzerinden çok basit bir şekilde satış yapmanıza olanak sağlayan sistemler sayesinde hedef kitlenizin sınırlarını çok kolay bir şekilde aşabilirsiniz.

Online Mağazanız ile İlgili Tüm İşlemler Tek Panelde

Satışı durdurma, ürünleri toplu satışa çıkarma, fiyatların güncellenmesi, satışların takip edilmesi, stok yönetimi, ürün ekleme gibi işlemleri tek bir panel üzerinden yaparak eş zamanlı olarak hem online mağazanızda hem de Morhipo’da görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. İşlemlerinizi hatasız, hızlı ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek isteyenlere özel olarak sunduğumuz Morhipo Entegrasyonu sayesinde satışını yaptığınız ürünleriniz üzerindeki hakimiyetinizi kuvvetlendireceksiniz. Müşterilerinize en hızlı şekilde ulaşmanın en güvenilir yolu olan Morhipo Entegrasyonu sayesinde stoku azalan ürünlerinizi kolayca görüntüleyebilir ve stok güncellemesi yapabilirsiniz.

Morhipo Entegrasyonu ile Siparişleriniz Tam Zamanında Hazır

Siparişlerinizi zamanında hazırlamak ve bu sayede müşteri memnuniyetini artırmak istiyorsanız Morhipo Entegrasyonu hizmetlerimizden faydalanmalısınız. Ürün yükleme konusunda da birçok ayrıcalık sunan Morhipo Entegrasyonu ile mağazanızda eksik olan ürünlerinizi kolay bir şekilde satışa sunabilirsiniz. Morhipo Entegrasyonu için ücretsiz deneme sürümümüzü indirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi sınırsız bir şekilde yayınlamanıza izin veren benzersiz entegrasyonumuz, diğer pazaryerlerinde stok entegrasyonu sağlayarak sizi mağdur etmez. Morhipo üzerinden gelen siparişlerinizi geçmişe yönelik olarak listeleyebileceğiniz sitemizde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

FAPRİKA

Diğer Entegrasyonlar

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık