Modanisa

Modanisa Entegrasyonu Kadın tesettür giyimde Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alan Modanisa, e-ticaret sektörünün önemli online mağazalarından biridir. Başörtüsü, giyim ürünleri, dış giyim ürünleri, büyük bedene özel seçenekler, spor/deniz giysileri, tasarım giysiler, abiyeler ve çok daha fazlasıyla geniş bir hedef kitleye hitap eden marka, her gün yüz binlerce kişi tarafından tercih ediliyor.

Pazaryeri Eklentileri

Açıklama

Kadın tesettür giyimde Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alan Modanisa, e-ticaret sektörünün önemli online mağazalarından biridir. Başörtüsü, giyim ürünleri, dış giyim ürünleri, büyük bedene özel seçenekler, spor/deniz giysileri, tasarım giysiler, abiyeler ve çok daha fazlasıyla geniş bir hedef kitleye hitap eden marka, her gün yüz binlerce kişi tarafından tercih ediliyor. Siz de markanızı Modanisa Entegrasyonu sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaştırarak ürünlerinizin satışını artırabilirsiniz. Pazarlama faaliyetlerinde önemli bir adım olan Modanisa Entegrasyonu sayesinde daha yüksek cirolara sahip olabilirsiniz.

Siparişleriniz için Tek Panelden Yönetim

Siparişleriniz için kolaylaştırıcı birçok seçenek sunan ve yabancı dil desteği bulunan Modanisa Entegrasyonu panelimiz sayesinde ürünlerinizi uluslararası pazarlarda sunmak istemeniz durumunda kolayca paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Toplu ürün silme ve toplu ürün güncelleme modülleri sayesinde manuel olarak saatler sürecek ve hata payı olan işlemlerinizi birkaç saniyede ve sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılarına birçok avantajı tek pakette sunan Modanisa Entegrasyonu sayesinde kategori, marka ve ürün yönetimini tek bir panel üzerinden eş zamanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz Modanisa Entegrasyonu paketlerimizde bulunan teknik destek hizmeti ile dilediğiniz zaman yetkililerimize ulaşarak aklınıza bulunan soruların yanıtlarına anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Pazarlama Yöntemlerini Keşfedin

Modanisa Entegrasyonu sayesinde siparişlerinizi gün, saat, il ve ilçe bazında istatistiklendirebilirsiniz. En çok ve en az satış yaptığınız bölgeleri tek bir tıkla görüntüleyebilir ve bu bölgelere özel pazarlama faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. E-ticaret sitenizle entegre bir şekilde ilerleyen sistemde ürün bazlı indirim seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Varyantlı renk ve beden yönetimini de kolay bir şekilde tanımlayabileceğiniz Modanisa Entegrasyonu sizlere toplu resim yükleme, excel veri transferi ve XML veri paylaşımı gibi artılar da sunuyor. Günlük ve aylık satış grafiği gibi detaylı bilgileri grafik bazında görüntülemenize imkan tanıyan Modanisa Entegrasyonu, en çok satılan ürünleri listelemenizi ve satış stratejilerinizi buna göre oluşturmanıza olanak veriyor. Fatura yazdırma modülü sayesinde birçok kişinin yapacağı işlemi tek bir programda tamamlamanıza olanak sağlayan Modanisa Entegrasyonu kargo etiket basımında da zaman kaybının önüne geçiyor.

FAPRİKA

Diğer Entegrasyonlar

Tüm Eklentiler

Faprika ile e-Ticarette
Fark Yaratın

Faprika olarak, e-ticaret dünyasında başarılı olmanız için gerekli tüm araçları sağlıyoruz.

Güçlü ve tam entegre çözümlerimizle, iş yükünüzü hafifletiyor, satışlarınızı artırıyor ve rekabet avantajınızı güçlendiriyoruz.

Faprika'nın yenilikçi e-ticaret çözümleriyle tanışmak ve işletmenizi yeni bir seviyeye taşımak için bize ulaşın.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Yukarı Çık