Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu ile Faprika, işletmenize tam ve çift yönlü bir otomatizasyon deneyimi sunuyor. Tek bir panel üzerinden kolayca yönetilebilen bu entegrasyon sayesinde, ürünleriniz anında Trendyol'da satışa açılır, Azerbaycan pazarına da erişim sağlayabilirsiniz. Daha az personel ile daha fazlasını başarın; çünkü Faprika'da her şey daha hızlı, her şey daha kolay!

Pazaryeri Eklentileri

Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu

Faprika çift yönlü Trendyol entegrasyonu ile uçtan uca ve tam otomatik, mükemmel bir deneyim sizi bekliyor. Tüm süreçlerin tek panelden yönetildiği ve gelen sipariş operasyonunun toplu olarak yada farklı filtrelerle otomatik yönetildiği tam entegrasyon sağlıyoruz. E-ticaret panelinize girdiğiniz ürünler tüm bilgileriyle anında Trendyolda satışa açılır. Ürünlerinizin stok kodu, barkod numarası, model kodu, varyantları yada bağlantılı ürünleri, Trendyol kodu, özellikleri ve renkleri gibi tüm detayları otomatik olarak Trendyola aktarılır. Daha az personelle çok daha büyük sipariş kargo operasyonu yönetebilir ve oluşabilecek stok ve tedarik hatalarının önüne geçerek cezai işlemlerin önüne geçmiş olursunuz. İster sadece Trendyolda ürün satın isterseniz on farklı pazaryerinde ürünlerinizi satın, stoklarınız aynı anda heryerde güncellenir. Siparişlerinizin tümü tek panelde ve kolayca yönetilir. Üstelik ister On sipariş alın ister On Bin, tüm pazaryeri, stok ve depo operasyonunuzu rahatça ve daha az personelle Faprika panelinizden yönetin. Faprika’da her iş hızlı, her iş kolay.

Tüm süreçleriniz Otomatik Çalışsın

Ürünleriniz hali hazırda Trendyolda satışa açıksa, ürünlerinizi Trendyol entegrasyonu ile E-ticaret sitenize aktarabilir ve sonraki süreçlerin tümünü yine e-ticaret panelinizden otomatik olarak yönetebilirsiniz. Ayrıca bir muhasebe programı veya ERP yazılımı kullanıyorsanız Nebim V3, Netsis, Korgün, Logo, mikro gibi, yine buralardan tam entegrasyon ile ürünleriniz e-ticaret sitenize anlık aktarılıp Trendyol mağazanızda satışa açabilirsiniz. Trendyol mağazanızdan Sipariş geldiğinde ise Muhasebe programınıza ve ERP yazılımınıza aktarılır ve faturalandırılır. Anlatılan tüm özellikler sistem tarafından otomatik yürütülür ve manuel herhangi bir işlem asla yapılmaz. E-ticaret siteniz üzerinden gerçekleştirdiğiniz değişikliklerin anlık olarak sisteme aktarılmasını sağlayan özel Trendyol entegrasyon yazılımımız ile siz sadece işinize odaklanacaksınız.

"Trendyol Azerbaycan pazarına Faprika’nın sunduğu kolaylıklarla adım atın; zahmetsiz faturalama süreci ve otomatik bilgilendirme avantajıyla satışlarınızı katlayın."
Faprika ile Trendyol Azerbaycan Satışlarınızı Kolaylaştırın

Günümüzde e-ticaret sınırları aşarak uluslararası bir boyuta ulaşmış durumda. Faprika, işletmenizin Trendyol Azerbaycan pazarında da yer alabilmesini ve satışlarını artırabilmesini sağlar. Peki, Faprika ile Trendyol Azerbaycan satışlarınızı nasıl daha verimli bir hale getirebilirsiniz? İşte cevabı:

İhracat Faturalarını Kolaylıkla Kesin

Faprika'nın sunduğu entegrasyon özellikleri sayesinde, Azerbaycan'a yapacağınız satışlar için gerekli olan ihracat faturalarını hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Böylece, yasal zorunluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirirken zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Otomatik Fatura İletimi

Faprika, iş yükünüzü hafifletmek için faturalarınızı otomatik olarak Trendyol'a iletebilir. Bu özellik, işletmenizin muhasebe süreçlerini büyük ölçüde basitleştirir ve olası hataları en aza indirir.

Tüm Faturalarınızı Bir Arada Yönetin

Faprika, Trendyol Azerbaycan dahil, tüm satış kanallarınız için fatura işlemlerini merkezi bir platform üzerinden yönetmenize olanak tanır. Böylece, farklı platformlardan gelen siparişleriniz için faturalandırma işlemlerini tek bir noktadan hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sorunsuz Entegrasyon

Faprika'nın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, Trendyol Azerbaycan ile entegrasyon süreci son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken birkaç basit adımı takip ederek satışlarınıza başlamak!

Trendyol Entegrasyonu ile Neler Kazanırsınız?

Mağazanızın ihtiyaç duyduğu kolaylaştırıcı ve profesyonel tüm hizmetleri bir arada bulacağınız Trendyol Entegrasyonu sayesinde, satış takibini çok daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Tek bir entegrasyon ekranı üzerinden Trendyol ve diğer pazaryerlerinde satışta olan ürünleri, oluşan siparişleri ve faturaları, iptal ve  iadeleri görebilir ayrıca Trendyoldan ve diğer pazaryerlerinden elde ettiğiniz kazançları net bir şekilde görebilirsiniz. Satılan ürün sayısından iade adetlerine kadar satış ile ilgili tüm süreçleri takip edebileceğiniz sistemde satış analizi de yapabilirsiniz. Satış analizi yaparak potansiyel müşterilerinize ulaşmak için yeni taktikler geliştirebilir ve satışlarınızı zaman, ürün, müşteri bazlı olarak değerlendirebilirsiniz. Stoku biten ürünleriniz hakkında uyarı bildiriminde bulunan Trendyol Entegrasyonu sayesinde yeni siparişler alabilmek için ürün yönetimini çok daha basit bir şekilde yapabilirsiniz. Varyantlı ürün yönetimi, seçenekli ürün yönetimi, barkod yönetimi, sipariş yönetimi, kategori bazlı eşleme gibi satış yapmanızı kolaylaştıracak birçok ayrıntının otomasyona bağlanmasına olanak sağlayan Trendyol Entegrasyonu ile e-ticaret operasyonunuzu çok daha az kişiyle yönetebileceksiniz.

FAPRİKA

Diğer Entegrasyonlar

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık