Trendyol

Trendyol Entegrasyonu Faprika çift yönlü Trendyol entegrasyonu ile uçtan uca ve tam otomatik, mükemmel bir deneyim sizi bekliyor. Tüm süreçlerin tek panelden yönetildiği ve gelen sipariş operasyonunun toplu olarak yada farklı filtrelerle otomatik yönetildiği tam entegrasyon sağlıyoruz. E-ticaret panelinize girdiğiniz ürünler tüm bilgileriyle anında Trendyolda satışa açılır. İster On sipariş alın ister On Bin, tüm pazaryeri, stok ve depo operasyonunuzu rahatça ve daha az personelle Faprika panelinizden yönetin. Faprika’da her iş hızlı, her iş kolay.

Pazaryeri Eklentileri

Açıklama

Faprika çift yönlü Trendyol entegrasyonu ile uçtan uca ve tam otomatik, mükemmel bir deneyim sizi bekliyor. Tüm süreçlerin tek panelden yönetildiği ve gelen sipariş operasyonunun toplu olarak yada farklı filtrelerle otomatik yönetildiği tam entegrasyon sağlıyoruz. E-ticaret panelinize girdiğiniz ürünler tüm bilgileriyle anında Trendyolda satışa açılır. Ürünlerinizin stok kodu, barkod numarası, model kodu, varyantları yada bağlantılı ürünleri, Trendyol kodu, özellikleri ve renkleri gibi tüm detayları otomatik olarak Trendyola aktarılır. Daha az personelle çok daha büyük sipariş kargo operasyonu yönetebilir ve oluşabilecek stok ve tedarik hatalarının önüne geçerek cezai işlemlerin önüne geçmiş olursunuz. İster sadece Trendyolda ürün satın isterseniz on farklı pazaryerinde ürünlerinizi satın, stoklarınız aynı anda heryerde güncellenir. Siparişlerinizin tümü tek panelde ve kolayca yönetilir. Üstelik ister On sipariş alın ister On Bin, tüm pazaryeri, stok ve depo operasyonunuzu rahatça ve daha az personelle Faprika panelinizden yönetin. Faprika’da her iş hızlı, her iş kolay.

Tüm süreçleriniz Otomatik Çalışsın

Ürünleriniz hali hazırda Trendyolda satışa açıksa, ürünlerinizi Trendyol entegrasyonu ile E-ticaret sitenize aktarabilir ve sonraki süreçlerin tümünü yine e-ticaret panelinizden otomatik olarak yönetebilirsiniz. Ayrıca bir muhasebe programı veya ERP yazılımı kullanıyorsanız Nebim V3, Netsis, Korgün, Logo, mikro gibi, yine buralardan tam entegrasyon ile ürünleriniz e-ticaret sitenize anlık aktarılıp Trendyol mağazanızda satışa açabilirsiniz. Trendyol mağazanızdan Sipariş geldiğinde ise Muhasebe programınıza ve ERP yazılımınıza aktarılır ve faturalandırılır. Anlatılan tüm özellikler sistem tarafından otomatik yürütülür ve manuel herhangi bir işlem asla yapılmaz. E-ticaret siteniz üzerinden gerçekleştirdiğiniz değişikliklerin anlık olarak sisteme aktarılmasını sağlayan özel Trendyol entegrasyon yazılımımız ile siz sadece işinize odaklanacaksınız.

Trendyol Entegrasyonu ile Neler Kazanırsınız?

Mağazanızın ihtiyaç duyduğu kolaylaştırıcı ve profesyonel tüm hizmetleri bir arada bulacağınız Trendyol Entegrasyonu sayesinde, satış takibini çok daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Tek bir entegrasyon ekranı üzerinden Trendyol ve diğer pazaryerlerinde satışta olan ürünleri, oluşan siparişleri ve faturaları, iptal ve  iadeleri görebilir ayrıca Trendyoldan ve diğer pazaryerlerinden elde ettiğiniz kazançları net bir şekilde görebilirsiniz. Satılan ürün sayısından iade adetlerine kadar satış ile ilgili tüm süreçleri takip edebileceğiniz sistemde satış analizi de yapabilirsiniz. Satış analizi yaparak potansiyel müşterilerinize ulaşmak için yeni taktikler geliştirebilir ve satışlarınızı zaman, ürün, müşteri bazlı olarak değerlendirebilirsiniz. Stoku biten ürünleriniz hakkında uyarı bildiriminde bulunan Trendyol Entegrasyonu sayesinde yeni siparişler alabilmek için ürün yönetimini çok daha basit bir şekilde yapabilirsiniz. Varyantlı ürün yönetimi, seçenekli ürün yönetimi, barkod yönetimi, sipariş yönetimi, kategori bazlı eşleme gibi satış yapmanızı kolaylaştıracak birçok ayrıntının otomasyona bağlanmasına olanak sağlayan Trendyol Entegrasyonu ile e-ticaret operasyonunuzu çok daha az kişiyle yönetebileceksiniz.

Tüm Eklentiler

Mesaj atın arayalım!

Bize bir e-posta atın ve projeniz hakkında bilgi verin ya da sadece merhaba deyin!
En kısa sürede size geri döneceğiz.
Ar-Ge Merkezi
YTÜ İkitelli Teknopark,İç Kapı No: 1/Z,Başakşehir – İstanbul
Telefon: +90 850 333 1 523
E-Posta: info@faprika.com
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.